Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle sanki deponun orda bir vida gevşemiş motor devirlendikçe zırırdıyor
    Koca firma fabrika ufacık bir soruna bile çare bulamıyor
    Tabi bizim servis agımız trde 1 numara sokak köşelerinde
    stop etmeyi bile geçtim
    ondan sonra millette çamur atıyorsunuz bilmem ne
    sayın pazarlama müdürü
    1 sene oldu denge sensörüne bile çare bulamıyorsunuz bumudur sizin satış politikanız

her 10 motorunuzdan 7si türkiye yollanında zırırdıyarak ve güvenli sürüş yaparak ilerliyor bundan gurur duyun
    Bu bir eleştiri degil GERÇEK
    sorunlarımıza çare bulun
    Rölantide bi şey yok gaz verdikçe oluyo depoya bağlı yan kapakları sökeyim dedim süper sport mübarek yan kapağı sökmek ne zormuş bi türlü sökemedim denge sensörünün nerde olduğunu bilsem söküp atacam o derece denge sensörünün nerde olduğunu tam çözemedim servisin başını ağrıtacam inş çözülür yoksa satarım motoru geçerim ses geliyor işte kulağımızımı tıkayacağız sorunlu olması zoruma gitmiyor çözüm üretilmemesi zoruma gidiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rölantide bi şey yok gaz verdikçe oluyo depoya bağlı yan kapakları sökeyim dedim süper sport mübarek yan kapağı sökmek ne zormuş bi türlü sökemedim denge sensörünün nerde olduğunu bilsem söküp atacam o derece denge sensörünün nerde olduğunu tam çözemedim servisin başını ağrıtacam inş çözülür yoksa satarım motoru geçerim ses geliyor işte kulağımızımı tıkayacağız sorunlu olması zoruma gitmiyor çözüm üretilmemesi zoruma gidiyor
    Boşuna ugraşma arkadaşım
    söküp attıgın zaman motor sapıtıyor sürekli arıza ışığı veriyor
    zırırdaya zırırdaya stop ede ede kullanıcaz başka çaresi yok

servisede gitme bu olay yüzünden
    sana şöyle bir yan bakar haydi güle güle fabrikaya

Motosikleti
    Var
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna ugraşma arkadaşım
    söküp attıgın zaman motor sapıtıyor sürekli arıza ışığı veriyor
    zırırdaya zırırdaya stop ede ede kullanıcaz başka çaresi yok

servisede gitme bu olay yüzünden
    sana şöyle bir yan bakar haydi güle güle fabrikaya

Arama kısmından baktım çoğu kişide durum aynı Ekrem abi gelip şu kadar motor sattık der hepsi satış stratejisi

Sorun yaşamamamız umrunda olmaz kaç tane motor sattığına bakar cız bız mangal ziyafeti barbekü partileri oh ne güzel

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı MFTaşkıran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar. Benim galiba çok büyük bir problemim var. Geçen gün motoru yıkadım benzinlikte. Sonra çalıştırdım bir garip çalışıyordu gaz verdim stop etti tekrar çalıştırdım vitese taktım pat yine stop etti. Biraz bekledim sonra çalıştırdım benzinlik içinde bir kaç tur attım stop etmedi devam ettim. Bugün bir şey fark ettim ışıklarda kalkacaktım 5000 devire falan getirdim tam kalkacağım debriyajı saldım devir düştü yavaş yavaş kalktı sonra bunu neden yapmış olabilir. Çok tuhaf bir durum. Okuyan herkese şimdiden teşekkürler.
    yıkarken göstergeye çok uzaktan su püskür çok ıslanmadan sonra bir bezle kurula diğer motor kısmınada çok tazikli su tutturma yada uzaktan tuttur yanı oto yıkamacılar lastın arasına sokup çamurlugu yıkıyorlar ya öyle yıkatma çalıştırmada sorun yasayabilirsin kalkma olayına gelince vitesin 1 de olduguna eminmisin eger birdeyse ıslanmaya baglı sorun yasamıssındır ben duzlukte debriyajla kaldırdım rolanti devrinde stop falan da etmedi
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Konuyu takip ediyorum, arkadaşlar tamam haklısınızda burda sizinle ilgilenen biri var Ekrem Ata ne güzel sorunlarınıza çözüm arıyor. Yahu biraz vicdanlı olun! Adam o kadar iş güç arasında size zaman ayırmak için çabalıyor size insancıl davranıyor ama siz neden her b*kta Ekrem Ata şöyle böyle diye yorum yapıyorsunuz! Adamın amacı zaten birşeyleri çözmek siz sorunu yazın servise gidin mail a tın , burda adamı rencide edecek sözler sarfetmenize gerek yok. Biliyorum bu ülkenin kültürü böyle ama siz fazla abartıyorsunuz.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Var
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu takip ediyorum, arkadaşlar tamam haklısınızda burda sizinle ilgilenen biri var Ekrem Ata ne güzel sorunlarınıza çözüm arıyor. Yahu biraz vicdanlı olun! Adam o kadar iş güç arasında size zaman ayırmak için çabalıyor size insancıl davranıyor ama siz neden her b*kta Ekrem Ata şöyle böyle diye yorum yapıyorsunuz! Adamın amacı zaten birşeyleri çözmek siz sorunu yazın servise gidin mail a tın , burda adamı rencide edecek sözler sarfetmenize gerek yok. Biliyorum bu ülkenin kültürü böyle ama siz fazla abartıyorsunuz.
    Sorun çözmek yerine satış rakamlarından bahsetmek yani artık olmuyo , kimse yemiyo oysa 1 sene önce böylemiydi Ekrem Abi gece gündüz forumdaydı her şey köprüyü geçene kadar '!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Benzin deposunu bi şekilde söktüm sabah çalıştırdım sanki hiç bi şey yoktu ilginç sensörü iptal edenler nasıl iptal etti bnde denemek istiyorum bakalım duruma nasıl olacak

Denge sönsörü denen zıkkım hangisi ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Yokmu bişey yazacak motorumda ses var denge sensörümü değilmi öğrenmem gerek o gıcık sesi duydukca ben delleniyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=6_NAv6PqZGQ

Ben geçen sene bu ses ile ustaya gitmiştim denge sensörü denildi.

Değerli arkadaşlar;

Hayırlı cumalar diliyorum…

Öncelikle bazı arkadaşların Ekrem ATA önceden çık sık yazardı, şimdi yok. Herhalde her şey satıncaya kadardı gibi söylemleri var. Böyle bir şey ne benim şahsi yapım itibarı ile ne de firma prensipleri açısından mümkün olamaz. Bir yıl önce foruma girerken de yeni bir markanın yetkili bir ağzından tamamen benim şahsi olarak aldığım bir karar çerçevesinde sizlerle beraber olmaya çalışacağım, ama zamanla bu azalacak ve bir müddet sonra elimden geldiği kadar sadece izlemekle yetineceğimi ifade etmiştim. Çünkü buna zaman olarak da imkân yok ve bu durum sürdürülebilir olamaz. Hatta bir arkadaşım burada satış sonrası hizmet birimi niçin yok gibi bir ifade kullandı. Takdir edin böyle bir durum mümkün olamaz. Ama gene de şahsen çok severek izlediğim bu forumdan kopmamaya çalışıyorum.

Bir arkadaşımızın geçirmiş olduğu kaza ile ilgili devam eden bir süreç var. Birçok yorumlar geldi. Ben kısaca şu şekilde toparlamaya çalışayım;

• Yaşanan üzücü kaza ile ilgili arkadaşımızın öncelikle hayati bir durumun olmaması bizim için en sevindirici yönü idi. Allah tüm motor severleri korusun,
    • Olayın hemen akabinde ilgili bayimiz tarafından ürün servise alındı. Kendi yaptığı açıklama ile sebebi ne olursa olsun peşinen kullanıcının mağduriyetin giderileceği ifade edildi,
    • Ürün üzerinde gerekli test ve analizler servis tarafından yapılıyor. Ayrıca ürün fabrikaya da alınacak ve gerekli analizler yapılacak.

30 dk. Önce BAJAJ Türkiye servis sorumlusu arkadaşımız ile uzun süren bir toplantıdan çıktım. Öncelikle şuna emin olun. Bizlere sorun olarak aktarılan her resmi evraklar tüm detayları ile tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük bir titizlikle üzerinden geçiliyor, paylaşılıyor. Hatta sosyal forum üzerinden sizlerin yazmış olduğu bazı detayları dahi paylaştım. Özellikle bu stop etme olarak ifade edilmeye çalışılan hadise kendileri tarafından tüm ön yargılar bir tarafa bırakılarak tüm detayları ile yeniden ele alınıyor. Sebep olabilecek 3 ana faktör var;

1. Debriyaj kullanımı ve tam ayırmaması,
    2. Rölanti motoru,
    3. Ecu (elektronik kontrol ünitesi)

Biz şöyle bir anlayış içinde değiliz. Piyasada şu kadar Pulsar var. Bunun yüzde birinde bu sorun var. Öyle ise önemsizdir.
    Genelde şikâyetlerin dile getirilip memnuniyetlerin çok az zikredilmesi genel bir kaidedir. Birçok sektörde böyledir. Ama bu demek değildir ki şikâyetler az, toplam içinde bir şey ifade etmiyor. Öyle ise sorun yok. Bu çok hastalıklı bir durumdur.

İstatistikçilerin anlattığı bir şey vardır. İnsan ortalama vücut sıcaklığı 36,5 derece. Ama adamın ayakları sobanın içinde yanıyor, başı da buzdolabının içinde donuyor. Ama ortalama sıcaklığı 36,5 derece. Bu adamın durumu iyi denirse kendimizi aldatmış oluruz. Önemli olan homojenliği sağlamak ve tüm noktalarda memnuniyeti sağlamaktır.

Burada şunu da söylemek isterim 2012 yılından itibaren KTM 125,200 ve 390 Duke ve RC modellerinde kullanılan BOSCH tarafından yazılan yazılımın aynısı PULSAR 200 NS’de kullanılmıştır.

Şimdi durum böyle iken markaya, şahsıma, firmaya maalesef etik ve adil olmayan yapılan bazı yorumları hakikaten üzülerek izledim. Bu yorumlara karşılık olarak bizi sessiz izleyen büyük bir çoğunluk kitlesine de doğru mesajları elbette vermem işin hakkı gereğidir. Pulsar 200 NS son yıllarda Türkiye pazarına en hızlı giriş yapmış, sınıfında satış liderliği elde etmiş, çok sevilen bir üründür.

Servislerimize gelen her yapıcı eleştirinin başımızın üstünde yeri vardır. Şu anda tahminim 150 civarında servisimiz var. Zaman zaman elemeler de yapıyoruz. Bunlar devam da edecek. Ama 2 ay süre ile sadece İstanbul bölgesinde bir bağımsız araştırma kuruluşu tarafından yapılan bir araştırma sonucu elimizde. BAJAJ ile sektördeki önemli aktörlerin kıyaslaması yapan Servis, ürün memnuniyet anketinin tüm detayları hakikaten yüz güldürücü. Bunları söyleyince hep iyi şeyleri söylüyorsunuz gibi itirazlar gelebiliyor. Ama genel fotoğrafı görmek açısından buna ihtiyacımız var. Hakikaten bu forum da dâhil olmak üzere oldukça yüksek bir kullanıcı kitlesi memnuniyetle ürünün tadını çıkarıyor. Özelden de birçok teşekkür mesajları alıyoruz. Hatta değerli netwara da çok güzel ifade etmiş (ayrıca tüm yazdıkları önemli bilgileri içeriyor, teşekkür ederim), sadece bu forum okunsa herhalde değil ürünü almak, yüzüne bile bakılacak ürün değil gibi bir algı oluşur. Ama toparlandığı zaman konu 3-4 detay etrafında dönüyor. Benim yazdıklarıma lütfen bu gözle de bakınız. Zira fiyat-performans olarak Pulsar 200 NS ürünün çok iyi bir seçenek olduğunu zaten sizler ispat ettiniz. Halen de öyle.

Eminim birçok soruya cevap verebildim. Atladıklarım mutlaka vardır. Tüm kullanıcılarımız şuna emin olsunlar. BAJAJ tüm birimleri ile gözü Türkiye üzerinde. Kısa bir dönem için gelmediler. Kalite ile fiyatın çok iyi bir yerde buluşabileceğini ispat için buradalar. Bunu da gösterdiler. Daha neler olacak hep beraber şaşırarak göreceğiz inşallah…

Selam ve saygılarımı sunuyorum…
    netwera, gelebek, hkn34 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Var
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=6_NAv6PqZGQ

Ben geçen sene bu ses ile ustaya gitmiştim denge sensörü denildi.
    Videonuzu izlemiştim bende gaz verdikten sonra ses gelmeye başlıyo 2-3 devir gibi durum değişiyo bazen hiç duyulmuyo na yaparsın motora gözüm elim ayağım gibi bakıyorum göz görmesede kulak duyuyo tarifi yok durum bildiğin adama söver gibi dalga geçer gibi bi ses işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

Öncelikle bazı arkadaşların Ekrem ATA önceden çık sık yazardı, şimdi yok. Herhalde her şey satıncaya kadardı gibi söylemleri var. Böyle bir şey ne benim şahsi yapım itibarı ile ne de firma prensipleri açısından mümkün olamaz. Bir yıl önce foruma girerken de yeni bir markanın yetkili bir ağzından tamamen benim şahsi olarak aldığım bir karar çerçevesinde sizlerle beraber olmaya çalışacağım, ama zamanla bu azalacak ve bir müddet sonra elimden geldiği kadar sadece izlemekle yetineceğimi ifade etmiştim. Çünkü buna zaman olarak da imkân yok ve bu durum sürdürülebilir olamaz. Hatta bir arkadaşım burada satış sonrası hizmet birimi niçin yok gibi bir ifade kullandı. Takdir edin böyle bir durum mümkün olamaz. Ama gene de şahsen çok severek izlediğim bu forumdan kopmamaya çalışıyorum.

Bir arkadaşımızın geçirmiş olduğu kaza ile ilgili devam eden bir süreç var. Birçok yorumlar geldi. Ben kısaca şu şekilde toparlamaya çalışayım;

• Yaşanan üzücü kaza ile ilgili arkadaşımızın öncelikle hayati bir durumun olmaması bizim için en sevindirici yönü idi. Allah tüm motor severleri korusun,
    • Olayın hemen akabinde ilgili bayimiz tarafından ürün servise alındı. Kendi yaptığı açıklama ile sebebi ne olursa olsun peşinen kullanıcının mağduriyetin giderileceği ifade edildi,
    • Ürün üzerinde gerekli test ve analizler servis tarafından yapılıyor. Ayrıca ürün fabrikaya da alınacak ve gerekli analizler yapılacak.

30 dk. Önce BAJAJ Türkiye servis sorumlusu arkadaşımız ile uzun süren bir toplantıdan çıktım. Öncelikle şuna emin olun. Bizlere sorun olarak aktarılan her resmi evraklar tüm detayları ile tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük bir titizlikle üzerinden geçiliyor, paylaşılıyor. Hatta sosyal forum üzerinden sizlerin yazmış olduğu bazı detayları dahi paylaştım. Özellikle bu stop etme olarak ifade edilmeye çalışılan hadise kendileri tarafından tüm ön yargılar bir tarafa bırakılarak tüm detayları ile yeniden ele alınıyor. Sebep olabilecek 3 ana faktör var;

2. Rölanti motoru,

Biz şöyle bir anlayış içinde değiliz. Piyasada şu kadar Pulsar var. Bunun yüzde birinde bu sorun var. Öyle ise önemsizdir.
    Genelde şikâyetlerin dile getirilip memnuniyetlerin çok az zikredilmesi genel bir kaidedir. Birçok sektörde böyledir. Ama bu demek değildir ki şikâyetler az, toplam içinde bir şey ifade etmiyor. Öyle ise sorun yok. Bu çok hastalıklı bir durumdur.

İstatistikçilerin anlattığı bir şey vardır. İnsan ortalama vücut sıcaklığı 36,5 derece. Ama adamın ayakları sobanın içinde yanıyor, başı da buzdolabının içinde donuyor. Ama ortalama sıcaklığı 36,5 derece. Bu adamın durumu iyi denirse kendimizi aldatmış oluruz. Önemli olan homojenliği sağlamak ve tüm noktalarda memnuniyeti sağlamaktır.

