Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugun gazi ünv. iibf önünde gördüm bir tane park edili şekilde , ilk kez canlı gördüm baya güzeldi arkadaş belki burdadır , kazasız belasız binsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Merhaba, ben de pulsar aldım henüz 100 km yaptım fakat motorun zincirinden ses geliyor. Bisiklette pedalı ters çevirdiğinizde çıkan sesin aynısı. Motor üstünde pek duyulmasa da dışarıdan net duyuluyor bu zırıltı. Aynı durumu yaşayan var mı, nasıl çözebiliriz? Bir de motor rolantide sabit çalışmıyor. Bunu sorduğumda injection sistemi olduğu için dediler ama pek içime sinmedi. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar fiyat politikasini herkesin motor sahibi olmasini desteklesek de bu motora yaklasik 9000 TL veren insanlarin magdur oldugu gercegini degistirmeyecek.
    Adalet onemli ve ustunde ciddiyet ile durulmasi gereken bir kavramdir.
    Saygilarimizla...
    P.S.;Sozum sana degil yanlis anlama Ekrem Bey'e...
    Ayrica soylemem gerekir ki kendisinin hala burada olmasindan da mutluluk duyuyoruz.
    Eh o arkadaşlara da bir bardak soğuk su. Şirketten ((:
    Selcuk89 bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı ozbekers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de pulsar aldım henüz 100 km yaptım fakat motorun zincirinden ses geliyor. Bisiklette pedalı ters çevirdiğinizde çıkan sesin aynısı. Motor üstünde pek duyulmasa da dışarıdan net duyuluyor bu zırıltı. Aynı durumu yaşayan var mı, nasıl çözebiliriz? Bir de motor rolantide sabit çalışmıyor. Bunu sorduğumda injection sistemi olduğu için dediler ama pek içime sinmedi. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...
    devirde dalgalanma oluyor 1 2 bin devir arası zincir sesi içinde zincir bolluğuna bak ondan yapıyordur

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Benimde on lamba ustu panellerden 3500 devirlerde ses geliyor birde arka.plakalik isigi giderken gevsemis 0 km da sanirim kullandikca yavas yavas anliyoruz ..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Devirde dalgalanma %90 ında var, sürüşe ve motora bir zararı yok. Ön cam kısmında ses için servise söyleyin işlem yapsın silikon vb işlem gibi, zincirden gelen ses için ya boldur gerilmesi lazım yada sağ sol ayar kontrolü yapın, ön kısımdan gelen ses denge sensörü sesi de olabilir servis bir baksın ön panelden mi denge sensöründe mi ona göre işlem yaparlar.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devirde dalgalanma %90 ında var, sürüşe ve motora bir zararı yok. Ön cam kısmında ses için servise söyleyin işlem yapsın silikon vb işlem gibi, zincirden gelen ses için ya boldur gerilmesi lazım yada sağ sol ayar kontrolü yapın, ön kısımdan gelen ses denge sensörü sesi de olabilir servis bir baksın ön panelden mi denge sensöründe mi ona göre işlem yaparlar.
    Tesekurler en kisa zamanda gosterelim .. bilginize saglik

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    125cc capon motora 9000tl verilir, 250cc capon motora 12000tl üstü verilir ama 200cc Hintli malı 7000tl ile piyasaya girip 9000tl ile fiyat indirimine gidince sidik yarışına mı girmiş oluyor, 200cc motora o paralar haram ama 125 ve 250cc motora o kadar para vermek iyi bu mudur yani. Bu kadar eleştiriyorsunuz ama yine capon motor alan arkadaşlar var yani kendileri de yanlışa düşmüş olmuyorlar mı, hem yazıp çizeceksin hemde fiyatı yüksek dediğin motoru alacaksın bu işte bir terslik yokmu, motoru ben ithal edip satmıyorum yüksek fiyattan alanlar evet biraz haksızlık yapıldığı doğru ama buna ne ben nede başkalarının yazıp çizmesiyle her zaman ki olduğu gibi yine değişen bir şey olmayacağı kesin ve nettir bizler sadece benim gibi yazarız.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Devirde dalgalanma var sorun olarak görmeyelim peki durduğu yerde 5 saniyede bir gaz veren motor gereksiz benzin yakmıyomudur, bence rölantideki yakıt tüketimini yüzde 30-50 arası artırır. Dur kalk trafikte de motor içiyo benzini. Rölantiyi tutturucam diye ikide bir gaz veriyo.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben bu motoru almak istiyorum ama yani sorunlar varken nasıl olacak orasını çözemedim ,alıpta pişman olmak istemem ama artık 125 ccde yetmiyor, alsam çok sıkıntı çekermiyim sorun yaşarmıyım yürütememeyiz mi bu motoru , piyasanın en uygun fiyatlı motoru bu ama bu sıkıntılar varsa hakedermi bu rakamları oda soru işareti ,ne yapayım bilemedim hadi git japon al diyorum oda bir sorun sıfırı ikinci eli farketmiyor, fiyatları tam bir saçmalık yetmezmiş gibi yedek parçada pahalı herşeyi orjinal değiştirsek bir yığın masraf bakım masrafları pahalı bu japonların ee orda pulsar devreye giriyor uygun fiyatıyla,, ama bu sıkıntılarda çekilmezki alsak sorun yaşarmıyız acaba, hadi aldım sonra ne yaparız başımıza iş almayız inşallah, bu sorunların çoğu 2015 lerde varmı cevaplarsanız sevinirim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS (2014)
    Alıntı tabo32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Pulsarımda şöyle bir sorun oluştu. Fikir verirseniz sevinirim. Yaklaşık 13500 km oldu. Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ancak bu zamana kadar düzde 140-145 km sürat yapıyordu bir haftadır 130 km yi ne yaptıysam geçiremedim. Sebebi ne olabilir acaba. Saygılarımla
    Benim Pulsar'ımı 10.000 km bakımına götürmeden yaklaşık 1 ay önce başlayan benzer bir sorunum olmuştu, istediğim torku bulamıyordum üst devirlerde. 10.000 km bakımında bujiler değiştirildi ve o sorun ortadan kalktı. 5. 6. viteste %10 - %12 arasında bir sürat farkı oldu. Sizin sorununuz da belki buji kaynaklı olabilir.

Saygılarımla.

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    enjeksiyonlu, su soğutmalı, 6 ileri vites, disk frenler olup KTM gibi bir motosikletle birçok özelliği benzee olan başka alternatif bulamadım ben tabii bu fiyata. benim yok ancak param olsa ns 200 ilk alacağım seçenek. daha param olsa r25, daha param olsa bitane 1000 rr bitanede ktm avantur .... böyle godiyo işte. yani tamamen sana bağlı
    TR_96 bunu beğendi.

Yolda giderken stop etme problemini yaşamadım. Stop etme problemi var fakat bunu sadece ilk marşı verdiniz rolantide ne kadar da bekleseniz motor iyice ısınmadan rampa aşağı bi yere geldiniz ve kasis var devrija bastınız, vites düşürdünüz eliniz debriyajdayken pat stop ediyor. Bunu hep rampa aşağı ve ilk marşta yapıyor. (Isındıktan sonra hiç yapmadı) Bunun dışında yolda giderken kendini kapatması vs vs durum yok.( En azından ben yaşamadım) Rolanti dalgalanması ve bu sorun yüzünden servise gittim rolanti sensörü garantiden ücretsiz değişti. Dalgalanma gitti ama stop etti bi kez. Bajaj yetkilileri bunun kullanımdan kaynaklandığını söylüyor ama yzf r125 ile ybr 125 ile aynı yerlerde bu problemi yaşamadım. Hatta 23000km yzf r125 hiç stop etmedi. Ama şunu rahatlıkla söylerim Pulsar F/P ürünü. Ne diye yzf r125 e o kadar para vermişim dedirtiyor.
    TR_96 ve kdiner bunu beğendiler.

Cok deli param olsa gine bi 200 ns deneyimi yapmak ister alirdim bide nuda 900 alirdim iste ole takilirdim

Bugün Milliyet gazetesi Antalya ekinde güzel bir haber var.

PULSAR 200 NS ANTALYA grubunun kurucularından Feyyaz SARIGÖL ve değerli eşi Merve SARIGÖL'ün PULSAR 200 NS ile 4200 km. lik Gürcistan yolculuğunun haberi. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Her geçen gün benzer haberleri görmek bizi mutlu ediyor. Ürüne, markaya ve servislerimize duyulan güven sebebi ile tüm kullanıcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz...

HakanSAHIN, TR_96 ve Selcuk89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    10 litre benzin deposuyla bu kadar uzun yola nasıl çıkıyorlar, insan gerçekten hayret ediyor. Ben bir depoyla Ankara'dan Eskişehir'e zor gidiyorum.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Milliyet gazetesi Antalya ekinde güzel bir haber var.

PULSAR 200 NS ANTALYA grubunun kurucularından Feyyaz SARIGÖL ve değerli eşi Merve SARIGÖL'ün PULSAR 200 NS ile 4200 km. lik Gürcistan yolculuğunun haberi. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Her geçen gün benzer haberleri görmek bizi mutlu ediyor. Ürüne, markaya ve servislerimize duyulan güven sebebi ile tüm kullanıcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz...

http://i.hizliresim.com/gyLm1L.jpg
    tebrikler böyle güzel haberler

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 litre benzin deposuyla bu kadar uzun yola nasıl çıkıyorlar, insan gerçekten hayret ediyor. Ben bir depoyla Ankara'dan Eskişehir'e zor gidiyorum.
    nc750x de 30 litre depo var o yüzden uzun yola çıkabiliyorlar dimi :D

Motosikleti
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc750x de 30 litre depo var o yüzden uzun yola çıkabiliyorlar dimi :D
    Depoyu fullediğimde ankara çevresinde gezerken bir gün götürmüyo beni. Rastgele bir benzinciden de benzin alamıyorum, büyük ilçe düzgün marka olması lazım. Tapagaz 350km götürmeli bence bir depo benzin motoru. Benzini dert etmeden sürünce 180-200km'de deponun dibini buluyo motor ama. 125'lik motora çinliler 14 litre tamamı kullanılabilir benzin deposu koyarlarken, 200'lük Pulsar'a 9.5 litreden sonrası şüpheli 12 litre benzin deposu koymaları olmamış bence.
    ismo61 bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Garanti belgesindeki bakımları servis mi karşılıyormuş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)