Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Arkadaşlar bir konu aklıma takıldı. Şimdi ben sıfır km ninjayı aldım. Plaka masrafları bana ait o konudu sorun yok. Ancak Motorlu taşıtlar vergisini (hatırladığım kadarıyla) satıcı arkadaş bana ait olduğunu ve 1 ay içinde ödemem gerektiğini söyledi. 7 yıl önce yine sıfır km aldığım bir motosiklet vardı onda sadece plaka masraflarını ödemiştim, vergi falan yoktu? Konu hakkında beni aydınlatır mısınız?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250
    Ali ifşa ettin beni :D hayırdır sendemi ninjaya dönücen ,bu arada mavi montlu kişi ben değilim kendimi saklıyorum :D

Not:bugün beyaz ninja gördüm e5 de florya tarafında akrapoviç eksozlu siyah camlı,o arkadaş buradanmı ?

Motosikleti
    Honda cb125e
    tuh tuh tuh.... MASALLAH kazadan beladan korusun benım nazarımdan da korusun :D cok guzel cok yakısıklı nere burası bostancı sahıl mı alıcam bundan beyazından sıfırda yok bu renk ama ıkıncı el artık once bır ogrenelım cb pratık yapalım sonra bu kesınlıkle bu
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    ninja 250
    Fotoğraftaki yer yeşilköy sahil

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine aynı yerde bir adres daha buldum acaba hangisi daha iyidir işçiliği. Siz tavsiye edermisiniz.
    Arkadaşım ikisinede git göster sonuçta senin sadece grenaj işini yapacaklardır.boya işi başkasının.ben gittiğim yerden memnun kaldım tekrar gittim.tamiri pek bir şey tutmaz sanırım.gecen biri daha gitmişti 50 lira fiyat vermiş.komple grenaj yaptırmaktansa tamirini yaptır, üzerine pasta cila ile kurtarabilirsen bunu yap.komple boyaya 100-200 fiyat cekenler olur100 mantıklı 200 uçuk rakkam derim.grenajın yenisi 100 lira ben sol-sağ kafa olarak sormuştum 350,kafa için 150 demişti.ben grenajlar üstünde birazda oynama şişirme gibi şeyler istedim rakkam 1000 lira oldu.değmez dedim,bende 150 ye carbon fiber folyo kaplattım.

sıfır grenajın fiyatı belli 100 lira bundan sonrası senin pazarlığına bakar.

saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir konu aklıma takıldı. Şimdi ben sıfır km ninjayı aldım. Plaka masrafları bana ait o konudu sorun yok. Ancak Motorlu taşıtlar vergisini (hatırladığım kadarıyla) satıcı arkadaş bana ait olduğunu ve 1 ay içinde ödemem gerektiğini söyledi. 7 yıl önce yine sıfır km aldığım bir motosiklet vardı onda sadece plaka masraflarını ödemiştim, vergi falan yoktu? Konu hakkında beni aydınlatır mısınız?
    bende aynı durumda kaldım sebebini sordum senin ödemen gerekiyor dendi kırk küsür deyince fazlada üstüne gitmedim olayın.aslında bunun da firma tarafından ödenmesi gerekir.haklısın daha önce benden de böyle bir para istenmemişti...anlamsız.
    iyi ki hatırlattın yarın ben de ödeyeyim.
    saygılar

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ikisinede git göster sonuçta senin sadece grenaj işini yapacaklardır.boya işi başkasının.ben gittiğim yerden memnun kaldım tekrar gittim.tamiri pek bir şey tutmaz sanırım.gecen biri daha gitmişti 50 lira fiyat vermiş.komple grenaj yaptırmaktansa tamirini yaptır, üzerine pasta cila ile kurtarabilirsen bunu yap.komple boyaya 100-200 fiyat cekenler olur100 mantıklı 200 uçuk rakkam derim.grenajın yenisi 100 lira ben sol-sağ kafa olarak sormuştum 350,kafa için 150 demişti.ben grenajlar üstünde birazda oynama şişirme gibi şeyler istedim rakkam 1000 lira oldu.değmez dedim,bende 150 ye carbon fiber folyo kaplattım.

saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

bende aynı durumda kaldım sebebini sordum senin ödemen gerekiyor dendi kırk küsür deyince fazlada üstüne gitmedim olayın.aslında bunun da firma tarafından ödenmesi gerekir.haklısın daha önce benden de böyle bir para istenmemişti...anlamsız.
    saygılar
    daha once motor almadım yarın ılk motorumu teslım alıcam kendılerı bandrol yatırcakalr kagıdını faturayla teslım edıcekler extra ucret ıstemedıler belı bazı uyanıklar yatırıp fıyata dahıl edıyordur belırsız...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Herkeze ii geceler. kaza yapan arkadasima gecmiş olsun. çalışmayan sinyal için; arkadaşım bizim motorlarda regül gibi bişi var adını unuttum şimdi.neyse önmli değil,ampüllerden biri arızalı oldumu yanmıyor sinyal. sabitleniyor. ilk bende gittiğimde senin çipi değişcez bilmemne ayağna yattılar; sağlam masraf cıkarttılar bana. sanki ön takımı değiştircekler. 200 lir kadar masrafı 2.5liraya bir ampül alarak hallettim ben :D ampülünü filan değiştir kablolarına bak çıkma filan olabilir. oturt yerine iyice. birde ampül taktığında hala sabit yanarsa hiç kasma, çık motorla 1-2 km yol yap. makina nasıl oluyor bilmiyorum ama o yeni parcaya gidince uyum sağlıyor. sonra calışıyor bi güzel. benim iki defa patladı sinyal ampülü. taktım yeni ampülü önce calısmıo biraz gidince çalışmaya baslıo.sonra zaten bidaha problem olmuyo. aklında olsun.vdurduk yere masraf cıkmasın.kendin onarmayı dene.

---------

buarada hafta sonu lastik işini halledemedim aRKADASLAR.c.tesi cok yoğundum, pazarda lastikçiler kapalıydı. yetişebilirsem yarın fiyat almaya gidicem.
    Arkadaşlar birşey sorcam bilen varsa cevaplasın. Mayısta 1 yaşına girecek motorum. Fren hidroliklerini ve amortisör hidroliklerini her ihtimale karşı yeniletmeyi düşünüyorum. Bu işlemi daha önce uygulayat - uygulatan, ve fiyat bilgisi konusunda bilgisi olan varmıdır aranızda? Bildiğim kadarıyla heryıl fren hidroliklerini sorun olsun ya da olmasın yeniletmek gerekiyor. Cevaplarınızı bekliyorum...

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012

saygılar

saygılar
    Sağol Ccman. Bende meblağ düşük olduğu için pek üstüne gitmedim dediğin gibi, ama bana anlamsız geldi. Neyse artık onuda öderiz, fiyattada bişeyler yaptılar a da olsa ona sayarız. Şimdi bana sadece fatura mı verecekler plaka işlemleri için ?
    Birde sıfır grenaj fiyatı 100 lira demişsin. ben 800-900 civarı duydum garip geldi?

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600

dostum aslında mantık olarak trafige tescil edilmiş bir vasıtanın motorlu tasıtlar vergisini o tasıtı alan kişinin ödemesi gerekmektedir. tescil edilmeyip firmanın showroom unda duran bir motorun vergisi yoktur zaten. senin onu almıs olman onu vergiye tabi tutmaktadır. Ha birde diger konu var bazı markalarda bu vergiyi kişiye ödetmeyip fiyata yansıtırlar bu sizi yanıltmasın..

Sağol Ccman. Bende meblağ düşük olduğu için pek üstüne gitmedim dediğin gibi, ama bana anlamsız geldi. Neyse artık onuda öderiz, fiyattada bişeyler yaptılar a da olsa ona sayarız. Şimdi bana sadece fatura mı verecekler plaka işlemleri için ?
    Birde sıfır grenaj fiyatı 100 lira demişsin. ben 800-900 civarı duydum garip geldi?
    belgeler

garanti belgesi
    ötv ödendisi 734.85 tl
    fatura
    zorunlu sigorta 134 tl
    ek 4
    varsa vekaletin aslı

o fiyat maslak sanayide polyesterden dökme boyasız ham grenajın fiyatıdır.

saygılar

Motosikleti
    ninja 250
    bildiğiniz lastik balanscısı varmı ?,nereyle konuşsam 50-60 lira fiyat çekyorlar,sanki f1 arabası anasını satim

motor arayanlara fırsat.adres bodrum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81410735/detay

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    motor arayanlara fırsat.adres bodrum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81410735/detay
    Güzel fırsat, beyaz olsaydı bodruma doğru çoktan yola çıkmıştım (2012 de beyaz yok o ayrı bir durum ama )

