Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de görünüyorsan koyma zaten o halde hayattan soğutma bizi
    Görünmez olurmuyum Tipim o kadar da kötü değil aslında
    sailor33 bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    arkadaşlar ufak bir sorunum var. motoru çalıştırırken debriyajı tam sıkınca marş almıyor, hiç sıkmayınca zaten almıyor ama çok az sıkınca marş otomatiği basıyor. debriyaj maneti boşluğu da çok gibi ama sorun büyük ihtimalle yıkamadan sonra oldu. ben debriyaj müşürüyle alakalı olduğunu düşünüyorum sizce ?

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ufak bir sorunum var. motoru çalıştırırken debriyajı tam sıkınca marş almıyor, hiç sıkmayınca zaten almıyor ama çok az sıkınca marş otomatiği basıyor. debriyaj maneti boşluğu da çok gibi ama sorun büyük ihtimalle yıkamadan sonra oldu. ben debriyaj müşürüyle alakalı olduğunu düşünüyorum sizce ?
    Debriyaj manetinin yanında (debriyaj telinin girdiği yer) boşluğu ayarlaman için somun gibi birşey var. Boşluğu oradan ayarlayıp tekrar deneyebilirsin. Yine bir değişiklik olmazsa dediğin gibi müşürden kaynaklanıyordur büyük ihtimal ile
    ilovetechn0 bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Debriyaj müşürünü bir kontrol etmek lazım sorun orda gibi. Birde en kısa zamanda kendi debriyaj ayarını yapmayı öğrenmeni öneririm.
    ilovetechn0 bunu beğendi.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    maneti söküp müşürü yerine oturttum. müşür dışarı kaymış o yüzden az debriyajda marş alıyormuş. debriyaj ayarını da yaptım. sorun halloldu.

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Merhaba...

Sol ayna ve ön sinyallere ihtiyacım var.
    Elinde olan varmı ??

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benimde sağ ayna ve sol sinyal ihtiyacım var elinde olan varsa almak isterim. Bu arada sigortam bu ay sonunda doluyor geçen sene 65 tl ye yaptırmıştım bu sene 88 tl diyorlar sizce uygunmu yoksa başka yerlereye bakayımmı. teşekkürler

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde sağ ayna ve sol sinyal ihtiyacım var elinde olan varsa almak isterim. Bu arada sigortam bu ay sonunda doluyor geçen sene 65 tl ye yaptırmıştım bu sene 88 tl diyorlar sizce uygunmu yoksa başka yerlereye bakayımmı. teşekkürler
    Sol sinyal orjinallerimi istiyorsun kardeş? Trafik sigortasına gelince 88 tl iyi bence Adana da 120 tl en ucuza çıkarttım ben plakam 79 olmasına rağmen

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    evet orjinal arıyorum. Bu arada benim plakada 67 ama istanbulda kullanıyorum. Sırf istanbulda olunca vergiler yükseliyor diye plakayı istanbul plaka yapmadım

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet orjinal arıyorum. Bu arada benim plakada 67 ama istanbulda kullanıyorum. Sırf istanbulda olunca vergiler yükseliyor diye plakayı istanbul plaka yapmadım
    Daha yeni girebildim kusura bakma. Benim motorun orjinal sinyaller duruyordu. Bakim bulabilirsem nere koyduğumu
    gugukk bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bulunduğum ilçede bulunan bir hyosung :(
    Sahibini tanımıyorum, fakat motorunu görüyordum ara ara. Geçmiş olsun diliyorum yaralananlara.

http://www.yerel17.com/haber/2308-ot...p-kacti-yarali

horasanLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı horasanLee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Bende HYOSUNG GT250R kullanıcısıyım. Yaklaşık 2.5 ay oldu daha yeni 1000 km yi geçtim.
    Benim hyosung gt250r kullanıcılarına bir sorum olacaktı. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Benim boy sorunum var, motora bindiğim zaman ayaklarımı tam yere basamıyorum, parmak uçlarında bale yapıyorum gibi duruyorum, tabi bu durum bir çok kez beni zor duruma soktu. 2 defa motorumu olduğu yerde düşürdüm. Bir defa sol ayna kırıldı bir defa da sağ ayna ve fren kolu gitti. Velhasıl yaptırdım sorun olmadı. Ama bu boy sorunu beni motor kullanmaktan soğuttu soğutacak.
    Sizden ricam böyle bir durumla karşılatınız mı yada karşılaşan arkadaşlarınız oldu mu? Bunu nasıl halledebiliriz. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    Forumu fazla araştıramadım. Böyle bir başlık bulamadım. :(

Selam arkadaşlar, galiba boy sorunu bir tek bende var, :( kimse çözümle ilgili bir şeyler paylaşmamış görünüyor. Boy sorununu tekerlekleri değiştirerek çözebilir miyiz?
    Ayrıca çamurluk problemi bende de var. Neredeyse çamurda yüzüyorum. Çözüm ve önerileriniz bekliyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:37 ----------

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulunduğum ilçede bulunan bir hyosung :(
    Sahibini tanımıyorum, fakat motorunu görüyordum ara ara. Geçmiş olsun diliyorum yaralananlara.
    Büyük geçmiş olsun. Rabbim sağlık sıhhat versin. İnşallah kazaya sebep olan yakalanır ve en kısa zamanda cezasını çeker.
    Sinan AVCI
    İstanbul -Pendik - ( 0Rh + )

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Selam arkadaşlar, galiba boy sorunu bir tek bende var, :( kimse çözümle ilgili bir şeyler paylaşmamış görünüyor. Boy sorununu tekerlekleri değiştirerek çözebilir miyiz?
    Ayrıca çamurluk problemi bende de var. Neredeyse çamurda yüzüyorum. Çözüm ve önerileriniz bekliyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
    Şu şekilde fiberden bir çamurluk yaptırmanız gerekli. Plakalık iptali yaptıysanız ki yapmadanda oldukça çamur atabiliyor arkaya.... Neyse, fiberden bu parçayı yaptırın ve uygun şekilde montaj yapın.

horasanLee bunu beğendi.

horasanLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu şekilde fiberden bir çamurluk yaptırmanız gerekli. Plakalık iptali yaptıysanız ki yapmadanda oldukça çamur atabiliyor arkaya.... Neyse, fiberden bu parçayı yaptırın ve uygun şekilde montaj yapın.

http://image5.sahibinden.com/photos/...6595426bx5.jpg
    Öncelikle teşekkür ederim. Hazır olarak bulunuyor mu bu çamurluklar, bilgin var mı? Ben o kadar araştırdım ya bana denk gelmedi yada gerçekten yok.
    Sinan AVCI
    İstanbul -Pendik - ( 0Rh + )

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Öncelikle teşekkür ederim. Hazır olarak bulunuyor mu bu çamurluklar, bilgin var mı? Ben o kadar araştırdım ya bana denk gelmedi yada gerçekten yok.
    Hazır olarak piyasada satılıyor fakat gt250r için montaj olarak uyumlumudur bilmiyorum. Buna bir bakmak gerekli... + hazır yapım aldığınızda biraz tuzlu olucaktır. Anca e-bay üzerinden getirtilip, ucuza maal edilir.... Bundada bir uyumluluk garantisi olmaz.

Halil kardeşim geçenlerde soruyordu, araştırdıysa cevap vericektir.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sahibinden de zincir muhafazası ile beraber yapılmış bir çamurluk vardı. 100 tl di galiba. Forumda da yapan bir arkadaş vardı ama sayfasını bulamadım Çamurluk olunca daha hoş görünür bence bizim motorlar
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden de zincir muhafazası ile beraber yapılmış bir çamurluk vardı. 100 tl di galiba. Forumda da yapan bir arkadaş vardı ama sayfasını bulamadım Çamurluk olunca daha hoş görünür bence bizim motorlar
    Benim fiber ustası tanıdık var. Siz kendi derdinize yanın arkadaş

Motoru aliyimde, 20 liraya gelir bana en fazla

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fiber ustası tanıdık var. Siz kendi derdinize yanın arkadaş

Motoru aliyimde, 20 liraya gelir bana en fazla
    Sen fazladan birtane daha yaptır oğuz. Bende senden 30 tl ye alırım %50 kar etmiş olursun işte

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    250cc Motosiklet Kullanıcıları Grubu Facebook Adresi: https://www.facebook.com/groups/6913...added_to_group

Nevzat Kel'in ricası üzerine ve marka göz etmeksizin bütün motorcuları bir arada toplamak üzerine paylaşmamı rica etti.

Kaza yapan kişilere geçmiş olsun. İnşallah durumları kötü değildir.

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Arkadaşlar motorun 3000 km bakımı geldi. Servisi aradım. 60 tl yağ, 60 tl işçilik diyor. Bir yağ değişimi bu kadar eder mi? ) Kendim yapmak istiyorum ama o kadar olumsuz yorumlarla karşılaşıyorum ki; yarın bir gün mekanik bir arıza verir, garanti dışı kalır diye korkuyorum. Kararsız kaldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler