Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    masterabi
    egzos ile daha bi yakışıklı olmuş,güle güle kullan.
    (o kuyruğu keeeeeees o kuyruğu keeees.birde siyah plastikleri carbon fiber folyo yaaaaaaaaap.çamurluk taaaaak)dedim içimden.

Dreamkiller
    sesini bi duysan; yemez içmez para biriktirirsin egzost için inan buna.hava düzelsin ben sana bir video çeker atarım.kafayı ye sonra )

AliFeyizoğlu
    ben motoru alırken yanında vermediler bunlardan.dava açaçağım Kawa ya...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600

Bu sanki benim eski mötör Hikmet sen misin ??

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masterabi
    (o kuyruğu keeeeeees o kuyruğu keeees.birde siyah plastikleri carbon fiber folyo yaaaaaaaaap.çamurluk taaaaak)dedim içimden.

Dreamkiller
    sesini bi duysan; yemez içmez para biriktirirsin egzost için inan buna.hava düzelsin ben sana bir video çeker atarım.kafayı ye sonra )

AliFeyizoğlu
    Bende yanında veriyolar diye biliyorum,aldığın yere bi sor istersen
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sanki benim eski mötör Hikmet sen misin ??
    Hemen tanıdın dimi? Şevki Abi :D

---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:25 ----------

@ccman kuyruğu kesmeyi düşündüm ama eski motorumda kuyruk kesikti daha 3. trafiğe çıkışımda polis çevirdi, kibarca para istedi. sonra gittim kuyruk taktırdım. bu gibilerle muhattap olmamak için kuyruk kısmına dokunmuyorum. polis yanından da debriyajkullanarak geçiyorum, malum paragöz polisler egzost için sıkıntı çıkarabiliyor. şimdiye kadar sıkıntı yok. :D

çamurluk konusuna gelince taktırmak düşünme aşamasında kaldı :D motorun uzun süre bende kalacağını düşünmüyorum. ufukta askerlik var :D

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Egzos ve camdan tanıdım

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    masterabi

Dreamkiller

AliFeyizoğlu
    ccman iyide bircogumuz istanbulda yasıyoruz abi neden bir araya gelip canlı canlı duymuyoruz su makinaların sesini konu para biriktirme degil baba ilerde satarım falan üzülürüm ondan sonra diye kasıyom taktırmıyorum...

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ccman iyide bircogumuz istanbulda yasıyoruz abi neden bir araya gelip canlı canlı duymuyoruz su makinaların sesini konu para biriktirme degil baba ilerde satarım falan üzülürüm ondan sonra diye kasıyom taktırmıyorum...
    dreamkiller birde şöyle düşün egzost takarsan hem hevesini alırsın hem motorun populeritesini artırırsın hemde daha kolay satarsın ( zamanı gelince)

toplanma konusuna gelince olabilir tabii kadıköy acıbadem bostancı maltepe :D

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    İmkanınız varsa egzoz taktırmanızı öneririm trafikte farkedilmeniz daha da artıyor

dreamkiller
    bu işte neredeyse hiç zarar etmeyeceğin aksesuar egzostur.zaten 2 civata ile takılıp sökülebilen bir parça.kaynak yok ek yok vs.satarken cıkar koy kenara ister sat ister başka bir emsal motor alırsan ona tak.
    ben halkalı toplu konutlar k.çekmece.hava da bozdu birader,yoksa cıkar gelirdim.senelik izne cıktık surda kısmet değilmiş motor.izin bitince yine yurtdışı var.bakalım ne kadar kısmet olacak motora binmek bana bu yaz.

hiaxisheytan a katılıyorum ,kesinlikle fark ediliyorsunuz.ama o egzosu takınca da ara gazı vermeden olmuyor,yakıt düşünen takmasın bence.kuyruk iptali ile ilgili benim taktığım parçada bir eksik yok.plaka lambası bile üzerinde.ayrıca egzosun susturucusunu cıkardım koltuk altında gerekirse cıkarıp takarım.vidası düştü çıkardık deriz artık polis yerse,yemezse de gargara yapasın,napim yazsın derim.ama yanından kalkarkanende polisin kulaklarını CINLATIRIM)

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    aynen egzoz da kolay kolay zarar etmezsiniz benim şu an kullanmakta olduğum Gsr 600 ün ikinci el egzozunu bulmak zor bulduğunda uçuk rakamlarda

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    dreamkiller
    bu işte neredeyse hiç zarar etmeyeceğin aksesuar egzostur.zaten 2 civata ile takılıp sökülebilen bir parça.kaynak yok ek yok vs.satarken cıkar koy kenara ister sat ister başka bir emsal motor alırsan ona tak.
    ben halkalı toplu konutlar k.çekmece.hava da bozdu birader,yoksa cıkar gelirdim.senelik izne cıktık surda kısmet değilmiş motor.izin bitince yine yurtdışı var.bakalım ne kadar kısmet olacak motora binmek bana bu yaz.

hiaxisheytan a katılıyorum ,kesinlikle fark ediliyorsunuz.ama o egzosu takınca da ara gazı vermeden olmuyor,yakıt düşünen takmasın bence.kuyruk iptali ile ilgili benim taktığım parçada bir eksik yok.plaka lambası bile üzerinde.ayrıca egzosun susturucusunu cıkardım koltuk altında gerekirse cıkarıp takarım.vidası düştü çıkardık deriz artık polis yerse,yemezse de gargara yapasın,napim yazsın derim.ama yanından kalkarkanende polisin kulaklarını CINLATIRIM)
    ccman senin egzos masterabi nin egzozuyla aynı değil mi; renkler farklı galliba. Sökülüp takılması kaynak gerektirmiyor demişsin, yani istediğimiz zaman değiştirme imkanımız var ? Fiyatı nedir temini nasıl olur ?

bendeki akrapovic karbon.bin tl.muayeneye giderken orj takıp gideceğimden duruyor.iki civata sök eskisini tak-çıkar.
    http://www.sportbikes.net/forums/rid...p-exhaust.html
    sitedeki 3.resimde civatalı bir ağızlık var onu sökünce ses hepten coşuyor.onuda tak cıkar hesabı.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    bendeki akrapovic karbon.bin tl.muayeneye giderken orj takıp gideceğimden duruyor.iki civata sök eskisini tak-çıkar.
    http://www.sportbikes.net/forums/rid...p-exhaust.html
    sitedeki 3.resimde civatalı bir ağızlık var onu sökünce ses hepten coşuyor.onuda tak cıkar hesabı.
    Gerçekten çok pratik. İlerleyen zamanlarda düşüneceğim kesinlikle... Yakıt düşünen almasın demişsin, çok mu yaktırıyor yoksa gaza getirip çok mu bastırıyor :D

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok pratik. İlerleyen zamanlarda düşüneceğim kesinlikle... Yakıt düşünen almasın demişsin, çok mu yaktırıyor yoksa gaza getirip çok mu bastırıyor :D
    gaza geliyorsun işte sonrada bas basabildiğin kadar ,korna yerine sıkışık trafikte ara gaz yapmalar vb. hele köprü tünelden gecerken rahat duramıyorsun.)

araba sürücülerinin ve cevrenin dikkatini daha çok çekeceğin kesin.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1

Minik Aksesuarlar :)

Ben de ufak tefek bir iki parça taktım geçen gün Onları paylaşayım istedim

Motorun pisliğinin ve resimlerin cep telefonuyla çekilmesinin kusuruna bakmayın Ankara'da henüz yağmur çamur bitmedi. En kısa sürede motoru yıkayıp profosyonel resimlerle geri döneceğim

Bu arada K&N hava filtrem de geldi onu da taktım. Özellikle Alt devirler inanılmaz canlandı. Havalar bi düzelsin bi de video çekip paylaşacağım

Böylece motorun aksesuarlarına yapılan harcamalar 6,000TL'yi geçti Satmaya kıyamayacağım bu gidişle
    ccman ve tomass bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de ufak tefek bir iki parça taktım geçen gün Onları paylaşayım istedim

Motorun pisliğinin ve resimlerin cep telefonuyla çekilmesinin kusuruna bakmayın Ankara'da henüz yağmur çamur bitmedi. En kısa sürede motoru yıkayıp profosyonel resimlerle geri döneceğim

Bu arada K&N hava filtrem de geldi onu da taktım. Özellikle Alt devirler inanılmaz canlandı. Havalar bi düzelsin bi de video çekip paylaşacağım

http://img341.imageshack.us/img341/6876/img1235s.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/6189/img1239yd.jpg

http://img842.imageshack.us/img842/5720/img1241ms.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/2340/img1236bw.jpg
    ejlover,Allah kazadan beladan nazardan korusun.Motor çok güzel olmuş.Ama bi ara yıka alt sakalın oraya kahve dökülmüş gibi
    Bende benim 125 e kn hava filtresi düşünüyorum ama,acaba bi faydası olur mu diye düşünüyorum.Alt devirler çok fena benim motorda.Düşük devirde motordan inip ittiresim geliyo o derece
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    2012 modellere yan koruma takozu takılamadığı doğru mu?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak.

Yağmurda ayaklarınıza ön tekerden su sıçrıyor mu? Peg'ler ön tekerden baya uzakta duruyor ama oraya kadar bile geliyor mu acaba? Bot kılıfı kullanmak eziyet çünkü.

güzel resimler ejlover.
    KN i kaça aldın ?
    sende mi vardı power comander ? kimde var ya da kullanan var mı?

ankara brn motorda gördüm yeşil manetler,yeşil gidon ve koso gösterge.ist.da şimdilik bulamadım.görmeden de almak istemiyorum.yolum düşerse 06 ya gidip bakıcam.zaten başkada pek bir şey kalmadı takacak.(en son sepet takacağım yanına ) )

http://www.brnmotor.com/index.php?pa...mart&Itemid=71

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 modellere yan koruma takozu takılamadığı doğru mu?
    doğru.ama illa takacağım dersen de 550 tl.bir sitede gördüm.
    ben şahsen takmayı düşünmedim hiç.çünki kaza anında takozun bağlı olduğu şase yamulup motora zarar verebilir.bir grenaj parası ödeyecekken motordan olmayalım mantığıdır benim için.şahsi fikrim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak.

Yağmurda ayaklarınıza ön tekerden su sıçrıyor mu? Peg'ler ön tekerden baya uzakta duruyor ama oraya kadar bile geliyor mu acaba? Bot kılıfı kullanmak eziyet çünkü.
    ben ön çamurluk için uzatma yaptırdım arkadaşım.

tekhancer ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    ön çamurluk uzatması iyi fikir, görüntüyü bozmuyor çünkü siyah olduğu için tekerle aynı renk o yüzden farkedilmiyor. bunu ben de düşündüm ama yaptıramadan yaz geldi yine de yaptırmak lazım sonuçta yağmur çamur illa yazın da sonbaharda da devam edecek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

yeşil siyah da hoş oluyor ama alırsam eğer ben de beyaz renk tercih edeyim kısmet olursa, bi beyaz at da bizim olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rio sen yapma bari.. Tubeless lastik takmak zorundasin motoruna baska bir alternatifin yok.. Pirelli sport demon i begenmedinmi??

Ben onlere 34 arkaya 36 vuruyorum orta sertlikteki amortisor ayariyla..
    kardeşim normalden fazla basmamanı tavsiye ederim, ben 29 vurmam gerekirken 33 vurmuştum ön lastiğe bu yüzden kayma yapabiliyor kazadan döndüm aman aman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 34 arka 36 ne yaptın yahu...

28 - 32 bas lastiklere. artçılı kullanıyorsan arkaya daha fazla basman gerekir sadece

kitapçığa bir bak.

davul gibi sert olur o lastikler, nasıl kullanıyorsun motoru o halde

---------- Post added at 07:55 ---------- Previous post was at 07:52 ----------

benim kişisel tercihim pirelli yada michelin yönünde olurdu. bu iki marka otomobil lastiklerinde de başarılı.

bütçen kısıtlıysa alablieceğin en uygun lastik michelin pilot aktiv olabilir. uzun ömürlü. ıslak ve kuru zeminde başarılı. lastikler çabuk ısınıyor. ben taktıralı 17binkm oldu. halen çok iyi durumdalar.

Hocam anahtarlığa bir nazarboncuğu takıver.

maaşallah çok yakışıklı olmuş motor.

eline sağlık.
    ben de michelin pilot activ kullandım fena lastik değil hem kuru hem ıslakta, virajlarda da iyi denebilir... ama tam asfalt lastiği değil bu yüzden orta sertlikte hamura sahip ve ömrü ss lastiklerine göre biraz daha uzun... dunlop, metzeler, pirelli vs. hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler