Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Alıntı frtnrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralsizlar arkadasim sende 2 motorda olduguna gore gercekten ayrintili bir karsilastirma yapman herkesin merakla bekledigi şeylere cevap olacaktir hatta farkli bir konu acabilirsin
    Arka amortisör sert demissin ona sasirdim ben 70 kilo olmama ragmen tepkiler gayet yumusak ayari var altta sertligini değiştirebilirsiniz benim plaka isleri sali gununu bulacak o yuzden ilk yazdiklarim haricinde yorum yapamiyorum simdilik
    Arka amortisör wolfe göre sert.normalde is görüyor. Benim karsilastirmalarim kisa suruyor isterseniz siz merak ettiklerinizi yazin.ben o konularda tek tek itinayla karsilastirma yaparim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Şasenin perimneter frame olduğu dışında bir şey bulamadım.

Alüminyum şase bilgisini nereden aldınız acaba? Bu tipte ikisi de kullanılabilmekte çünkü.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasenin perimneter frame olduğu dışında bir şey bulamadım.

Alüminyum şase bilgisini nereden aldınız acaba? Bu tipte ikisi de kullanılabilmekte çünkü.
    pulsar aluminyum şase değil arkadaşın hangi dediği doğru ki bu dediği de doğru olsun...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

test sürüşü ve detaylı inceleme yapan arkadaşlar, yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
    motocrossbrs bunu beğendi.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pulsar yakından görmek isteyenler denemek isteyenleri bekleriz pulsar 200 ns test aracı gelmiştir. ancak pazartesi günü aracın plaklası çıkacagından pazartesinden sonra denemek istyen arkadaşları bekleriz . ayrıca 10.05.2014 tarihinde büyük pulsar test sürüşü günü olacaktır. ayrıca ricam arkadaşlar motorları test etmeden denemeden yorum yapmayalım . gelin buyrun pulsar 200 ns deneyin gömrüşlerimizi deneyip test ettikten sonra paylaşalım teşekkürler
    Bajaj test motorlarını müşteriye satıyor galiba, o motoru alacak adam ne hayallerle geliyor 0 motor almak için. Ben de discover düşünüyorum ama alacağım zaman gözümün önünde toplanmasını isteyeceğim

Motosikleti
    hemen hemen bütün motosikletler :)
    öncelikle test araçları satılamaz 1 sene bayi olarak tahhütname imzalıyoruz benim elimde boxer discover pulsar test aracı var hepsi plakalı pkalı aracı ancak 2. el olrak satış yapabiliriz. oda mümkün degildir. bilgilerinize sunarım test araçları satılamaz biniceğiniz test aracın ruhsatına ve plakasına bakabilirsiniz ayrıca alıcağınız aracın şase numarasınıda not edebilirsin iz. test aracını sattan bayii olur ise eger bunu düşünüyosanız bajaj müşteri temsilcilerine bilgi verebilirsiniz
    meki 60, biyeybaraküs ve AliErdem bunu beğendiler.

6uven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum dün istanbul da ki bir bayide inceleme fırsatım oldu gerçekten kaliteli bir alet daha önce cbf 150 kullanan biri olarak pulsarı alma niyetiyle gitmiştim? Malzeme kalitesi hoşuma gitti çalıştırdım birinci vitese taktım yarım metre ileri yaptım geri yaptım deneme motoru değildi sonuçta ama çok sarsıntılı çalışıyordu titreşim vardır benim eski Çinli de böyleydi vazgeçtim almaktan belki gerçek anlamda test motoru ile denesem fikrim değişebilirdi vibrasyon dan korktuğum için vazgeçtim alma niyeti ile gitmiştim

Motosikleti
    hemen hemen bütün motosikletler :)
    Alıntı 6uven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum dün istanbul da ki bir bayide inceleme fırsatım oldu gerçekten kaliteli bir alet daha önce cbf 150 kullanan biri olarak pulsarı alma niyetiyle gitmiştim? Malzeme kalitesi hoşuma gitti çalıştırdım birinci vitese taktım yarım metre ileri yaptım geri yaptım deneme motoru değildi sonuçta ama çok sarsıntılı çalışıyordu titreşim vardır benim eski Çinli de böyleydi vazgeçtim almaktan belki gerçek anlamda test motoru ile denesem fikrim değişebilirdi vibrasyon dan korktuğum için vazgeçtim alma niyeti ile gitmiştim
    merhaba eğer haftaya cumartesi bursaya gelebilirseniz test edebilirsiniz . çünkü kendi ustalarım denedi herhangi bir şikayet yok sizinde test etmenizi isterim düşünceleriniz görüşleriniz çok önemli bizim için
    mekan67 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    s.a arkadaşlar az önce eve geldim fatura kesildi pazartesi plaka çıkacak inşallah yemin ederim eve zor geldim motoru dükkandan çıkarana kadar akla karayı seçtim 50 kişi geldi motora bakmaya ve 7 kişi sipariş vermişdi en son şukadarını söyleyim domuz gibi alet ben 5000 deviri geçemedim şehir içinde o bile yetiyor titreşim konusuna gelirsek arkadaşlar belli belirsiz bir titreşim var kesinlikle apaçi kadar değil titreşimin olmasının sebebide motor daha sıfır ve çok normal arkadaşlar bunu orda motora bakmaya gelen 30 ila 55 yaş arası hayatları motor üstünde geçmiş adamların yorumuyduki bana da mantıklı geldi ki titreşim böyle olsa bile kesinle rahatsız edici değil belli belirsiz ben makinaya hayran kaldım vites geçişleri pamuk gibi sürüşü 1,94 olmama rağmen müthiş keyifli rüzgar alma gibi bir olay kesinlikle yaşamadım bu boyla bile siz düşünün farları müthiş kaliteli sıfır mt7 almış bir arkadaşımız geldi motora hayran kaldı şimdilik söyliyeceklerim bukadar rodajını yavaş yavaş yapıcaz son olarak şunu söyleyim orta boylu arkadaşlar 1.170 ila 1.85 arası özellikle bu motoru alın başka bişi demiyorum altınızda 500 lük gibi durur okadar [COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------
    Yurdukoru, Garip, gelebek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı pulsarns200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar az önce eve geldim fatura kesildi pazartesi plaka çıkacak inşallah yemin ederim eve zor geldim motoru dükkandan çıkarana kadar akla karayı seçtim 50 kişi geldi motora bakmaya ve 7 kişi sipariş vermişdi en son şukadarını söyleyim domuz gibi alet ben 5000 deviri geçemedim şehir içinde o bile yetiyor titreşim konusuna gelirsek arkadaşlar belli belirsiz bir titreşim var kesinlikle apaçi kadar değil titreşimin olmasının sebebide motor daha sıfır ve çok normal arkadaşlar bunu orda motora bakmaya gelen 30 ila 55 yaş arası hayatları motor üstünde geçmiş adamların yorumuyduki bana da mantıklı geldi ki titreşim böyle olsa bile kesinle rahatsız edici değil belli belirsiz ben makinaya hayran kaldım vites geçişleri pamuk gibi sürüşü 1,94 olmama rağmen müthiş keyifli rüzgar alma gibi bir olay kesinlikle yaşamadım bu boyla bile siz düşünün farları müthiş kaliteli sıfır mt7 almış bir arkadaşımız geldi motora hayran kaldı şimdilik söyliyeceklerim bukadar rodajını yavaş yavaş yapıcaz son olarak şunu söyleyim orta boylu arkadaşlar 1.170 ila 1.85 arası özellikle bu motoru alın başka bişi demiyorum altınızda 500 lük gibi durur okadar [COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

http://s14.directupload.net/images/140503/zfm8i4ih.jpg[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------
    Pulsar da bildiğim kadarı ile rodaj yok fuar da yetkili kişiler söylemişti bunu motorun kitapçığın da böyle birşey yazmıyormu?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar bu resimleri faceboota bir grupta Mehmet Baş paylaşmış. Pulsar VS Wolf

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203397146637090&set=pcb.446871402 123880&type=1&theater

enesbingl ve agrasiwe bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.Tekeriniz düz bassın.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR

Hayirlisiyla aldik bakalim
    meki 60 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    kullanıcı yorumlarını beklıyoruz hayırlı olsun bende dusunuyorum almayı
    Engin1987 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Bugün bayiye gidip inceledim.

Vites geçişleri epey yumuşak,malzeme kalitesi yüksek,plastiklerde ses çıkarma gibi bir durum söz konusu kesinlikle değildi.

Test aracı olmadığından kullanamadım.Fakat ben beğendim.Artık kullanıcı yorumlarını beklemedeyim.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    50 km kadar kullandim motor birak beni gidicem diyo titresim yok dencek kadar az tek eksi yani sele biraz sert gerci daha taze ama km artikca paylasirim birde yormuyo oturus sekli rahat cbf den inip buna bindigim halde soyluyorum
    ERROR88 ve meki 60 bunu beğendiler.

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba eğer haftaya cumartesi bursaya gelebilirseniz test edebilirsiniz . çünkü kendi ustalarım denedi herhangi bir şikayet yok sizinde test etmenizi isterim düşünceleriniz görüşleriniz çok önemli bizim için
    Gemlik te ikamet ediyorum,Bursa'ya geliyordum internetten bulduğum telefonunuzu aradım açan olmadı, saat 14:00 gibiydi sanırım.

Motosikleti
    Gerçekten oturuşu ben de beğendim.(son kullandığı motoru büyük bir cruiser olan biri olarak )

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    kuralsız, hindistandaki bir kullanıcıyla arkadaş oldum facede, oda 2014 model almış ,eksileri olarak arka amortisör sert ilk kullanımda dedi ama kullandıkça kendine geliyormuş amortisör,yani biraz kullandıkça kendine gelir galiba ,sende kullandıkça burdan artılarını, eksilerini paylaşırsan seviniriz ,tekerin düz bassın,hayırlı olsun makinen kardeş..

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar hayırlı olsun Allah kazanız belasın binmek nasip etsin
    Engin1987 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)