Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Tek silindir tek buji
    Yalnızca uzun yola giderken yanımda 1 adet yedek buji ve pipo ve 1'er adet gaz, fren, debriyaj teli ve 1 ana sigorta bulundururum her zaman, 2000 km üstü mesafeler için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    458-25-243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek silindir tek buji
    Yalnızca uzun yola giderken yanımda 1 adet yedek buji ve pipo ve 1'er adet gaz, fren, debriyaj teli ve 1 ana sigorta bulundururum her zaman, 2000 km üstü mesafeler için...
    çok teşekkür ederim ben de aynı şekilde yapacağım bundan sonrası için

AliExpress den aldığınız ürünler kaç günde geliyor.1 Ay sürüyormu gerçekten

Opie Winston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv250
    Maksimum 1 ay, genelde 20 günde geliyor

Motosikleti
    Kuba SL 200
    En kısa 16 en uzun 35 günü gördüm benim siparişlerde ...

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    herkese merhaba,

sabah 9:15te 1. köprüde bir küba sl200ün kazaya karıştığını gördüm. ben metrobusün sağındaydım. artçı ile beraber onlar soldaydı. trafik kesilince birden aynadan 2 kişinin yerde yattığını gördüm. arabalı kaza değildi. başka bir motosiklet ile çarpıştılar sanırım.
    bilgisi olan var mıdır? abinin biri yerden kalkamadı. 5-6 motor durup yardım ettik hemen. polisler de geldi 1 dk içinde.

şimdiden geçmiş olsun.

kaskı korumalı değildi. vespa kaskı gibiydi.

Herkese merhaba arkadaslar uzun suredir icimde bir motor sevdası vardı.yillar gecti ve o sevda içimde debresti ve bende bundan dolayi bir motor alma karari verdim yanliz soyle bir sikintim var daha once hic vitesli motor kullanmadim ve ben bu makinaya sl200 e asik oldum tip olarak kullanmayi becerebilirmiyim acaba yada kullanamam mi vazmi gecmeliyim bu sevdadan kullanim olarak rahatmidir becerebilirmiyim arkadaslar bir kac kullanımdan sonra bu hafta motor almayi dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı ekremgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaslar uzun suredir icimde bir motor sevdası vardı.yillar gecti ve o sevda içimde debresti ve bende bundan dolayi bir motor alma karari verdim yanliz soyle bir sikintim var daha once hic vitesli motor kullanmadim ve ben bu makinaya sl200 e asik oldum tip olarak kullanmayi becerebilirmiyim acaba yada kullanamam mi vazmi gecmeliyim bu sevdadan kullanim olarak rahatmidir becerebilirmiyim arkadaslar bir kac kullanımdan sonra bu hafta motor almayi dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum
    her motor kullanılır esasında ancak ciddi bir eğitim almak herşeyden önemlidir.Motor almadan önce motoru anlamak ve doğru yolda ilerlemek lazım.Söz gelimi önce eğitim dedik ama sonrasında doğru ekipman alımını yapmanda gerekir.kask,korumlaı mont,dizlik vs bunlar bir motorucunun olmassa olmazıdır.

sl200 kullanımı rahat ve keyifli bir motordur,giriş seviyesi için güzel bir tercihdir ancak yukarıda belirttiğim noktaları tamamlar iseniz güzel ve güvenli bir sürüş yapabilirsiniz.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

m.ebay.com/itm/191291128289?_mwBanner=1

Resim yollamayı beceremedim telefondan link yolladım
    Kurukafa şekilli sinyal stop farları flan sıkıntı çıkartırmı trafikte

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    sıkıntı yaratmaz

Aynen ekipman olayini halledicem zaten tek korkum vitesli olmasi beni zorlarmi konusuydu umarim hersey istedigim gibi guzel olur bu makinayi gercekten kullanmak istiyorum yolda falan gorunce motoru yada bu tarz bir motor agzim sulaniyor

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @ekremgs;
    Ekipman + Eğitim sonra da motor...
    SL200 her hali ve genel tavrı ile ilk motorunuz olabilir , 15-20.000 deneyim sonrası da CC yükseltebilirsiniz

gkhn03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    superlight 200
    arkadaşlar herkese merhaba
    bugun itibariyle sl200 ümü sipariş verdim ve sizlerin arasına katıldım motor almadan önce cok düşündüm ilk motorum ve ilk olarak neyle başlamam gerektiğine karar vermem oldukça zor oldu . ybr den pulsara, cbfden falcon fredooma kadar çeşitin arasından en son superlight200 de karar kıldım.Sebebini şöyle sıralayabilirim;
    1- bu sayfa önemli rol oynadı gercekten yardımcı olmaya calışan motordan anlayan arkadaşlar var ve samimi bir şekilde görüşlerini yazıyorlar
    2-2 kişi binicem ve en rahat sl200 e binilebilecek çunkü diger modeller ve tarzlarda artçı rahat edemiycek gibi düşündüm
    3-motor genel olarak sorunsuz gözüküyor kronik bir sorunu yok anladıgım kadar bu benı rahatlatıyor çünkü yeniyim ve sürekli servise gitmek istemiyorum
    4-geniş servis agı olması avantajı var
    5-bence cok karizmatik bir motor altında bisiklet gibi durmayacak ve uzun yolda sıkıntı cıkarmayacak
    6-yakıt tüketimi ideal ve başlangıc motoru için uygun olduğunu düşündüm
    Arkadaslar yeni bi arkadasınız olarak bana tavsiyede bulunacagınız birsey varmı ben sizlere sıkıştıkça fikirlerinize başvuracagım inş görüşmek üzere.
    Saygılarımla...

Alıntı gkhn03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba
    bugun itibariyle sl200 ümü sipariş verdim ve sizlerin arasına katıldım motor almadan önce cok düşündüm ilk motorum ve ilk olarak neyle başlamam gerektiğine karar vermem oldukça zor oldu . ybr den pulsara, cbfden falcon fredooma kadar çeşitin arasından en son superlight200 de karar kıldım.Sebebini şöyle sıralayabilirim;
    1- bu sayfa önemli rol oynadı gercekten yardımcı olmaya calışan motordan anlayan arkadaşlar var ve samimi bir şekilde görüşlerini yazıyorlar
    2-2 kişi binicem ve en rahat sl200 e binilebilecek çunkü diger modeller ve tarzlarda artçı rahat edemiycek gibi düşündüm
    3-motor genel olarak sorunsuz gözüküyor kronik bir sorunu yok anladıgım kadar bu benı rahatlatıyor çünkü yeniyim ve sürekli servise gitmek istemiyorum
    4-geniş servis agı olması avantajı var
    5-bence cok karizmatik bir motor altında bisiklet gibi durmayacak ve uzun yolda sıkıntı cıkarmayacak
    6-yakıt tüketimi ideal ve başlangıc motoru için uygun olduğunu düşündüm
    Arkadaslar yeni bi arkadasınız olarak bana tavsiyede bulunacagınız birsey varmı ben sizlere sıkıştıkça fikirlerinize başvuracagım inş görüşmek üzere.
    Saygılarımla...
    nerden ve hangi aksesuarla birlikte kaca aldıgınızı yazarsanız hem bana hemde diger arkadaslara yardımcı olur

Motosikleti
    superlight 200
    ben afyonda oturuyorum burdaki bayilerin hiç birinde hazırda yok sipariş verildiğinde ise 2 hafta sonra gelir diyorlar yine burdaki başka bayiye sordugumda 3 gün içinde gelir ama 6750tl olur dedi bende arastırdım istanbulda berk motor var orayla görüştüm 6180tl ye bulundugum yerdeki servise göndericekler burada toplanılacak o şekilde teslim alıcam.başka yerlerde fiyatlar gercekten ucmus durumda.

Evet dostum uctu fiyatlar. Bende izmirde bayileri sorusturuyordum bir bayi beni aradı sl200 sormustunuz daha önce bugüne özel 6000 dedi. Ege bayisine dağıtım yapan bir bayiye gittim adam 6500 den actı fiyatı. 6250 nakit son dedi. Berk motor güvenilir bende konusmustum onlarla. Sisybar kilit fln hediyeydi sanırım. O haliyle 6000 e gelir. Hayırlı olsun güle güle kullanın darısı başıma muhtemelen temmuz sonu alacağım bende.

Motosikleti
    superlight 200
    evet kardeşim fiyatlar cok yuksek inş sıkıntısız ulasır banada .Geldiğinde yazarım bilgilediririm sizi

Arkadaslar bende istanbuldayim 6 250 nakit son fiyata buldum.ekipman olarak bisey yok sirt yaslamaliga 180 tl fiyat cekti normalmidir yoksa biraz daha arastirmaya devam mi etmeli.

6000 e bile verirler biraz uğraşırsan. ha aşağı inmiyorlarsa fiyattan sisybar kilittir odur şudur hediye edin dersin.

Ne koparirsak kardir misali sirt yaslamaligi 180 lira normal mi peki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)