Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    iluvatarEru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - VW Golf 1.4 Tsi DSG
    Selam arkadaşlar,
    Bende haziran ortasında Pulsar 200 NS aldım. ilk 500 km mi pazar günü doldurdum ve salı günü bakım yaptırdım. Beraberinde Michellin Pilot Street lastiklerini de taktırdım. Nedense çok güvenemedim orjinal lastiklerine artık psikolojik mi emin değilim. İlk motorum çok kestiremiyorum kayması vs normal mi değil mi diye sonuç olarak yeni lastiklerle anlayacağım farkını.
    Şimdiye kadar ki izlenimlerim gayet olumlu. Sadece düz yolda giderken debriyajı çekmiş olduğu halde iken stop etti iki kere geçen haftasonunda. Servise sorduğumda 1500 km den sonra sorun olmayacağını söylediler Komik geldi bu açıklama da artık göreceğim artık.
    herkese saygılar.
    fatih. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Motosikleti
    Nereye bağlanıyor bu alet ?

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Var
    Alıntı iluvatarEru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye bağlanıyor bu alet ?
    Heralde aküye bağlanıyo .)

Buda düğmelisi

http://www.ebay.com/itm/1-Motorcycle...p=mtr#shpCntId

Motosikleti
    Tİme_shİft42 o zaman bir de telefon aparatı lazım sanki ?
    bence ilk gönderdiğin daha mantıklı. Bu cihazlar çok bozuluyorlar. Kendiliğinden usb yerine çakmaklık daha uygun geldi.

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Selam arkadaşlar,
    Bende haziran ortasında Pulsar 200 NS aldım. ilk 500 km mi pazar günü doldurdum ve salı günü bakım yaptırdım. Beraberinde Michellin Pilot Street lastiklerini de taktırdım. Nedense çok güvenemedim orjinal lastiklerine artık psikolojik mi emin değilim. İlk motorum çok kestiremiyorum kayması vs normal mi değil mi diye sonuç olarak yeni lastiklerle anlayacağım farkını.
    Şimdiye kadar ki izlenimlerim gayet olumlu. Sadece düz yolda giderken debriyajı çekmiş olduğu halde iken stop etti iki kere geçen haftasonunda. Servise sorduğumda 1500 km den sonra sorun olmayacağını söylediler Komik geldi bu açıklama da artık göreceğim artık.
    herkese saygılar.
    Hayırlı uğurlu olsun. Şüphesiz orjinal lastiği ile Michellin Pilot Street kıyaslanamaz. Michellin güvenlik ve sürüş konforunu arttıracaktır. Ancak lastiğim kaliteli diye, kendi limitlerini ve motorun limitlerini zorlamayınız.

Stop mevzusuna gelince, biraz sonra propaganda ekibi başlar senden alıntı yapmalara. Benim motorumda ilk zamanlarda özellikle rampa aşağıya inişlerde debriyajı çekince nadir de olsa stop ediyordu. Şu an motorum 4000KM'de. Bu stop mevzusu sakız edilince, her rampa inişinde motoru sürekli deniyorum. Şu ana kadar stop etmedi. Servisin kastettiği rodaj süresinin dolması olabilir. Çok iyi bir seçim yapmışsın. Tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    Var
    Tİme_shİft42 o zaman bir de telefon aparatı lazım sanki ?
    bence ilk gönderdiğin daha mantıklı. Bu cihazlar çok bozuluyorlar. Kendiliğinden usb yerine çakmaklık daha uygun geldi.
    Daha önce kullanmadığımdan net bir şeyler yazamıyorum hem çakmaklık hem usb çıkışlı olanlar olabilir telefon zaten usb de yavaş şarj ediyo ayrıca telefon aparatınıda alacağım düğmeli olanın avantajı ne kullanmadığında düğmeden kapat düğmede elinin altında düğmesiz olanlarda durum nasıl oluyor

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Selam arkadaşlar,
    herkese saygılar.
    hoş geldin
    yok arkadaşım düzelmicek stop etme sorunun
    üst mesajlarda çok tartıştık bu konuyu, dikkat et bazı üyeler bu durumlarda hemen üstüne çöküyor
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

Motosikleti
    Rampa aşağı durumunda oldu bende de. Milletin sakız yapması açıkçası umurumda değil. İlk mesajımda da belirttiğim gibi motorumdan memnunum. Büyük haz alıyorum sürerken. Acemi olduğum için yaptığım hataları da düşük cc olması ile tolere edebiliyor. Teşekkür ederim.

Alıntı netwera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Şüphesiz orjinal lastiği ile Michellin Pilot Street kıyaslanamaz. Michellin güvenlik ve sürüş konforunu arttıracaktır. Ancak lastiğim kaliteli diye, kendi limitlerini ve motorun limitlerini zorlamayınız.

Stop mevzusuna gelince, biraz sonra propaganda ekibi başlar senden alıntı yapmalara. Benim motorumda ilk zamanlarda özellikle rampa aşağıya inişlerde debriyajı çekince nadir de olsa stop ediyordu. Şu an motorum 4000KM'de. Bu stop mevzusu sakız edilince, her rampa inişinde motoru sürekli deniyorum. Şu ana kadar stop etmedi. Servisin kastettiği rodaj süresinin dolması olabilir. Çok iyi bir seçim yapmışsın. Tekrar hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce kullanmadığımdan net bir şeyler yazamıyorum hem çakmaklık hem usb çıkışlı olanlar olabilir telefon zaten usb de yavaş şarj ediyo ayrıca telefon aparatınıda alacağım düğmeli olanın avantajı ne kullanmadığında düğmeden kapat düğmede elinin altında düğmesiz olanlarda durum nasıl oluyor
    Alternatif olarak powerbank de alabilirsin. Motorunda herhangi bir değişiklik yapmadan şarj sorununu çözebilirsin böylece.
    netwera ve Tİme_shİft42 bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar

netwera
    bu sessizligin bir anlamı olmalı degilmi 2 tane yorumunuza pısıp kaçmış değiliz
    merak etme bir sebebimiz var bekliyoruz

Motosikleti
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin
    yok arkadaşım düzelmicek stop etme sorunun
    üst mesajlarda çok tartıştık bu konuyu, dikkat et bazı üyeler bu durumlarda hemen üstüne çöküyor
    Üstüne çöken belli.

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    netwera
    bu sessizligin bir anlamı olmalı degilmi 2 tane yorumunuza pısıp kaçmış değiliz
    merak etme bir sebebimiz var bekliyoruz
    Evet bir sebebin kesin var. Kırmızı tekerleme kıvamındaki imzan ile bunu görev haline getirmişsin. Pısıp kaçma yerine farklı bir şeyler de yazarak sayfamıza renk kat.

Motosikleti
    pulsar
    Üstüne çöken belli.

Evet bir sebebin kesin var. Kırmızı tekerleme kıvamındaki imzan ile bunu görev haline getirmişsin. Pısıp kaçma yerine farklı bir şeyler de yazarak sayfamıza renk kat.
    Bak 2 safya geride yeni bir kullanıcı var onunda stop etme sorunu varmış
    alıntıla onuda

Motosikleti
    Ufak bir sorum vardı. Pulsarın faturasında 7900 TL gözüküyor halbuki ben 8950 TL ye satın aldım bu normal bir durum mudur ? yoksa bayı ardından gerekli kurumlara şikayet etmeyi gerektirir mi ?

Motosikleti
    Ufak bir sorum vardı. Pulsarın faturasında 7900 TL gözüküyor halbuki ben 8950 TL ye satın aldım bu normal bir durum mudur ? yoksa bayı ardından gerekli kurumlara şikayet etmeyi gerektirir mi ?
    7900TL'ye ÖTV ve KDV dahil mi?

Motosikleti
    Var
    Rampa aşağı durumunda oldu bende de. Milletin sakız yapması açıkçası umurumda değil. İlk mesajımda da belirttiğim gibi motorumdan memnunum. Büyük haz alıyorum sürerken. Acemi olduğum için yaptığım hataları da düşük cc olması ile tolere edebiliyor. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alternatif olarak powerbank de alabilirsin. Motorunda herhangi bir değişiklik yapmadan şarj sorununu çözebilirsin böylece.
    Şunu alıyorum http://www.aliexpress.com/item/New-3...856662526.html

Motosikleti
    7900TL'ye ÖTV ve KDV dahil mi?
    Evet dahil. Aradım şimdi fark faturası keseceklermiş. Vergi kaçırmışlar resmen..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Üstüne çöken belli.

Bazen olaylara objektif bakmak gerekir dostum.Ben yasadigim soruna ragmen butun pulsarlari ayni kefeye koymak dogru olmaz dedim.Senin yaptigin ise bende yok o halde hicbirinde olmaz olamaz yonunde gibi.insallah sorunsuz bir sekilde kullanip mutlu mesut devam edersin.Fatih arkadasimizin yaptigida haliyle cok normal yasadigi bir sorun var ve giderilemiyor haliyle oda tepkisini ortaya koyuyor.yarin oburgun bir sorun yasasan sende dile getireceksin bunun adi karalama olmayacaktir zaten akli basinda olan insanlarin neler yaptigini idrak edeceklerdir bu yuzden karsi cephe almaya gerek yok bu benim gorusum ya bizdensin yada degilsin gibi tutum icine girmek yanlis olur bu sorun hepimizin sorunu ve cozumlenirse hepimize deva olacak bir cozum
    kdiner ve slyman_b bunu beğendiler.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Tİme_shİft42
    hayırlısı olsun ama aklında olsun 30000 yazdığına inanma verimlilik çok önemli ve çin mallarında verim baya düşük.
    alternatif olarak kaliteli çinli olan Xiaomi nin 10400 lük powerbankini alabilirsin Tr den. 50 -60 tl sanırım. Ebadları da daha ufak.
    Gerçi sana kaç kere şarj edilmesi yeterli olacaktır bilemiyorum. 10400 ile min 2 kere şarj edersin 3000 lik telini diye düşünüyorum.
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    El yapimi powerbank diye arastirin aslinda cokda zor birsey degil sarj edilebilir pil veya hurdaya cikmis laptop bataryasindan cok ucuza yapilabiliyormus bir boslukta buna zaman ayirip kendim yapmayi dusunuyorum

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen olaylara objektif bakmak gerekir dostum.Ben yasadigim soruna ragmen butun pulsarlari ayni kefeye koymak dogru olmaz dedim.Senin yaptigin ise bende yok o halde hicbirinde olmaz olamaz yonunde gibi.insallah sorunsuz bir sekilde kullanip mutlu mesut devam edersin.Fatih arkadasimizin yaptigida haliyle cok normal yasadigi bir sorun var ve giderilemiyor haliyle oda tepkisini ortaya koyuyor.yarin oburgun bir sorun yasasan sende dile getireceksin bunun adi karalama olmayacaktir zaten akli basinda olan insanlarin neler yaptigini idrak edeceklerdir bu yuzden karsi cephe almaya gerek yok bu benim gorusum ya bizdensin yada degilsin gibi tutum icine girmek yanlis olur bu sorun hepimizin sorunu ve cozumlenirse hepimize deva olacak bir cozum
    Ben olaylara her zaman objektif baktım, bakmaya devam ediyorum. Ben bu tartışmalar daha başlamadan zırıldama sorunu da yazdım. Yaşadığın kazadan sonra senin yanında olduğumu da. Sorunlar çözülürse tabi ki herkes için deva olacak. Şimdi sen objektif davran, sorunların çözülmesi için çalışıldığına dair en yetkili ağızdan defalarca açıklama geldi. Sürekli aynı şeyleri dile getirerek bir yere varamayız. Bugünden yarına çözülecek meseleler değil. Biraz zaman verip bekleyelim. Daha önce de yazdım. Bu konuda aceleciysek, servisin sorunlarını çözemediğini belgeleyip, tüketici hakem heyetine başvurarak hakkımızı arayabiliriz. Aklı başında olan insanlar, bu motorun hiç mi iyi bir yanı yok, tekerleme imza ile sürekli aynı şeyleri yazmanın karalama olduğunu düşüneceklerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)