Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum.gayet uyumludur.K&N nin sitesinde geçen yıla kadar gt 650 için diyordu.Amazon da acayip indirimliydi yılbaşından önce.bunu alacaksan yağını ve temizleme spreyini de almanı tavsiye ederim.ömür boyu yıka kullan.motorun sesi bile bir başka tatlı oldu.kuruda kullanılıyor ama kullanma kılavuzunda gösterdigi gibi yağlarsan çok daha verimli oluyor.
    Aynen bende sitesinden hatırlıyordum gt650 uyumluluğunu. Artık 19000de takarım kn'yi

Bugün İzmirden İstanbula kazasız belasız yağmurdan kaça kaça motosikletimi getirdim. Orjinal buji pipoları büyük ızdırapmış onu anladım yolda.
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...85887141_n.jpg
    enxdesign bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yujinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Resimler çok güzel, yorucu olmuştur, gerçi bana ilk hafta zul gelmişti gt 250r aşkım, ama alışmaya başladım sanki. Arkadaşlar bu kanuni yazısı nasıl sokulur ve yerine nerden yazı bulabilirim.saygilar

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı yujinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler çok güzel, yorucu olmuştur, gerçi bana ilk hafta zul gelmişti gt 250r aşkım, ama alışmaya başladım sanki. Arkadaşlar bu kanuni yazısı nasıl sokulur ve yerine nerden yazı bulabilirim.saygilar
    Bir günde en çok 430km yol yaptım geçen yaz. Aşağıdaki güzergahta çok virajlı olan yerlerde mevcut. Çok sık olan virajlarda bileklerim ağrıdı biraz ama kalıcı değildi ve çok yorulduğum söylenemez.
    Çan > çanakkale > geyikli > assos > ezine > bayramiç > çan şeklinde bir güzergah.
    Ducati 1198SP _ RedLove

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı yujinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de alır almaz söktüm Tırnagınla ucundan az bisey sök devamı geliyor zaten. Hyosung yazısını da reklamcılarda filan boyutunu yazı tipini ayarlayarak çıkarttırabilirsin.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    cf moto 400
    Sunu fark ettim St yazili hyolar daha ucuza gidiyor. Bizim milletin bu huyuna bayiliyorum yaz sonu gidip st alicam daha ucuza.
    esc bunu beğendi.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Hiçbir fark yok aslında işte. Bendeki de st yazıyordu, şimdi Hyosung yazdim. Makina aynı, yani zaten Hyo.

yujinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Hocam nefis bir gezi olmuş. Darısı bana inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de alır almaz söktüm Tırnagınla ucundan az bisey sök devamı geliyor zaten. Hyosung yazısını da reklamcılarda filan boyutunu yazı tipini ayarlayarak çıkarttırabilirsin.
    Hocam sağolasın. Pazartesi deneyecem.belki komple film kaplatacam.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Forum renklensin buda benim dül dül

wolrath ve enxdesign bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum renklensin buda benim dül dül

http://i.hizliresim.com/wMAE2Q.jpg
    Depodaki hyosung çıkartmasını nereden aldınız internette bir türlü bulamıyorum.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    arkadaşlar, arka amortisör patladı.. ikinci eli ve ya sıfırını nerden bulurum ve takriben fiyatı nedir?

Motosikleti
    cf moto 400
    Jantlara kırmızı seri cektir bence super gozukur.
    gugukk bunu beğendi.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Ben de bir resim atayım bari 1 hafta oldu alalı. Forum da bilen bilir 3 yıl 2008 kullandım. Sonra hyo askından vazgecemeyip tekrar aldık

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, arka amortisör patladı.. ikinci eli ve ya sıfırını nerden bulurum ve takriben fiyatı nedir?
    Gecmis olsun. Gecen sene benim de patlamıstı. Sıfırları pahalı 400 küsür liraydı heralde. Cıkma 650 amortisörü takmıstık. Forumdan Celal abi sagolsun.
    enxdesign bunu beğendi.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir resim atayım bari 1 hafta oldu alalı. Forum da bilen bilir 3 yıl 2008 kullandım. Sonra hyo askından vazgecemeyip tekrar aldık
    http://i.hizliresim.com/e56mAq.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Gecmis olsun. Gecen sene benim de patlamıstı. Sıfırları pahalı 400 küsür liraydı heralde. Cıkma 650 amortisörü takmıstık. Forumdan Celal abi sagolsun.
    kuyruğu eğri duruyor.
    esc bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırladığım kadarı ile https://www.facebook.com/tankpad buradaki arkadaşa yaptırmıştım.

Lastik değişimi yapacağım o yüzden şimdilik şerit çekmedim. Sava lastik takımı almaya karar verdim kullananlar memnun takım fiyatı 400 tl civarına geliyor 2. el uygun fiyatlı lastik bulamadım 150-200 daha koyup sıfır alayım bari dedim. Lastikler 110/70 17 arka 160/60 17 olacak

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırladığım kadarı ile https://www.facebook.com/tankpad buradaki arkadaşa yaptırmıştım.

Lastik değişimi yapacağım o yüzden şimdilik şerit çekmedim. Sava lastik takımı almaya karar verdim kullananlar memnun takım fiyatı 400 tl civarına geliyor 2. el uygun fiyatlı lastik bulamadım 150-200 daha koyup sıfır alayım bari dedim. Lastikler 110/70 17 arka 160/60 17 olacak
    sava nın hangi modelini alacaksın dostum? bende lastik değişimi yapacağım pilot road 2 ye karar vermiştim en son ama o parayıda veresim yok aslına bakarsan takım fiyat olarak 400 tl çok iyimiş ya sava nasıldır ki acaba ?
    Oyun kuralları haksızlık üzerineyse, kendi adaletimi kendim sağlarım.

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Bende takım lastik aldım taktıracak ve balansını yaptıracak bir yer arıyorum beylikdüzü büyükçekmece civarında.

Motosikleti
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sava nın hangi modelini alacaksın dostum? bende lastik değişimi yapacağım pilot road 2 ye karar vermiştim en son ama o parayıda veresim yok aslına bakarsan takım fiyat olarak 400 tl çok iyimiş ya sava nasıldır ki acaba ?
    sava lastiği kullananlar çok memnun Goodyear üretiyormuş. Açıkçası lastiğede 700-800 tl vermek işime gelmiyor. Alınabilecek fiyatına göre en iyi lastik

ön lastik http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0311552/detay/
    arka lastik http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...53727871/detay
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://satis.kuralkan.com.tr/ypproduct.aspx

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar.Far degisimi yapicam osram night breaker da karar kildim.Fakat uzun kisa degistirince park lambasinida degistirmek zorunda kalicam.Sorum su ki uzun ve kisa hakkinda bilgim var fakat patk lambasi konusunda ne alicagimi bilmiyorum.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Cevaplar icin simdiden cok tesekkur ederim.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı PamirGt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar.Far degisimi yapicam osram night breaker da karar kildim.Fakat uzun kisa degistirince park lambasinida degistirmek zorunda kalicam.Sorum su ki uzun ve kisa hakkinda bilgim var fakat patk lambasi konusunda ne alicagimi bilmiyorum.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Cevaplar icin simdiden cok tesekkur ederim.
    park lambası için dipsiz 5w T10 ampul alacaksın.benim kullandığımı tavsiye ederim. http://www.novelcar.com/asp/product/...ulu-Yan-Ledli-

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende takım lastik aldım taktıracak ve balansını yaptıracak bir yer arıyorum beylikdüzü büyükçekmece civarında.
    balansı şirinevlerde ki honda otosever de yaptırabilirsin.motosiklet için balans makina sı onlarda var.
    Sarper Kaya bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler