Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşlem tamam. Camı da taktım. Cam kutusunun içinden kısa 5'lik dört cıvata ve somunu çıktı. Conta filan yoktu.

4 adet 5x10'luk cıvata, 8 adet somun ile 8 adet 3'e8 musluk contası uydurdum. Arkaya ve öne o kalın üçesekizlik musluk contalarından taktım. Böylece esneme ve montaj esnasında ki çatlamalara karşı da önlemimi almış oldum. Arkalarada 2şer somunla kontralı taktım taş kibin oldu

http://i.hizliresim.com/jzpbLm.jpg

Eğer fikrim değişmez ise müsait bir zamanımda ön camı üstten 10 cm civarında kısaltmayı düşünüyorum.
    cam fazla dik duruyor
    45 derece acıyla dursun ki rüzgarı yarıp geçsin

reklamcidan yazi çıkarabilirsiniz dedik de kawasakiye cevirmissiniz motoru

oldu olacak nikalajli harflerle yazsaydiniz

elemanın biri mondial mr destro 250 cc motora yamaha yazisi yazmış mondial servisi bile yav 250 destroya ne kadar da benziyor diyor yolda görünce

cam kaç para bu arada?
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cam fazla dik duruyor
    45 derece acıyla dursun ki rüzgarı yarıp geçsin

reklamcidan yazi çıkarabilirsiniz dedik de kawasakiye cevirmissiniz motoru

oldu olacak nikalajli harflerle yazsaydiniz

elemanın biri mondial mr destro 250 cc motora yamaha yazisi yazmış mondial servisi bile yav 250 destroya ne kadar da benziyor diyor yolda görünce

cam kaç para bu arada?
    Dik camdan hoşlanmıyorum
    Akşama kadar yüz kişinin "abi bu motor ne marka" sorusu ile muhattap olmaktan yıldım. O da yetmiyor;
    - Abi bu motor ne marka
    - BAJA
    - He?
    - BAJAJ
    - BAJAJ mı? Ne malı abi bu?
    - Hindistan
    - Hıııı!!! (burada dudak bükme hareketi var)

Kısacası hem kurtarıcı hem böyle daha karizmatik Xtreme-Mak'ta da KTM yazıyor zaten.

Cam 150 TL. 10 TL'de kargo ücreti var.
    gelebek bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    honda cbf150
    Merhaba arkadaşlar. face sayfasında pulsar200ns yakıtı hakkında bazı yorumlar okudum. 14 kuruş yaktım diyen de olmuş 24 kuruş yaktım diyen de olmuş. bi çok arkadaşımız pulsar sahibi( biz hala bekliyoruz) ve bi çok kişide rodajını bitirmiş tir. yakıt tüketimi ni deneyen arkadaşlar sonuçları yazabilir mi. ayrıca motorsiklet ten geln bi sesten bahsediliyor(sensör dendi galiba) ve motorun stop etmesinden bahsediliyor. bi çok yerde servislerin pek iyi iş çıkarmadığı yazılmış bununla birlikte ilerde pulsar yedek parça sıkıntısı çekermi. şimdiden teşekkur ler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı meskendor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. face sayfasında pulsar200ns yakıtı hakkında bazı yorumlar okudum. 14 kuruş yaktım diyen de olmuş 24 kuruş yaktım diyen de olmuş. bi çok arkadaşımız pulsar sahibi( biz hala bekliyoruz) ve bi çok kişide rodajını bitirmiş tir. yakıt tüketimi ni deneyen arkadaşlar sonuçları yazabilir mi. ayrıca motorsiklet ten geln bi sesten bahsediliyor(sensör dendi galiba) ve motorun stop etmesinden bahsediliyor. bi çok yerde servislerin pek iyi iş çıkarmadığı yazılmış bununla birlikte ilerde pulsar yedek parça sıkıntısı çekermi. şimdiden teşekkur ler.
    İlk depo benzinimde 17-18 kuruş yaktım.
    430 kilometredeyim ve ikinci depoyu kullanıyorum.
    Motosikletimde hiç bir problem yok.
    Servislerde biraz problem kaçınılmaz ama bu sadece bu markaya özgü bir sorun değil. Biraz canım cicim biraz cart curtla devam ettirmek lazım ilişkiyi.

Hayirli gazlamalar. Bugun Kayalar Motorlu Araçlar'a Pulsar 200NS'im geldi. Sinan Kaya sagolsun satista cok ilgilendi. Gayet detayli bir sekilde bilgilendirdi. 2 gun icerisinde plakanin gelmesiyle trafige cikacagiz insallah. Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı BurakYildirm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli gazlamalar. Bugun Kayalar Motorlu Araçlar'a Pulsar 200NS'im geldi. Sinan Kaya sagolsun satista cok ilgilendi. Gayet detayli bir sekilde bilgilendirdi. 2 gun icerisinde plakanin gelmesiyle trafige cikacagiz insallah. Allah kaza bela vermesin.

http://i58.tinypic.com/16i7ip2.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun kardeş Bir kara kedi daha girdi aramıza

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    İlk depoyla 325km gittim. Simdi 280 km civari gidiyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Sinyallerde gösterge sağa da sinyal versem solada sinyal versem hep ikiside yanıyor gösteriyor. Arabalardaki gibi hangi yönü yaktıysan sadece o tarafa bakan okun yanması gerekmiyormu?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyallerde gösterge sağa da sinyal versem solada sinyal versem hep ikiside yanıyor gösteriyor. Arabalardaki gibi hangi yönü yaktıysan sadece o tarafa bakan okun yanması gerekmiyormu?
    Sikinti yok.olmasi gereken o

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sikinti yok.olmasi gereken o
    Arızalı motora denk geldim diye deminden beri şansızlığıma yakınıyordum.

haloogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    İşlem tamam. Camı da taktım. Cam kutusunun içinden kısa 5'lik dört cıvata ve somunu çıktı. Conta filan yoktu.

4 adet 5x10'luk cıvata, 8 adet somun ile 8 adet 3'e8 musluk contası uydurdum. Arkaya ve öne o kalın üçesekizlik musluk contalarından taktım. Böylece esneme ve montaj esnasında ki çatlamalara karşı da önlemimi almış oldum. Arkalarada 2şer somunla kontralı taktım taş kibin oldu

http://i.hizliresim.com/jzpbLm.jpg

Eğer fikrim değişmez ise müsait bir zamanımda ön camı üstten 10 cm civarında kısaltmayı düşünüyorum.
    abi camın hayırlı olsun, camın dikliği ayarlanamıyormu? bağlantı ayaklarına bir delik daha açılınca olur falan demişlerdi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Alıntı BurakYildirm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i58.tinypic.com/16i7ip2.jpg
    hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..
    www.motorumlaben.blogspot.com/

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    s.a Hayırlı geceler..
    arkadaşlar toprak ve çamurlu yollar için kalın dişli lastik ne oneririsiniz??
    orjınal lastıkler ince diş oldugu için çamurda vs çok aşırı kayıyor
    arka lastıgı degıstırmeyı dusunuyorum..
    şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    honda cbf150
    teşkkur ederim cevabınız dan dolayı. bişeyi daha sormaj istiyorum. ben motoru sadece fotoğraflar da gördüm. çıblak gözle bakınca şekil nasıl büyüklüğü yanı. cbf den büyük galiba cbr 250 dende küçük sanırsam

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    teşkkur ederim cevabınız dan dolayı. bişeyi daha sormaj istiyorum. ben motoru sadece fotoğraflar da gördüm. çıblak gözle bakınca şekil nasıl büyüklüğü yanı. cbf den büyük galiba cbr 250 dende küçük sanırsam
    Resimlerde ve videolardan çok çok dha yakışıklı bir motor.
    CBF 150 dende CBR 125-250 dende büyük motor.
    Test sürüşüne git. Zaten o gün pulsar almaya karar verirsin :^)

Şükürler olsun dün itibari ile İzmir Karşıyaka Motomotdan makinamı aldım sağolsunlar ellerinden geldiği kadar yardımcı oldular özellikle ustaları çılgın bir usta teknik bilgisi çok iyi geldi bana umarım satış sonrası servis hizmetleri de iyi olur.. Şimdi arkadaşlar iş plaka ve ruhsat aşamasına geldi bu süreçte neler yapmam gerekiyor izleyecek olduğum yol nedir ruhsat işlemini bitiren arkadaşlar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim saygılarımla.

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Alıntı bloodwater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şükürler olsun dün itibari ile İzmir Karşıyaka Motomotdan makinamı aldım sağolsunlar ellerinden geldiği kadar yardımcı oldular özellikle ustaları çılgın bir usta teknik bilgisi çok iyi geldi bana umarım satış sonrası servis hizmetleri de iyi olur.. Şimdi arkadaşlar iş plaka ve ruhsat aşamasına geldi bu süreçte neler yapmam gerekiyor izleyecek olduğum yol nedir ruhsat işlemini bitiren arkadaşlar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim saygılarımla.
    Ben takipçiye bıraktım işi 40 tl ücret aldı hepsini halletti 1 günde. İşim dolayısıyla izin alıp çıkmam zor olduğundan böyle bir yol izledim. Kendin de halledebilirsin ama bu sıcakta malum devlet dairelerinde sıra bekleme koşuşturma ve telaşa gerek yok diye de düşündüm. Bu benim tavsiyem
    bloodwater bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf150
    ben kararımı verdim pulsardan yana babamı ikna etmekte sıkıntı çekiyorum ama inşallh 2 aya kadar alıcm yinede .

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı haloogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi camın hayırlı olsun, camın dikliği ayarlanamıyormu? bağlantı ayaklarına bir delik daha açılınca olur falan demişlerdi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..
    Demir ayaklarda yapılabilir mi bilmiyorum. Onu pek çözemedim ama arkadan takviye filan konularak dikleştirilebilir diye düşünüyorum. Bence standardı ideal fazla yatık değil fazla da dik değil. Çok sportif bir görünümü var. Tabi istenirse yapılmayacak bir şey yok. Kafaya takarsan istediğin kadar dikleştiririsin. Camıı satan arkadaş çok iyi niyetli. Her soruya cevap verip istediğini yapıyor. Mesela bu camın üzeri köşeli ben elips olsun dedim yaptı. Biraz kısa olsun dedim onu da yaptı. Bence sen onu arayıp konuş. İstediğin gibi yapar. Bu linkte cebi de var.
    http://www.motorcami.com/L/1987/2126/pulsar.html

Cıvata ve conta tavsiyelerimi unutma

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

İlk depo benzinimde 17-18 kuruş yaktım.
    430 kilometredeyim ve ikinci depoyu kullanıyorum.
    Motosikletimde hiç bir problem yok.
    Servislerde biraz problem kaçınılmaz ama bu sadece bu markaya özgü bir sorun değil. Biraz canım cicim biraz cart curtla devam ettirmek lazım ilişkiyi.
    İkinci depo benzinde 18 kuruş yaktım. Hadi hayırlısı.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Abi sizlerden ricam kuruş bazlı benzin sarfiyatı hesabı yapmayınız. Bundan bir müddet sonra okuyan kişiler için pek bir şey ifade etmeyecek çünkü.
    Litre/100km daha anlaşılır bir sonuç verecektir.
    Bir de depo fulleme şekliniz nedir? Motoru yan ayağa alıp, pompayı depoya bırakıp tetik atana kadar mı fulluyorsunuz yoksa, bu noktadan sonra da depo aldıkça içeri benzin pompalamaya devam mı ediyorsunuz?
    Bunlar çıkan sonucu oldukça etkileyen faktörler.
    AttilaXtreme, che guevara ve gelebek bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)