Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli arkadaşlar;

1. Orta sehba konusunu arz ettim. Maalesef satışa sunulmayacak, alınan karar gerekçesini duyurdum. Tekrar özür dilerim.

2. Yakıt kaçırma hadisesi ile ilgili arkadaşlar açıklama yapmış. Böyle bir durum ancak deponun normal kapasitesi üzerinde yakıt alındığında ve ürün yan ayak sehbası üzerine konulduğunda yaşanabilir. Otomobillerde de olduğu gibi. Herhalde bu kast ediliyor. Onun haricinde yakıt kaçırması diye bir durum söz konusu değildir. En güzeli yakıt depo kapasitesi ne yazıyorsa üzerinde almamak gerekir,

3. Pulsar ilk bakım ücreti yağ+yağ filtresi+işçilik toplam bedeli için servislere tavsiye edilen bedel 90 TL'dir. Bu konuda yapılması gerekenler bajaj.com.tr servis bölümünde yazıyor. Lütfen sadece yağ ve yağ değişimi yapılıyor gibi değerlendirilmesin. 26 kalem işçilik gözden geçiriliyor, kontrol ediliyor.

4. Renk konusunda daha önce de arkadaşlarım görüşlerini yazdılar/yazıyorlar. Bizim de sizlerle görüşlerimiz büyük ölçüde uyuşuyor. Bunları ileteceğiz/iletiyoruz. Ancak konu hakkında global kararlar veriliyor. Ülkelere göre beğeniler de çok değişiyor. Hiç beğenmediğimiz renk üretime alınmış ya da tersi beğenilen bir renk üretimden çıkarılmış gibi... Ama bu noktada özellikle çok beğenilen bazı renkler var ki ısrarcı olacağız.

Gösterilen tevecüh için teşekkür ediyoruz. İlk yorumların da güzel gelmesi bizleri sevindiriyor. Özellikle bu modelde her ne kadar yakıt konusunu öne çıkartmasak da (sport modelinde direk yakıt sarfiyatının göz önüne alınması ürünün diğer özelliklerine haksızlık olur, ya da gölgeleyebilir) çok gündeme getiriliyor. Şu anda almış olduğum iki-üç yerden bilgiye göre karışık kullanımda 1 km de 14-15 kuruş gibi bir sarfiyat görünüyor. Bu ürünlerin çoğu da henüz rodaj sürecinde. Özellikle kıyaslamaları güç-cc benzeşmesine göre yapmak gerekir. Bize verilen bilgi 100 km de çok agresif olmayan kullanımda 2,5-3 lt aralığıdır. Biraz sakin sürüşte 1 lt ile 40-50 km görülebilir. 3 buji 4 valf 23,5 PS beraber göz önüne alındığında bir anlam ifade edeceğini değerlendiriyoruz.

Selam ve saygılarımla...
    Adem Balkan, turkish39, meki 60 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    :(
    ekrem bey bende konya da bekliyorum motorumun gelmesini ödemeyide yaptık artık beklemedeyiz dört gözle konyada ilk olcak inş..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım arkadslar akuyu felan ayrlıyorlar 1 saat sonra işlem tamam sıyah aldım yesılyutmotordan
    Hayırlı olsun. .
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

benim motorda yarin gelecekmis, insallah.. merakla bekliyorum...

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Ben benzini agzina kadar doldurdum 2 kere ne yan ayakta ne ortada kacirma yapmadi sorunlumu yoksa benimki 😀

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    çok saygıdeğer ekrem ata;

daha öncede sordum ama gözünüzden kaçtığını tahmin ediyorum,

bajaj re60 modeli için satış tarihi ve fiyat bekliyoruz,

önümüzdeki sezon için getirmeyi düşündüğünüz başka modeller var mı? (şahsen pulsar 135 gelecekse beklerim)

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım arkadslar akuyu felan ayrlıyorlar 1 saat sonra işlem tamam sıyah aldım yesılyutmotordan
    hayırlı olsun güle güle kullan
    kaan898 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    arkadaşlar hazır pulsar isteyen varmı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...59382139/detay

arkadaşın yanına bu gün uğradım kendisi alanya- manavgat-anamur bayisi elinde bir adet siyah pulsar hazır 1-2 güne kadar diğer renkleri de geliyor dedi. isteyen varsa bana veya arkadaşa ulaşabilir.
    elinde 1 tane de KTM duke 200 abs li var, uygun fiyata verebilir. benimle irtibata geçerseniz fiyat veya ödeme şartları konusunda elimizden geleni yaptırırız NOT: reklam amaçlı değil sadece yardımcı olma amaçlı yazılmıştır.
    dyavol-77 ve halilom bunu beğendiler.

Bir sorum olacaktı.

Sıfır pulsar 200 mü? Temiz 2.el hyosung gt 250 naked mı? hangisini tercih ederdiniz? (ikisininde fiyatı aynı düşünüldüğünde)

Alıntı volkan42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem bey bende konya da bekliyorum motorumun gelmesini ödemeyide yaptık artık beklemedeyiz dört gözle konyada ilk olcak inş..
    Değerli Volkan42, ürününüz sevk edilmiş. Hayırlı olsun inşallah. Güle güle kullanın....

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ewet 40 km yapmısım ılk fıkırlerımı paylasayım dengesı cok ıyı frenler gayet yeterlidir ani hızlanması cok ıyı yeterli 120 ile heryere gıt sabit tek kişi sanırım 140 ın ustune rahat cıkar bu tıtreşim var cbr 250 kadar cbr 125 den sonra cok tuhaf geldi oturus pozisyonu cok rahat sele sert sanırım yumusar inşallah yanii sonuc makına gercekten parasını hak edıyor
    www.erkakurye.com

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    Akşam üzeri güneşi.. Her saat ayrı güzel.

umurcan, Adem Balkan, ekrem ata ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı tozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saygıdeğer ekrem ata;

daha öncede sordum ama gözünüzden kaçtığını tahmin ediyorum,

bajaj re60 modeli için satış tarihi ve fiyat bekliyoruz,

önümüzdeki sezon için getirmeyi düşündüğünüz başka modeller var mı? (şahsen pulsar 135 gelecekse beklerim)
    Değerli tozlu bey, cevap verdigimi zannediyorum, ama atladı isem kusura bakmayın. Başka konu başlığı altında olabilir. RE60 modelinin fiyatı bedeli değil, satis tarihi yıl sonuna yetişebilir diye dusunuyorum. Önümüzdeki yıl modeller tabi ki olacak, ancak o da henüz belli değil. Cevaplar belirsiz oldu ama gercekten boyle. Selamlar...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kısa mesafe kullanmış biri olarak ilk izlenimler söyle... apache nin gelişmiş hali... vibrasyon mevcut.... motorun tepkileri çok güzel... her vitese olumlu cevap veriyor... fren ve amortisörler hoşuma gitti... ama biraz mesafeli kullanıp limitleri zorlayarak yazmak daha mantıklı...
    Garip bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

1. Orta sehba konusunu arz ettim. Maalesef satışa sunulmayacak, alınan karar gerekçesini duyurdum. Tekrar özür dilerim.

2. Yakıt kaçırma hadisesi ile ilgili arkadaşlar açıklama yapmış. Böyle bir durum ancak deponun normal kapasitesi üzerinde yakıt alındığında ve ürün yan ayak sehbası üzerine konulduğunda yaşanabilir. Otomobillerde de olduğu gibi. Herhalde bu kast ediliyor. Onun haricinde yakıt kaçırması diye bir durum söz konusu değildir. En güzeli yakıt depo kapasitesi ne yazıyorsa üzerinde almamak gerekir,

3. Pulsar ilk bakım ücreti yağ+yağ filtresi+işçilik toplam bedeli için servislere tavsiye edilen bedel 90 TL'dir. Bu konuda yapılması gerekenler bajaj.com.tr servis bölümünde yazıyor. Lütfen sadece yağ ve yağ değişimi yapılıyor gibi değerlendirilmesin. 26 kalem işçilik gözden geçiriliyor, kontrol ediliyor.

4. Renk konusunda daha önce de arkadaşlarım görüşlerini yazdılar/yazıyorlar. Bizim de sizlerle görüşlerimiz büyük ölçüde uyuşuyor. Bunları ileteceğiz/iletiyoruz. Ancak konu hakkında global kararlar veriliyor. Ülkelere göre beğeniler de çok değişiyor. Hiç beğenmediğimiz renk üretime alınmış ya da tersi beğenilen bir renk üretimden çıkarılmış gibi... Ama bu noktada özellikle çok beğenilen bazı renkler var ki ısrarcı olacağız.

Gösterilen tevecüh için teşekkür ediyoruz. İlk yorumların da güzel gelmesi bizleri sevindiriyor. Özellikle bu modelde her ne kadar yakıt konusunu öne çıkartmasak da (sport modelinde direk yakıt sarfiyatının göz önüne alınması ürünün diğer özelliklerine haksızlık olur, ya da gölgeleyebilir) çok gündeme getiriliyor. Şu anda almış olduğum iki-üç yerden bilgiye göre karışık kullanımda 1 km de 14-15 kuruş gibi bir sarfiyat görünüyor. Bu ürünlerin çoğu da henüz rodaj sürecinde. Özellikle kıyaslamaları güç-cc benzeşmesine göre yapmak gerekir. Bize verilen bilgi 100 km de çok agresif olmayan kullanımda 2,5-3 lt aralığıdır. Biraz sakin sürüşte 1 lt ile 40-50 km görülebilir. 3 buji 4 valf 23,5 PS beraber göz önüne alındığında bir anlam ifade edeceğini değerlendiriyoruz.

Selam ve saygılarımla...
    Teşekkürler motordan suan hiçbir sikayetim yok. Bakım tablosuna bakinca fikrim değişti zaten 4000 km de bir bakım var. Helal olsun o paraya

Motosikleti
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler motordan suan hiçbir sikayetim yok. Bakım tablosuna bakinca fikrim değişti zaten 4000 km de bir bakım var. Helal olsun o paraya
    Ilk bakımı 500 - 750 km arasında. Ikinci bakimi 4 bin km sonra, 3. bakımı 5 bin km sonra. Ama yağ değişimi 10 bin de bir yazıyor klavuz da. Iyisimi her bakimda yağ ve filtre değişimi yapmak.

Tüm firmalar ilk bakımdan yalnız yağ ve filtre ücreti alırken Bajaj gibi dünya lideri bir firmanın el elemegi istemesi manidar olmuş.

( ah orta sehpa ahhh... Bakım esnasında ne çektiğimi Vstrom un dili olsada söylese

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa mesafe kullanmış biri olarak ilk izlenimler söyle... apache nin gelişmiş hali... vibrasyon mevcut.... motorun tepkileri çok güzel... her vitese olumlu cevap veriyor... fren ve amortisörler hoşuma gitti... ama biraz mesafeli kullanıp limitleri zorlayarak yazmak daha mantıklı...
    Hocam, bide cbf'in gelişmiş halini çıkarsalar tadından yenmez kesin.
    hyanax100 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ekrem Ata Bey, Şanlıurfa bayiniz pulsarlarin tam olarak ne zaman geleceğini bilmiyorum, cuma c.tesi gelir diyor. Pazartesi kargoya verildi diye hatırlıyorum. Urfa sevkiyatiniz şuan nerede ve ne zaman urfa bayiniz de olur. Işyerinden izin alacağım ama belirsizlik ve bekleme bitirdi beni.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, bide cbf'in gelişmiş halini çıkarsalar tadından yenmez kesin.
    İnazuma var ya
    Bu arada Bursa hariç heryere geldi mübarek, 20-30 kişi bildiğim kadarıyla hala bekliyor, anladığım kadarıyla tek tük gelecek gelsede , birde orta sehpa yok can sıkıcı iyiki beklememişim daha canım sıkılıp sinirlenecektim.
    rebel_punto ve blueway2 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)