Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Aynı motoru daha yüksek fiyata almış olursun sadece.. Aklında kalacağına al bence..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 kanuni 100 cup==^^2014 Bajaj pulsar 200 ns
    2015 modelinde fiyat artışı olabilir.bunu da göz önüne almak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı sıradan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 modelinde fiyat artışı olabilir.bunu da göz önüne almak lazım.
    aynı motora daha fazla vermek ihtimalini düşünerek siparişimi verdim bende
    Ama şunuda düşünmek lazım 2015 modelinde başka bi yenilik de olabilir.fiyatta daha fazla artabilir.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı hakanbad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yag musurunun degismesi gerekebilir.
    yağ lambası yanmıyo artık ıslaktı kurudu heralde

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Coşkun forumdan ayrılma kardeşim havalar düzelsin geziler yapıyoruz. katılımını bekleriz. tanışmak isteriz.
    coskun913 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar
    Antalya da tayfun motor var. Kesinlikle bir numara

Föztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Föztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dört ay önce YBR mi sattım. Bajaj Pulsar almayı düşünüyorum. Ancak biraz daha bekleyip 2015 model mi alsam diye kararsız kaldım.Bu konuda tavsiye alabilir miyim.
    Bayilerden fiyat araştırması yaptım.7.800 TL diyen de var 7.300 TL. diyen de. Hatta ikinci el motorlarını sıfır fiyatından daha fazla fiyat isteyenler bile var.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    225km 33tl
    nasıldır arkadaşlar
    şehir içi kullanım
    gazlama karışık 90km ve üstü

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun forumdan ayrılma kardeşim havalar düzelsin geziler yapıyoruz. katılımını bekleriz. tanışmak isteriz.
    Tabikide katılırım forumda olmasam bile 0545 476 17 15 lakin ben 6 gün 24 saat çalışıp sonraki 6 gün izinli oluyorum önceden haberim olursa iyi olur kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:15 ----------

Bu aküyle başım dertte egzozu mahvetti yani açtım bugün aküyü üstünde küçük bi kapak var ordan sızdırdığını farkettim sıvı conta sürdüm üstüne umarım düzelir başına gelen arkadaş varmı ne gibi yöntem buluyorsunuz?

Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabikide katılırım forumda olmasam bile 0545 476 17 15 lakin ben 6 gün 24 saat çalışıp sonraki 6 gün izinli oluyorum önceden haberim olursa iyi olur kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:15 ----------

Bu aküyle başım dertte egzozu mahvetti yani açtım bugün aküyü üstünde küçük bi kapak var ordan sızdırdığını farkettim sıvı conta sürdüm üstüne umarım düzelir başına gelen arkadaş varmı ne gibi yöntem buluyorsunuz?

Garantiden değiştirildi benim akü. Fabrika bu sorunla ilgili olarak servisleri sorumlu tutmakta. Fazla konulan akü sıvısı, yanlış şarj... akü içindeki sıvının jelleşmesini etkiliyor. akü şarj oldukca sıvı çıkışı da artıyor.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    forumu takip edip akü sorunum için beni kendisi arayan uslu ticaret (kenan beye ) teşekkür ediyorum yarın antakyaya servise gidiyorum muhtemelen aküyü değiştirirler. egzozada bi çözüm bulunursa çok sevinicem.
    Pashapache bunu beğendi.

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Yahu bir soru sorduk cevap veren olmamış.
    Motor çalışınca marş kesici rölesi marşa basılmasını engelliyor bildiğim kadarıyla.
    Ben düne kadar çalışırken basınca marş basmıyordu. Yada bana öyle geliyordu.Pulsarı olan biri motor çalışırken düğmeye bassa bizi bilgilendirse.Telde servise sordum o bile bilmiyor çalışıyor olması lazım diyor.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı Aka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bir soru sorduk cevap veren olmamış.
    Motor çalışınca marş kesici rölesi marşa basılmasını engelliyor bildiğim kadarıyla.
    Ben düne kadar çalışırken basınca marş basmıyordu. Yada bana öyle geliyordu.Pulsarı olan biri motor çalışırken düğmeye bassa bizi bilgilendirse.Telde servise sordum o bile bilmiyor çalışıyor olması lazım diyor.
    motor çalışırken birdaha marş yapınca marş alıyor
    Aka bunu beğendi.

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Eyvallah içim rahatladı şimdi.
    Ne gül olmak kolay ne de bülbül!Bülbül olmayı istersen bir ömür boyu yanacaksın!Gül olmayı seçtiysen bir ömür boyu solacaksın

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatay lı arkadaşlar birgün adana ya bekleriz. . Biz İskenderun Harbiye yapabiliriz bir ara. Irtibati koparmaya lim

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatay lı arkadaşlar birgün adana ya bekleriz. . Biz İskenderun Harbiye yapabiliriz bir ara. Irtibati koparmaya lim
    tabiki ayarlarız bigün

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    tabiki ayarlarız bigün
    coskun merhaba benimde adım coskun motorun hayırlı olsun allah kaza belaz vermesin bi ara falan fistan kış kapıya dayandı bu hafta sonu güneşli olursa bi samadağ balık ekmek ordanda arsuz ayarlıyalım

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coskun merhaba benimde adım coskun motorun hayırlı olsun allah kaza belaz vermesin bi ara falan fistan kış kapıya dayandı bu hafta sonu güneşli olursa bi samadağ balık ekmek ordanda arsuz ayarlıyalım
    öncelikle teşekkür ederim. memnum olurum adaş bende isterim lakin ben 6 gün boyunca denizde kalıyorum sonraki 6 gün izinliyim bu cuma işe gidicem ondan sonraki perşembe çıkıcam bu hafta sonu ben gelememde bundan sonraki hafta sonu izinde olucam ancak ozaman gelebilirim. hem ozamana bi kaç kişi daha organize olabilirsek daha keyifli olur. yada sen hafta içi müsaitsen yarın sabah uslu motora servise gelicem istersen görüşelim..

Motosikleti
    öncelikle teşekkür ederim. memnum olurum adaş bende isterim lakin ben 6 gün boyunca denizde kalıyorum sonraki 6 gün izinliyim bu cuma işe gidicem ondan sonraki perşembe çıkıcam bu hafta sonu ben gelememde bundan sonraki hafta sonu izinde olucam ancak ozaman gelebilirim. hem ozamana bi kaç kişi daha organize olabilirsek daha keyifli olur. yada sen hafta içi müsaitsen yarın sabah uslu motora servise gelicem istersen görüşelim..
    yarın sabah uslu ticaret olur onumuzdeki haftayada guzel bi organizasyon ayarlıyalım savaş ve vicoda inşallah bizimle olur yarın sabah kaçta uslu da olucaksın
    yada buyur numaram 0534 853 75 35

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah uslu ticaret olur onumuzdeki haftayada guzel bi organizasyon ayarlıyalım savaş ve vicoda inşallah bizimle olur yarın sabah kaçta uslu da olucaksın
    9-10 gibi orda olurum 0545 476 17 15 bi etkinlik yapalım haftaya

Motosikleti
    9-10 gibi orda olurum 0545 476 17 15
    ok saat 10 gıbı bende orda olurum hayırlı akşamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)