Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    10 bın nakıt veren olursa bende satarım ilgilenenlere duyurulur ilan açmadım tr_select e uymayın arkadaslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    10.450 saydım 2 kuruş fazla verdim kırmızı-titanyum getirttim
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.450 saydım 2 kuruş fazla verdim kırmızı-titanyum getirttim
    hayırlı olsun hocam kazasız belasız

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Ustalara kziyorum askere gtcm zaten kisin sattircaklar illa bana zaten kisakadar ya bi ustayi pıçaklicam hapsaneye yada satacam askere

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 bın nakıt veren olursa bende satarım ilgilenenlere duyurulur ilan açmadım tr_select e uymayın arkadaslar
    Amann peh tekrar RR almaya karar verdim Napıcam kıçı kırık hyoyu

Düzlükte yakalarım illa
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amann peh tekrar RR almaya karar verdim Napıcam kıçı kırık hyoyu

Düzlükte yakalarım illa
    çoook yanlış yerdesın ilk hyo buluşmasında ensendeyız belli olmasada biz kalabalık bi aileyiz

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoook yanlış yerdesın ilk hyo buluşmasında ensendeyız belli olmasada biz kalabalık bi aileyiz
    Seneye buluşmalarda görüşürüz
    leventgocukl bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Litrelik motorlarda beyne müdahale ediliyor egzoz değişiminden sonra. GT250R için olay nasıldır bilmem. Görmedim-duymadım-bilmiyorum

üzerindeki egzoz nasıl montajlanmış buda önemli. Orj egzoz borusu filan ? + arkadaş makineye bağlıyorlar demiş. . .

Dostum acele etme. İlla temiz doğru düzgün motorlar düşecektir. Üzerindeki egzoz sanayi işi 150 liralık egzozlardan.
    Vallahi bu fiyat artışları korkutuyor beni, kış gelsin fiyat düşer diye beklerken 0km motora zam yapılıyor :D bunu duyan 2. el sahibide otomatik fiyatı yükseltiyor sorduğunda da "0 fiyatı şu kadar kardeşim git onu al" diyor, haklı da yani Ne yapsam bilemedim bir yandan fiyat artışı bir yandan havanın soğuması bizim motor sevdası bir 6 ay daha beklicek gibi
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    İnsanın gözünü karartıp alması lazım. Yoksa erteledikçe erteleniyor. Şuan 600f alma arefesindeyim. Alırsam belki 1 ay anca binerim, sonrası yağmur çamur. Ama almazsam taa nisan ayında anca alabilirim. Senenin yarısınıda motorsuz geçirmek istemiyorum.

Aklım motoru almaktan yana, mantığım nisan ayını bekle diyor.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın gözünü karartıp alması lazım. Yoksa erteledikçe erteleniyor. Şuan 600f alma arefesindeyim. Alırsam belki 1 ay anca binerim, sonrası yağmur çamur. Ama almazsam taa nisan ayında anca alabilirim. Senenin yarısınıda motorsuz geçirmek istemiyorum.

Aklım motoru almaktan yana, mantığım nisan ayını bekle diyor.
    mantığına söle ocak ta daha iyi karda motor alki alabilecek en uygun fiyata almış ol nisanı beklemene gerek yok
    600f te artık iyice bulması zorlaşan bi alet oldu çok 600f var ama makinası temiz sayılı kaldı
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantığına söle ocak ta daha iyi karda motor alki alabilecek en uygun fiyata almış ol nisanı beklemene gerek yok
    600f te artık iyice bulması zorlaşan bi alet oldu çok 600f var ama makinası temiz sayılı kaldı
    Tamda bulunduğum ilçede biri 2003, diğeri 2007 model geçmişini bildiğim, temiz olan 600f var. Zincirleri değişmiş, egzantrik sesi olmayan. Onlar kışa kalmayabilir. Şimdi alsam muhtemelen bin lira fazlaya almış olacağım ama motorların temizliği nedeniyle bin lirayı gözüm görmüyor.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamda bulunduğum ilçede biri 2003, diğeri 2007 model geçmişini bildiğim, temiz olan 600f var. Zincirleri değişmiş, egzantrik sesi olmayan. Onlar kışa kalmayabilir. Şimdi alsam muhtemelen bin lira fazlaya almış olacağım ama motorların temizliği nedeniyle bin lirayı gözüm görmüyor.
    2007 model 600f die bişey aslında yok eski yasaya göre trafiğe çıkış tarihinden ötürü 2007 model ünvanını almış veya ülkeye girişten ama bilin fabrikadan çıkışı 2006 yani oda 2006 modellerle yaşıt ama tabi öle diyosan senin fikrin saygı duymak lazım sende haklısın
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    benin hyo naz yapmaya basladi :-) 5 bin devir altında teklemeler oksurmeler tiksirmalar çileden çıkarıyor adami. tolanti de de düzensiz çalışıyor. hava sensörunu temizledik ama sıkıntı gecmedi. var mi boyle bir problem atlatan. haftasonu servis yolu gözüktü.

