Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

PULSAR dan vazgeçmek üzereyim !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    5 mayısta teslim sözü aldığım düzce bayisi ile bugün görüştüm, ilk parti eksik geldi malesef motosikletini teslim edemeyeceğim diyor. 1,5 ay önce ilk gelen partiden teslim edeceğim derken şimdi en az 4-5 müşterisine mahçup düştü.Düzce bayisine diğer motosiklet firmalarından ziyarete gelip yeni teklifler sunuyorlarmış, işini düzgün yapan bir bayi , bu yüzden firmalar kendi bayisi olmasını istiyor.bu şekilde devam ederse bırakır zaten o da kuralkanı,
    Kuralkan yetkililerinin bu şekilde sürekli hata yaparak bu işi ilerletmeleri çok zor , bizler gibi müşterilerin yanında bayiileride kaybederler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil

Motosikleti
    Hornet 650
    Pulsara niyet etmişken 7000 tl olan fiyatın fuar günü 7350 tl ye çıkması üzerine bende gittim 2. el cbr 250 aldım desem yalanmı olur
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    şimdi tekrar görüştüm bayi ile iptal ettim siparişi , çok heves etmiştim ama nasip olmadı almak , sözleşmeyi onlar bozuyorsa nekadar hevesim olsada bende bozarım arkadaş,5bin küsür lira para ödemiştim geri alıp başka bişekilde değerlendiririm artık , hevesim çok var ama onlar yamuk yaptıysa ben de almıyorum o zaman !!!
    cece89 bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Sonu Hyosunga benzemez inşallah.
    dyavol-77 bunu beğendi.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung neyi var ??? megelli desen tammada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Boş verin pulsarı bulsarı Wolf-İnazuma Varken....

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung neyi var ??? megelli desen tammada
    Hyosung un birşeyi yok. Lakin servis diye yetki verdikleri birçok yer motosikletin hiç birşeyinden anlamıyorlar tecrübe ile sabittir
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Yeşilyurt Motor face sayfasında Bajaj pulsarlar stoklarımızda diye yayınlamış nedir ne değildir bilmiyorum ama bi arayın isterseniz

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bajajı hint tanrısı gibi görürsen olacağı bu, umarım alanın elinde bir şekilde patlamaz.Classlar farklı ama plaka zart zurt 8000 olacak motosiklet yerine , şahsen cbr 250 alırım.Kafa rahat parça bol servis bol ikinci elde anında görüntü.Şu anda cbr binmekten çok mutluyum iyiki almışım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bu motor dan kaç adet getirdiler bilen var mı

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    80 galiba sadece türkiyeye 80 tane
    atii bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bılmeden sallamayalım arkadaslar pulsarı bılmeyen ıkı teker kullanıcıları eyyyyy sıze seslenıyorum adım 1 google amcayı acalım adım 2 kawasaki pulsar yazalım sonrada resmı kawasakı sıtesınden motoru ınceleyelım sym gıbı suzukı aslında vs vs yok bunda seramık felanda yok ama emınım kı kat kat hız ve kalıte var 7500 e alınacak 200 luk tek motordur mecbur ulkemıze gelıcek ve mecbur da cok satıcak ahada buraya yazdım zamanında tvs ıcın de dandık muamelesı yapıldı 2006 senesın de eee sonuc adamlar rekor kırdı satısta 2 tane ben kullandım tvs hıntmalından cok memnundum pulsar gelsın motorumu satıp pulsar alıcam kesınlıkle
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    valla eğer malzeme kalitesi 125 liği gibiyse 7000 değil 700 lira verilmez.Şahsen marka fanatiği değilim ama 125 liğini inceledikten sonra ybr nin cbf in değerini 1 kez daha anladım.Eğer böyleyse 7000 i veren sıkar maçasını 9000 i de biriktirir adam gibi motora biner.Bu da benim şahsi görüşüm arkadaşlar.
    dyavol-77 ve Drayke bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Kimse bilmeden sallamıyor daha ne oldugu belli değil ,bekleyelim bir cıksın kullanın şu an için 200 cc dalında en ucuz motosiklet .Ama ben binmem binenede mani olmam.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Bana da kapora verirken mayıs başı dendi. Şimdi mayıs 15 deniyor. Hayırlısı bakalım. Kapora verdiğime pişman değilim. Umarım 15 mayıs geldiğinde bir sayfa da ben açmak zorunda kalmam. En azından yamuk yaptılar konusu açmam. Bu noktada nedense bayilere guvenemiyorum. Kapora verdik tamam güzel ama anında senden önce biri vermişti, 2 mayısta 1 pulsar gelecek onuda ana vereceğim dediği gibi 3. partiye kısmet demezler umarım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    tabıkı mootor ıllkın gelecek deneme surusu yapacaksın ondan sonra ıcıne sınerse alıcaksın yoksa gormeden motor almak sacmalık olur ben ılla surucem demıstım tvs yı kımsede yok kımde deneyım olmaz dedıle ben yıne de almıstım pısman da olmadım sadece tıtresım konusu aklıma takılıyor honda dan vaz gecmek zor tıtresım cok olursa olmaz o iş
    www.erkakurye.com

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bi yerde hata ya da iletişimsizlik var belli...Ya kuralkanda ya da bayilerinde.Anlayamadım gitti.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Zaten bu titreşim olayına ayar oluyorum adam 2500 liralık kuba motora balansör koyuyor 5000 liralık tvsnin heryanı titriyor . aldık bı kere güzel motor tamamda titreme arkadaş 1130 km falan oldu bugun itibariyle ama sıfır motorda bu olay insanı tedirgin ediyor. yolda beni rahatsız ediyormu hayır! ama psikolojımı etkiliyo

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bu titreşim olayına ayar oluyorum adam 2500 liralık kuba motora balansör koyuyor 5000 liralık tvsnin heryanı titriyor . aldık bı kere güzel motor tamamda titreme arkadaş 1130 km falan oldu bugun itibariyle ama sıfır motorda bu olay insanı tedirgin ediyor. yolda beni rahatsız ediyormu hayır! ama psikolojımı etkiliyo
    Bu kasalarda damı balansör yok?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)