Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok saat 10 gıbı bende orda olurum hayırlı akşamlar
    iyi akşamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Akü sorunum çözüldü arkadaşlar uslu ticaret kenan bey ve bülent ustaya teşekkür ederim bugün hem aküyü hemde egzozu değiştirdiler. Adaşım coşkun da yanıma uğradı saolsun tanışmış olduk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Bu motor kısmından gelen zırıltı sesi bende de başladı denge sensörü muhabbeti olması lazım garantiye giriyor muydu o herhangi bir ücret veriyormuyuz ?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı online253 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor kısmından gelen zırıltı sesi bende de başladı denge sensörü muhabbeti olması lazım garantiye giriyor muydu o herhangi bir ücret veriyormuyuz ?
    garantiye giriyor ama değişmene gerek yok. Değişsende yine yapacaktır zaten. bence götür ustana güzelce saralım de sesi keselim de.

Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Akü sorunum çözüldü arkadaşlar uslu ticaret kenan bey ve bülent ustaya teşekkür ederim bugün hem aküyü hemde egzozu değiştirdiler. Adaşım coşkun da yanıma uğradı saolsun tanışmış olduk.

Akü ve egzoz hangi şartlarda değişti? Fabrikadan öncesinde istek mi yapıldı, servisin elinde mi varmış? Bu kadar hızlı olması zor.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denge sensörü tam olarak nerde, tarif eder misiniz?
    Efeler Diyarı EDREMİT

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzın deposunun altında öne dogru . fakat degısınce bıle zırıltısı kesılmıyo dıyen arkadaslar var ...
    Ümit IŞIK bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı astbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü ve egzoz hangi şartlarda değişti? Fabrikadan öncesinde istek mi yapıldı, servisin elinde mi varmış? Bu kadar hızlı olması zor.
    Motoru cumartesi almıştım antakyadan iskenderuna getirdim akünün suyunun aktığını gördüm pazartesi uslu ticaret kenan bey forumu okumuş beni kendisi aradı gittim hem aküyü hem egzozu anında değiştiler Garanti'den de kendilerine isticeklerdi zaten akü ve egzozu. Beni mağdur etmemek için hemen değiştiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Depoyu söktüğünüzde şasinin sağdan-soldan gelerek önde-ortada birleşitiğini görüyorsunuz ve birleştiği yerde 2 vida ile tutturulmuş 3-4cm'e 1 cm'lik bir dikdörtgen kutucuk var, onun denge sensörü olduğu tarif edilmişti facebook grubunda atılan bir fotoğrafta (İş yerinde olduğum için face'e giremiyorum, dolayısıyla linki atamıyorum fotoğrafın).
    Ümit IŞIK bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah uslu ticaret olur onumuzdeki haftayada guzel bi organizasyon ayarlıyalım savaş ve vicoda inşallah bizimle olur yarın sabah kaçta uslu da olucaksın
    yada buyur numaram 0534 853 75 35
    tsk bırlıkte turlarız ıns. yalnız bu aralar baya bı yogunum
    coskun kardesım hayırlı olsun motorun aramıza hosgeldın tanısmak dilegıyle..

Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru cumartesi almıştım antakyadan iskenderuna getirdim akünün suyunun aktığını gördüm pazartesi uslu ticaret kenan bey forumu okumuş beni kendisi aradı gittim hem aküyü hem egzozu anında değiştiler Garanti'den de kendilerine isticeklerdi zaten akü ve egzozu. Beni mağdur etmemek için hemen değiştiler.
    Fabrika karıştı bi akü yüzünden, 20 günde anca aküyü kurtarabildim garantiden. Egzozu kendim boyadım, salıncakta da boya kabarması var. Havalar ısınınca yeniden el atmak gerekecek... Kenan bey fabrikayı nasıl ikna etmiş açıklayabilirse memnun olurum.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Fabrika karıştı bi akü yüzünden, 20 günde anca aküyü kurtarabildim garantiden. Egzozu kendim boyadım, salıncakta da boya kabarması var. Havalar ısınınca yeniden el atmak gerekecek... Kenan bey fabrikayı nasıl ikna etmiş açıklayabilirse memnun olurum.
    demekki bayiden bayiye farkediyo saolsun kenan bey ben aramadığım halde kendisi beni aradı forumdan yazışmaları görüp..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsk bırlıkte turlarız ıns. yalnız bu aralar baya bı yogunum
    coskun kardesım hayırlı olsun motorun aramıza hosgeldın tanısmak dilegıyle..
    saol vico (gerçek ismin nedir?) en kısa zamanda tanışmak dileğiyle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

[IMG][/IMG]
    arsuz yolu
    Syphex bunu beğendi.

Föztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 4000 km. de full aksesuarlı bir pulsar buldum.
    45 Lt arka çanta(ışıklı) ve 33 Lt. yan çantalar
    Mercekli sis farları ,alarm ve ön cam var

7.500 TL isteniyor. sizce fiyat uygun mu ?

Ayrıca kullanan arkadaşlara soruyorum. Önümüz kış. Üzerinde gelen tekerlerin performansı yeterli mi? Değiştirmeye gerek var mı?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Uygun değil. 4000 km'deki motora sıfırından fazla para verilmez. Akseuarları falan boşver, sonradan kendin alırsın. Sıfır motor gibisi var mı ?
    Yurdukoru ve trcn bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Föztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca kullanan arkadaşlara soruyorum. Önümüz kış. Üzerinde gelen tekerlerin performansı yeterli mi? Değiştirmeye gerek var mı?
    Lastikleri değiştirmenizi öneririm.
    srtcgkts bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaslar belkı benzın tuketımı hakkında cok konusuldu yazıldı ama bıde ben eklıım dedım bu pzt sı tam 10 lt yanı 47.20 tl lık benzın alıp depoyu fulledım ve istanbulun trafıgınde karısık dıye tabır ettıgımız yeryer tam gaz yer yerde sakın kullanımla, bu gun ıtıbari ile tam 341 km yaptım ve benzın ısıgı yanıp sonmeye basladı tekrar fulledım ve yıne tam 10. lt benzın aldım. yani arac km'de 0,138 krş yaktı. bir diger hesapla 100 km.de 2.93 lt benzın tukettı . ben bu pulsarı sevmiim de napiim abi kokluyo resmen ...
    meki 60 ve tekoklava bunu beğendiler.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de 2 kez ölçtüm 0,130-0,128 yakıyor. (motor 2000 km de)
    hkn34 ve tekoklava bunu beğendiler.
    Efeler Diyarı EDREMİT

Motosikleti
    Ben de 2 kez ölçtüm 0,130-0,128 yakıyor. (motor 2000 km de)
    sen daha ıyı rakamlar yakalamıssın ama tabı edremıtın trafıgı ıle buranın kı bır degıl ondan dır herhalde. mesela ben tahmın edıyorum uzun yola cıksam ve sakın devırsız kullansam 10 lt ile cok rahat 400 km yapar dıye tahmın edıyorum veya yaklasır ..
    tekoklava ve Ümit IŞIK bunu beğendiler.

Fabrikayla herhangi bir gorüşmemiz olmadı henüz..garantiden talep yapmadık ama yapacaz..konu bayi ile kuralkan arasındaki bir konudur..2 günlük motorda böyle bir sorunu biz kabul edemeyiz..garanti talebi kabul edilmese de müşterimizi mağdur edemeyiz ki garanti konusunda bir problem yaşayacağımızı düşünmüyorum.parçaları 0 km motordan söküp taktık coşkun bey'in motoruna..
    AsiCanavar, ceza031 ve denizhan_d bunu beğendiler.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı USLU Antakya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fabrikayla herhangi bir gorüşmemiz olmadı henüz..garantiden talep yapmadık ama yapacaz..konu bayi ile kuralkan arasındaki bir konudur..2 günlük motorda böyle bir sorunu biz kabul edemeyiz..garanti talebi kabul edilmese de müşterimizi mağdur edemeyiz ki garanti konusunda bir problem yaşayacağımızı düşünmüyorum.parçaları 0 km motordan söküp taktık coşkun bey'in motoruna..
    daha nasıl hizmet versin sen parçayı bekleme kardeşim sıfır motordan sokup verelım daha napsınlar

bende motorla dağdan inerken motoru devirmiştim debriyaj meneti eyildi ve deyiştirmek istedim ve aynısını bende yaşadım uslu ticaret garantıyı vs vs yı beklemene gerekyok dedı ve sıfır motordan debrıyaj maneti sökülüp benim motoruma takıldı kendilerine ve bütün çalışanlarına teşekkür ederim
    USLU Antakya bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    ilgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederim kenan bey
    USLU Antakya bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)