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benin hyo naz yapmaya basladi :-) 5 bin devir altında teklemeler oksurmeler tiksirmalar çileden çıkarıyor adami. tolanti de de düzensiz çalışıyor. hava sensörunu temizledik ama sıkıntı gecmedi. var mi boyle bir problem atlatan. haftasonu servis yolu gözüktü.
    arkadaşımdada feci vardı benim hyodada vardı ama idare ediyordum arkadaş fabrikaya dava bile açtı makinayı fabrikada tekrar baktılar tesisatı felan baştan sonra yenilediler ama yine düzelmedi o sorunu düzeltmen yüzde 1 alışman lazım yusuf başka yolu yok :D

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Avans ayarına baktırdın mı?
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Geçmiş olsun yusuf gerçekten çok can sıkıcı. Sırf bu yüzden yağ değişimine bile servisten başka yere gidemiyoruz. 7500 bakımı konusunda çok arada kalmıştım ancak senin olayından sonra servise kesin gideceğim. En azından böyle bir durumda karşımda muhatap bulurum.

Bu arada sol grenajımdaki bir vida gevşeyip düşmüş Motor artık kusursuz değil

Bu aralar motoru satmaktan vazgeçergibiyim. Yan grenajı söküp, naked ön mesnet+güzel bir gidon takıp fazer tipi bir motor yapmayı planlıyorum. Kendim halledemeyeceğim tek sorun gidona değen ön cam. İnternetten gt650s ön camı bulup getirtmem lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Ortaya çıkacak görüntü

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avans ayarına baktırdın mı?
    hayir. ayrica gerekli mi onuda bilmiyorum acikcasi. motor daha 13 binde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun yusuf gerçekten çok can sıkıcı. Sırf bu yüzden yağ değişimine bile servisten başka yere gidemiyoruz. 7500 bakımı konusunda çok arada kalmıştım ancak senin olayından sonra servise kesin gideceğim. En azından böyle bir durumda karşımda muhatap bulurum.

Bu arada sol grenajımdaki bir vida gevşeyip düşmüş Motor artık kusursuz değil

Bu aralar motoru satmaktan vazgeçergibiyim. Yan grenajı söküp, naked ön mesnet+güzel bir gidon takıp fazer tipi bir motor yapmayı planlıyorum. Kendim halledemeyeceğim tek sorun gidona değen ön cam. İnternetten gt650s ön camı bulup getirtmem lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Ortaya çıkacak görüntü

http://www.ronh.org/images/hyosung-gt650s_2.jpg
    eyvallah halil. valla elmahkum servise gidiyoruz en tirt parca bile dunya para. simdi vericem servise ne halt ederse etsinler en azindan cebim rahat. insallah cok absürd bi sıkıntı değildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımdada feci vardı benim hyodada vardı ama idare ediyordum arkadaş fabrikaya dava bile açtı makinayı fabrikada tekrar baktılar tesisatı felan baştan sonra yenilediler ama yine düzelmedi o sorunu düzeltmen yüzde 1 alışman lazım yusuf başka yolu yok :D
    ne diyosun hacim. alisilacak bisey degil bu. servis elektrik tesisatinda mi kusur buldu.?

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bizm gbi titz kil insanlarda oluyo boyle seyler bakiyorm adam hic umursamiyo bakmiyo motora devir kesici bile yok redlime gdiyo falan hic bisi yok adam biniyo biz aman suraya koymayl biri carpar aman su yagi koyalim daha iyidir derken nerde terslik var buuyo adami

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Gözüm kör olsaydıda görmeseydim bu mesajı Tam hyosung alma arefesineyim, yazmayın böyle şeyler daha almadan soğutmayın beni
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusursuz motosiklet üretilmiyor. gülü seven dikeniyle sevsin.

yusuf hyo sahibi kankalardan birinden sensör değişimi yapabilseydik ozaman net anlardık. varmı hyosu olan arkadaş etrafda.?
    yada hiç uğraşma garantili motor götür ne gerekiyosa değişsinler miss.. garantinin gözünü seveyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler