Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Büyük Pulsar Buluşması

Sevgili Bajaj Pulsar 200 NS kullanıcısı arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim. 24 Ağustos Pazar günü saat 12:00'de Tuzla Tepeören Mevkiinde bulunan Kuralkan Fabrikasında toplanıyoruz. Organizasyon içeriği aşağıdaki gibidir;

12:00 Fabrikada toplanma
    12:00-13:00 Tanışma, Kaynaşma, Sohbet, Muhabbet, Çay, Kahve
    13:00-15:00 Sunum, sorular, öneriler, çekiliş, anket ve süpriz hediyeler
    15:00-17:00 Mangal partisi

Lütfen kişi sayısı belirlemek açısında gelecekler facebook özelden bana yazsınlar (Uğur Akçay). Liste oluşturulacak. Önemli!

Fabrika adresi:
    Eski İzmit Yolu Üzeri, Tepeören Mevki 34940 Tuzla-İstanbul

Bütün Pulsarcıları Bekliyoruz...

Facebook Grup Linkimiz:
    https://www.facebook.com/groups/baja...r200nsturkiye/

Facebook Etkinlik Linkimiz:
    https://www.facebook.com/events/679109145515783/
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı forsauto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar bu bölüm açıldığından beri yazdıklarınızı takip ediyorum. Bütün hazırlıklarımı tamamlayıp 20 Mayıs'ta Pulsar almaya karar vermiştim. Uzun bir beklemenin ardından 22 Temmuz'da motoruma kavuştum. Tabii arada bayram, tatil, iş yoğunluğu derken ancak bugün yazabilmeye fırsatım oldu. Hala da çok kullanma fırsatım olmuyor şu anda makinem 176 km'de rodaj dönemi devam ediyor. Günlük işler için bir de Kuba Strike 150 motorum vardı ancak pulsarı aldıktan sonra ona pek binesim gelmiyor Bu arada ben İstanbul Bahçelievler'de kapalı otopark ve oto yıkama işletiyorum. Yolu düşen arkadaşlar olursa her zaman beklerim.

http://i60.tinypic.com/rh0qxy.jpg

http://i61.tinypic.com/oizo5g.jpg
    Öncelikle hayırlı olsun.

Emiceoğlu sen bilirsin;
    Biz bu motorun grenajını büyük sünger ve deterjanlı su ile yıkarsak çizip filan zarar verir miyiz?
    Veya sürekli temiz ve parlak tutmak için neyle nasıl yıkayalım nasıl parlatalım ve ilgili malzemeleri nereden alalım?

Bir de;
    Açık adresini yazarsan ben uğramaya çalışırım yanına
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı conmech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı şimdi bizim depoda rezerve var mı ? Yoksa sadece tank olarak 12 litre mi ? Bazı yerlerde rezerve ile 14,3 litre yazıyor bazı yerlerde 12 litre işin aslını bilen var mıdır ?
    Teşekkürler
    yedek yok

1 litre kadar benzin depoda geliyor

yedek olsa geçiş esnasında enjektör benzinsiz kalır
    halbuki depoda sürekli benzin olmali yoksa sistem zarar görebilir

ya da ben öyle sanıyorum
    AttilaXtreme ve rebel_punto bunu beğendiler.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    tekoklava kardes 1 km bıle gıtmeden dırek o yağı eksılt şırıngaylama cekersın yağ kapağınımı sokersın ama bu yağı eksiltmen şart yoksa contalardan biri patlıya bilir

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar motorun ilk 500km servis zamanı geldi ve izmir karsıyaka motoshop'a motoru götürdüm sabah 9 30 gibi bana akşama 8 de alırsın dediler (çok uzun sure) serviste motorun başında asla müşteri bekletmiyorlarmış bu kısma kafam bi türlü basmadı
    bende motorun işlem görmesi gereken yerlerini söyledim
    1=gidondan gelen ses (cukura girince vurma sesi amosördende gelebilir diye düşünmüştüm)
    2=artcı koltugu kilit kısmı (plastik centik tam oturmuyor yerine koltugu elle sökebiliyorsunuz)
    motoru bıraktım akşam oldu gittim motoru almaya hayda motor yok dedim abi nerde motor bizim başka biryerde daha servisimiz var orda dedi. aradı artık ustamıdır nedir döndü bana senin motor daha bitmemiş yarın 11e kadar sürermiş.yok artık dedim 11 saat ne işlemi görüyor bu motor biraz tatlı dille tartıştık bana emanet motor verdiler yarına kadar idare et diye
    peki dedim
    ertesi gün saat 11 oldu gittim motoru aldım iş yerine geldim şöyle bir baktım gidondan ses hala geliyor maşa kısmına sanki çekiçle vurmuş ezik izleri var. artçı koltugu kilit kısmı hala aynı elle sökülüyor koltuk
    dur dedim yağ'a bakıyım yuh dedim adam resmen 2lt yağı doldurmuş motora
    yani böyle bir servis ustasına yazıklar olsun nasıl bir iştir bu böyle bu adamlar nası egitim aldılar
    benden tavsiye izmir karşıyaka motoshop'a götürmeyin motorunuzu kendiniz yapın veya sokak motorcusuna götürün bir kaç foto

EKREM ATA BEY'DE bu servisi araştırırsa sevinirim

http://i.hizliresim.com/EQmv8g.jpg

http://i.hizliresim.com/onXBO7.jpg
    Delirmemek işten değil. Çok geçmiş olsun kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Sanıyorum Kuralkan bayilere söz verdiği arıza tespit cihazı türü bir şeyi teslim etme vaadini geciktirmiş. Benim gittiğim serviste de bişeyler oldu, konuşmalarından anladım. Du bakalım! Sonu hayrolsun.

Benim motorum da bugün arka teker çukur veya yükseltiden geçerken "donk" sesi vermeye başladı. Var mı böyel bir şey yaşayan hiç?

KocaReiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R Red 2014 :)
    merhabalar motorun ilk 500km servis zamanı geldi ve izmir karsıyaka motoshop'a motoru götürdüm sabah 9 30 gibi bana akşama 8 de alırsın dediler (çok uzun sure) serviste motorun başında asla müşteri bekletmiyorlarmış bu kısma kafam bi türlü basmadı
    1=gidondan gelen ses (cukura girince vurma sesi amosördende gelebilir diye düşünmüştüm)
    2=artcı koltugu kilit kısmı (plastik centik tam oturmuyor yerine koltugu elle sökebiliyorsunuz)
    motoru bıraktım akşam oldu gittim motoru almaya hayda motor yok dedim abi nerde motor bizim başka biryerde daha servisimiz var orda dedi. aradı artık ustamıdır nedir döndü bana senin motor daha bitmemiş yarın 11e kadar sürermiş.yok artık dedim 11 saat ne işlemi görüyor bu motor biraz tatlı dille tartıştık bana emanet motor verdiler yarına kadar idare et diye
    peki dedim
    ertesi gün saat 11 oldu gittim motoru aldım iş yerine geldim şöyle bir baktım gidondan ses hala geliyor maşa kısmına sanki çekiçle vurmuş ezik izleri var. artçı koltugu kilit kısmı hala aynı elle sökülüyor koltuk
    yani böyle bir servis ustasına yazıklar olsun nasıl bir iştir bu böyle bu adamlar nası egitim aldılar
    benden tavsiye izmir karşıyaka motoshop'a götürmeyin motorunuzu kendiniz yapın veya sokak motorcusuna götürün bir kaç foto

EKREM ATA BEY'DE bu servisi araştırırsa sevinirim

aynı bayii satıştada aynı ilgisizliği gösteriyor bunların bir an önce aralarında eritilmesi lazım bende pulsar almaya niyetliydim Ekrem Ata bey ile e-mail yluyla haberleştim saolsun benı karşıyaka motoshop(erdin day tük.) a yönlerdirdi fakat Ekrem Bey gibi ilgili değiller ben dedim Pulsar alıcam zaten ellerinde yoktu adam yüzüme bile bakmıyor ya müşterimi gelmiş kim gelmiş umurlarında değil sanki alıcı değilmişiz gibi davrandılar bende kararımdan vazgeçtim ama genede vardır herşeyde bi hayır inşallah bu ve bunun gibi sorunlar kısa süre içerinde giderilir yoksa çok kişiyi kaybetmeye mahkum kalırsınız ..

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı KocaReiSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı bayii satıştada aynı ilgisizliği gösteriyor bunların bir an önce aralarında eritilmesi lazım bende pulsar almaya niyetliydim Ekrem Ata bey ile e-mail yluyla haberleştim saolsun benı karşıyaka motoshop(erdin day tük.) a yönlerdirdi fakat Ekrem Bey gibi ilgili değiller ben dedim Pulsar alıcam zaten ellerinde yoktu adam yüzüme bile bakmıyor ya müşterimi gelmiş kim gelmiş umurlarında değil sanki alıcı değilmişiz gibi davrandılar bende kararımdan vazgeçtim ama genede vardır herşeyde bi hayır inşallah bu ve bunun gibi sorunlar kısa süre içerinde giderilir yoksa çok kişiyi kaybetmeye mahkum kalırsınız ..
    ,

Satıcı veya servislerin insan kaybetmek umurlarında değil ki. Hepsi bizim tayfa sonuçta. Psikolojimizi biliyorlar. Alıcının kafayı taktı mı o motora eninde sonunda sahip olacağının farkındalar. Özellikle yazın işleri başından aşkın hepsinin. Şirketler bayi/servisi onun elinden alıp başkasına verse gelenin gideni aratacağının farkındalar. Onlarda çaresiz. Çoğu paralı insanların büyük motorlarını kovalıyor vs vs vs. Ve daha farkında olmadığımız neler vardır.

İşte bunlardan dolayı bize istedikleri gibi it köpek muamelesi yapabiliyorlar. Kişisel insiyatif üretip aralarından biraz iyisini bularak biraz canım cicim biraz kavga dövüşle bu gemiyi yürütmeye çalışacaksın.

Şimdilik başka çaresi yok gibi görünüyor.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    peki dedim
    yani böyle iştir bu böyle

önceki mesajımda birkac yeri silmek zorunda kaldım
    bu olay kafama çok takıldı iş çıkışı gideyim dedim ve gittim servis ustasıyla görüştüm durum böyle böyle dedim
    tamam dedi hemen bakalım ilk önce yağ olayına girdik hem fazla olan yağı cekti (200mg)aynı zamanda teknik bilgi olaylarına girdik yaklaşık yarım saat sadece yagın fazlalıgını konuştuk zararı artısı gibi tatmin oldum
    gidon olayına girdik 2 dakikada hallettik
    artcı koltugu kısmınıda hallettik yaklaşık 30 saniye ustanın sohbeti çok iyidi ama motorun başında durmak lazım işte (bak usta bu olmamış bu olmuş)firma sahibi baştan sabah git akşam gel yapmasaydı bu konuyu büyük ihtimal açmayacaktım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delirmemek işten değil. Çok geçmiş olsun kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Sanıyorum Kuralkan bayilere söz verdiği arıza tespit cihazı türü bir şeyi teslim etme vaadini geciktirmiş. Benim gittiğim serviste de bişeyler oldu, konuşmalarından anladım. Du bakalım! Sonu hayrolsun.

Benim motorum da bugün arka teker çukur veya yükseltiden geçerken "donk" sesi vermeye başladı. Var mı böyel bir şey yaşayan hiç?
    Hocam belki selenin altında anahtar takımı var benimhindende geliyordu anahtar takımını tutan lastikler kopmuş taktım 4 tane lastik ses yok

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Arkadaslar pulsarin aynalarini degistirmek istiyorum ,forumdan bir arkadas apache nin aynalari oluyor demisti fakat apachenin 2 tip aynasi var biri ucu koseli gibi digeri oval tip , hangisini almali gorus acisi iyi olan hangisi, alip bide sorun yasamak istemiyorum tskler..

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık çok güzel olmuş.
    Şeritsiz sadece pulsar yazılarını da satıyor musunuz? Satıyorsanız kaç para ?
    reklamcı dan yazı çıkarabilirsiniz

Motosikleti
    200ns
    Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar pulsarin aynalarini degistirmek istiyorum ,forumdan bir arkadas apache nin aynalari oluyor demisti fakat apachenin 2 tip aynasi var biri ucu koseli gibi digeri oval tip , hangisini almali gorus acisi iyi olan hangisi, alip bide sorun yasamak istemiyorum tskler..
    ucu köseli olanın estetik ve görüş açısı daha iyi

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Tahmin ettigim gibi. Ekrem bey tum iyi niyetiyle yaklasiyor ama servisler cidden berbat.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    ucu köseli olanın estetik ve görüş açısı daha iyi
    Tesekkurler dostum ondan alacam..

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    arkadaşlar servisten bukadar şikayet etmeye hakkınız yok. bu tip motorlar dar bütçeyle alınmış motorlar. piyasada yeni olan yer edinmeye çalışan firmalar. dacia alıpta mersedes servis hizmeti beklemek olmaz. motorcular on kuruşun hesabını yaparsa iyi ustalarda takım tutmaz. kimse kusura bakmasın. ne kaa ekmek okaa köfte.paranızın yettiği ustada size okaa hizmet verir. yok kimi fazla işçilik alıyo yok kimi parçadan geçiriyoda demeyin.kimse kimseye zorla bişey satamaz bu ülkede. araştırın işinize gelen yererden alın.bizim buralarda servis yok diyenlerde ya servisi olan motor alsın yada servis olan yere taşınsın. her dağ başına servis açacak firma yok bu dünyada.
    genel itibarıyla bu tip makinalar belli bir tecrübe bilgi el elekesi gerektiren makialar. yolda izde kalınca az elin takım tutacak. ota boka ustaya gitmeyeceksin. ha butip şeylerden bi habersen vida sıkmayı bilmiyosan motora binme. binipte kız çocuğu gibi mızmızlanma. akbil al otobosa bin. yok tekerden ses geldi yok koltuktan ses geldi. kıl tüy mevzularla milletin kafasını bulandırmayın.vaktini çalmayın. daha ciddi şeyleri buraya yazarsanız bu furum amacına uygun çalışır. ayna iyi değilmiş. alırken üzerinde değilmiydi. ver parasını iyisini al bunu buraya yazma...
    bajaj babamın oğlu değil. bu yazdıklarımda tüm motorlar için geçerli. burada bu işe yeni başlayan çok olduğu için bunları yazdım. kılı tüyü sorun etmeyin basın gaza gezin.
    piyanist_irf bunu beğendi.

haloogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar servisten bukadar şikayet etmeye hakkınız yok. bu tip motorlar dar bütçeyle alınmış motorlar. piyasada yeni olan yer edinmeye çalışan firmalar. dacia alıpta mersedes servis hizmeti beklemek olmaz. motorcular on kuruşun hesabını yaparsa iyi ustalarda takım tutmaz. kimse kusura bakmasın. ne kaa ekmek okaa köfte.paranızın yettiği ustada size okaa hizmet verir. yok kimi fazla işçilik alıyo yok kimi parçadan geçiriyoda demeyin.kimse kimseye zorla bişey satamaz bu ülkede. araştırın işinize gelen yererden alın.bizim buralarda servis yok diyenlerde ya servisi olan motor alsın yada servis olan yere taşınsın. her dağ başına servis açacak firma yok bu dünyada.
    genel itibarıyla bu tip makinalar belli bir tecrübe bilgi el elekesi gerektiren makialar. yolda izde kalınca az elin takım tutacak. ota boka ustaya gitmeyeceksin. ha butip şeylerden bi habersen vida sıkmayı bilmiyosan motora binme. binipte kız çocuğu gibi mızmızlanma. akbil al otobosa bin. yok tekerden ses geldi yok koltuktan ses geldi. kıl tüy mevzularla milletin kafasını bulandırmayın.vaktini çalmayın. daha ciddi şeyleri buraya yazarsanız bu furum amacına uygun çalışır. ayna iyi değilmiş. alırken üzerinde değilmiydi. ver parasını iyisini al bunu buraya yazma...
    bajaj babamın oğlu değil. bu yazdıklarımda tüm motorlar için geçerli. burada bu işe yeni başlayan çok olduğu için bunları yazdım. kılı tüyü sorun etmeyin basın gaza gezin.
    kraldan daha kralcı dedikleri bu olsa gerek... eski zamanda alimlerden birine biri gelip soru sorup bilmiyorum cevabını alınca adam sinirlenip birde devlettten maaş alıyorsun deyince alim lafı yapıştırmış ben bildiklerimin ücretini alıyorum bilmedikleriminkinide almaya kalkışsam dünyanın hazineleri yetmez demiş. bizde ilk bakıma gittiğimizde verdiğimiz 90 tl nin karşılığını istiyoruz. veremediğimiz paraların karşılığını değil. 90 tl sonnda istiyoruz ki zincir yağlansın , motor yıkansın, lastiklerin havası kontrol edilsin ama edilmeyince de gelip buraya yazdığımızda densizin biri çıkıp kız gibi mızmızlanma diyor. densiz olduğu için hoş görüyoruz.insan olduğu içinde bu kadar cevap yazıyoruz......
    maktama, ea1925, ronnytechno ve 10 diğerleri bunu beğendiler..
    www.motorumlaben.blogspot.com/

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Zorkun a çıkan yaylacılar sağ sağlim indi mi

Sizi sizi...

Ekonomi, vico ayarlayın çalışma saatlerini bi gezide biz yapalım.
    Pashapache bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    200ns
    Alıntı haloogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kraldan daha kralcı dedikleri bu olsa gerek... eski zamanda alimlerden birine biri gelip soru sorup bilmiyorum cevabını alınca adam sinirlenip birde devlettten maaş alıyorsun deyince alim lafı yapıştırmış ben bildiklerimin ücretini alıyorum bilmedikleriminkinide almaya kalkışsam dünyanın hazineleri yetmez demiş. bizde ilk bakıma gittiğimizde verdiğimiz 90 tl nin karşılığını istiyoruz. veremediğimiz paraların karşılığını değil. 90 tl sonnda istiyoruz ki zincir yağlansın , motor yıkansın, lastiklerin havası kontrol edilsin ama edilmeyince de gelip buraya yazdığımızda densizin biri çıkıp kız gibi mızmızlanma diyor. densiz olduğu için hoş görüyoruz.insan olduğu içinde bu kadar cevap yazıyoruz......
    aynaen klavyene saglık
    önceki motorum apachenin altını üstüne getirdim elektirik sitemide dahil yapmadıgım şeyi kalmamıştı
    pulsarın daha yabancısıyız 2 veya 3 günü parklarını ve ampüllerini degiştirmiştim
    arkadaş alın elinize anahtarı bilmem bilmem ne yapın demişte yarın birgün motorun başına birşey gelse ve servis ustamızda motor işlem görmüş sagı solu bilmem ne olmuş bu yüzden garanti kapsamı dışında dese ne olacak acaba arkadaş masrafları karşılacakmı merak ediyorum

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    ha ha ha ..densiz sensin..benim daha ne demek istediğimi anlamamışsın. doksan liraya o kadar usta bulursun işte zincir yağlamasını bilmeyen ayar yapmasını bilmeyen. ustalık emek ve zaman ister. iş bilen ustalarda ucuza iş yapmaz. doksan liya adamın dükkanınımı satın alacan. bide işten almadığın tıpinden belliyse usta adam hemen anlar. iki fısfıs yapıp senin gibileri yollar. sende kasksız korumasız motora binip arabalara makas atmaya kalkaresın biri arkadan yandan bi dokanır bi bakmışsın eşek cennetindesin.
    paran azsa kendi ustan kendin olucan. zincir yağladın diye motorun garantiden çıkmaz. gevşek vida varsa sıkınca da garantiden çıkmaz. oto boka servise gidersen adamı yolarlar..tamirciler taşmı yesin.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    aynaen klavyene saglık
    önceki motorum apachenin altını üstüne getirdim elektirik sitemide dahil yapmadıgım şeyi kalmamıştı
    pulsarın daha yabancısıyız 2 veya 3 günü parklarını ve ampüllerini degiştirmiştim
    arkadaş alın elinize anahtarı bilmem bilmem ne yapın demişte yarın birgün motorun başına birşey gelse ve servis ustamızda motor işlem görmüş sagı solu bilmem ne olmuş bu yüzden garanti kapsamı dışında dese ne olacak acaba arkadaş masrafları karşılacakmı merak ediyorum
    Ben bu konuda atillapasaya hak veriyorum.sen apachenin sagini solunu sokerken apachenin garantisi yokmuydu? Apacheyi ufak ufak sokebiliosan pulsarada elin yatkindir.Kaldiki atillapasa oturunda silindiri sökün dememiş, ses gelen vidalar sıkılır vs vs.. Kiz gibi mizmizlanma muhabbeti sanirim yanlis anlasilmis. 90tl bakim icin odedikten sonra tabiiki zincir yaglanmasini bekleyecegiz, bu en dogL hakkimiz. Ama burda deginilen konu o degil, motora binen herkesin azda olsa motor bilgisi olmasigerektigidir. .Forumu incelersek hic elle tutulur bir problemin olmadgini goruruz. Seleden ses geliomus, ordan burdan ses geliyormus bunlari problem diye nitelendrmek bence yanlis olur.ama maalesef bizim insanimiz para verdigi herseyden, parasinin hakkinin cok daha fzlasini istiyor ve bekliyor... Bircok servisin durumu gercekten kotu ama iyi olanlarda pahali.. Bu konu hakkinda soyle bir ornek verecegim. Serviste motorun yapilmasini beklerken bi adamin motoru yapiliyordu . on arka balatalari degistirdiler. on balatada hidrolikle alakali bi sknti vardi biraz ugrastirdi ustayi. Daha sonra Yag ve yag filtresini degistirdiler. İscilik olarak 15 tl istediler adamdan. Adam dediki 15lira cok, 10 lira yeter. Yani adama 5lira deseler, 2 lira teklif edecek.. Bu zihniyetteki insanlar yuzunden duzgun ustalarda bozuluyor.. Son olarak densiz diye bir kelime kullanilmis yakismamis. Atillapasanin yasina hurmet etmek gerekir. Adam fikirlerini paylasmis. Densiz kelimesi biraz agir olmus. Daha seviyeli olalim..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Arkadaşlar birbirinizi kırmaya gerek yok,bunu yapacağınıza servislerin motorunuza adam gibi bakması için çaba sarfedin.İlk alınan Pulsarlardan biri arkadaşımda.Fırsat buldukça görmeye gidiyorum.Bugün de gittim ve biraz turladım.Sıkıntı yaşıyor mu diye muhabbet ettik.Motor şu an 7000 de.Ortak düşüncemiz malesef lastikler berbat.Diğeri servis tutumu.Daha önce de burada dile getirdim,motolube diğe bir yağ kullandığını,arkasından biz hemen castrolle değiştirdik tabi.Şu an başka servise gidiyor.Bu hoş değil tabiki.Ama adamlar yıllardır çin motorlarıyla uğraşmış ve o zihniyeti kolay kolay bitiremiyorlar.Bu forumda pulsarın ilk fiyatını eleştirdiğim zamanlar aslında bunu da dikkat çekmeye çalışmıştım.Motordan yana sıkıntımız yok evelallah,servislerin motoru mındar etmelerinden korkuyorum.Ekrem bey her yere yetişmeye çalışıyor,sorunları halletmeden rahat etmiyor.Ekrem bey bu kadar çabalarken bazı servislerin neden halâ bu tutumdan vazgeçmediklerini anlamış değilim.

Amacımız bu başlık altında ne varsa bu motora dair onu paylaşmak ama birbirimize hakaret ederek değil.
    AttilaXtreme, daewo, gelebek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)