Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Ya Ceza031 nickli arkadaşta bunu sormuş ama cevabını bulamadım birde ben deniyim dedim, bazı pulsarlarda 4 valve bazılarında fuel injection yazıyor bir standartı yok aralarında fark var mı acaba?

Birde karabükte özcan motor var ordaki Fatih bey kredi kartında vadeyi minimumda tutuyor haberiniz olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı akifturer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Ceza031 nickli arkadaşta bunu sormuş ama cevabını bulamadım birde ben deniyim dedim, bazı pulsarlarda 4 valve bazılarında fuel injection yazıyor bir standartı yok aralarında fark var mı acaba?

Birde karabükte özcan motor var ordaki Fatih bey kredi kartında vadeyi minimumda tutuyor haberiniz olsun.
    dün akşam ikisinide denedim benım motorda 4 walwe diyeride injection benım gorduyum kadarıyla sadece yazılar farklı baska bıseyyok
    akifturer bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı ea1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sanırım benden bahsediyorsun kırmızı pulsar eğer yakından incelemek istersen yardımcı olabilirim
    Eyvallah hocam sağol.Zaten denk gelirsem durdurum .

Motorunuz hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız inşallah.

Kitlerken gördüğünüz cb'de benim bir türlü terfi edemedim cb'den şartlar bir türlü elvermiyor sağolsun
    Şeytan İcadı

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam sağol.Zaten denk gelirsem durdurum .

Motorunuz hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız inşallah.

Kitlerken gördüğünüz cb'de benim bir türlü terfi edemedim cb'den şartlar bir türlü elvermiyor sağolsun
    Sağolasın inşallah şartlar istediğin gibi olur.
    Genel de küçükparktayım denk geliriz mutlaka.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öle olmuyor aylık %1 dedi 9 aya dökünce 737_tl fark alıyor. saçmalık tamamen. 9 ay için 8200 küsür istedi bayi
    arkadaslar ben,
    1.000 tl nakıt 6.500 9ay taksıtle pulsarımı antakya uslu motordan aldım (toplamda 130 tl farkla)
    bılgınıze..

Motosikleti
    Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben,
    1.000 tl nakıt 6.500 9ay taksıtle pulsarımı antakya uslu motordan aldım (toplamda 130 tl farkla)
    bılgınıze..
    hayırlı olsun toprağım allah kaza bela vermesin
    antakyadan başka kimler var acaba toptalınp bi gezi turu ayarlıyalım

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS

Ebay den Temmuz 17 de sipariş verdim dün elime ulaştı 8,21 USD (18 TL) kargo bedava gelmesi uzun sürüyor ama sahibindende falan aynısına 70-100 arası fiyat çekiyorlar. Yolculuk sırasında artçı ile muhabbet etmek güzel olucak. Tavsiye ederim arkadaşlar. Aynı sitede fren ve debriyaj manetleride var renkli ve ayarlı 25 USD civarı ondanda almayı düşünüyorum.Onunda TR deki fiyatı 120 TL civarı.Resmi bu

bogusbill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almaya niyetlendim bu ara ama fuardan beridir ha deyince bayiye gittim aldım evresine gelmeyi bekliyorum. gelemedik mi hala?

istanbul içinde maks 1 hafta bekleyebilirim. son durum nedir şimdi?

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Dostum link atarmısın

Alıntı co2fix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.ebayimg.com/00/s/NTg1WDU4NQ...g-Q~~60_12.JPG

Ebay den Temmuz 17 de sipariş verdim dün elime ulaştı 8,21 USD (18 TL) kargo bedava gelmesi uzun sürüyor ama sahibindende falan aynısına 70-100 arası fiyat çekiyorlar. Yolculuk sırasında artçı ile muhabbet etmek güzel olucak. Tavsiye ederim arkadaşlar. Aynı sitede fren ve debriyaj manetleride var renkli ve ayarlı 25 USD civarı ondanda almayı düşünüyorum.Onunda TR deki fiyatı 120 TL civarı.Resmi bu

http://i.ebayimg.com/00/s/ODIyWDEyMz...TZ4lC/$_57.JPG

farm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ön cam resimleri;

centil40 ve haloogle bunu beğendiler.

Faen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Merhaba arkadaslar. Mart ayindan beri Pulsar icin bu konuyu takip ediyorum. Bugun uye oldum. Simdilik Turkmenistan'dayim fakat 15 gun sonra yurda donuyorum. Doner donmez siyah bir Pulsar alacagim. Sahibinden'de bircok ilan var. Bir cok ilan da kaldirildi. Sizce bu kadar yuksek fiyat/performans orani olan bir motosikletin bu hizla ikinci ele dusmesinin nedeni nedir? Ikinci el almami tavsiye eder misiniz? Ikinci el aldigimda garantisi haliyle bitmemis olacak. Kullanici degistigi icin garanti kapsamindan cikmasi gibi bir durum soz konusu mudur?

Cevaplainiz icin simdiden tesekkurler.

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    İntercom için link

http://www.ebay.com/itm/130952859856?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageNa me=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Manetler için link

http://www.ebay.com/itm/Short-Red-CNC-Clutch-Brake-Levers-For-BAJAJ-Pulsar-200-NS-200NS-All-Years-/251605418607?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item3a94da026f&vxp=mtr

Alıntı mus6684 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum link atarmısın

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Faen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar. Mart ayindan beri Pulsar icin bu konuyu takip ediyorum. Bugun uye oldum. Simdilik Turkmenistan'dayim fakat 15 gun sonra yurda donuyorum. Doner donmez siyah bir Pulsar alacagim. Sahibinden'de bircok ilan var. Bir cok ilan da kaldirildi. Sizce bu kadar yuksek fiyat/performans orani olan bir motosikletin bu hizla ikinci ele dusmesinin nedeni nedir? Ikinci el almami tavsiye eder misiniz? Ikinci el aldigimda garantisi haliyle bitmemis olacak. Kullanici degistigi icin garanti kapsamindan cikmasi gibi bir durum soz konusu mudur?

Cevaplainiz icin simdiden tesekkurler.
    Hocam pulsar ikinci el ilanlarının geneline bakarsanız sıfır fiyatından daha yüksek para istenildiğini görürsünüz, burda amaç arz yetersizliğini ve talep çokluğunu kârâ çevirmeye çalışmak. ikinci el dediğiniz şey sıfır fiyatından düşüğe satılır. ;) Şu aralar o arz eksikliği tamamlanıyor, makinayı bulmak daha kolaylaştı. O yüksek fiyatta satmaya çalışanları eleyin ve diğer satıcıların açıklamalarını inceleyin, niye sattıklarını az çok açıklıyorlar zaten.
    Ben sıfırı 7370 lira olan bir makinanın ikinci eline 1000km de yapmış olsa 7000 tl falan vermem şahsen(vermedim de zaten, sıfır aldım ) , neymiş efenim ruhsat,sigorta, bilmem ne falan şu kadar tutuyormuş da onun için fiyat öyleymiş, onun da parasını bizden çıkaracaklar akıllarısıra. Tabi bu işler sana/bana/ona göre değişir, ihtiyaç/aciliyet/madiyat/keyif meselesi bunlar biraz da.

Garantisi önceki kullanıcı garanti dışına çıkarMAmışsa bir şekilde, kullanıcı değişimiyle bitmez devam eder.
    Faen, co2fix ve farm bunu beğendiler.

Faen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Cevaplar icin cok tesekkurler.
    Bir de, uzun zamandir bekledigim Yamaha MT-125 Turkiye'de piyasaya suruluyormus. Pulsar'in hizini keser sanirim. 125cc olsa da cok yakisikli bir makine. KTM Duke 125'den de ucuz. Ortalik karisacak gibi

Motosikleti
    Sagolasin topram eksik olma, bi arsuz mu yapsak yada samandag yaylasi falan guzel dedi hir arkadasim ..

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Pulsar maximum 8.000 tl maliyetle 24,5 beygir 9500 devir makina. Bu haliyle onunla kıyaslanacak makina zor bulunur.
    Pashapache ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    ayırlı olsun toprağım allah kaza bela vermesin
    Sagolasin topram eksik olma, bi arsuz mu yapsak yada samandag yaylasi falan guzel dedi hir arkadasim ..

Motosikleti
    toprağım her hafta biyerlere çıkıyoruz samandağ olur arsuz olur forumdan gene pashapache var savaş arkadaşımız geçen bizi yaylayı çıkardı adını unuttum süper bi geziydi üşüdük yağmurda yağdı ama güzeldi dünde iskenderun primemall daydık go karta gittik nezaman istersen yeterki pazar günü olsun haberleşelim turlayalım
    Pashapache ve USLU Antakya bunu beğendiler.

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Bu sıcaklarda ve hazır mevsimi iken en güzeli yayla gezisi. Elimizde de böyle bir imkan var. Yaylalarımız çok güzel, Aşağıda sıcaktan terlerken yukarıda mont ile dolaşmak, yağmur altında ıslanmak, sis bulutlarının arasından geçmek, buz gibi sulardan içmek, yem yeşil doğa ile iç içe bir gezi düşünürseniz benim ile irtibata geçebilirsiniz arkadaşlar. (Hatay'da ve yakınlarında ikamet eden). 507 317 92 48
    USLU Antakya bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar maximum 8.000 tl maliyetle 24,5 beygir 9500 devir makina. Bu haliyle onunla kıyaslanacak makina zor bulunur.
    Pulsar 23bg değil mi yahu-nezaman 24,5bg oldu???
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)