Burada şunu da söylemek isterim 2012 yılından itibaren KTM 125,200 ve 390 Duke ve RC modellerinde kullanılan BOSCH tarafından yazılan yazılımın aynısı PULSAR 200 NS’de kullanılmıştır.

Şimdi durum böyle iken markaya, şahsıma, firmaya maalesef etik ve adil olmayan yapılan bazı yorumları hakikaten üzülerek izledim. Bu yorumlara karşılık olarak bizi sessiz izleyen büyük bir çoğunluk kitlesine de doğru mesajları elbette vermem işin hakkı gereğidir. Pulsar 200 NS son yıllarda Türkiye pazarına en hızlı giriş yapmış, sınıfında satış liderliği elde etmiş, çok sevilen bir üründür.

Servislerimize gelen her yapıcı eleştirinin başımızın üstünde yeri vardır. Şu anda tahminim 150 civarında servisimiz var. Zaman zaman elemeler de yapıyoruz. Bunlar devam da edecek. Ama 2 ay süre ile sadece İstanbul bölgesinde bir bağımsız araştırma kuruluşu tarafından yapılan bir araştırma sonucu elimizde. BAJAJ ile sektördeki önemli aktörlerin kıyaslaması yapan Servis, ürün memnuniyet anketinin tüm detayları hakikaten yüz güldürücü. Bunları söyleyince hep iyi şeyleri söylüyorsunuz gibi itirazlar gelebiliyor. Ama genel fotoğrafı görmek açısından buna ihtiyacımız var. Hakikaten bu forum da dâhil olmak üzere oldukça yüksek bir kullanıcı kitlesi memnuniyetle ürünün tadını çıkarıyor. Özelden de birçok teşekkür mesajları alıyoruz. Hatta değerli netwara da çok güzel ifade etmiş (ayrıca tüm yazdıkları önemli bilgileri içeriyor, teşekkür ederim), sadece bu forum okunsa herhalde değil ürünü almak, yüzüne bile bakılacak ürün değil gibi bir algı oluşur. Ama toparlandığı zaman konu 3-4 detay etrafında dönüyor. Benim yazdıklarıma lütfen bu gözle de bakınız. Zira fiyat-performans olarak Pulsar 200 NS ürünün çok iyi bir seçenek olduğunu zaten sizler ispat ettiniz. Halen de öyle.

Eminim birçok soruya cevap verebildim. Atladıklarım mutlaka vardır. Tüm kullanıcılarımız şuna emin olsunlar. BAJAJ tüm birimleri ile gözü Türkiye üzerinde. Kısa bir dönem için gelmediler. Kalite ile fiyatın çok iyi bir yerde buluşabileceğini ispat için buradalar. Bunu da gösterdiler. Daha neler olacak hep beraber şaşırarak göreceğiz inşallah…

Çok şey istemiyoruzki rölanti dalgalanmasına çözüm bulunsun birde denge sensörü sesine zırıldamasının çaresine bakılsın tek istediğimiz bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Millet bu motoru problem yaşamak için mi aldı hergün sorun bir an önce sorunlu parçaların servislerde değişmesi gerek.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet bu motoru problem yaşamak için mi aldı hergün sorun bir an önce sorunlu parçaların servislerde değişmesi gerek.
    denge sensörünün hepsi sorunlu sıkıntı orda zaten :D yenisi ile değişse bile tekrar yapıyor. sensörün yeniden imal edilmesi gerek. bunu geçen yıl kuralkana ilettik onlar da bajaja iletti. çözüm için beklemedeyiz

Motosikleti
    Var
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Servislerdekilerde zaten uzman bu konuda bilinçlendirilmiş kişiler pulsar kullanlar gelsede sorunlarını gidersek diye yollarımızı gözlüyorlar
    storm35 bunu beğendi.

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

2. Rölanti motoru,

Bajaj kullananların yanında olmanız ve bilgilendirmeniz için ben de teşekkür ederim. Ben sadece yapılan haksız eleştirileri, rivayetlerle başkaları adına yapılmış (hatta AttilaXtreme bu tür bir şikayeti ortaya çıkarmıştı.) karalamalara karşı tavır aldım.

"Öncelikle şuna emin olun. Bizlere sorun olarak aktarılan her resmi evraklar tüm detayları ile tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük bir titizlikle üzerinden geçiliyor, paylaşılıyor. Hatta sosyal forum üzerinden sizlerin yazmış olduğu bazı detayları dahi paylaştım. Özellikle bu stop etme olarak ifade edilmeye çalışılan hadise kendileri tarafından tüm ön yargılar bir tarafa bırakılarak tüm detayları ile yeniden ele alınıyor."

Benim bu motosikleti almamdaki en büyük etkende sizin, bu forum yolu ile bizimle etkileşiminizdir. Bu davranışınız diğer motosiklet markalarına da örnek olmalıdır. Bu arada büyük bir heyecanla Bajaj Pulsar CS400 naked beklediğimi de ifade etmek isterim.

Motosikleti
    honda cbf150
    Arkadaşlar boy 1.64 bacak boyu 72 cm pulsara bu boy yeterli midir. Yani fazla zorluk yaşanırmı. Pulsarda amartisörlerle yukseklik azaltılabilirmi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı meskendor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boy 1.64 bacak boyu 72 cm pulsara bu boy yeterli midir. Yani fazla zorluk yaşanırmı. Pulsarda amartisörlerle yukseklik azaltılabilirmi
    1.83 ile iki ayağımın tabanlarını yere rahat bir şekilde bastıramıyorum. Basıyo ama bacaklarım çok gergin. 1.64 boy ile heralde anca tek ayak yere basar motoru biraz yatırıp. Bu sorunuza daha kesin cevap almak için bir Bajaj bayiine gitmelisiniz.

Motosikleti
    Var
    Denge sensörü zırıldaması çoğu pulsarda var ama Ekrem abi binde birinde bu sorun varsa çokta önemsiz diyor yani kobayız oysa geçen sene sabahlara kadar forumdan çıkmazdı şimdi ne oldu Mzi yediler Hyosungu yediler sırada bajaj var !

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Sensör zırıltısı 1 sene öncede vardı 1 sene önce ne yaptınki şimdi izlemekle yetiniyorsun sorunun cözümü ile ilgili olumlu bi şey göremedik 1 seneden beri !!
    dyavol-77 ve storm35 bunu beğendiler.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Denge sensörü zırıldaması çoğu pulsarda var ama Ekrem abi binde birinde bu sorun varsa çokta önemsiz diyor yani kobayız oysa geçen sene sabahlara kadar forumdan çıkmazdı şimdi ne oldu Mzi yediler Hyosungu yediler sırada bajaj var !

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Sensör zırıltısı 1 sene öncede vardı 1 sene önce ne yaptınki şimdi izlemekle yetiniyorsun sorunun cözümü ile ilgili olumlu bi şey göremedik 1 seneden beri !!
    aaaa öyle deme bak toplantıdan çıkmışlar
    ama aradan koca bir sene geçti biraz geç kalmadnızmı

sayın pazarlama müdürü
    sizden ciddi anlamda çözüm bekliyoruz
    Laf ve kelime oyununa dönmesin bu yazdıklarınız
    bir kaç ay sonra nerde kalmıştık'tan devam etmeyelim
    zırır zırır zırırdayan denge sönsörünüde unutmayın
    dyavol-77 ve ninja h2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Var
    Anlaşılan benden başka herkes denge sensörünü sökmüş sürekli motor arıza ışığını yakmış ne tesadüf değilmi Ekrem abi

Alt tarafı 20 liralık sensör be nasıl mide bulandırıyor bilemessin zırıldamayan sensör getir parasını biz verelim
    storm35 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Parasını niye vereceksinki ekrem amcan onu sana ücretsiz verecekmiş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun sağ arka karenajına ufak bi çizik yapmışım ayağımı atarken sürtmüş olmalı. Kırmızının altından siyah çıkmış. Eski motorumda ayağımı atarken sürttüğüm yerde çanta demirinin aluminyumu var. Bazen ayakkabımın lastiği çıkıyo oraya, ovalayıp siliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)