Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Satın alan arkadaşlar, kullanan arkadaşlar yorumlarınızı incelemenizi bekliyoruz Artık fotoğraflar konuşsun istiyoruz , videolar konuşsun istiyoruz hadii artık Hayırlı olsun herkese..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Cekomastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satın alan arkadaşlar, kullanan arkadaşlar yorumlarınızı incelemenizi bekliyoruz Artık fotoğraflar konuşsun istiyoruz , videolar konuşsun istiyoruz hadii artık Hayırlı olsun herkese..
    Caglar bakiyorumda gaza getiriyosun milleti

1 yil sonra gecersin pulsara daha senin icin erken dostum boyle arastirmaya devam edip birde pulsari surersen kaan gibi kendi motorundan sogursun bak demedi deme.

Değerli arkadaşlar; bu akşam aşağıdaki program çerçevesinde Pulsar TV reklamlarımız da başlıyor. Saygılarımla...

ATV:
    GS-Eskişehir Spor Türkiye Kupası Final Maçı saat 20:00
    Maç Önü: 40sn.
    Devre Arası: 40sn.
    Maç Sonu: 40sn.

NTVSpor:
    %100 Futbol Programı saat 22:15
    Program Önü: 40”
    Program içi: 40sn + 40sn

NTV:
    %100 Futbol Programı saat 22:15
    Program Önü: 40”
    Program içi: 40sn + 40sn
    hector15, meki 60, gelebek ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caglar bakiyorumda gaza getiriyosun milleti

1 yil sonra gecersin pulsara daha senin icin erken dostum boyle arastirmaya devam edip birde pulsari surersen kaan gibi kendi motorundan sogursun bak demedi deme.
    ) yok kanka sadece naked seven birisi olarak motorun doğru düzgün fotoğraflarını görmek istiyorum, performansını da tabi.. Motorumdan soğumam ya memnununm ) bi sonraki motorum tek silindir olmuycak orası kesin yani pulsar eleniyor )

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

[IMG][/IMG]
    Adem Balkan ve kemboo bunu beğendiler.

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli yakopsi;

Hayırlı günler diliyorum...

Sorularınıza cevap vermeye çalışayım;

1. Bajaj Avrupa piyasasında var aslında. Şöyle ki; bildiğiniz gibi BAJAJ AUTO KTM'in % 47 hisse sahibi. KTM Duke serisinin 125,200,390 cc leri BAJAJ tarafından üretiliyor. Aynı şekilde KAWASAKİ Ninja serisinin 250, 650 cc ürünleri de. Bunlar biliyorsunuz Avrupa'da çok iyi satılan ürünler. Bajaj markası ile de Türkiye'den sonra Avrupa pazarına da çok yakında gireceğiz. Böyle bir plan var. Sadece süreci belli değil. Bu girişin inşallah Türkiye üzerinden olma ihtimali büyük. Bizim için çok heyecan verici...

2. Sakarya'da bayilik ve servisimiz henüz olmadı. İki aday ile görüşüyoruz. Muhtemelen bayilik ve servislik beraber olacak. Önemli bir motor merkezi olduğunu biliyoruz. Şu anda için en yakın İzmit bayimizi önerebilirim.

Selam ve saygılarımla...
    Ekrem bey ve rebel_punto oncelikle bilgileriniz için teşekkürler.

Sakarya için iyi bir bayi ile anlaşmanızı bekliyoruz ve sonucunu paylasmanizi rica ediyorum. Dediğiniz gibi şehrin motor tutkusu bi hayli fazla.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    çok teşekkür ederim sağolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman sen test edip bizi bilgilendireceksin,Hayırlı olsun,tekerin düz bassın.Son çıkan motosikletlerin çoğu gayet iyi.Dediğim gibi kullanıcısı da motorunu severse hiç bi sorun olmaz.
    şuana kadarki izlenimlerim harika bir motor olduğu. hiçbir kronik sorunu yok. torku yerinde direksiyon açısı baya geniş aralara çok rahat dalabiliyorum. titreşim yok. lastikleri iyi şuana kadar bir kayma yapmadı. frenler çok iyi özellikle ön fren çok dengeli tutuyor hataları affedebiliyor. (önüme araç çıktı aniden kitledim freni motor resmen çakıldı olduğu yere hiç kayma yapmadı. yakıt ölçümü yapmadım zaten 250 cc içinde en az yakan motor.. göstergesi güzel vites göstergesi bile var. aydınlatması iyi orjinal 12 v 55-60w philips ampul var. arka fren lambası led malzeme kalitesi ve işçilik 10 üzerinden 10 vb gibi
    turkish39 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim sağolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

şuana kadarki izlenimlerim harika bir motor olduğu. hiçbir kronik sorunu yok. torku yerinde direksiyon açısı baya geniş aralara çok rahat dalabiliyorum. titreşim yok. lastikleri iyi şuana kadar bir kayma yapmadı. frenler çok iyi özellikle ön fren çok dengeli tutuyor hataları affedebiliyor. (önüme araç çıktı aniden kitledim freni motor resmen çakıldı olduğu yere hiç kayma yapmadı. yakıt ölçümü yapmadım zaten 250 cc içinde en az yakan motor.. göstergesi güzel vites göstergesi bile var. aydınlatması iyi orjinal 12 v 55-60w philips ampul var. arka fren lambası led malzeme kalitesi ve işçilik 10 üzerinden 10 vb gibi
    bazı arkadaşlar fren markası konusunda spekulayon yapsa da önceleri sonuçta frenler BREMBO,dolayısıyla performanstan hiç şüphem yok.ama bildiğime göre sadece boş vites göstergesi var vites göstergesi var demişsin yanlış anlaşılmasın...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bugun motosikleti deneme fırsatım oldu. 500 mt bile kullanmadım ama üstüne ilk oturduğum ama bu motor bana göre dedim ( tabi iri olduğum için yine küçük geldi ama yapacak birşey yok )ama ilk fırsatta pulsar alacağım, ve öyle devam edeceğim yollarda inşallah diyelim

Baya küçük kaldı bana.. iri olduğumm için ama ben çok beğendim müthiş rahat oturuş pozisyonu.. rodajda olduğu için fazla basamadım.. Motosiklet sahibine teşekkür ederim buradan...
    fbcino ve Adem Balkan bunu beğendiler.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşlar fren markası konusunda spekulayon yapsa da önceleri sonuçta frenler BREMBO,dolayısıyla performanstan hiç şüphem yok.ama bildiğime göre sadece boş vites göstergesi var vites göstergesi var demişsin yanlış anlaşılmasın...
    yanlış anladın kardeşim turkish 39 isimli arkadaş SYM WOLF 250 hakkındaki izlenimlerimi sorduda ona itafen yazdım. Anlattığım motor sym wolf tü bajaj pulsar değil yanlış anlaşılmasın

Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/NVlRGL.jpg

Baya küçük kaldı bana.. iri olduğumm için ama ben çok beğendim müthiş rahat oturuş pozisyonu.. rodajda olduğu için fazla basamadım.. Motosiklet sahibine teşekkür ederim buradan...
    Merhaba;
    Bacaklarınız depo kavislerine sığdı mı? Discover 125 de benimde sığmamıştı. Bende pulsarı düşünüyorum ama küçük kalma meselesinden çekiniyorum.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anladın kardeşim turkish 39 isimli arkadaş SYM WOLF 250 hakkındaki izlenimlerimi sorduda ona itafen yazdım. Anlattığım motor sym wolf tü bajaj pulsar değil yanlış anlaşılmasın
    evet yanılmışım ama biraz pulsar üzerine yoğunlaşşak fena olmaz zira konu pulsar konusu...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    herkese slm arkadaşlar çok üzülerek hatta kahrolarak motoru satıyorum okadar çok bağlanmıştım ki bu makinaya boyumun 1.96 olmasını bile göz ardı ettim bastım parasını aldım herşeyi göze alarak ama olmuyor olmuyor olamıyor sığmıyorum rahat değilim öle oturim böyle oturim derken motordan zevk alamıyorum altımda mopet gibi görünmeside cabası motor 320 km de arkadaşlar rodaj döneminde ve kesinlikle saçma sapan işler yapılmamıştır motorda bikere otobanda 8500 devir yaptım okadar ki zaten ekrem beyin de bahsettiği rodaj koruma denen bir madde varmış pistonda ki buda bence çok güzel bişey boyumun uzun olmasına bugün nalet ettim kader böyleymiş motordan bahsetmeme gerek yok zaten herkes biliyor eğer seneye 400 lük gelirse ve kalıbı bundan büyükçe olursa gözüm kapalı alacam evet arkadaşlar satışı adanadan yapıyorum plakası dün çıktı daha ruhsat hazır satışa hazırdır arkadaşlar sadece ocak pulu yatıracam onuda fiyata dahil edicem motor 320 km de şuan ve halen kullanmaktayım sahibindene koyucam gece 12 den sona şimdiden hayırlı uğurlu olsun resimleri zaten biliyosunuz arkadaşlar ..

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı fbcino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Bacaklarınız depo kavislerine sığdı mı? Discover 125 de benimde sığmamıştı. Bende pulsarı düşünüyorum ama küçük kalma meselesinden çekiniyorum.
    bende discoverde hiç ama hiç sığmıyor.. tamami ile dışa doğru açılmış oluyor bacaklar..

ama pulsarda öyle bir sorun olmadı.. beni ilk cezbeden de bu oldu.. bu çok hoşuma gitti açıkcası.. sende ilk fırsatta denemelisin, sorun yaşayacağını sanmıyorum
    fbcino bunu beğendi.
    birGarip..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    bende discoverde hiç ama hiç sığmıyor.. tamami ile dışa doğru açılmış oluyor bacaklar..

ama pulsarda öyle bir sorun olmadı.. beni ilk cezbeden de bu oldu.. bu çok hoşuma gitti açıkcası.. sende ilk fırsatta denemelisin, sorun yaşayacağını sanmıyorum
    Şenol abinin motoruydu sanki denediğin Yakışır kardeşime.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şenol abinin motoruydu sanki denediğin Yakışır kardeşime.
    evet Şenol abi iyi davrandı iyi insan.. Senden bahsettim.. Geçen kırklarelinden grup geldi falan diyince Sennin de test ettiğini görmüştüm bu motoru.. o yüzden biraz senden konuştuk o fuarda almış. Bayiye de uğradım 5 sipariş aldım bekliyor diyor.

O bu değilde ben pulsarı çok sevdim.. Müthiş güven verdi bana.. bi de şenol abi demesin bi al bi tur at diye..ööf öf max hız 40 yaptım , nerden verdi lan o kadar diyebilirsin, bilmem verdi işte bi kere bacaklar kenara doğru çıkmadı tam depoya oturdu. o çok hosuma gitti anlatamam
    Adem Balkan bunu beğendi.
    birGarip..

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Motorun üzerinde adam olmadanki görüntüleri güzelde , üzerinde adam varken baya küçükmüş , videolardada hep sıska adamlara sürdürmüşler

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    evet Şenol abi iyi davrandı iyi insan.. Senden bahsettim.. Geçen kırklarelinden grup geldi falan diyince Sennin de test ettiğini görmüştüm bu motoru.. o yüzden biraz senden konuştuk o fuarda almış. Bayiye de uğradım 5 sipariş aldım bekliyor diyor.

O bu değilde ben pulsarı çok sevdim.. Müthiş güven verdi bana.. bi de şenol abi demesin bi al bi tur at diye..ööf öf max hız 40 yaptım , nerden verdi lan o kadar diyebilirsin, bilmem verdi işte bi kere bacaklar kenara doğru çıkmadı tam depoya oturdu. o çok hosuma gitti anlatamam
    İyidir Şenol abi sağolsun.Tam bi motorcu dostu.Biz de oğlum Eymenle test ettik,etmez olaydık,velet başımın etini yiyo.Ne yapçam bilmiyorum kardeşim.Biraz zaman lazım.Hayırlısı artık.
    Garip bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor

Boy kilo nedir hocam sizin? Motor mu küçük siz mi aşırı irisiniz?
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşın motor üstündeki resmi görünce motor biraz kelebek misali kalmış ... Bende pulsar alacaktım ama pulsarın gelmesini bekleyemedim şubat ayında cbf aldım şuan cbften biraz sıkıldım gibi acaba satıp pulsar mı alsam yoksa bekleyip inazumamı alsam karar veremedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)