Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    orjinalleri o fiyatlarda ama yapabildiğin kadar pazarlığınıda yap,ne koparırsan kar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ben sisybar'ı 100 TL'ye almıştım o da mı uçtu mevsim gereği !
    @gkhn03; hayırlı olsun, ilk fırsatta fabrika lastiklerini değiş bence ...

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Şirinevler Vale Motorda 120₺ sisybar'ı. Motoruda oradan 6450 yazarken 6100₺'ye aldım. Sl200'lerin etiketinde hala 6450₺ yazıyor. Sahibi Barış abi, benden selam söylerseniz yardımcı olur.

abi ne satıcılar var 10 bin km üzerinde sl150 4.500 istiyor.

Ederi bana göre 3500 - 3000 civarı bi motor. SL200 zaten 2013 14 modelleri 5400 e kapış kapış gitti, adamlar 6000 den açıyorlar ikinci eli.

Kullan kullan sıfırından pahallıya sat

Motosiklet sezonu olması başlı başlısına saçma ! öğrenci adam 1-2 kuruş hesabını yapıyor haliyle..

5400 olsa gözümü kırpmadan alıcam..

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @marvel23; sanırım sen bu sezonun bitmesini bekleyeceksin, sezon yüzünden hem sıfır hem ikinci eller çıldırmış durumda. Ayırca ikinci el yerine biraz vade / vs yapıp 2014 de olsa sıfır alın derim ben, en azından anahtarı ilk çeviren olursunuz. Şu an sıkı pazarlıkla halen 6.250 sıfır şartları zorlanabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Bu arada Armode arka çanta montajımı tamamladım. Çanta üzerine klips ile tutturulan ayrı bir sosis çanta ile de kullanılabiliyor. Yerli sisybar'ın çanta taşıyıcı bölmesi çok kısaydı. Orjinal bir şey almaya kalksam çok pahalı olduğu için yapı marketten gardolap askı demiri aldım, taşıyıcı tablayı kendim çizip bir ustada kaynak ile tutturduktan sonra, montajını kendim tamamladım.

Motosikleti
    Alıntı marvel23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne satıcılar var 10 bin km üzerinde sl150 4.500 istiyor.

Ederi bana göre 3500 - 3000 civarı bi motor. SL200 zaten 2013 14 modelleri 5400 e kapış kapış gitti, adamlar 6000 den açıyorlar ikinci eli.

Kullan kullan sıfırından pahallıya sat

Motosiklet sezonu olması başlı başlısına saçma ! öğrenci adam 1-2 kuruş hesabını yapıyor haliyle..

5400 olsa gözümü kırpmadan alıcam..
    ben geçen kasımda o fiayta sıfır almıştım

1 yıl geçmeden fiyatlar uçtu resmen yarı yarıya ,zor bir durum ..
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Mondial Rx3
    @shadowmaster
    Hocam olmuş ya. Yüksek çıkan zorunlu trafik sigortam yüzünden ertelenmiştim, resimleri görünce tekrar aldım gündeme. Gayet güzel olmuş.

@marvel23
    2014 nisan sonu anahtar teslim fiyatı 5500 dü. Ben temmuz başı 6000 e almıştım. İkinci elleri nasıl o fiyatlara satıyorlar şaşırtıcı.
    Yine de peşin paran varsa sahibinden de kovalamanı tavsiye ederim, motoru alıp vitesli diye kullanamayanlar çıkıyor. Ben motoru aldıktan sonra 4 -5 tane ye rastlamıştim. Belki biraz uygun dusurebilirsin.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @fangelus; tşk ben de oranlarını sevdim, diğer model çok kaba durdu bu biraz daha iyi

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    @shadowmaster Harika olmuş. Bende de benzer bir uygulama var ama sisy barın demirini uzatmadım. Çantaları imal eden terziyi bulduğumdan (iletişim bilgilerini paylaşmıştım sizlerle) o ebatlarda yaptırdım arka çantayı. Sibop kapaklarını değiştirdim, plakayı kendi plakalığı ölçüsünde yaptırdım, tekerlere anes motorda kırmızı parçalı şerit çekildi. aliexpress.comdan gidon saati, sağ-sol siyah yeni elcikleri, siyah yeni aynaları, motorun yanında 200 yazan yazının yerine kabartma 3D stickerlerin siparişini verdim. Çantalar bitti zaten, monte ettim. Ön far ve arka stopta karartma yaptıracağım. @shadowmaster senin taktığın ikili sis farından ve kaşlarından da takılacak. Siparişler geldiğinde bu değişiklikleri de yapınca bir de ön cama Batman'daki Jokerin şeffaf bir silüetini giydirme yapıp amortisör körüğü taktıracağım. Tüm değişiklikler bitince fotoğrafları paylaşacağım
    @shadowmaster stop lambası üzerindeki spider tek parça birşey mi? Stop lambanı değiştirmeden mi taktın? Ne ile monte ediliyor, Yolda düşme ihtimali var mı? Uzun uzadıya soruyorum ama nereden ve ne kadar fiyat ile aldın? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı HaktanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @shadowmaster stop lambası üzerindeki spider tek parça birşey mi? Stop lambanı değiştirmeden mi taktın? Ne ile monte ediliyor, Yolda düşme ihtimali var mı? Uzun uzadıya soruyorum ama nereden ve ne kadar fiyat ile aldın? Şimdiden teşekkürler.
    Teşekkürler, çantayı küçük yaptırmak istemedim çünkü bir adet kask almak durumunda artçım için , spider için ön sayfalarda link vermiştim tekrar vereyim ;

http://www.aliexpress.com/snapshot/6...67479272353249

Tek parça, stop üstüne tam oturmuyor. Parçanın altında sizin göremediğiniz bir şekilde 2 darbe emici lastik var, orjinal vidayı söküp daha uzun bir vida ile araya plastik segman koyarak sıktım, gayet sağlam oldu. Arada titreşim için kontrol etmek lazım tabii

Ben de aliexpress siparişerim geldiğinde ön cama 3D çıkartma yapacağım, iki alternatifim var ;

458-25-243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Motorum rölantide 2000 devirde çalışıyor bu normal bi durum mudur? Kaç devirlerde çalışması gerekiyor?

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    @shadowmaster Teşekkürler. Bu da çok güzel ama 3D stickeri motorun yanlarına ön cama ise araç kaplamalarda kullanılan giydirmeden düşünüyorum. Ben ce her ikisi de çok güzel olacak. Bittiklerinde muhakkak fotoğrafları paylaşalım. Zaten Bayram sonrası hep birlikte bir turumuz olur sanırım. Yakından da inceleriz makinaları

haqan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle2/3
    Alıntı 458-25-243 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum rölantide 2000 devirde çalışıyor bu normal bi durum mudur? Kaç devirlerde çalışması gerekiyor?
    2000 çok fazla..1500-1600 yeterli olur

gkhn03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    superlight 200
    Arkadaşlar herkese merhaba sali günü sl200 unun siparişini verdim ve sabirsizlikla bekliyorum teslimat için perşembeye gelir demişlerdi ama aradim galiba yetismeyecek ankarada toplanıp dagitilacak dediler sizler sipariş verdiğinizde kaç günde teslim almistiniz acaba

458-25-243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı haqan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 çok fazla..1500-1600 yeterli olur
    500 bakımında düzeltilmesini isteyeceğim rölantinin bu denli yüksek olması ne gibi sorunlara yol açar acaba?

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Fazla benzin yakarsın, kendiniz de düzeltebilirsiniz zaten facebook sayfasında ayar vidasının yerini fotoğraf ile paylaşmıştım oradan bakabilirsiniz, sağdaki yuvarlak kapağın arkasında kalan sarı başlı vida... Bu başlıkta da vardı ön sayfalarda .

Merhabalar bende kendi motorumda yaptığım çalışmayı paylaşmak istedim.

HaktanAksu bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @ardArda; güzel olmuş, RA'njn gözü de şık durmuş. Yandaki makineli tüfekler ne için ?
    Paylaşımı facebook grubumuza da gönderin bence...

Motosikleti
    çalışan bir sistemmi? çalışıyor ise videolu bir paylaşım güzel olurdu.elinize sağlık.

ben bunun egzos tiplisini düşünmüştüm ama sonradan vazgeçtim.

Motosikleti
    Mondial Rx3
    Alıntı ardArda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bende kendi motorumda yaptığım çalışmayı paylaşmak istedim.
    mad max-fury road filmini izleyip gelenlerdenim. Bu motor seni valhalla ya ulaştırır. :D
    Değişik bir çalışma. Güzel olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)