Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105505 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Biz sorduk orta sehpada var cihazın montajı tam olarak bitmemişti.Koruma demiride gayet iyi boyutta olmuş cihazın şeklini bozmuyor.Motobug arkadaşımız ile motoru kaçırmamak için kendimizi zor tuttuk. Ayrıca yoldan gelen geçen herkes motora bakıyor ve cihazı soruyor gerçekten muhteşem duruyor.
    rebel_punto bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Geçmiyor günler
    kaytmazbatur bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı frtnrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz sorduk orta sehpada var cihazın montajı tam olarak bitmemişti.Koruma demiride gayet iyi boyutta olmuş cihazın şeklini bozmuyor.Motobug arkadaşımız ile motoru kaçırmamak için kendimizi zor tuttuk. Ayrıca yoldan gelen geçen herkes motora bakıyor ve cihazı soruyor gerçekten muhteşem duruyor.
    İstanbul'dan alan var mı arkadaşlar. İzlenim ve bol foto isterük. Bayiyi aradım sıkıştırdım, nafile mayıs 15 de elinde diyor
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'dan alan var mı arkadaşlar. İzlenim ve bol foto isterük. Bayiyi aradım sıkıştırdım, nafile mayıs 15 de elinde diyor
    Bizde kapora verdik bekliyoruz. Mayıs ortasında inşallah elimizde.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    bi pulsar bi mt-07 alacaklar hacı yolu gözler gibiydiler forumda. mt ciler muradlarına ermeye başladılar. sıra pulsarcılarda. hepinizin gözü aydın. sitedeki fotolardan çok daha güzel duruyor açıkçası. katalog fotolarınıda siz çekseydiniz keşke siyah çok fena.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi pulsar bi mt-07 alacaklar hacı yolu gözler gibiydiler forumda. mt ciler muradlarına ermeye başladılar. sıra pulsarcılarda. hepinizin gözü aydın. sitedeki fotolardan çok daha güzel duruyor açıkçası. katalog fotolarınıda siz çekseydiniz keşke siyah çok fena.
    Motor gerçekten güzel, değişik açılardan çok güzel pozlar veriyor

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Sym wolf ile bunun arasinda cok gittim geldim.ya 2.el 8-9bin liraya temiz? bir wolf alacaktim yada 8bin liraya bunu(plaka ivir zivir).kararimi bundan yana verdim ama kimsenin kullanmadigi bu motosiklet tam bir muamma.bilinmeze kulac atiyoruzya sonumuz hayrola.verdigimiz paralar kimilerine komik gelebilir ama bize gore az para degil.umarim motosiklet aldigimiz riske deger.

Dipnot:70bin liralik dukkani batirdim psikolojim bozuldu ama ayaktayim.eger bundan da 8bin lira iceri girersem kadikoyde ciplak gezerim heralde.
    hyanax100 bunu beğendi.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    bende kaporo vererek pulsar yolu bekleyenlerin arasına katılmış bulunmaktayım

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaparoyu bugünmü verdiniz? nezaman taslim ediceklerini söylediler? kaparo ne kadar aldılar?

bu arada hayırlı olsun

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın şu motoru arkadaşlar bize kalmıyor
    meki 60 bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bu gün bayiye gittim hala daha 20 mayıs falan teslim olacak deyince pulsarı defterden sildim ve suzuki inazuma aldım hayırlısıyla neyse bir tane hintli kullanmıştım zaten ikinci hintli fazla gelecekti

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaparoyu bugünmü verdiniz? nezaman taslim ediceklerini söylediler? kaparo ne kadar aldılar?

bu arada hayırlı olsun
    ayın 15 inde siyah rengini teslim alacam inş. bi aksilik olmassa
    Adem Balkan bunu beğendi.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym wolf ile bunun arasinda cok gittim geldim.ya 2.el 8-9bin liraya temiz? bir wolf alacaktim yada 8bin liraya bunu(plaka ivir zivir).kararimi bundan yana verdim ama kimsenin kullanmadigi bu motosiklet tam bir muamma.bilinmeze kulac atiyoruzya sonumuz hayrola.verdigimiz paralar kimilerine komik gelebilir ama bize gore az para degil.umarim motosiklet aldigimiz riske deger.

Dipnot:70bin liralik dukkani batirdim psikolojim bozuldu ama ayaktayim.eger bundan da 8bin lira iceri girersem kadikoyde ciplak gezerim heralde.
    hayırlı olsun ,eminim iyi ki almışım diyeceksiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

siyah da güzel, gözler sarı pulsarı arar ama nerdee
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben fuara sırf pulsar için gitmiştim, kalıp olarak küçük, şasesi aliminyum ve ince gelmişti bana, birde vites pedalı çok gevşekti sağa sola oynuyordu, ama fiyatı ucuz olduğu için çok inceledim ,fuarda diğer hyo gt250r ve inazumayı buna bakarak daha çok beğenmiştim ama fiyat ucuzdu işte, sonra bursa da bayiye gittim bütün ilk parti doldu bir kişilik yer kaldı deyince birden kıymete kıstı ilk parti kaporasını verdim ama almak ne mümkün motor hala yok ortada ve vazgeçtim bugün başka motor aldım.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli turkish39;

1. Geçtiğimiz hafta sonu discover 1200 km test sürüşü yapıldı. Forumda ayrı bir konu başlığı altında detaylı olarak açıklandı. Halen okunuyor. Birinci ağızdan tüm sürat ve koşullarda yakıt tüketimi açıklandı. Kurye olarak kullanan arkadaşların açıklamaları geldi. Telefon numaraları verildi. İsteyen arkadaşım detaylı bilgi alabilir denildi. Şimdi diyorsunuz ki 1 lt. ile 116 km gidiyor deniliyormuş? Kim demiş acaba?

2. Servis konusunda ne kadar önem verdiğimizi arz ettim. BAJAJ tarafından tüm servislerimize kapsamlı servis eğitimleri verildiğini söyledim. Dün bu forumda "garip" rumuzlu arkadaşım sizin ikamet ettiğiniz yerdeki bajaj servisinde discover ürününe ilk bakımda yapılan işlemleri detaylı anlattı. Memnuniyetini çok güzel ifade etmiş. Ama siz inanmadınız.

Ben bu kadar açık olarak bildiklerimi paylaşıyorum, birici ağızdan net bilgi vermey çalışıyorum. Ön yargıları yıkmak atomu parçalamaktan zormuş Turkish39 kardeşim, ne yapabilirim? Sizin olumsuz tavırlarınız bizi yıldırmıyor, bilakis...

Allah'a şükür merak etmeyin BAJAJ da çok iyi gidiyor. Pulsar da Allah'a şükür hafta sonu yollarda. İnşallah bu ürünün yorumlarını da sizlerle paylaşacağız.

Selamlarımı sunuyorum, genç motorcumuzun da gözlerinden öpüyorum...
    Hemen söyleyim canım abim,Gündüz Ticaret.1 lt ile 116 km diyor.Yavaş yavaş düşmeye başlamış bugünlerde 100-80 Herkes bu forum sitesine girip bakmıyor canım abim,bayinin söylediklerine inanıyor.Bu mu ön yargı?

Ayrıca servisinizi de tanıyorum çocukluğundan beri.Babası biraz daha insaflı diyebilirim.Buraya gelirseniz eğer zaten ne kadar küçük bir il olduğunu siz de göreceksiniz.
    Benim sizin samimiyetinize inancım sonsuz,ama daha önceden kuralkan ismini karalayan bayi ve servislerinize inancım yok.Ben pulsarı getirteceğiniz günden beri Kuralkanla tanışıyorum,ama öncesi şikayetler benim şikayetlerim değil.

Garip rumuzlu arkadaşa her geldiğinde eşlik ediyorum zaten,onun düşüncesi farklı benimki farklı,ben 20 yıldır motosiklet kullanıyorum,35 yıldır Kırklarelinde yaşıyorum.Kimin nerede,nasıl iş yaptığını biliyorum çok şükür.Sizin samimiyetinize güvenerek zaten bu şikayetleri yapıyorum,benden değil sizden tırsacaklar çünkü.

Bu forum sitesinde de,kullandığım motor markası dahil,ne zaman bana iki motor arasında kaldıklarını iletse arkadaşlar,3. motor olarak discoveri öneriyorum.Marka tutkunu asla değilim.Niyetim sizi yıldırmak değil zaten.Gördüğümü söylüyorum.

Fuar zamanı motosiklet nette yazılanlardan muzdarip olduğunu söylemişlerdi arkadaşlar,buyrun muhatabınız karşınızda dedim,nesinden muzdaripsiniz? Bu yazılanlar sayesinde sizinle muhattap olabildik en azından.Yoksa sizden önce Kuralkana ne mailler attık,halen cevap gelmedi

Ben bu kadar açık olarak bildiklerimi paylaşıyorum, birici ağızdan net bilgi vermeye çalışıyorum. Ön yargıları yıkmak atomu parçalamaktan zormuş Turkish39 kardeşim, ne yapabilirim? Sizin olumsuz tavırlarınız bizi yıldırmıyor, bilakis...
    Artık bajaj konularına da bişey yazmak istemiyorum zaten.Bende Gördüğümü söylüyorum,bayinizin insanlara ne söylediğini iletiyorum,olumsuz tavır takınmış oluyorum.Ama gerçekten artık birşey yazmak istemiyorum,alanlar güle güle kullansın bilgilerini yalansız paylaşsın yeter.SAYGILAR.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Şekil şemal iyi. Ayrıca fabika çıkışı modifiyeli gibi görünmsi ve aksesuarlarının üzerinde olması da kullanıcı dostu olacağının göstergesi. Yalnız bayi ve servislerin elden geçmesi lazım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Değerli Turkish39;

Samimi olduğuna inandığım son yazınız için gerçekten teşekkür ederim.

Daha önceleri yazdığım gibi her yoruma içinden ne alabiliriz diye mutlaka ön yargısız bakıyorum. Bundan bir önceki yazınız bana biraz ön yargılı yazılmış gibi geldi. Yeni bir marka sektör için yeni bir soluk demek. Biz bu konuda gerçekten heyecanlıyız. 3 modelin de kendi segmentine göre sektörde oldukça etkili bir şekilde yer alacağı belli olmaya başladı. Bakın sadece Boxer modelin yorumlarını okuyun ne demek istediğim anlaşılır. Uzun yıllar keyifle kullanacağımız bu modeller hepimiz için bir fırsat. Tüketici anketlerinden artık nelerin talep edildiğini çok iyi biliyoruz. Uygun fiyat, yüksek kalite, uzun ömür, uygun yedek parça, kuvvetli servis ağı prensipleri ile yola çıktık. Ne değişimler yaşandığını şahsen görmenizi isterim. Tüketicinin de ne denli bilinçli olduğunu artık net görebildiğimiz için öyle kolay satış da yok. Ama kabul ediyorum ki bizim alıngan olma hakkımız kesinlikle yok.

Bajaj konusunda da küsüp gitmeyin lütfen. Tüm yorumlarınızı bekliyoruz (Sadece fiyat değil)

Tekrar selam ediyorum. Küçük motorcunun gözlerinden öpüyorum.

Bu vesile ile tüm arkadaşlarımın da kandilini tebrik ediyorum...
    hector15 ve gurblood bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Ekrem bey bu konuda ve Bajaj markasında bu kadar kolay ulaşılabilir bir şekilde forumlarda yazmanızdan açıkçası hoşnut oldum ve üye olmaya karar verdim.

Açıkçası oldukça büyük sayılabiilecek bir cruiser ile İstanbul şehiriçinde 1 yıl cebelleştikten sonra içim acıya acıya kullanabilecek ortamı olan birine satmak zorunda kaldım.

125 lik ve 150 lik motorların isteğimi tam olarak karşılamayacağını fark ettikten sonra, sizin markanızı gördüm ve açıkçası uzun zamandır piyasada bu kadar heyecan yaratan bir marka girişi olmamıştı (Sanırım son heyecan yaratan Hyosung idi, ki parça fiyatları ve motorların problemsizlikten oldukça uzak olması nedeniyle benim gözümde başarılı diyemem.)

Bajaj firmasını,geçmişini,şu anda ürettiği modelleri,kendi hindistan sitelerini ve internette olabilecek her şeyi inceledim.Pulsar 200 ideal bir motor benim için.

Kaporayla sipariş beklemek istemiyorum. Bayilerinizle telefonda konuştum,hazırda satılmayı bekleyen ellerinde yok.Bir bayiniz 2-3 ayda en erken bu kapora sisteminin sona erip anında tedarik edilebilecek bir hale geleceğini söyledi.Bu uzun bir süre.Gerçeklik payı var mıdır,yoksa mayıs ortasından itibaren alınabilir olacak mı?

Birilerinin bizzat alıp kullanması ve 1000 km lik-2000 km lik sahip incelemesi yapmasını beklemedeyim. Ancak beklentilerimin yüksek olduğunu belirtmeliyim. Parça fiyatlarınızı kuralkan sitesinde gördüm,gayet olumlu. Ancak tedarik konusunda japon,italyan,ingiliz,koreli,taiwan lı hangi marka olursa olsun günümüze dek sürekli problemler yaşadık. Kabaca 10 yıldır motosiklet kullanıcısıyım.Öğrencilik zamanımda YBR nin sol yan akü kapağını bulamadığımı bilirim. Bajaj markasından sorunlu motorlar beklemiyorum.

Çok laf salatası yaptım,özetle;

1- Bu parça fiyatı politikanız tanıtım amaçlı mı yoksa,sürekli bir şekilde böyle olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

2- Bu bahsettiğim kapora süreleri bitene kadar dolarda euro da zamlanma olmazsa fiyatta zam beklemeli miyiz? Yoksa 2014 satış fiyatı kabaca budur denilebilir mi acaba?

Yaptığınız işi gerçekten takdir ettim,ve ilk müsait olduğunda ben de bir pulsar edinmek istiyorum açıkçası.

Bir de 400SS i getirirseniz (yurtdışında KTM duke 390 dan yaklaşık %20 daha ucuz gireceği söyleniyor,TR de de 14000 gibi bir rakam beklemeliyiz sanırım) o zaman da ilk müşterilerden birisi olmaya adayım.

Saygılar,sevgiler.

Değerli Reason667;

İnşallah en hayırlı kararı verirsiniz. Sorularınıza kısaca cevap verecek olursam;

1. Yedek parça fiyatı sürekliliği olan bir kararımızdır. Özel olmakla beraber şu kadar cevap vermemde hiç bir sakınca yok. Yapmış olduğumuz müşteri beklenti anketlerinde yedek parça fiyat ve bulunabilirlik hep önlerde çıktı. Bu konuda BAJAJ AUTO ile ciddi görüşmeler yaptık ve sizler için iyi olduğunu umduğumuz fiyatlara ulaştık. İnşallah devam ettireceğimiz bir politikadır,

2. Kapora uygulaması tamamen bizim dışımızda olan bir gelişmedir. Hatta yarım saat kadar önce bir bayimiz aynı konuda beni aradı ve kendisine söylemiş olduğum husus "lütfen kapora almayın, daha sonra ürün tesliminde vermiş olduğunuz öncelikleri belirleyemiyorsunuz ve markamıza zarar veriyoruz" dedim. Dünden beri bazı arkadaşlarım bu konuda forumda yazdılar ve rahatsız oldular. Tabi bunun tek sebebi ürüne gösterilen aşırı taleptir. Ancak önlemlerimizi aldık. Mayıs ayında üst üste sevkiyatlarımız olacak. Bajaj Auto yılda 4,3 milyon adet üretim yapan dünya devi firma. Üretimde sorun olması söz konusu bile değil. 55 ülkeye ihracat yapılıyor. Kendi kanaatime göre Mayıs ayı sonuna kadar tüm beklentiler karşılanacak. Ama talep artarak devam ederse (ki ihtimal dairesinde görünüyor) buna da ilave tedbir alacağız, hiç bir tereddüt kalmasın. Öyle 2-3 ay gibi bir süreler asla söz konusu değil.

3. Bu marka piyasaya güçlü girdi değerlendirmeniz bizi sevindiriyor. Gerçekten öyle. Önemli olan bunu sürdürebilir kılmak. Bu konuda çok çalışıyoruz. Hata yapma lüksümüz kesinlikle yok. Hatalar yapılsa da geri bildirimlerin çok hızlı yaşanacağını inşallah hep beraber göreceğiz. Burada en büyük silahımız ve güvencemiz BAJAJ AUTO'nun kendisi. İmzaladığımız basit bir disribtörlük anlaşması değil. Her detayda beraberiz.

4. Pulsar ürnümüzün 1000-2000 km kadar bir yol yapmasını haklı olarak bekliyorsunuz. Bu şekilde çok meraklı gözler var. İstanbul'da bu mesafeyi kısa zamanda yapacak bazı arkadaşlarımız bu ürünlere hafta sonu sahip oluyor.Yorumları sizler kadar bizler de merakla bekliyoruz. Biz ürünümüze gerçekten çok inandık.

5. Fiyat konusunda inşallah olağanüstü bir durum yaşnmadığı sürece 2014 fiyatlarımız böyle devam edecektir.

6. Her modelimizin değişik versiyonları ihtiyaç ve yapılacak analizlere göre geirilecek. Ancak şu anda tarih de model de kesin belli değil. Olursa sizlerle paylaşırım.

İnşallah sorularınıza yeterli cevapları sunabilmişimdir.

Kandilinizi de tebrik ediyorum.

Saygılarımla...
    hector15, ERROR88, hyanax100 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Ekrem bey fazlasını sunmuşsunuz.

Sizin de kandilinizi tebrik ederim. Madem bu şekilde söylediniz,ben de kapora vermek yerine bayilere dağıtımı bekleyeyim. Beklemeyi hak edecek bir motor ve dağıtıcı görüyorum.

Saygılar.
    hector15 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105505 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)