Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Çok afedersin ayı gibi adamsınız Megelli fındık kadar motor, ybrden hallice. Altında bisiklet gibi kalır. Lakin gidip sıfır almana gerek yok bence, boşuna zarar . Zaten sıkılıp satıcaksın 1 sene sürmeden. İkinci el 2012 çok güzel temiz motorlar var forumdan satan arkadaslar. Bitane alıp tadını çıkart
    wolrath bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    ayı gıbı demiş ya :D iyiydi bu gece gece

içtenliğine bayılıyorum anadolu ınsanının.ayı der ama affedersın de der

bu arada yoruma ben de katılıyorum. 650lık karenaja sahıp gt bıle ufak kalmış.megellinın arkasından bakan motordan soguyabılır an ıtıbarıyle ben de cbr250yı ılk aldıgımda kıloluydum.gercekten profıl ve arkadan kotu gozukuyordu.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bence kilo vermeniz şart. 15 kilo fazlalığınız var. Sonrasında hyosung tam size yakışır.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    Boy 1.75 kilo 80 motor nasıl durur kullanabilir miyim kullanamazsam başka hangi motoru tavsiye edersiniz boyutuna göre Teşekkürler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar ihtiyacı olanlar için yayınlayayım istedim,
    performans eksoz,
    susturucu ayrılabılıyor,
    ses dahada bagırtılabılıyor ıstendıgı zaman,,,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motosiklet-performans-eksoz,tuning-eksoz,,moto-modifiye-eksoz-141592117/detay/

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    enxdesing sana katılıyorum hisvarlar cok agır girmisn ama sorun deil alıskınm .d ben gecen yaz 112 kiloydum spora basladım 95 kiloya düştüm bnm vüct enli oldugu için 90 kilo tam yani 95 kiloda yag oranım cok azdı kaslar gözüküyrdu ama spru bıraknca 2 ayda kilomu geri aldm 105 belki geçmişimdir ama motoru alayım yemekten kescem kendimi evede koşu bandı felan alcam yeterki su motoru alayım

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Evet bu kadar övgüden sonra reklamlar

1 takım çıkma temiz shinko lastik var elimde. uygun fiyata bırakacağım özel mesajdan ulaşın.

http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-aksesuarlari/123080-1-takim-shinko-lastik-gt250r-icin-uygun.html

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı TheCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...40863666/detay

ama ankara değil hevesini alır bu gürler
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...40795388/detay

benim yolladığımla aynı değilm iya sendeki daha kalite gibi :D hacı gaza getirmeyin egsozu söküp binerim bak :D

bu arada önceki gtr egsozuma aldığım kişiler delik açmıştı 10 tane kadar ses iğrenç arkadaşlar ıslık çalar gibi abuk subuk sesler geliyordu :D
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Şunun sesini ustalar bi dinlesin bi gariplik varmı yokmu.Bide egsoz sesi hoşunuza gitcekmi

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Şunun sesini ustalar bi dinlesin bi gariplik varmı yokmu.Bide egsoz sesi hoşunuza gitcekmi

http://youtu.be/O6-LQHNh0Ic
    Eğer yanlış duymuyorsam.

2 metal parça birbirine vuruyormuş gibi ince 1 ses geliyor.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış değil, bizim motorun fren balataları şekil olarak scooter balataları ile birebir. Bu yüzden AEA nın incelediği hyosungta fren tutmuyordu, cocuk ucuz diye 5 liralık scooter balatasını takmış motora.
    Teşekkür ederim cevap için. Ebc HH sintered balatalara çok ses yapıyo dediler(?), gözümü kararttım alcaktım 85 lira fiyat çektiler bir çift için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Egsozun içinde sanki sıkıntı var, yoksa fena

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Merhabalar, öncelikle herkese kazasız belasız, keyfi bol sürüşler dilerim. Arkadaşlar şekli ve ivmelenmesi itibariyle hoşuma giden bir motor gt250r. Ben japon olmamasına rağmen, kaliteli diye düşünüyorum bu motoru. Fakat altın elbiseli adamın videosunu izleyince bi garip oldum. Adam öyle bi tanıttı ki gt250r'ı at çöpe gitsin misali.. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? AEA'ın abarttığı gibi oturuş pozisyonu, fren problemi, virajlarda sıkıntıları vs var mı ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı Cekomastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, öncelikle herkese kazasız belasız, keyfi bol sürüşler dilerim. Arkadaşlar şekli ve ivmelenmesi itibariyle hoşuma giden bir motor gt250r. Ben japon olmamasına rağmen, kaliteli diye düşünüyorum bu motoru. Fakat altın elbiseli adamın videosunu izleyince bi garip oldum. Adam öyle bi tanıttı ki gt250r'ı at çöpe gitsin misali.. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? AEA'ın abarttığı gibi oturuş pozisyonu, fren problemi, virajlarda sıkıntıları vs var mı ?
    şimdi sürekli kalite motora binip hyoya binen adam hyoyu yadırgar ama adamda haklı :D şimdi gt250r sahibiyiz diye övecek halimiz yok hyo sert motordur ağırdır adamı gıcık eder ama sürüşü keyiflidir acaip tat verir . ön frenide mükemmeldir. yatış olarak düzgün lastik alırsan yatarsın shinkoyla yatanlar çok yeri görenlerde çok :D zemine yola göre uyduracan açını . alınır binilir ama basılmaz süs motorudur binevi arada sırada sıkıştırırsın ama anlık zorlamalar bağırtmalar kaydırmalara gelmez hyo cebini alevlendirir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

telefonla çekince aslında daha net duyuluyor sesler pc de dinleyince ama senin tel iyi çekmemiş :D @onuroz un dediği gibi kesin egsozdan bak kafanı eğ tam motorun ortasına sesin şiddeti standart olur arkaya geç motor soğukken egsozu elinle kapat dinle çek bırak birde motorun önüne geç dinle önünde eğer ses kaybolur gibiyse ki açık alanda yap kesin egsozdandır eğil aşşağı oradan dinle . birde tornavida bul yada büyük egsoza daya birde motor bloğuna daya kulağını tornavidaya dayayarak . öyle daha iyi anlarsın bu sorunu bende yaşamıştım önceki motorumda buraya üye caneryavuz arkadaşımızda yaşamıştı . temizletince düzeliyor ama egsozda çok garip nazlı bişey bi el değince sonra hep yapıyor . belki ortadaki aşşağıdaki bağlantı vidası düşmüştür ondanda yapıyor.

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Ben motordan geliyor diye düşünüyorum.Egsozla alakası olmadığı kanaatindeyi dinledim çünkü..
    Ön blogdan ince ince bi ses var.Normalde motorun sesini seviyorum Egoszda bi problem olmadığını düşünüyorum.
    Dediğim gibi motor kısmında bi vida da problem var gibi

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Merhaba arkadaşlar ben motorumu yeni aldım benden önceki sahibi yağ olarak castrol kullanmış ve bende öyle devam etmek istiyorum. Resimdeki yağ mı yoksa üzerinde Racing yazan olanı mı bişe farkeder mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

http://www.otocity.com/asp/product/5...1-4T-10W-40-1L

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaslar gece hyosung ile vefat eden arkadas forumdan mi?
    http://m2.milliyet.com.tr/Video/VideoClip?ID=164168

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Ben motordan geliyor diye düşünüyorum.Egsozla alakası olmadığı kanaatindeyi dinledim çünkü..
    Ön blogdan ince ince bi ses var.Normalde motorun sesini seviyorum Egoszda bi problem olmadığını düşünüyorum.
    Dediğim gibi motor kısmında bi vida da problem var gibi
    tornavida olayını denediniz mi ? :D tornavidayı dayayın ön veya arka silindire yada direk şanzumana sesin geldiği noktayı bile bulursunuz öyle ama motordan o tarz bir ses geleceğini zannetmiyorum siboplardan gelir bi ince vuruntu acaip sert bi ses oda bu ses değil. motorunuz kaç model kaçbinde acaba . yaşadık biz aynı ses tekrar dinledim egsoz kanımca :D

birde sormak istediğim mesela ani gaz verip bırakınca felan motor patlama yapıyor mu ? ve belirli devirlerde sabit kalamama felan oluyormu egzantrik zinciri kopma olayı çok oluyor ses ondan gelse ama ağırbir sürekli hışırdama geliyor böyle tik tük tik tük çok ilginç ısınınca artıyor mu ses ?gaz verince duyuluyor mu ?

Motosikleti
    KTM DUKE 390

Dostum sesi net duyamiyorum egzozu eli le kapatip ceksen daha net duyulur. Mobilden baglaniyorum nerede oldugunu goremiyorum eger kocaeliye yakin isen canli dinleyip net karar verebiliriz.
    Sanki subap sesi gibi geldi,eger oyleyse orjinal şim alip elektronik mikrometre ile oclerek incr zimparayla şimleri ayarina getirip subap ayari yapilmasi gerekiyor.

Şimlerin tanesi 12 tl civarı ve toplam 8 adet şim var 4 ön 4 arka silindirde.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sesi net duyamiyorum egzozu eli le kapatip ceksen daha net duyulur. Mobilden baglaniyorum nerede oldugunu goremiyorum eger kocaeliye yakin isen canli dinleyip net karar verebiliriz.
    Sanki subap sesi gibi geldi,eger oyleyse orjinal şim alip elektronik mikrometre ile oclerek incr zimparayla şimleri ayarina getirip subap ayari yapilmasi gerekiyor.

Şimlerin tanesi 12 tl civarı ve toplam 8 adet şim var 4 ön 4 arka silindirde.
    subap ince ince böyle parmağın üstünde bozuk paraya vurursun ya cın cın kafa delen bi ses gelir öyle inceden bir ses gelir :D motorun üstünde otururken çok rahat duyulur şıngırtı gibi gelmez ve subap sesi geliyorsa piston biyel kolunda boşluk oluşmuştur büyük ihtimalle ve ağır masraf demek 2 şimle yırtamaz :D yada zincir sorunludur egzantrik zinciri oda ağır masrafdır 2 şimle bitmez o olay kanımca :D 5 dk bi ustaya uğrasın dinletsin anlar adam

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    subap ince ince böyle parmağın üstünde bozuk paraya vurursun ya cın cın kafa delen bi ses gelir öyle inceden bir ses gelir :D motorun üstünde otururken çok rahat duyulur şıngırtı gibi gelmez ve subap sesi geliyorsa piston biyel kolunda boşluk oluşmuştur büyük ihtimalle ve ağır masraf demek 2 şimle yırtamaz :D yada zincir sorunludur egzantrik zinciri oda ağır masrafdır 2 şimle bitmez o olay kanımca :D 5 dk bi ustaya uğrasın dinletsin anlar adam
    Sesi tam alamadim ama subap sesini de motorun uzerinde duyabilir hatta sahilde selam verdigi arkadasi dahi duyabilir (tecrube ile sabit)

3 yil once yine bu baslikta kendi 250r im ile o sorunu yasamistim uzun uzun da yazmistim. Defalarca acildi kapandi motor ve artik grenajlari sokup geziyordum o derece bide kanunide 250r şimleri yokmuş (kimse istememiş ki!) 650r şimi alip yapmiştik yani kisacasi subap ise ses yapan sadece şim alarak cozulebilir.. ben yaptim olacak ali agaoglu hesabi

Bu arada şingirti geliyorsa egzantrik zincirindendir bilmeyene kurcalatmsyin her usta anlamiyor hyosungtan basiniza buyuk isler acilabilir aman diyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler