Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı T.Happy''RR' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 CBR 650F'te bu titreşim sıkıntısı biraz daha giderilmişmidir acaba ? Birde hangi marka lastikle geliyor marttaki postadan alan arkadaşlar bilgi verebilirler mi acaba (büyük ihtimalle İRC'dir gerçi ama) ?
    Bilmeden sallama istersen; Honda 250cc üstü hiç bir makinasına IRC takmıyor,zaten o ölçülerde IRC'nin üretimi yok. CBR500R ve CBR650F'te Dunlop Sportmax lastiklerle geliyor (500R'da 160 taban-650F'te 180 taban,marka model aynı,ölçü farklı).
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Forumu hareketlendirdik nihayet� Lastikler yine dunlop sanırım dikkatli bakmadım ama değişiklik yoktu sanırım.. motordaki titreşimi sormuş bi arkadaş ama bende daha binemedim bayiide motor.. kullanan birine sordum titreşimi adamın haberide yok internette yazmışlar falan dedim sen bakma onlara öyle birşey yok dedi.. aea cb650 incelemesinde yok dedi.. aynı motor sonuçta bundada rahatsız edecek derecede olmadığını düşünüyorum bende.. binince yazarım zaten haftaya.. ankarada havalar çok köyü gerçi bu ara alsam bile binmek zor..

Şimdi motorla ilgili düşüncelerimi yazayım yardımcı olamk maksatıyla.. ss görüntüsünde bir motor düşünün ama oturuş pozisyonu daha rahat ve konforlu.. görüntü zaten ss.. fiyat farkı yarı yarıya nerdeyse.. beygir farkı var tabiki bu fiyata bir ss beygiri olmaz fakat yeni model 91 beygir olmuş yani bi ss kovalayabilirsiniz.. yarışamazsınız belki ama bunu alan kişide sanırım draglara katılmak için almıyodur.. vergi diliminden dolayı avantajlı.. yeni modelde amortisörler iyileştirilmiş ve led far konulmuş.. mat siyah ve kırmızı renkleri banko tutulacak şekilde çok ilgi çekici.. daha önce ss motorum olmadı fakat imkanım olmasına ragmen ben konforu tercih ettim en başta.. 4 sıralı silindirin sesi çok iyidir.. ben buna çok önem veririm açıkcası 2 silindir güzel motorlardan vazgeçmemin en büyük nedenidir.. bu fiyata bundan daha iyisini bulamadım yeni kırmızısı da çok etkiledi gittim anlaştım direk.. ilk 1000 km erken yaparım açıkcası
    � Sınra yeniden değerlendiririz birlikte..
    Salurbey ve T.Happy''RR' bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bekliyorum yorumlarını tekrar hayırlı olsun

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah..Bu renk çok sexy, kazasız-belasız..;)
    teşekkürler.. birde canlı görseniz cayır cayır yanıyo kırmızısı

Merhaba motor geçen hafta geldi sanırım ilk alanlardan biriyim şu anda rodajda olduğu için titreşim hakkında bir şey söylemek zor zaten ilk 4 silindir makinem anlayacak tecrübede ve seviyede bir kullanıcı değilim. Ben mat siyah aldım mono kapak kuyruk ve kısa manet ekledim görüntüsü çok güzel oldu. Onun dışında önceki modellere ek olarak showa çift yönlü amortisör, fren sisteminde upgrade var gücü 87 den 91 beygire çıkartılmış led far gelmiş birde sanırım ön far tasarımında biraz değişiklik var. Lastikler Dunlop Sportmax Buda fotoğrafı

Salurbey ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Şaka yapıyorum evet güzel motot, benim için çift far daha çekici sadece. Tabi herkes benim sevdiğim şeyi sevmek zorunda değil. Gerçi özel bir gücüm olsa herkese zorla çift farlı ss kullandırırdım:p

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vnarmanli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba motor geçen hafta geldi sanırım ilk alanlardan biriyim şu anda rodajda olduğu için titreşim hakkında bir şey söylemek zor zaten ilk 4 silindir makinem anlayacak tecrübede ve seviyede bir kullanıcı değilim. Ben mat siyah aldım mono kapak kuyruk ve kısa manet ekledim görüntüsü çok güzel oldu. Onun dışında önceki modellere ek olarak showa çift yönlü amortisör, fren sisteminde upgrade var gücü 87 den 91 beygire çıkartılmış led far gelmiş birde sanırım ön far tasarımında biraz değişiklik var. Lastikler Dunlop Sportmax Buda fotoğrafı

http://i.hizliresim.com/r3MQ5z.jpg
    Hocam mono kapağı nereden aldınız acaba?Orjinal aksesuar mı?

Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam mono kapağı nereden aldınız acaba?Orjinal aksesuar mı?
    Orjinal değil bir arkadaştan aldım oda yurtdışından getirtmiş bildiğim kadarıyla.

Motosikleti
    CBR 650F

http://i.hizliresim.com/r3MQ5z.jpg
    Hayırlı olsun.. 2016 nın mono kapağı 2017 de oluyodur sanırım ben sordum yeni motoru bilen yok cvp verebilen olmadı.. sendeki eski model içinmi getirtilmiş acaba?

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orjinal değil bir arkadaştan aldım oda yurtdışından getirtmiş bildiğim kadarıyla.
    Anladım hocam, motorun kuyruk tarafını baya bir topluyor bu kapak, gerçekten yakışmış siyaha da.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    beygir artisi ve amortisor guzel ama renk seceneklerinin azalmasi hos degil. bi ara elimdekini satip yeni modelini almayi dusundum ama o fiyat farkiyla ev kredisine girilir. bi de ne kadar mantikli tartisilir tabi.

motor guzel beyler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyalleri kırmayın sakın ;) Özellikle arka sinyaller dudak uçuklatıyor çünkü ;)

http://i.hizliresim.com/DP4n1y.png

bu arada ben on sol sinyali kirmistim. servisten fiyat aldiktan sonra ali expresse daldim. burdaki tek sinyal fiyatina ordan 2 sinyal aldim hatta elimde para bile kaldi. tl bazinda saniyorum 120 130tlye geldi bi cift on sinyal seti. servis bi sinyale 160 ustu bisey soylemisti ama emin degilim. cok sallamis olabilirim.

simdi on sag orj, sol taraf cin oldu. cok cok cok hafif bi renk farki var. belki biraz kirlense zamanla benzerler. ama bu fiyata inanin cok guzel duruyor. hani aslinda sagi da degistirebilirdim yeni gelenle ama hic gerek duymadim acikcasi.

Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.. 2016 nın mono kapağı 2017 de oluyodur sanırım ben sordum yeni motoru bilen yok cvp verebilen olmadı.. sendeki eski model içinmi getirtilmiş acaba?
    2016 model için olan bu uyuyor. Bildiğim kadarıyla egzostlarda uyuyor. Fren maneti birebir uyarken debriyaj maneti çok az geniş gelmişti 0.5mm kadar taşlayınca oda uydu.

Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam, motorun kuyruk tarafını baya bir topluyor bu kapak, gerçekten yakışmış siyaha da.
    Teşekkürler. Kapağı taktıktan sonra seleyi açıp kapatma işi zorlaştı biraz, seleyi tutacak yer olmadığı için. Kapakta plastik olduğu için tutup çekemiyorum.

Motosikleti
    CBR 650F
    Bende ali expresten siparişleri vereyim o zaman. eski modeller için yazdığından cesaret edip alamıyordum

Merhaba arkadaşlar,

Bende CBR650F almayı düşünüyorum. Bir kaç gündür bayilere fiyat ve renk soruyorum. Fiyat konusunda çok farklı rakamlar söylüyorlar ve sonraki ay fiyatların ciddi oranda artacağını söylüyorlar. Mevcut fiyatlara döviz farkının yansımadığını belirtiyorlar ama 27000 TL olan motor 37500 TL gibi bir rakama çıktı. Şuan Duke 200 kullanıyorum ve geçen sene fuar zamanı almıştım ve aynı söylemler o zamanda olmuştu. Fakat haziran ayında bile hala fuar fiyatını devam ettirdiler. Sonraki ay fiyat artışı sizce olur mu ? Yoksa her sene her modele bu tip yorumlar yapılıyor mu, sizin düşünceleriniz nedir ? (Bir kaç bayi en aşağı 39-40 bin fiyat olur dedi) Birde satın alan arkadaşlar kaça aldılar, taksitle mi aldılar yoksa peşin mi aldılar ? Bayi ekstra olarak motora ücret almadan eklenti (koruma topuzudur, stickerdır, kilit vb.) yaptı mı ? Bayiler ile anlaşırken benim gibi yeni alacak arkadaşlara da bu tarz bilgilerin yardımı dokunacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca, yeni alan arkadaşlardan yorumları bende merakla bekliyorum.

Herkese keyifli, kazasız belasız sürüşler. Beşiktaş'a da başarılar diyelim

Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ali expresten siparişleri vereyim o zaman. eski modeller için yazdığından cesaret edip alamıyordum
    2016 kesinlikle uyuyor renk içinde şöyle yapın seleyi kaldırın orada bir etiket var etiketin üzerinde renk kodu yazıyor benimki yanlış hatırlamıyorsam NH436M gibi bir şeydi bu kodu sanayide boyacıya söyledik hazırladı.

Motosikleti
    14 CBR 250R HRC (eski) CBR 650F 2017 RED (YENİ)
    Motordaşlarım Bugün İstanbul'daki son kırmızı CBR650F'i Esengül Hondadan satın almış bulunmaktayım. Mart postasındaki tüm kırmızılar bitmiş bildiğim kadarıyla coğu bayi yok çekti. Fuar fiyatından faydalandım 36.750 olarak satın aldım ödemesini yaptım pazartesi günü teslim edeceklerini söylediler. Şimdi bir sorum olacak motoru bayide bırakmak istemiyorum ne olur ne olmaz bayi satışçısıda al burda kalmasın dedi pazartesi plakasız ruhsatsız Şişli'den Sefaköy'e getireceğim. Olduki polis çevirdi polisle bir sıkıntı yaşarmıyım yaşayan var mı ?
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    hayırlı ugurlu olsun fakat bayide kalınca ne oluyormus ne gibi bir sakıncası olucak ? ben kendi motorumu aldıktan sonra yamaha bayide 4 gün kaldı,plaka sigorta ruhsat kasko işleri bitene kadar.Senın soruna cvp olmadı, aynı durumla ilgili bir tecrübem yok fakat aldıktan sonra orda kalması anlamında nasıl bir sakınca var ? sordunuz mu ?

diyelim ki yolda sigortasız plakasız vs kaza geçirdiniz ne olacak ? size bir alternatif motoru evinize getirsinler özel anlaşmalı taşıyıcıları var 150-200 e yaparlar diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Teldeyim tam detaylı yazamadım salurbey k.bakma satışçıda kimse aldıktan sonra bıakmıyor filan dedi çizilir biri oturur falan bilemedim bende ya

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    öyle satışçının bayii tebrik ediyorum ya bu kdr zor mu ustune satıldı yazısı koyacak örtü serecek veya etrafını cevırecek veya arkaya bir yere çekicek motoru yani ille biz mi ögretelim ne biçim iş.böyle mi oluyor esnaflık ???

verdiği akla bak, sigortasız ruhsatsız al git diyor ,sonuçlarını dusunulmeden verilmiş bir akıl. tt , bence ya orda beklet ya da ver 200 tl evine kadar getirsinler , muhafaza edebilceğin güvenli bir yer var mı ? birde çalınma vs işleri olmasın sonra,muhafaza etme kısmını hesapla.

yani hersey satana kadar , adam demiyor mu biz korur kollarız daha bayiden cıkmamıs motor. bunların satışçılığına 10 üzerinden 1 verdim.
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Motosikleti
    Adam oturtmayız dedi ya günahını almayayım ama çizilir falan uğraşmayalım gibisindende biseyler dokuldu agzından birde herkes aliyor kimse aldıktan sonra bırakmıyor dedi. Bu arada sen naptın motor işini benim başım bağlandı bak :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)