Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    bizimkiler kalıbına aldanıp canını okuyorlar 180 yapmaya çalısıyorlar sonrada yhyosunglarda krank kol sorunu var diyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    14bindeki motor: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51429844/detay

Pistolero_10, senin motor alınır, 100bin km kullanılır. (ama biraz pahalı )
    Fakat 10bindeki motorun diskleri bitmişse, aldığın gün zinciri değiştirmek zorunda kalıyorsak malesef ince elemek gerekiyor.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    arkadaşlar 1000 km bakımı için garanti belgesinde ücretsiz yazıyor ama servisine sorduğumda ( ki değiştiireceği yağı kendim götüreceğim ) 50 (ne olduğunu anlayamaığım) + 25 ( filtre ) = 75 tl gibi bir fiyat çıkartıyor. Bunun standardımı bu yoksa servis çakallık peşindemi?

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    Wallaha abicim hiç sıfır motor almadığım için bir bilgim yok zannetrmem öyle olsun...

Motosikleti
    bende ilk kez sıfır aldığım için bilmiyorum nasıl olcak bu iş :D

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51193661/detay
    ufo gören masum köylüye bakın 200 görüyormuş

Motosikleti
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51193661/detay
    ufo gören masum köylüye bakın 200 görüyormuş
    tersten görüyodur o 200 ü :D

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    arkadaşlar 200'ü görürken belki 90 derecelik bir açıyla aşağıya doğru iniyordur ...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1000 km bakımı için garanti belgesinde ücretsiz yazıyor ama servisine sorduğumda ( ki değiştiireceği yağı kendim götüreceğim ) 50 (ne olduğunu anlayamaığım) + 25 ( filtre ) = 75 tl gibi bir fiyat çıkartıyor. Bunun standardımı bu yoksa servis çakallık peşindemi?
    Ücretsizde olsa bu meblayı ödüyorsun bi çakallık yok herkesin başına gelen bir durum.Ama yağ filtresi 10 tl den fazla etmez pazarlık yapın.Bana da filtreyi 20tl dediler pazarlıkla 10 tlye düşürdüm :

Motosikleti
    iyi pazarlık yapmışsın dostum
    wolrath bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    1000 bakımında işçilik ücreti alınmaz. Kesinlikle itiraz edin. Yağ filtresi de 8-10 tl.

İşte böyle esnaflıktan uzak servisler yüzünden bir daha garantili motor almayacağım.

Ben kendi motorumu kendim söker,takarım. Tamirini, bakımını yaparım. Garantili motor alıpta bi yağ değişimine dünyanın parasını verip karşılığında ihtiyaç olduğunda işe yaramayan garantiyi satın almaya gerek yok.

Kendi motorumun bakımlarını serviste parasını verip yaptırdım çünkü satacağım zaman alan kişinin aklında soru işareti kalmasın istedim ancak o konuda da hata yapmışım. Bizim milletimiz motorun temizliğine değil fiyatına bakıyor. Kalanı pekte önemli değil. Bide sanayi işi içi boş egzos takarsan kesinlikle daha hızlı satarsın.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ilk bakımda işçilik ücretsiz.ödemeniz gereken yag ve yag filtresi ve ya extra dan her ne varsa.kandırıldıgınızı düşünüyorsanız kanuni yi arayıp yada mail atıp şikayetinizi bildirin mutlaka geri dönüş yapıyorlar.fakat etrafda gidebileceginiz başka bir yetkili servis yoksa garanti kapsamındayken servisle tatlı geçinin 3 e 5 e fazla takılmayın.herşey onların insafında.....

hisvarlar ustam garanti önemli bişey. ama dedigim gibi servis bastırdımı garanti için kanuni pekde olmaz diyemiyor.benim motorumda iki kez katalizör petegi dagıldı 2 kez servis yolladı kanuni ye 2 sindede ücretsiz degişti. 1 kez kontak anahtar seti komple depo ve bagaj kilidiyle beraber garantiden degişti.yani benim motorumda garantiden dönen bişey olmadı.dikkatimi çeken bişey var yanlız.sanırım kanuni servis seçiyor.bazı servisleri ve bayileri el üstünde tutuyorlar.bazılarınıda pek takmıyorlar.(potansiyel bölgelerde)
    satış konusunda yüzde yüz haklısın.2006 model 8 bin kmde motor var burada 7,5 istiyordu çok gülmüştüm kendisine geçen karşılaştık oda bana güldü, abi motoru sattım çoktan dedi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 bakımında işçilik ücreti alınmaz. Kesinlikle itiraz edin. Yağ filtresi de 8-10 tl.

İşte böyle esnaflıktan uzak servisler yüzünden bir daha garantili motor almayacağım.

Ben kendi motorumu kendim söker,takarım. Tamirini, bakımını yaparım. Garantili motor alıpta bi yağ değişimine dünyanın parasını verip karşılığında ihtiyaç olduğunda işe yaramayan garantiyi satın almaya gerek yok.

Kendi motorumun bakımlarını serviste parasını verip yaptırdım çünkü satacağım zaman alan kişinin aklında soru işareti kalmasın istedim ancak o konuda da hata yapmışım. Bizim milletimiz motorun temizliğine değil fiyatına bakıyor. Kalanı pekte önemli değil. Bide sanayi işi içi boş egzos takarsan kesinlikle daha hızlı satarsın.
    aynen oyle kardes. son dedigin cumle apacilerimizin motosiklet kulturunu yansıtıyor.

Motosikleti

bende öle düşünüyorum fakat işçilik almayan bir servis bulamadım izmir manisa civarında sanırım motoru satamadın daha :S dostum sendede biraz şanssızlıkmı var nedir ben anlamadım motorunda temiz niye satılmıyor bu alet? Uzakta olduğun için dicem ama istanbul a da götürmüştün yanlış hatırlamıyorsam :S

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öle düşünüyorum fakat işçilik almayan bir servis bulamadım izmir manisa civarında sanırım motoru satamadın daha :S dostum sendede biraz şanssızlıkmı var nedir ben anlamadım motorunda temiz niye satılmıyor bu alet? Uzakta olduğun için dicem ama istanbul a da götürmüştün yanlış hatırlamıyorsam :S
    Ben motorumu satmak için İstanbul'a götürmedim Yazları İstanbul'da olduğum için getirdim. Satılıp satılmama konusunda sıkıntı yaşamıyorum aslında. Alacak ADAM daha çıkmadı sadece ) Forumdan kaç üye gördüm "abi yarın geliyorum","abi ehliyetim yok param şu kadar eksik nasıl yapalım" falan filan gibi bir dünya adam geldi. Kimisine kredi kartı ile çektirme imkanı vs. sundum ama şunu anladım. Bizim milletimiz mal almasını bilmiyor. Malı alıcaksan önce cebine paranı koyucaksın, sonra satıcıyı arıyacaksın. Kaç tanesi aradı abi geliyorum deyip ertesi gün yok battım, yok öldüm, şuna şöyle oldu, arabam pert oldu, banka şöyle yaptı ) Ben şubatta karda kışta erzincandan gidip motor aldım, parasını nakit verdim geldim. Adamlar ceplerinde para yok boş muhabbete arayıp duruyorlar. Genelde hyo alacak tayfa cebinde 5-6 bin MAX para var. Zaten 8-9a çıksa 99-00 kasa 4 silindirlilere yöneliyorlar. Kısaca bence sorun yok, motorumdan memnunum. Almak isteyen varsada cebine parasını koyar gelirse bende gider enduro-touring rahat bişey alırım. Yoksa aynen devam
    UNdocab bunu beğendi.

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Aynı durum şu aralar bende abi elimde 125lik motor var satılıyor 2 güne onu satayım gelicem alcam yok abi okuldayım öğrnciyim cuma sınavlarım bitiyor gelcem alıcam .......
    Kısaca yan yattı çamura battı )) Ben motoru beğendim aradım adamı kardeşim nerdesin şu motoru görim beğenirsem alıcam ... gittim gördüm parayı verdim notere gittik... Bu kadar basit aslında.

Motosikleti
    valla dostum bencede satma zaten napcan enduroyu bin krall gibi makinaya işte

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Bizim milletimiz motorun temizliğine değil fiyatına bakıyor. Kalanı pekte önemli değil. Bide sanayi işi içi boş egzos takarsan kesinlikle daha hızlı satarsın.
    valla doğru söze ne denir?Millet hala 5000-6000 e motor alma derdinde.Kalıp olsun öküz gibi ses çıkarsın yeter.Motorun temizliği önemli değil.Haşat motor alıpta elinde patlayanlarda abi hyosung alınmaz yaaa aldığımdan beri servisten çıkamadım diye motora bok atıyor.Hayatında motora binmemş adamlar kendini usta zannediyor.Krank muhabbeti bitti Barkın Bayoğlu nun 2011 yılında haşat 2007 Hyosungla yaptığı test videosundan sonra birde fren yok muhabbeti artık kabak tadı verdi.Bu durum bence 2.eli çok etkiledi.Herkes Hyonun kralına 7000-7500 den fazla verilmez diyor.Ben komple boyalı '07 Hyosung'u 2 haftada 6.400'e sattım.2012 3900 kmde çiziği dahi bulunmayan bir motora öyle saçma teklifler aldım ki satmaktan vazgeçmek üzereyim.İlan uzun süre durdukça da motorda kesin bi sorun var hala satılmadı diye söylentiler çıkıyor.
    EMREGTR, tr_select ve UNdocab bunu beğendiler.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    pistolero ve halil dediklerinize tekrar imza atiyorum. motoru 45 kisi favoriye ekledi 7-8 kisi geldi bakti. yarin gelicez ertesi gun alicaz mhabbetleri zirvalandi ama sonucta satmadim. satamadim demiyorum çünkü halilin dedigi gibi 7 binden fazlasi bu motora cok goruluyor cahil cuhela takiminca. bi de km cok muhabbetleri var. ulan 1.5 yasinda motor 17 bin km yapmis nesi cok diyorsun vatandasa ama adam zircahil. herneyse gerekirse hyoyu 2. motor yaparim yine de cbf 150 icin para ayirip hyo gibi makinaya niyetlenene satmam.
    UNdocab bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam aceleniz yoksa böyle adamlara (ölücülere) tertemiz motoru yok fiyatına satmannın alemi yok. Onların işi ucuza kapatıp bi süre motoru kullanıp yaza da 1 2 milyar kar yaparak satmak. Yaz gelsin gerçek alıcılar arayıp sormaya başlar. Değerinde gider motosiklet.
    Ama kışın şu üçkağıtçılar yok mu... Dilenirler resmen o motoru o paraya alsınlar diye
    ysfist bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler