Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    ERSİN2323, önce içindeki yağı boşalt sonra kaçırıyor dediğin yerleri bi güzelce sil temizle ondan sonra koy yeni yağını. yine akarsa binme o motora bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    HAWALAR SAĞUK DEĞİŞTİREMİYORUM YAĞINI DÜZELSE DEĞİŞTİRECEĞİM...

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı ERSİN2323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha bide arkadaşlar bizim motora dolduğumuz yağ. yağ radyatörüne de gitmiyor herhalde onunun yağını değiştirmek nasıl olur değiştire bilirmiyim nereden boşalıyor yağı nerden doluyor bilen warmı arkadaşlar...
    Motordaki yağ o ayrı bi yerden koymuyorsun

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    ARKADAŞLAR DEDİM BUGÜN MOTORUN YAĞINI DEĞİŞTİREYİN NE YAPTIMSA YAĞ TAPASINI SÖKEMEDİM NAHLAET OLSUN ŞU MTORLARA YAW İNSAN HİÇ Mİ DÜŞÜNMEZ ARKADAŞ BARİ ŞU YAĞ TAPASINI KOLAY ULAŞILABİLECEK BİR YERE YAPSAYDINIZ YA DELİ OLDUM YA SÖKEMEDİN TÜM SEÇENEKLERİ DENEDİM GENE OLMADI.MOTORCUYA GÖTÜRSEM SÖKE BİLİRMİ GÖTÜRMÜŞKEN DİYİYORUMKİ ZATEN BENDE YAĞ İLE YAĞ FİLİTRESİ WAR 2 TANE İRİDYUM BUJİ HAVA FİLİTRESİ DEĞİŞTİRMEK BANA NE KADARA PATLAR YAĞINI GÖTÜRÜRSEM BENDEN NE KADAR EL EMEĞİ ALIR SİZCE DOSTLAR. YADA ONU SÖKMEK İÇİN ÖZEL BİR ANAHTARIMI WAR YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM DOSTLAR ... ( BİDE YAĞ TAPASINI DEĞİŞTİREYİM DİYİYORUM NEREDEN BULABİLİRİM SAHİBİNDEN.COM DA YOK )

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    17 lokma ve cırcır kullanırsan. Açarken kuvveti dik bir şekilde uygularsan rahat şekilde açılır.
    Yağ tapasını değiştirmene gerek yok

Ersin, hepsi büyük olarak yazma moderatörlerden uyarı alırsın. Ayrıca rahatsız ediyor açıcası. Birde "w" kullanmazsan sevinirim.
    Daha sonra okuyacak kişiler için de okuma zorluğu yapıyor.
    esc bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    denedeim kardeş 17 lokma ve cırcırlı anahtarlda denedim hep diş sıyırdı artık anahtar tutmuyor onu açma gibi bir şansım kalmadı kardeş şimdi senden bişey sorracam şimdi ben şu yağ tapasının çevvresinde 3 tane 8 anahtarla tutulan küçük üçgen şeklinde bir tabla war onu sökersem şayet yağı sıkıntısız bir şekilde boşaltırmıyım bide hep o vidalardan damla damla yağ damlıyor vidalarmı gevşek diyiyorum vidalarda sıkılı o tablayı söktüm diyelim ısıya dayanıklı sıvı conta alıp contalayıp taksam sıkıntıyı gidermiş olurmuyum...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    denedeim kardeş 17 lokma ve cırcırlı anahtarlda denedim hep diş sıyırdı artık anahtar tutmuyor onu açma gibi bir şansım kalmadı kardeş şimdi senden bişey sorracam şimdi ben şu yağ tapasının çevvresinde 3 tane 8 anahtarla tutulan küçük üçgen şeklinde bir tabla war onu sökersem şayet yağı sıkıntısız bir şekilde boşaltırmıyım bide hep o vidalardan damla damla yağ damlıyor vidalarmı gevşek diyiyorum vidalarda sıkılı o tablayı söktüm diyelim ısıya dayanıklı sıvı conta alıp contalayıp taksam sıkıntıyı gidermiş olurmuyum...
    o yag pompasının kapagı.yag tapasını açamadıysanız onu çıkartarak yagı boşaltırsınız fakat tekrar takmayın.onun içinde O ring halka var.o yıpranmışsa o yüzden kaçırır.tapa yalama olduguna göre siz eniyisi bir yag tapası üçgeni,bir yag tapa vidası,tapa pulu ve O ringi sipariş verin kuralkan.net ten. en saglamı bu. yagı çok fazla koydunuz için basınç çok fazla motor çekiştende düşer her zayıf buldugu conta dan da sızdırır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bende çok aradım bulamadım bulursan burdada paylaşta bende almayı düşünmüştüm bir aralar .
    bu arkadaşa ulaşırsanız sorununuza çözüm üretebilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-sonucu-2.html

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    bakıyom kardeş şu o ring conta dediğin şeyi rahatlıkla değişe bilirmiyim

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    bakıyom kardeş şu o ring conta dediğin şeyi rahatlıkla değişe bilirmiyim
    evet aslında çok basit bişey.musluk contası degiştirmek gibi. yanlız sakin kafayla yapman lazım motor biraz germiş seni.olur böyle şeyler.

Zafer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Yağ tapasının yalama olması arabamda başıma gelmişti ,tapa basit bir şekilde açılır nasıl diyeceksin.Sanayiye gidip yada bir kaynakçı ustasına tapanın altına ince bir somun kaynattırıyorsun ve uygun ölçüde anahtarla açıyosun bu kadar basit.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ersin bana özelden ulaş, bizim ustaya yönlendireyim seni.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    beyler birşey sormak istiyorum . 2013 250gtr için iki farklı yazı tipi var motorun yanında.
    1. GTR yazan
    2. Rgt yazan. bunlardan biri gt650r mı acaba ? yoksa niye farklı yazılar var ? cahilligimi mazur görün :D

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125

Elinde bu parçadan olan varmı sol taraf için ön sol kısım ?

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    arkadaşlar yağ tapası sorununu hallettim yağ pompası kapağını sökerek boşalttım çok rahat oldu tapadan rahat 3 tane küçük somun war sadece ha bu arada içinde castrol 10w50 yağ wardı 5.000 olmasına rağmen yağın temizliğini görecektiniz kesinlikle castrol yağ tawsiye ederim şimdide iphone 10w30 yağ koydum bakılım bundaki değişiklikler nasıl olacak bilgi weririm yardımlarınız için sağ olunun arkadaşlar ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

işvarlar abe hallettim sağ olasın...
    mavibuz bunu beğendi.

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı Onur Ozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler birşey sormak istiyorum . 2013 250gtr için iki farklı yazı tipi var motorun yanında.
    1. GTR yazan
    2. Rgt yazan. bunlardan biri gt650r mı acaba ? yoksa niye farklı yazılar var ? cahilligimi mazur görün :D
    bildiğim kadarıyla 6. aydan sonra hoyu yazı sticker değişikliği yaptı fark ondan
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Merhaba aküm arızalanmış motor aküyü şarj ediyor ama akü 1 gecede boşalıyor. Motordan söküpte denedim, motorda aküyü çeken bir şey yok sanırım(kaçak) çünkü aküyü söksem de boşalıyor. Motorumun garantisi devam etmekte bunu garantiden halledebilir miyim?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Hyosunglar karaborsaya mı düştü arkadaşlar ya.
    Sahibinden de son 30 günlük ilanlara bakıyorum, şöyle alınacak kmsi düşük, düzgün bir motor göremedim.
    Bir süreliğine 600F'ten gt250r'a geçiş yapabilirim.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosunglar karaborsaya mı düştü arkadaşlar ya.
    Sahibinden de son 30 günlük ilanlara bakıyorum, şöyle alınacak kmsi düşük, düzgün bir motor göremedim.
    Bir süreliğine 600F'ten gt250r'a geçiş yapabilirim.
    Pek eli yüzü düzgün motor düşmüyor. Gelen motorlarda bir kaç gün içerisinde satılıp ilandan kaldırılıyor zaten.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    valla benim motorun eli de yuzu de her biryani da duzgun ama satamadik 3 aydir piyasa ölü. 7700 e veriyorun bu arada 2012 model 17.000 km. duyurulur:-)

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Bende aylardır takipteyim,çok nadir düşüyor temiz motor arkadaşın da dediği gibi 2-3 güne aynı ilanı göremiyosun,
    8250'e var bi tane 12 model,17 ocak tarihli ilan hala duruyor temiz gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler