Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106506 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Turkish39;

Samimi olduğuna inandığım son yazınız için gerçekten teşekkür ederim.

Daha önceleri yazdığım gibi her yoruma içinden ne alabiliriz diye mutlaka ön yargısız bakıyorum. Bundan bir önceki yazınız bana biraz ön yargılı yazılmış gibi geldi. Yeni bir marka sektör için yeni bir soluk demek. Biz bu konuda gerçekten heyecanlıyız. 3 modelin de kendi segmentine göre sektörde oldukça etkili bir şekilde yer alacağı belli olmaya başladı. Bakın sadece Boxer modelin yorumlarını okuyun ne demek istediğim anlaşılır. Uzun yıllar keyifle kullanacağımız bu modeller hepimiz için bir fırsat. Tüketici anketlerinden artık nelerin talep edildiğini çok iyi biliyoruz. Uygun fiyat, yüksek kalite, uzun ömür, uygun yedek parça, kuvvetli servis ağı prensipleri ile yola çıktık. Ne değişimler yaşandığını şahsen görmenizi isterim. Tüketicinin de ne denli bilinçli olduğunu artık net görebildiğimiz için öyle kolay satış da yok. Ama kabul ediyorum ki bizim alıngan olma hakkımız kesinlikle yok.

Bajaj konusunda da küsüp gitmeyin lütfen. Tüm yorumlarınızı bekliyoruz (Sadece fiyat değil)

Tekrar selam ediyorum. Küçük motorcunun gözlerinden öpüyorum.

Bu vesile ile tüm arkadaşlarımın da kandilini tebrik ediyorum...
    Öyle yansımışsa hata benim.Ama satan vatandaş discover için 1 litre ile 116 km gidiyor deyince insanlar ooo süpermiş diyor,peki sonrası sizi itibarsızlaştıracak beni değil.Daha önceden de dediğim gibi ben pulsar hayranıyım ama fiyatı bana kızsanız da beni kıllandırdı.Dobra dobra da söylüyorum.Ama herhangi bir önyargım yok.Ben her markaya olumsuzluklarını yazıyorum.Kendi kullandığım motorun servisliğini lakayit yapan adamın servisliğini bile iptal ettirdim.Ben kullanıcıdan yanayım,markalardan değil.Dobralığım çoğu insanın hoşuna gitmese de böyleyim,yapacak bi şey yok.Üzerine basa basa söylüyorum,benim ne kuralkanla ne bajajla alıpveremediğim yok.Benim 14 yıl kullandığım ama milletin yeni öğrendiği bir markayla tekrar Türkiye de motosiklet pazarına giriyorsunuz.Her aksaklığa ve yanlışlığa özen gösterdiğinizi belirttiğiniz için bende gördüğümü yazıyorum.Yani gördüklerim ve buraya yazdıklarım benim sözlerim değil,o aksaklıkları ve yalanları söyleyen kendi ekibinizdekilerin sözleri.Daha bi kaç gün önce tam grubumuzla yola çıkıcaz adam discover almış bize gösteriyor ve 1 litreyle 100 km gidiyormuş diyor adam sevinçten,yazık değil mi?

Saygılarımla,Kandiliniz mubarek olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-uzereyim.html

Anlatmak istediğim bu Ekrem abi.Ya bu yalan dolanla iş götürmeye çalışan bayilerinizi adam akıllı fırçalayın ya da oldu olacak sıfırdan başlayın bu işe.Sonuçta şimdiye kadar sizin hakkınızda diz boyu şikayetlerin olmasına sebep bu bayi ve servisler.
    ademx, Deeplord, oyunageldim ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Motorum gelmiş inşaallah sabah almaya gidiyorum. Siyah pulsar. En kisa zamanda yorumlarimi yazarim.bekleyenlere Allah sabır versin
    meki 60 bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum gelmiş inşaallah sabah almaya gidiyorum. Siyah pulsar. En kisa zamanda yorumlarimi yazarim.bekleyenlere Allah sabır versin

Senin motor bayiye gelen bir adet deneme motoru fakat bayi bu motoru satmış Bizim bursa ya da bir adet geldi ama satmıyorlar.Burada tam 20 kişi 2 aydır kapora vermiş bekliyordu. Her neyse benim için artık önemi yok hayırlı olsun İnşallah memnun kalırsın.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Tr'de en çok beklenen 2 motor; biri mt-07 diğeri pulsar 200ns,
    arkasından su dökün çabuk gelsin

Arkadaslar selam motoru dun aksam motobug arkadasimizla teslim aldim ve eve kadar 25km yol yaptim 2 mizde motoru cok begendik detayli bir inceleme yapacagim yakinda kullanmasi cok keyifli tabir caizse tam bir denge manyagi diyebilirim amortisör ler ise kesinlikle kusursuz setten geciyorum sanki duz yolda devam ediyorum frenler sinifinin en iyisi diyolardi digerleriyle karsilastiramiyacak olsamda gercekten mükemmel tepkileri var su ana kadar tek alisamadigim dikkatimi ceken nokta debriyaj oldu cok uste kavriyor magnetlerde kisa oldugu icin bir sure sonra yorabiliyor insani alisacagiz zamanla cepten yazdigim icin foto koyamiyorum PC basina gecince eklerim bekleyenler kesinlikle sabretsin ilk izlenim olarak kesinlikle beklemeye degermis diyebilirim
    Garip, kaan898, nottired ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı frtnrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam motoru dun aksam motobug arkadasimizla teslim aldim ve eve kadar 25km yol yaptim 2 mizde motoru cok begendik detayli bir inceleme yapacagim yakinda kullanmasi cok keyifli tabir caizse tam bir denge manyagi diyebilirim amortisör ler ise kesinlikle kusursuz setten geciyorum sanki duz yolda devam ediyorum frenler sinifinin en iyisi diyolardi digerleriyle karsilastiramiyacak olsamda gercekten mükemmel tepkileri var su ana kadar tek alisamadigim dikkatimi ceken nokta debriyaj oldu cok uste kavriyor magnetlerde kisa oldugu icin bir sure sonra yorabiliyor insani alisacagiz zamanla cepten yazdigim icin foto koyamiyorum PC basina gecince eklerim bekleyenler kesinlikle sabretsin ilk izlenim olarak kesinlikle beklemeye degermis diyebilirim
    ben de alır almaz cbr250 ile resimli bir kıyaslama yapacağım. tabi bir an önce elime geçerse
    Garip, nottired ve meki 60 bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

gelebek bunu beğendi.

Değerli arkadaşlar, hayırlı cumalar diliyorum.

Pulsarlarımız müşteriler ile buluşmaya ve ilk yorumlar gelmeye başladı. Yorumlarınızı merak ile bekliyor olacağız. Satın alan arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum. İnşallah kazasız, belasız hayırla kullanırlar.

Selam ve saygılarımla...
    motobug, meki 60 ve gelebek bunu beğendiler.

meki 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı frtnrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resmide ekleyelim frtnrn

meki 60 bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar motorunuz hayırlı uğurlu olsun..öenmli olan kazasız belasız binmeniz..

bol güvenli sürüşler
    motobug bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    motoru alıp kullanan var mı hiç ? nedir yorumlar

pulsar alan arkadaşlar yorumlarınızı lütfen paylaşın iyi ve kötü yönlerini tarafsız olarak. çoğu insan bu yorumları bekliyor şu an

Alıntı nottired adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar alan arkadaşlar yorumlarınızı lütfen paylaşın iyi ve kötü yönlerini tarafsız olarak. çoğu insan bu yorumları bekliyor şu an
    Ego patlaması yapayım, birazda gaz vereyim belki çıkar birileri

Teheyy teheyyy ben gibi iğneden ipliğine, iyi/kötü/güzel/çirkin yanlarını değerlendirecek babayiğitler aranıyor(Hangi tip marka model olsaydı aynı şekilde yazardım)

örnek: http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3336409

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda test motoru olan bayi varmi?

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Barkın (AEA) da bir test etse... Teslim alanlardan iletişime geçip barkın'a teste açmak isteyen olur mu acep???
    hector15, Garip, meki 60 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Motorumu bugun aldım. 80 km uzun yolun ardindan eve geldim. Yapanlarin eline salık on numara makina.tavsiye ederim.ilerleyen zamanlarda ayrıntılı yorum yazarım.
    meki 60 bunu beğendi.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu bugun aldım. 80 km uzun yolun ardindan eve geldim. Yapanlarin eline salık on numara makina.tavsiye ederim.ilerleyen zamanlarda ayrıntılı yorum yazarım.
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.resim ve ayrıntılı yorumda bekliyoruz lütfen...

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    herkeze selamlar foruma yeni üye oldum adanadaki ilk pulsar sahibiyim 1 tane geldi onuda ben aldım parasını ödedim 7725 tl toplam çalıştıramadık bugün akü dolması gerek önce ama ilk izlenimlerimi yazacak olursam gerçekden beklediğim kadar iyi çıktı diyebilirim malzeme kalitesi gerçekden göz alıyor boyum uzun 1.94 ve biraz küçük olsada kalıbıyla arayı kapadı risk aldım ilk ben aldım ama inşallah pişman olmayız ve çok memnun kalırız hayırlısı olsun diyelim artık [COLOR="Silver"]
    gelebek, agrasiwe ve JayJay_001 bunu beğendiler.

Alıntı pulsarns200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlar foruma yeni üye oldum adanadaki ilk pulsar sahibiyim 1 tane geldi onuda ben aldım parasını ödedim 7725 tl toplam çalıştıramadık bugün akü dolması gerek önce ama ilk izlenimlerimi yazacak olursam gerçekden beklediğim kadar iyi çıktı diyebilirim malzeme kalitesi gerçekden göz alıyor boyum uzun 1.94 ve biraz küçük olsada kalıbıyla arayı kapadı risk aldım ilk ben aldım ama inşallah pişman olmayız ve çok memnun kalırız hayırlısı olsun diyelim artık [COLOR="Silver"]
    Hayırlı olsun evvela, bilgisayarınız'da olan resmi, bir resim yükleme sitesine yükleyin (hızlıresim.com sade bir site öneririm) yükleme bitince çıkan linkler'den "forumlar için" olanı kopyalayıp mesajınıza yapıştırın ve mesajı yollayın kod kullanmanız gerekmez böylece.

Yukarda vb kodu güzel kullanmışsınız ancak, bir siteye yüklemeden o kod sizin bilgisayardan, resmi buraya taşıyamaz, önce resim sitesine atmanız gerek

Kod ise sade linki olan, forum seçeneği olmayan bir resmi kod mahareti ile, forumda görüntülemeye yarar.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106506 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)