Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kawa al hyo krank kırmıyor mu :p

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yokmu yardim edecek kimse , daewoo beyinli hyosungu olan arkadaslar

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa al hyo krank kırmıyor mu :p
    eskiler kırıyor eskiler yeniler kırmıyor incitmiyor mutlu ediyor

Motosikleti
    hyosung gt250r
    meraba arkadaslar 2013 hyosungm var 11 bakımında neler deişiyo ve ne kadara mal olur

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar googlenin altını üstüne getirdim ama bizim motorun türkçe servis kitapçığını bulamadım. Elimde İngizce servis kitapçığı var ama lazım olduğunda çeviri yapmak zor geliyor. Elinde olan veya bulabilecek olan arkadaşlar bi el atarsa sevinirim.
    ingilizce harici bulamazsınız.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir kitapçık bildiğim kadarı ile.
    Elimde ingilizcesi var ama dediğim gibi çeviri yapmak zor geliyor. Bi Türkçesini bulabilsem düğün bayram edicem.

Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT250 ve GT250R Türkçe Kullanma klavuzu
    DOWNLOAD
    bunumu arıyordun ?
    Aradığım bu değildi. Sen de sonradan farketmişsin. Yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elimde ingilizcesi var ama dediğim gibi çeviri yapmak zor geliyor. Bi Türkçesini bulabilsem düğün bayram edicem.

Aradığım bu değildi. Sen de sonradan farketmişsin. Yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Bende onu diyorum işte. Türkçe servis klavuzu diye bir kitapçık yok )
    esc bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Arkadaşlar ben hyosung gt 250 r almayı düşünüyorum bayadır bu yaz sonuna %100 alıyorum ama 2.el olacak malum fakir adamız. Deneyimi olanlar bu almak istediğimiz motoru ustaya götürdümü usta neyine bakıyor ?

Km ile oynanıp oynanmadığını nasıl anlarım lütfen yardımcı olun aklıma kazıyayım bu bilgileri. Malum 250cc racing olunca 200 km görecem diye motoru öldüren çok insan var

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben hyosung gt 250 r almayı düşünüyorum bayadır bu yaz sonuna %100 alıyorum ama 2.el olacak malum fakir adamız. Deneyimi olanlar bu almak istediğimiz motoru ustaya götürdümü usta neyine bakıyor ?

Km ile oynanıp oynanmadığını nasıl anlarım lütfen yardımcı olun aklıma kazıyayım bu bilgileri. Malum 250cc racing olunca 200 km görecem diye motoru öldüren çok insan var
    kimse cevap vermeyecek kusura bakma hocam bende alıcam hatta kısmetse ben bu ayın sonunda fuarda düşünüyorum sana tavsiyem bikaç saatini ayır bu konunun eski mesajlarını oku atıyorum bi 100 200 sayfa önceden başla şimdiki sayfaya kadar oku inan ne şuan soracağın soru kalır ne ileride soracağın soru bütün soruların cevabı bin kere verildi bir yerden sonra yine mi sorulmuş bunlar diyeceksin.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    2013 Titanyum yada kırmızı titanyum renginde olup motorunu satmayı düşünen var mı?
    Kilometresi 8-10binden düşük olmalı

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam ben ustayla gittiğimde gözlemlediğim uste önde grenajları çatlağına boyasına baktı ön tekerleğin üstünden motorun içine doğru baktı ordan grenajlar ne durumda falan sonra balataları kontrol etti onlar da motorun tam arkasına geçince görünüyor motoru çalıştırdı ısıttı baya bi beyaz duman attı ısındıktan sonra da motor elini egzoza koydu ne kokuyor diye baktı maalesef ki yağ kokuyordu motoru sürsem kim bilir neler bulucam daha gerek yok bence dedi bu şekildeydi benim maceram sonunda üzüldüm ama. Piyasada sağlam Hyosung kolay değil gerçekten eli yüzü düzgün olmasına inanmamak gerekiyormuş bunu anladım ben

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben ustayla gittiğimde gözlemlediğim uste önde grenajları çatlağına boyasına baktı ön tekerleğin üstünden motorun içine doğru baktı ordan grenajlar ne durumda falan sonra balataları kontrol etti onlar da motorun tam arkasına geçince görünüyor motoru çalıştırdı ısıttı baya bi beyaz duman attı ısındıktan sonra da motor elini egzoza koydu ne kokuyor diye baktı maalesef ki yağ kokuyordu motoru sürsem kim bilir neler bulucam daha gerek yok bence dedi bu şekildeydi benim maceram sonunda üzüldüm ama. Piyasada sağlam Hyosung kolay değil gerçekten eli yüzü düzgün olmasına inanmamak gerekiyormuş bunu anladım ben
    Kaç modeldi motor?Sende de kabahat var.Forumda ben dahil motorunu satan başka arkadaşlarda var.Sırf üç kuruş ucuz olsun diye ne idüğü belirsiz motorlara bakıyorsunuz.
    enxdesign ve tr_select bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    2012 model 8500 liraydı hocam 3 kuruş ucuzluğundan değil burda satılan motorlar istediğim renkte özellikte değil.

Motosikleti
    cf moto 400
    Hocam bende motor alacağım yaz sonuna şu an elimdeki tvs apache'yi satıyorum. Allah nasip ederse aklımda ilk seçenek Hyosung gt 250 r var ama otoruş pozisyonu rahatsız eder diye çekiniyorum. O zaman gt 250 naked alayım diyorum 2. eli yok denecek gibi. Ne yapacağım bilemedim. Ben aldımı en az 3-4 bineceğim bir motor arıyorum o yüzden temiz ve sağlamlığı çok önemli elimde patlıcak bir motor istemiyorum. Bu arada ustaya para verdin mi?

Motosikleti
    Bunu gören olmuş muydu? 2012 kafa, 2013 grenajı.

Şuan 2012 model alıp, 2013 grenajı gibi boyatsam nasıl olur diye düşünmeye başladım.
    Bu kafa yapısı, bu grenaj renkleriyle çok daha güzel duruyor sanki.

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    güzel görünüyor 2013 gibi duruyor

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    O motor 2013 zaten kasinski fabrika çıkışı o şekilde
    enxdesign bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor 2013 zaten kasinski fabrika çıkışı o şekilde
    2012-2013 arasında kafa grenajı, renkler ve far haricinde hiçbir fark yok galiba değil mi?
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Merhabalar tekrar, motosikşet işini hallettik yalnız yeni lastik ihtiyacım var. Motosiklete yaz kış binmeyi düşünüyorum ne lastik kullanıyorsunuz ne önerirsiniz acaba? Forumda arama yaptım bulamadım

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012-2013 arasında kafa grenajı, renkler ve far haricinde hiçbir fark yok galiba değil mi?
    Evet fark yok kafa,far,renk dışında

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 8500 liraydı hocam 3 kuruş ucuzluğundan değil burda satılan motorlar istediğim renkte özellikte değil.
    Bu dediğin mi yağ yakıyordu?Eğer öyleyse sahibini tebrik etmek lazım nasıl becerdiyse.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler