Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Ekrem Bey opsiyonel isteğe bağlı demek, ilk partideki ürünlerde koruma demiri ve orta sehpa standart olarak verildi. 2. parti de de aynı şekilde ikiside standart mı yoksa ikinci parti dahil bundan sonra satılacak pulsarlar sadece koruma demiri standart orta sehpa ücretli mi olacak?
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Bey opsiyonel isteğe bağlı demek, ilk partideki ürünlerde koruma demiri ve orta sehpa standart olarak verildi. 2. parti de de aynı şekilde ikiside standart mı yoksa ikinci parti dahil bundan sonra satılacak pulsarlar sadece koruma demiri standart orta sehpa ücretli mi olacak?
    Özür dilerim, ifadem yanlış olmuş. Bundan sonra (bu parti dahil) sadece standart olarak motor koruma demiri sunulacak, orta sehba olmayacak.

Saygılarımla...
    turkish39 ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Peki orta sehpa yı opsiyonel olarak alabilecek miyiz? Alacaksak ne kadar olacak?

Değerli rebel-punto;bu durumda orta sehba satışı yapmayacağız görünüyor. Selamlar...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    O zaman bu durumda hemen önemli bi noktayı hatırlatalım,depoyu silme fullemeyin,yan ayaklıktayken fazla benzin sızıyor şakır şakır aklınızda bulunsun.

Motosikleti
    Urfa da daha adamlar lansmanda iken pulsara talip oldum, 2 ay önce bayiye kırmızı siyahi ayır bana dedim ve 1 ay önce kapora gönderdim. Ilk parti hakkım ken başkasına verildi ve şimdi paramla bile orta sehpa alamayacağımı öğreniyorum. Bu da mi gol değil :'(

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    turkish39 yanlış anlamadıysam benzinmi kaçırıyor depodan? Böyle bir sorun varsa yan,orta ayak fark etmez, kaçak olan yerden uçar gene benzin

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Ekrem bey. Pulsar kullaniciyim.
    Size birkaç sorum ve onerim olacak . Öncelikle renk olarak bu renklerin begenilmediginin farkindasinizdir.yuki nin 180 cc motosikletini andırıyor. Oyuzden siyah aldım. Duz renkleri daha iyi satar.
    Ikinci olarak depodan benzin kacirma olayini anlayamadim.benzin kaçırıyorsa bu benzin yazın uçar gider.
    3.olarak motorum 500 km oldu servisi aradim ve ilk bakim ücreti olarak 90 tl dedi yag ve filitre parasi enn fazla 50 tl yapiyor ilk bakimda neden 40 tl iscilik alınıyor.ucretsiz olmasi gerekmezmi. Anlamadim.acaba baska değişecek parçası mı var.cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey. Pulsar kullaniciyim.
    Size birkaç sorum ve onerim olacak . Öncelikle renk olarak bu renklerin begenilmediginin farkindasinizdir.yuki nin 180 cc motosikletini andırıyor. Oyuzden siyah aldım. Duz renkleri daha iyi satar.
    Ikinci olarak depodan benzin kacirma olayini anlayamadim.benzin kaçırıyorsa bu benzin yazın uçar gider.
    3.olarak motorum 500 km oldu servisi aradim ve ilk bakim ücreti olarak 90 tl dedi yag ve filitre parasi enn fazla 50 tl yapiyor ilk bakimda neden 40 tl iscilik alınıyor.ucretsiz olmasi gerekmezmi. Anlamadim.acaba baska değişecek parçası mı var.cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
    Depo kapağından hava alması gerekir. Yoksa karbüratör veya enjeksiyon sistemi yakıtı cekemez. Belli açıda tüm motosikletler kapaktan akıtır, o sıkıntı değil 2 litre eksik alırsın olur biter.

Ilk bakıma 90 tl çoook. Cbr 250 de 1,5 yag ve filtre parası almışlardı. Şuan 60 tl olması gerek. El emegi ilk bakımda firmadan olur.

Her şeyi geçtim ben hâlâ orta sehpa da kaldım.
    volkan42 bunu beğendi.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo kapağından hava alması gerekir. Yoksa karbüratör veya enjeksiyon sistemi yakıtı cekemez. Belli açıda tüm motosikletler kapaktan akıtır, o sıkıntı değil 2 litre eksik alırsın olur biter.

Ilk bakıma 90 tl çoook. Cbr 250 de 1,5 yag ve filtre parası almışlardı. Şuan 60 tl olması gerek. El emegi ilk bakımda firmadan olur.

Her şeyi geçtim ben hâlâ orta sehpa da kaldım.
    Benim bildiğim o akinti karbrator tahliyesinden oluyor hava almasi için anahtar deliği yeterli diye biliyorum. orta sehpa zaten okadar iyi degil motor duscek gibi oluyor sadece zencir yaglarken ise yarar onuda ayarlarsin bence takma.

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    valla ben karbüratör ve enjeksiyon'lu motorda kullandım böyle bir benzin kaçağına denk gelmedim ve duymadım şimdiye kadar.

Motosikleti
    Vstrom un yan ataklığı çok yatık. Belki benimki yamulmustur bilemem ama depoyu fulledigimde bende de oluyor. Zaten depo 12 lt. 10 lt alsak 50 tl yapar. Vstrom un depo daha da büyük ama genelde 10 lt den fazla almıyorum.

Orta sehpaya takma sebebim ilk partiden almam gereken motosikletin 2. partiye bırakılarak alamamam.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ama bazen öyle bir yerde park etmek zorunda kalıyoruz ki ( park sorunu olan yerlerde araç aralarına vb ) orta ayaklığa ihtiyaç oluyor gerçekten. yan ayaklıkta her zaman dengede durmayabilir motor ( eğimli yerlerde özellikle ).
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkish39 yanlış anlamadıysam benzinmi kaçırıyor depodan? Böyle bir sorun varsa yan,orta ayak fark etmez, kaçak olan yerden uçar gene benzin
    rebel_punto benden önce gerekli açıklamayı yapmış
    rebel_punto bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    yani benzinin akması normal ya fullemicen yada yan ayak açmıcan..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani benzinin akması normal ya fullemicen yada yan ayak açmıcan..
    Benzinciler genelde rakamı yuvarlamak için sınırı geçene kadar zorluyor sıkıntı ondan,benim de başıma gelmişti kendi motorumda.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Motoru aldım arkadslar akuyu felan ayrlıyorlar 1 saat sonra işlem tamam sıyah aldım yesılyutmotordan
    turkish39, wolfofjesus, centil40 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hayırlı olsun

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım arkadslar akuyu felan ayrlıyorlar 1 saat sonra işlem tamam sıyah aldım yesılyutmotordan
    hayırlı olsun
    ERROR88 bunu beğendi.
    birGarip..

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun orta ayagi varmi 😊
    ERROR88 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)