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

Uploaded with ImageShack.us
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze ii geceler. kaza yapan arkadasima gecmiş olsun. çalışmayan sinyal için; arkadaşım bizim motorlarda regül gibi bişi var adını unuttum şimdi.neyse önmli değil,ampüllerden biri arızalı oldumu yanmıyor sinyal. sabitleniyor. ilk bende gittiğimde senin çipi değişcez bilmemne ayağna yattılar; sağlam masraf cıkarttılar bana. sanki ön takımı değiştircekler. 200 lir kadar masrafı 2.5liraya bir ampül alarak hallettim ben :D ampülünü filan değiştir kablolarına bak çıkma filan olabilir. oturt yerine iyice. birde ampül taktığında hala sabit yanarsa hiç kasma, çık motorla 1-2 km yol yap. makina nasıl oluyor bilmiyorum ama o yeni parcaya gidince uyum sağlıyor. sonra calışıyor bi güzel. benim iki defa patladı sinyal ampülü. taktım yeni ampülü önce calısmıo biraz gidince çalışmaya baslıo.sonra zaten bidaha problem olmuyo. aklında olsun.vdurduk yere masraf cıkmasın.kendin onarmayı dene.

---------

buarada hafta sonu lastik işini halledemedim aRKADASLAR.c.tesi cok yoğundum, pazarda lastikçiler kapalıydı. yetişebilirsem yarın fiyat almaya gidicem.
    Arkadaşlar birşey sorcam bilen varsa cevaplasın. Mayısta 1 yaşına girecek motorum. Fren hidroliklerini ve amortisör hidroliklerini her ihtimale karşı yeniletmeyi düşünüyorum. Bu işlemi daha önce uygulayat - uygulatan, ve fiyat bilgisi konusunda bilgisi olan varmıdır aranızda? Bildiğim kadarıyla heryıl fren hidroliklerini sorun olsun ya da olmasın yeniletmek gerekiyor. Cevaplarınızı bekliyorum...
    Önerilerin için tşk ederim kardeşim. Çok saol.
    Hondaaaaaaaa

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    Buda benim "Siyah İnci"

ccman ve tekhancer bunu beğendiler.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    masterabi çok güzel. tekerin düz bassın.kAZAsız belasız sürüşler inş. Birşey sorcam eksozdan sonra seste ciddi bir değişim oldumu?değdimi yani? ayrıca parçayı taktıktan sonra özel bir ayar yaptınmı orjinal eksoz değiştiği için? yakıt tüketimini ne ölçüde değiştirdi bu olay? ve son olarak uzun süreli sürüşlerde ses rahatsızlık veriyormu? görüşlerin için şimdiden teşekkürler...

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masterabi çok güzel. tekerin düz bassın.kAZAsız belasız sürüşler inş. Birşey sorcam eksozdan sonra seste ciddi bir değişim oldumu?değdimi yani? ayrıca parçayı taktıktan sonra özel bir ayar yaptınmı orjinal eksoz değiştiği için? yakıt tüketimini ne ölçüde değiştirdi bu olay? ve son olarak uzun süreli sürüşlerde ses rahatsızlık veriyormu? görüşlerin için şimdiden teşekkürler...
    teşekkürler Rio_mavi hepimizin tekeri düz bassın
    ses ciddi şekilde artıyor ve bence değdi. özel bir ayar yapmadım ama, motoru ısıtmadan yola çıkmamak gerekiyor. aksi durumda jikle sensörü biraz sapıtıyor (konuyu forumda açmıştım) yakıt tüketimi hesaplaması konusunda iyi değilim ama son altığım yakıta göre 6,5litre ile 135km yol yaptım. uzun sürüşlerde ilk önceleri biraz kulak çınlaması yapıyor ama bir süre sonra alışıyorsun. alıştım yani

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Masterabi, siyah inci on numara bes yıldız bir arkadasımızmıs allah ona zeval vermesin birlikteliginizi daim etsin pP

Yok arkadas direniyorum direniyorum bana zorla eksoz aldıracaksınız yada ses sistemi yapıp VFR sesi verecegim speaker dan

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama sıralama hosuma gitmedi kawa hyo honda olmalıydı :p

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok yüksek çözünürlüklü atmıyorum kalp hastası vs. varsa sıkıntı olabilir
    Forumu takip eden küçük kardeşlerimden ve bayan arkadaşlarımdan özür diliyorum
    Ninja 250 R böyle birşey sanırım

rio_mavi ve tekhancer bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler