Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dreamkiller

hevesini kırmak değil aklıma bir şey geldi ondan öyle dedim.geçen bi honda görmüştüm her tarafı led ile aydınlatmalar yapılmış bir de rengarenk bu resmi görünce o geldi aklıma kusura bakma
    karaköy selanik pasajından bu tip led ışıklar metre ile satılıyor,12v ve 1 metresi 500 mA güç çeker.bir keç değişik renkte mevcut.ikinci resimde güzel cıkmış ama ilk resmi görünce o motor geldi aklıma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ben galiba bunu yapabilirim...

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger bulusursak ben biliyorum gideriz..
    Cumartesi Akşam 8 de işe gitmem lazım. O saatlerde de uyumam gerekiyor. Pazar Müsait olursanız gidelim. Pazar sabahı işten çıkcam öğlen gibi buluşuruz turlarız.

---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

Arkadaşlar Benim pek içime sinmedi Sizce Nasıl olmuş ?

Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    ninja 250
    Bugün karaköydeki bütün ledcileri gezdim,pasajları dükkanları vs,hiçbirinde istediğim led yoktu internetten sipariş edicem.

atilla_hakan,ön camın bence pek güzel durmamış, her hyosung alan apaçi ön camı kaplatır ya ona benzettim

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rio pazar günü motomax uğrayalım mi kadiköydeymiş biliyormusun. Bi kaç aksesuara bakarız.
    yeri biliyorum ati, anca bakarız : pazar kapalı oluyorlar çünkü. c.tesi gelmen lazım alışweriş için

dreamden baska gelen varmı arkadaslar.haftasonu toplanalım diyoruz.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    evet ama ccman gelmesin bizim makinalar sönük kalır onunkinin yanında

atilla hakan pazar günü hasanpaşa ve kızıltoprak tekedilmiş vahşi batı kasabası gibidir rio nun dediği gibi anca bakarız

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar,internette bir resim gördüm çok beğendim,aşağıdaki resimlerdeki ledlere Audi ledi , kesik baş şerit led , dik led, 24 lü led, dış mekan ledi ,vs vs isimleri var (aratmak isteyenler için uzun uzun yazdım ) Bugün sugeçirmez led aldım fakat su geçirmez led düz şerit olduğu için sağa sola bükülemiyor bu resimdeki ledden arıyorum karaköyde birkaç yerde buldum,yarın onlarla konuşucam olmazsa internetten sipariş edicem(int den sipariş etmeyi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım olabilir ) sonuç olarak resimleri koyiyim benden önce davranmak isteyen arkadaşlar olursa daha iyi olur maliyetine gelirsek toplam 30 lirayı geçmiyor yapmanız gereken sadece kırmızı ve siyah kabloyu far kablosundaki kırmızı ve siyaj kabloya sıkıştırmak tabi benim teknik bilgim yok araştırığ öğrendim Bu hafta içinde yapıcam bunu yapınca fotoğrafarı buraya koyarım,hadi iyi geceler

http://g1204.hizliresim.com/w/m/4n9wg.jpg

http://g1204.hizliresim.com/w/m/4n9xc.jpg
    ne desem bilemedim.

açıkçası pek beğenmedim :(
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ama ccman gelmesin bizim makinalar sönük kalır onunkinin yanında

atilla hakan pazar günü hasanpaşa ve kızıltoprak tekedilmiş vahşi batı kasabası gibidir rio nun dediği gibi anca bakarız
    Eyw arkadaşlar inş daha müsait bi zaman buluşuruz.

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Bugün karaköydeki bütün ledcileri gezdim,pasajları dükkanları vs,hiçbirinde istediğim led yoktu internetten sipariş edicem.

atilla_hakan,ön camın bence pek güzel durmamış, her hyosung alan apaçi ön camı kaplatır ya ona benzettim
    Bencede öyle kardeşim. Artık siyah cam almak en iyisi bakalım.

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

Arkadaşlar Siyah cam almaya karar verdim. Bitane ilan buldum. Sizce fiyat ve kalite olarak nasil. Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.motorturkiye.com/goster/1...50-r-2008-2011
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    ninja 250
    atilla_hakan, camın kalitesinden pek anlamam,ama fiyatı çok geldi.Bunun dışında söyemek isediğim;ninjalar için bombeli camlar var hem rüzgarı daha fazla kesiyor hemde daha güzel gözüküyor bence,bi onlara da bakın isterseniz
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    atilla_hakan, camın kalitesinden pek anlamam,ama fiyatı çok geldi.Bunun dışında söyemek isediğim;ninjalar için bombeli camlar var hem rüzgarı daha fazla kesiyor hemde daha güzel gözüküyor bence,bi onlara da bakın isterseniz
    Lucas kardeşim sipraşi verdim. Ejlover nickli arkadaşımızda bu camı tercih etmiş. Resim ve videolari izledim Göze hoş geliyor. Aldık bakalım şimdi tek derdim nasil takıcam Gelsin onuda düşüncem artık.
    ejlover bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Yahu arkadaslar kim geliyor yarin???

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Over rio cc???

Motosikleti
    ninja 250r
    ccman dediğin buz motora gittim,580 TL fiyat cektiler michelin lastik için. montaj dahil. Bilemedim şimdi michelin pure modeli hiç aklımda yoktu. Beklesem mi yoksa satın alsammı tereddütte kaldım. Kullanan arkadaslar varmıydı aranızda michelin? Tavsiye edermisiniz arkadaslar?Birde 140lık alcaktım ama aynı lastiği kadıköyde sorduğumda bana ''abi orjinal ebatlardan sasma, performansını çok etkiler'' dediler. Japonlar 130 kullanıyorsa bi bildikleri vardır dediler. iyice bulandırdılar kafamı. Tecrübeyle sabitlenmiş tavsiyelere ihtiyacım var...

000

Dream kimse gelmezse yarın şu lastikçiye birlikte gidebiliriz istersen 12 gibi..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    ben yarın gelemem arkadaşlar, çalışıyorum.

@rio: michelin lastikler iyidir. ben pilot aktivleri kullanıyorum 17bin km oldu taktıralı gayet memnunum, hala ilk günkü kadar iyiler.

arkayada 140 taktırdım. bir sorun yok. arkaya 130'da taksan 140'ta taksan o iğrenç IRC lastiklere göre 250kat daha iyi olacaktır.

farklı bir motora biniyormuşsun gibi hissedeceksin.

ön lastiğin dişleri yuvarlanana kadar bir süre gidonda ufak bir titreşim hissedebilirsin. bu 1000km kadar böyle devam edecek.
    ejlover bunu beğendi.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti

Lucas bende arka stop için led alcam. Nasil nerden temin edeceksin. Haberleşelim.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    ninja 250r
    arka stop led benimde düşündüğüm birsey,ama onların sinyallileri de var,o tarz değilde sadece stop lambası olarak düşünüyorum. Bulan arkadas mekanın ismini ve fiyat bilgisinide paylaşırsa sevinirim. Aküye aşırı yük bindirmek istemiyorum o yüzden arkadaslar çektiği elektrik nedir araştırdınızmı ? Şık gözükçez derken aküden olup yolda kalmayalım da :D 3 kuruşluk karizma yerlere inmesin sonra :D

Motosikleti
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka stop led benimde düşündüğüm birsey,ama onların sinyallileri de var,o tarz değilde sadece stop lambası olarak düşünüyorum. Bulan arkadas mekanın ismini ve fiyat bilgisinide paylaşırsa sevinirim. Aküye aşırı yük bindirmek istemiyorum o yüzden arkadaslar çektiği elektrik nedir araştırdınızmı ? Şık gözükçez derken aküden olup yolda kalmayalım da :D 3 kuruşluk karizma yerlere inmesin sonra :D
    rio bi araştıralım yabancı sitelerde çok ama ordanda nasıl temin ederiz hiç bir fikrim yok. Almasına alalımda nasıl getiririz sorun yaşarmıyız o tartısılır bir konu. Bana sinyalli olanindan lazım cünkü arka kuyruk kısmını tamamen sökücem. plakalıgıda kuruk altına monte edicem. Araştırıyorum bakalım. Buradan da eminim fikir ve yardımcı olan arkadaşlar olacaktır.

---------- Post added at 05:23 ---------- Previous post was at 05:19 ----------

Karbonu söktüm. Güzelce temizledim. Hafif çizikler var gibi camda canım sıkıldı. Cam siparişinide hemen verdim o sinirle.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 05:40 ---------- Previous post was at 05:23 ----------
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    ninja 250r
    ilk tebrik benden olsun. emeğinize sağlık. Harika bir çalışma...
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ccman dediğin buz motora gittim,580 TL fiyat cektiler michelin lastik için. montaj dahil. Bilemedim şimdi michelin pure modeli hiç aklımda yoktu. Beklesem mi yoksa satın alsammı tereddütte kaldım. Kullanan arkadaslar varmıydı aranızda michelin? Tavsiye edermisiniz arkadaslar?Birde 140lık alcaktım ama aynı lastiği kadıköyde sorduğumda bana ''abi orjinal ebatlardan sasma, performansını çok etkiler'' dediler. Japonlar 130 kullanıyorsa bi bildikleri vardır dediler. iyice bulandırdılar kafamı. Tecrübeyle sabitlenmiş tavsiyelere ihtiyacım var...

000

Dream kimse gelmezse yarın şu lastikçiye birlikte gidebiliriz istersen 12 gibi..
    rio normalde saat 1 de işten cıkıyorum bugün ama kasarsam 12:30 gibi cıkabilirim.. ondan sonra saat 5 e kadar istedigin yere gidebiliriz.. eger uyarsa gidelim.. Bu arada nerdeymiş lastikçi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

rio led her zaman daha az enerji çeker normal ampullere diye biliyorum ama sen böyle soyleyince kafam karıstı simdi? mantık olarak daha az enerji çekmesi lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

ne zaman nerede bulusuyoruz abicim bir ses edin yahu!!!
    ejlover bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Eejloverin videosunu ben de izledim cok guzel olmus. Fakat kendisinden izinsiz paylasmak istemedim yorumlari gelince takip eder artik
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eejloverin videosunu ben de izledim cok guzel olmus. Fakat kendisinden izinsiz paylasmak istemedim yorumlari gelince takip eder artik
    Bence tam olarak bitirmedi. Daha asıl videoyu yüklediğini sanmıyorum. Google anahtar kelimelerle hemen videoyu indexlemiş. Bende led stop ararken tesadüfen gördüm.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler