Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli arkadaşlar;

1. Molikot kaplama ile ilgili size orijinal piston resmini de göndereceğim. Pistonun hemen yanaklarında belli-belirsiz mikron inceliğinde piston renginden farklı bir kaplama. Resimde net göreceksiniz. Sürtünme ile kaplama 5.000-10.000 km. arası tamamen kaybolup gidiyor. Piston çapının azalması gibi bir durum söz konusu değil. Sadece bu dönemde koruma sağlıyor,

2. Bu kaplama Boxer ve Pulsar modelinde mevcut, Discover modelinde ise yok.

Saygılarımla...

Not: Bir arkadaşım dün BAJAJ TÜRKİYE'deki göreviniz nedir diye sormuştu. Kuralkan Pazarlama Müdürü'yüm. Bütün yorumları da ben yazıyorum. Sakın yanlış anlaşılmasın. Sahte isimle benim adıma yazı yazan başka arkadaşım olamaz.. .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Evet gayet açıklayıcı oldu. Teşekkürler

Değerli arkadaşlar; bir konuyu yanlış yazmışım.

Molikot kaplama Pulsar ve Discover modelinde var. Boxer modelinde yok. Özür dilerim. Selamlar...

Motosikleti
    rtr 150 apache
    Yeni fark ettim motora iki kisi oturdugunuzda motorun cukurlarda esnemesi sırasında kuyruk, camurluga deyiyor.ucundaki parçayı cikardim gene deyiyor. Kuyruk demirini çıkarıp (2 civatalik iş) biraz dışa acmak gerek. Alan ve alacak arkadaslara duyurulur
    kaytmazbatur bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Motoru teslim almış arkadaşlar sizlerden detaylı resim ve inceleme bekliyoruz...

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

1. Molikot kaplama ile ilgili size orijinal piston resmini de göndereceğim. Pistonun hemen yanaklarında belli-belirsiz mikron inceliğinde piston renginden farklı bir kaplama. Resimde net göreceksiniz. Sürtünme ile kaplama 5.000-10.000 km. arası tamamen kaybolup gidiyor. Piston çapının azalması gibi bir durum söz konusu değil. Sadece bu dönemde koruma sağlıyor,

2. Bu kaplama Boxer ve Pulsar modelinde mevcut, Discover modelinde ise yok.

Saygılarımla...

Not: Bir arkadaşım dün BAJAJ TÜRKİYE'deki göreviniz nedir diye sormuştu. Kuralkan Pazarlama Müdürü'yüm. Bütün yorumları da ben yazıyorum. Sakın yanlış anlaşılmasın. Sahte isimle benim adıma yazı yazan başka arkadaşım olamaz.. .
    turkish39, ake, Pashapache ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Pulsar: http://youtu.be/tAWuqFMjCCs ttnet olunca bu kadar oluyo 😖

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alın size adam gibi pazarlamacı.

Şu kadar ilgiyi Honda dan mı gördünüz Yamaha dan Kawasaki den mi?

(Eski bir Yamaha,Suzuki ve Honda kullanıcısıyım.)
    Adem Balkan, gelebek, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    :(
    ekrem bey ben daha önce yazmıştım konyadayım hatta irtibata geçmiştik beyaz istiyorum diye burdaki arkadaş mustafaydı galiba baya ilgilendi saağ olsun Ekrem bey beni unutmayın burda beyaz istiyoruz ısrarla bu ay gelir artık demi sizden haber beklıyorum unutmayın benim bilgiler mustafa da mevcut beklemedeyim konyada ilk olsun sonrası cok daha fazla olur inş...

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Bütün tereddütlerime rağmen Ekrem Ata beyin mesajları neticesinde bende bugün pulsar siparişi verdim ve gün saymaya başladım. Firmanın ve Ekrem Beyin ilgi ve alakası umarım aynı şekilde devam eder.
    turkish39, hamzarat, Adem Balkan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün tereddütlerime rağmen Ekrem Ata beyin mesajları neticesinde bende bugün pulsar siparişi verdim ve gün saymaya başladım. Firmanın ve Ekrem Beyin ilgi ve alakası umarım aynı şekilde devam eder.
    Bütün temennimiz bu zaten.Bu arada Pulsarınız şimdiden hayırlı olsun
    centil40 bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    ekrem bey ben daha önce yazmıştım konyadayım hatta irtibata geçmiştik beyaz istiyorum diye burdaki arkadaş mustafaydı galiba baya ilgilendi saağ olsun Ekrem bey beni unutmayın burda beyaz istiyoruz ısrarla bu ay gelir artık demi sizden haber beklıyorum unutmayın benim bilgiler mustafa da mevcut beklemedeyim konyada ilk olsun sonrası cok daha fazla olur inş...

Motosikleti
    rtr 150 apache
    Amortisorun sert olmasiyla ilgili aklıma birşey geldi. Amortisör elinizle bile esniyor. Acaba ayari yumuşak oldu için,Oturdugunuzda esneme mesafesi kalmıyor olabilirmi.en kısa zamanda biraz sertlestirip deneyeceğim. Deneyen varsa yorumlarını bekliyorum.

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Turkish39;

Emeklerin için teşekkür ederim. Resimler ve görüntüler her şey çok güzel. Bir soruyu atladığımı belirtmişsiniz; belirtilen fiyat peşin fiyatıdır. Yapılan bazı banka ve finans kurum anlaşmaları ile % 3-5 arası vade farkı 9 aya taksitli satış imkanı mevcuttur.

Küçük motorcuya da selamlar...
    ekrem bey bankalarla anlaşmalarınızı vade farksız 9 taksit yapsaymışsınız daha güzel olurmuş bana göre. vatandaş şartları zorluyor sizde zorlayın biraz
    hkn34 bunu beğendi.

Alıntı volkan42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Volkan Bey; konu hakkında servis ile görüşüldü. Size de bilgi vermiştim zannediyorum. Bölge sorumlusuna da gerekli talimat verildi. Konya'da henüz bayiliğimiz bir türlü kısmet olmadı ama ürünümüz sizinle Konya'ya giriş yapacak görünüyor. Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin inşallah.

Bu arada amortisörde 9 kademe var.

Son olarak arkadaşlar "Bajaj Pulsar 200NS Türkiye" yi de kurmuşlar. Kendilerini tebrik ediyorum. Bütün dünya'da bu modelin fanları var. Zannedersem kısa zaman içinde bizde de oluşacak görünüyor.

Selam ve saygılarımı sunuyorum...
    Adem Balkan bunu beğendi.

ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Erzurum veya Erzincan, a da bayilik bekliyoruz. siyah pulsar için takipteyim.
    gelebek bunu beğendi.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Bugün Ankara 4.44 motor da Pulsarı 15 dk bir süre inceledim.
    Kaliteli bir görüntüye sahip ancak test motoru değildi test edemedim.
    Her ne kadar beğensem hatta almak için içim içimi yese de bana megelliyi ilk incelememi anımsattı biraz.
    Megelliyide incelerken grenajları bir tuhaf gelmişti bana bununda depo yanındaki grenajları bir tuhaf geldi.
    Sanki TVS Apache'ye 150 ye Pulsar yazıp şeklini şemalini değiştirmişler gibi.
    Bunun dışında bir eksiğini görmedim dışarıdan bakınca.
    İki türlü düşünce olabilir biri:
    Cbr250 ve benzerlerinin 13.000 tl olduğu şu dönemde 7300 tl ye bu motor alınır .
    İkincisi
    TVS Apache 150 nin geçen seneye kadar 4.000 tl olduğu ülkemizde 7300 tl verilir mi ?

Bu fiyat işine girince insanın kafası allak bullak oluyor bence beğenen ve parası hoşuna giden alsın.
    Daha çok param var diyen yukarılara baksın

Motosikleti
    çok teşekkürler şimdiden ....Ekrem bey...

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    ekrem bey sizlerin burda olup kullanıcılarla yakından ilgilenmesi gerçekden güzel bişey teşekkür ederiz bu arada bir isteğim olucak mutlaka ki kullanacılar 100 leri aşacak pulsar için çok güzel aksesuarlar var bunların türkiyeye getirilip kullanıcıların faydalanmasında yardımcı olursanız gerçekden çok mutlu oluruz tekrar teşekkürlerr..
    gelebek bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    turkısh39 tam bir tüketici dostusunuz tebrik ediyorum sizi... baskıya devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)