Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    çok sevindim , cok guzel motor. hava düzelsin çok özledim zaten motora binmeyi, motoru alıp DRD hondaya gidicem , yerinde bir incelicem,belki test motoru varsa birde kullanmak isterim 650f yi,beni düsündüren 650f al sonra onu sat yine al meselesi, arada bir al sat daha yapmak. su ikinci cağırma işi olmasa aslında araya motor sokmayı dusunmuyordum ama kesinlikle gidip bayiye bakıcam 650f'e.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    14 CBR 250R HRC (eski) CBR 650F 2017 RED (YENİ)
    Amaan boşver ya gözünü karart al CBR 650F doya doya gez hem oturuş rahat hem yeni kasa far olsun renk olsun agrasif duruyor heybetli abs var yeterincede tatmin edecegini dusunuyorum ya 250ccden sonra bence gözünü karart al yoksa insan gerçekten arada kalmaktan motor seçemiyor.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    doğru diyorsun , ama işte hayaller r6 gerçekler 650f olacak sonra ve 1 sezon binip satmaya kalkıcam . hersey bir yana gerçekten güzel motor,kazasız belasız günlerde kullan.

Motosikleti
    Çok teşekkürler bence al bakarsın R6ya ihtiyaç duymazsın (buna ben bile inanmadım ama )
    Salurbey bunu beğendi.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı T.Happy''RR' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teldeyim tam detaylı yazamadım salurbey k.bakma satışçıda kimse aldıktan sonra bıakmıyor filan dedi çizilir biri oturur falan bilemedim bende ya
    Hayılı olsun. Benim motor bayiide şuan. Üzerine depodan kuyruğa kadar kağıt bant çektiler hava duracak şekilde oturma olayı olmasın diye.. çok basit bi yazar satılmıştır oturmayınız der olur biter.. yolda sigortasız plakasız başına iş gelse bi dünya ceza yersin.. acele etme bence dursun orda..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    250 ccden 600cc e geçilcekse bu motor r6 olmasın Salurbey kardeşim, hem tecrübe olarak sorun olabilir hem de oturuş pozisyonu çok rahatsız ben r6 yı Türkiye şartlarına uygun bulmuyorum tipine aşık olup o motorda diretmeyin derim.Kendi klasmanında olan 600rr bile çok rahat motor r6 ye göre.Hele 650f çok daha rahat bi motor.

Birde kişisel düşüncelere saygım var ama 1 sene motoru kullanmaya anlam veremiyorum 650cc motordan bir senede sıkılabilecekseniz bu işin sonu yok.Çok çok profesyonelleşmelisiniz ki motor size yetmesin.Kendimden örnek vereyim 2006 model 600 f4i var bende 2011 den bu yana kullanıyorum 40 bin küsür km yaptım ve hala bu motor benim tecrübelerimin ötesinde bi motor yani bu motoru hala hakkıyla layıkıyla sürdüğümü düşünmüyorum süremem de ne yollar müsade eder ne diğer etkenler.Tabi siz pist için alıyorsanız orası ayrı bu süre kısalır.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    R6 çok iyi ve çekici bir motor ama çok agresif ve sert bir motor aynı zamanda.. aslında benimde gsxr yıllardır çok hoşuma gidiyordu. Hele o efsane kasa k5 ler ve mavi renkleri... ama işte kısa mesafe binmek için çok rahatsız edici olmasada uzun mesafelerde sürüş pozisyonu sıkıntı olacaktır.. binen biniyor orası ayrı konu belki onlar alıştığından çok rahatsız edici gelmiyodur ama bana çok uymadı şahsen.. gerçi f kaslar benim yeni yeni dikkatimi çekti yoksa her zaman hayalimde bir ss vardı ama şimdi fikirlerim değişti.. artık konfor peşindeyim fazlaca... rr olacağına f olsun yani görüntü aynı olsun gidon yakın olsun sele rahat olsun beygiride düşük olsun biraz daha hata affetsin bana uyar ��
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    beyler kıymetlı yorumlarınız ıcın oncelıkle tesekkur ederım. ben artık yaslandım yas olmus 35 tabiki benden daha tecrubeli motor severler yasıtlarım kucuklerım ve buyuklerım vardır lakin tekrar yorumlara tesekkur edıyorum,tt arkadasımızın ve yankee nın yenı motorları hayırlı olsun , konu ister istemez başka bir tarafa doğru gitmesin sizden ricam. hani forumda konu baslıkları oluyor, " 600cc racing alıyorum ne dersiniz veya beyler hangı 600cc almalıyım veya 600cc alıcam sizler ne dersiniz vb." bunu sormadım hiçbir zaman foruma ve sormayacağımda fakat yine yazıyım degerli düşünceleriniz için tşkrler. TT ile olan bir muhabbet sonucu buraya yazdıgım kendi durumumla ilgili paylaşımdı.
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    Maksat eleştirmek değil zaten bende kendi fikirlerimi yazdım �� Sen yaşlıysan ben hiç konuşmayım bu yaş konusunu insan almadan önce çoook karar değiştiriyor aslında ben fuara gittiğimde mt07 ile bu motor arasında kalmıştım ve yüzde doksan mt07 alacaktım şimdiki duruma bak
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    çok güzel motor 650f, doğru bir seçim bence. mutlaka sıralı 4 de bakılması gereken motorlar arasında listede olmalı diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için pazartesiye kadar birdaha düşünücem bu kararı sizede hayırlı olsun bu arada kazasız belasız binersin inşallah..

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kıymetlı yorumlarınız ıcın oncelıkle tesekkur ederım. ben artık yaslandım yas olmus 35 tabiki benden daha tecrubeli motor severler yasıtlarım kucuklerım ve buyuklerım vardır lakin tekrar yorumlara tesekkur edıyorum,tt arkadasımızın ve yankee nın yenı motorları hayırlı olsun , konu ister istemez başka bir tarafa doğru gitmesin sizden ricam. hani forumda konu baslıkları oluyor, " 600cc racing alıyorum ne dersiniz veya beyler hangı 600cc almalıyım veya 600cc alıcam sizler ne dersiniz vb." bunu sormadım hiçbir zaman foruma ve sormayacağımda fakat yine yazıyım degerli düşünceleriniz için tşkrler. TT ile olan bir muhabbet sonucu buraya yazdıgım kendi durumumla ilgili paylaşımdı.
    benden büyüksünüz,forumda yorumlarınızı okuyorum çok aklı başında düzgün birisiniz nacızane görüşüm.Siz zaten en iyi kararı vereceksinizdir ben sadece düşüncemi aslında genel olarak belirttim sırf size yönelik değildi.İnşallah gönlünüzdeki motora sahip olursunuz.Kazasız sürüler herkese
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Gursus,yorumun için tesekkur ederim,ayrıca benimle ilgili düşüncelerinde beni mutlu etti. İsteğim 650f kullanıcılarına ait alanda konunun dağılmaması ve iki yeni çok güzel motor almış olan arkadaşlarımızın sevinci yerine bir anda mevzunun başka yerlere gitmemesidir. Forumda bir anda işler kontrolden çıkabiliyor Yazdığın mesjla beni anladığını gördum. İyi dileklerin için sağol.

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gursus,yorumun için tesekkur ederim,ayrıca benimle ilgili düşüncelerinde beni mutlu etti. İsteğim 650f kullanıcılarına ait alanda konunun dağılmaması ve iki yeni çok güzel motor almış olan arkadaşlarımızın sevinci yerine bir anda mevzunun başka yerlere gitmemesidir. Forumda bir anda işler kontrolden çıkabiliyor Yazdığın mesjla beni anladığını gördum. İyi dileklerin için sağol.
    Ne demek gördüğümü söyledim,sizde sağolun

son makyajla çok tatlı olmuş motor cebimizden eriyen paraların daralan ekonominin sonucu olarak 600lükler 50binden başlarken bu motor ilaç gibi,bir kaç fotoğraf koysada yeni alan arkadaşlarımız gözümüz şenlense.

Motosikleti
    CBR 650F

Demek istediğim buydu işte.. diğer taraftaki selesi naylon kaplı olanı yazdırdım kendime. İkiside hatasız ama naylonlu benim olsun dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Bilmiyorum banamı öyle geliyor, yani kendim aldım diyemi çok güzel geliyor sanki bu fiyata çok uygun. Yani diğerleriyle kıyaslayınca uygun fiyatları ve görüntüye bakınca neden daha fazla para vereyim bu güç yeterli diyorum kendime. 1000 km doldurunca egzozu taktırırım o zaman seside tatmin edici olur. Yaş zaten 38 bu saatten sonra apaçilik yapacak halimizde yok
    Salurbey ve gursus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bence size öyle gelmiyor bana da öyle geliyor. Derli toplu abs li showa li fln fiyat performans ve sundukları ile marketteki ilk 3 icindedir. Bende mat siyahına bakıcam bir ara

Motosikleti
    Beyler bildiğiniz üzere motosikletimiz sıralı 4 silindir olarak geçiyor bu sıralı 4 silindirin +'ları -'leri neler bilgili arkadaşlar yazabilirler mi acaba ? Araştırdığımda günümüzde otomobil motorlarında en çok kullanılan motor tipiymiş. Motor daha kolay mı zor mu yıpranır diğer türlere göre bi aydınlatırmısınız beni lütfen

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Önceden hep ER6 F'mi XJ6 Diversion mu CBR 650 F'mi diye sorular olurdu.Yamaha ile Kawa biraz gözden düşmüş gibi artık.

Motosikleti
    Yamaha geri çagırmalarından kawasaki ise uçuk fiyatlardan dolayı kaybediyor

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Bende 2 hafta oluyor cbr250'den sonra 2014 model 650f'e geçtim. Ve güç-ses olarak çıldırtıcı derecede güzel.. (two brothers egzozlu)

Birer maşallahınızı alırım

Farklı bi durum çıkmazsa al sat yapmayı pek planlamıyorum
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)