Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar, farın altındaki küçük ışıkları ilk önce mavi yapıp kullandım şimdi kırmızıya çevirdim yapmak isteyenlere buyrun bir foto.

tekoklava bunu beğendi.
    Efeler Diyarı EDREMİT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, farın altındaki küçük ışıkları ilk önce mavi yapıp kullandım şimdi kırmızıya çevirdim yapmak isteyenlere buyrun bir foto.

http://i.hizliresim.com/q2Z6VB.jpg
    Bunları daha parlak bir hale getirmek için ne tür/hangi ampul/led lamba takabiliriz? Örnek önceki sayfalardan

Ayrıca e-bay'den
    http://www.ebay.com.au/itm/AC-55W-3-...:X:AAQ:AU:1123
    far takımını aldım, bizim motora olursa takıcam, olmazsa da bir yolun bulup gene takıcam Şu an 3500km civarında, 5000bakımından sonrahem spy5000 çift yönlü alarmı hem de bu bi-xenon farı takıcam. Aklıma karpuz kabuğu düşürenler utansın :D Lastikten önce far ısmarladık iyi mi(@logaritma)

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....

benimde şöyle faydalı paylaşımım olsun düşünen olursa..
    ....
    buda bixenon mercekli orjinal güzel bir uygulama..

...
    tekoklava bunu beğendi.

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    bugün ilk defa kendi gözümle bir pulsar gördüm. çok yakışıklı alet. gerçekten fotoğraftakilerden de iyi görünüyor canlısı.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları daha parlak bir hale getirmek için ne tür/hangi ampul/led lamba takabiliriz? Örnek önceki sayfalardan
    http://www.xbhp.com/talkies/attachme...2-22.27.27.jpg
    http://nexgenbikes.com/site/wp-conte...amp.jpg?1f03ba

Ayrıca e-bay'den
    far takımını aldım, bizim motora olursa takıcam, olmazsa da bir yolun bulup gene takıcam Şu an 3500km civarında, 5000bakımından sonrahem spy5000 çift yönlü alarmı hem de bu bi-xenon farı takıcam. Aklıma karpuz kabuğu düşürenler utansın :D Lastikten önce far ısmarladık iyi mi(@logaritma)
    Senin aldığın çok güzel, inşallah olur.
    maktama bunu beğendi.
    Efeler Diyarı EDREMİT

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    http://www.xbhp.com/talkies/attachme...2-22.27.27.jpg
    http://nexgenbikes.com/site/wp-conte...amp.jpg?1f03ba

Ayrıca e-bay'den
    senin konunun takipindeyim araya kaynamasın=)
    bende düşünüyorum şöyle takarken bol fotolu anlatımlı konunu bekliyorum bak ona göre=)
    kaynamasın arada=)

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin konunun takipindeyim araya kaynamasın=)
    bende düşünüyorum şöyle takarken bol fotolu anlatımlı konunu bekliyorum bak ona göre=)
    kaynamasın arada=)
    Dediğim gibi heman olamayacak zaten, büyük ihtimal Aralık ayı sonlarına doğru 5000km yapmış olurum, havalar buz kesmezse(Ankaradayım, şimdi bile bacakları üşütüyor). 5000 bakımından sonra garantiyi "püf"leyip dalıcam inşallah. Takmayı becerebilirsem tabi ki burda paylaşım yapıcam fotolarla.
    tekoklava bunu beğendi.

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iptal etmek yerine söküp izole etmeyi denesene.
    Denedim sünger kapladım pvc bantla sardım ama yine aynı
    agrasiwe bunu beğendi.
    Coşkun31

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/q2Z6VB.jpg
    güzel olmus ben o küçük ışıkları kaldırdım sağsol sinyallare ek sarı ışık bağladım hangi yöne sinyal verirsem ordada sinyallerle aynı anda sarı ışık yanıyor maksat karsıdan gelen kör danalara görünmek

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denedim sünger kapladım pvc bantla sardım ama yine aynı
    Hadi ya iyice sarsaydin koselerini felan nasil geliyo ses ya :( tek umidimiz oydu :(

Motosikleti
    Artık Yok...
    Dediğim gibi heman olamayacak zaten, büyük ihtimal Aralık ayı sonlarına doğru 5000km yapmış olurum, havalar buz kesmezse(Ankaradayım, şimdi bile bacakları üşütüyor). 5000 bakımından sonra garantiyi "püf"leyip dalıcam inşallah. Takmayı becerebilirsem tabi ki burda paylaşım yapıcam fotolarla.
    %99 olur yalnız galiba xenon ampülü setin dışında onu burdan alırsın yada alırkenmi belirtiyorsun ampül tipini satıcıya.. yollanıcak ampül tipi hakkında bilgi yok çünkü

Motosikleti
    Dominar D400
    %99 olur yalnız galiba xenon ampülü setin dışında onu burdan alırsın yada alırkenmi belirtiyorsun ampül tipini satıcıya.. yollanıcak ampül tipi hakkında bilgi yok çünkü
    Hayır, ampul de set içinde. Angel halka beyaz renk, devil ortakısım kırmızı renk, ampul ise 8000k mavimsi beyaz renk istedim. Gerekli açıklama ve renk seçenekleri ürün açıklamasında yazıyor, siz de renk isteklerinizi sipariş esnasında mesajla bildiriyorsunuz. Ürün gelince buraya yazarım"geldi" diye. Takip numarası da vermiş
    tekoklava bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    keşke 6000k istesediyin 8000k yağmurda önünü zifiri siyah yapıyor.. asfalt ışığı yutuyor adeta.. neyse ampül pahalı değil beğenmessen değiştirirsin

ben orda ampül seçimi görmedim ampülü nerden seçdin.. pulsarlarda sanırım h4 tipi ampül var adama mesajdamı bildirdin h4 8000k diye..

Motosikleti
    Dominar D400
    keşke 6000k istesediyin 8000k yağmurda önünü zifiri siyah yapıyor.. asfalt ışığı yutuyor adeta.. neyse ampül pahalı değil beğenmessen değiştirirsin

ben orda ampül seçimi görmedim ampülü nerden seçdin.. pulsarlarda sanırım h4 tipi ampül var adama mesajdamı bildirdin h4 8000k diye..
    benim okuduğuma göre ise 6000k-tam beyaz rengin yağmur ve siste çok yansıdığı ve bundan dolayı önü yeterince aydınlatamadığı, ve öneri olarak bu havalarda sıklıkla kullanılacaksa mümkünse sarı renk, o da olmazsa 8000k kullanılması önerilmişti xbhp sitesinde, onun için 6000k değil de 8000k aldım. Ama tabi iki rengi de şahsen kullanmadım.

Ampul boyutu belirtmiyorsunuz anladığım kadarıyla(ki ben belirtmedim), takımda mercek de olduğu için far kafası içindeki arka yansıtma kısmını çıkartıp direk mercekli sistemi yerleştiriyorsunuz gibi geldi bana, keza verdiğim bi-xenon takılmış pulsar fotosuna da bakarsanız öyle yapılmış olduğunu görürsünüz. Bu konuları tam net bilemediğimden ilk mesajımda " bizim motora olursa takıcam, olmazsa da bir yolun bulup gene takıcam" diye belirtmiştim :D

Ekleme: Ürünün linkinde

Package includes:
    1x 3.0” M331 Universal BI-xenon Projector + CCFL Angel Eye + Devil Eye
    1x HID bulbs for the projector (proprietary product)----> bu kısım ampulun kendisini belirtiyor(renk için seçmeli ürün)
    ....

Angel Eye Color Options: White(Default)/Red/Blue/Yellow/Green/Purple
    Devil Eye Color Options: Red(Default)/Blue/Green
    Color Temperature Options: 4300K(Amber)/6000K(Pure White -- Default)/8000K(Bluish White)
    Fitting: Fits 99 percent of motorcycles! (Fits: H1, H4, H7)

bu kısımlar da renk seçeneklerini belirlemenizi sağlıyor. h4 için uyumlu yazmış ama neye nasıl uyumlu hiçbir fikrim yok, bakalım, hele bi gelsin de görücez.

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Arkadaşlar İMDAT!!! Yaklaşık 2 aydır pulsar sahibiyim. Bu konuyu da sürekli takip ediyordum. Benim bir problemim var mesele oradan ses geliyor falan değil onlara alıştım ben. Sorun motor hareket halindeyken -her zaman değil ara sıra- debriyajı çekik frene dokunduğumda stop ediyor ateşlemeyi kesiyor. Henüz servise gitmedim. Bu gece bir kere daha oldu ilk olarak buraya yazmak istedim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı MFTaşkıran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İMDAT!!! Yaklaşık 2 aydır pulsar sahibiyim. Bu konuyu da sürekli takip ediyordum. Benim bir problemim var mesele oradan ses geliyor falan değil onlara alıştım ben. Sorun motor hareket halindeyken -her zaman değil ara sıra- debriyajı çekik frene dokunduğumda stop ediyor ateşlemeyi kesiyor. Henüz servise gitmedim. Bu gece bir kere daha oldu ilk olarak buraya yazmak istedim.
    Sadece senin başına gelmedi bu olay merak etme Benim ve bir çok kişinin daha başına geldi ve genel izlenim motor soğukken olduğu yönünde, ancak tam sebebi belli değil halen. Motorun beyin yazılımıyla alakalı olabileceği söylenmişti forumda. Şimdilik çözümü yok gibi. Motoru kullandığım 3 ayda toplasan 3 defa başıma gelmiştir ve hepsinde de sabahın soğuğunda daha ilk 1.-2. kilometrelerdeydim ve hızım 30-40 gibiydi. Motoru 1-3 dakika arası rolantide ısıtmama rağmen tam ısınmamış olabiliyor demek ki.
    gelebek bunu beğendi.

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Bilgi için teşekkürler. Ben de ki durum motor sıcakken oldu ve 100 km'nin üzerindeydi debriyajı çektim yavaşlamak için dokundum frenlere sustu motor. İlginç olan kapatıp açıyorsun tek seferde çalışıyor alet. Fakat bu durum kalabalık bir trafikte yaşanırsa bizim genel olarak anlayışsız otomobil şoförlerimiz bizi zor duruma da sokabilir buna bir çözüm bulmak gerek. Gerekirse Hindistan'a kadar gideriz yani :D
    storm35 ve gelebek bunu beğendiler.

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya iyice sarsaydin koselerini felan nasil geliyo ses ya :( tek umidimiz oydu :(
    Sardım ama fayda etmedi en iyisi onu iptal etmek. İptal eden arkadaş varsa sıkıntı çıkarıyomu onu sökünce diye sormuştum ama yok anlaşılan. Sensöre bağlı olan 3 kablo ikisi birbirine bağlanıyo biri açıkta kalıyo ama Hangisi?????? Bi tarafı yakmiyim yapan biri olsaydı keşke...
    Coşkun31

avrasya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRUİSER 250 ,MT 25,GV 250, Marauder vz 800
    merhabalar pulsar 200 ns için arka çanta demiri düşünen arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-pulsar-200-ns-arka-canta-demiri-186373410/detay/

linkden inceleyip bize ulaşıp bilgi alabilirler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Pulsardan çıkarılma 2000 km kullanılmış temiz yamasız deliksiz orijinal lastik isteyen varsa iletişime geçsin arkadaşlar. Kelepir.

Özelden mesaj atabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

http://wwww.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-bajaj-pulsardan-cikma-temiz-186366117/detay

Lastikler benim pulsar ait değil. Siteden bir arkadaşa ait. Ucuz fiyatını duyunca atladım bana sat diye...
    Fakat pulsar ı alalı 6 ay olacak 1500 km anca yol yaptım. Lastikleri elde tutmanın bir anlamı olmayacağı için satılığa çıkardım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Bende de pulsar orjinal lastikler var. alır almaz değiştirdiğim için lastikler sıfır gibidir. Sadece 100 km binilmiştir. isteyen olursa uygun fiyata vericem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)