Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Batum festivali yaklaştığından ve hyo ile o kadar yolu göze alamadığımdan motoru pazarlıksız çok uygun fiyata yazdım. Hyo arayıpta kışı bekleyen varsa boşuna beklemesin kış fiyatına bırakıyorum. Pazarlık için aramayın .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bakimli-temiz-son-firsat-134452372/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-temiz-arac-ss-motor-ve-araclarla-takas-134721522/detay/

üsta para verip 2012-2013 hyo aranmakta

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    selamun aleykum arkadaşlar gt250r ıcın onerebılecegınız zıncır varmı yada zıncır dişli setı x-rıng mı almak gerek o-rıng mı butcem 250 tl falan.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alınabilecek en iyisi bu sanıyorum. Ben bundan aldım. Hem x2ring, hem did marka

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32389572/detay
    Ducati 1198SP _ RedLove

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bu ilandaki zincir gerçek mi sahte mi emin olamadım.Kutusunda vx2 yazıyor

Entel enerji DID türkiye distribütörüdür. Ve Bu zincirler VM kodu ile gelir VX2 diye birşey yok

http://magaza.entelenerji.com/520-vm-112-x2-ring.html

Bu da linki. Benim tavsiyem ne olduğu belli olmayan yerlerden almayın

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum arkadaşlar gt250r ıcın onerebılecegınız zıncır varmı yada zıncır dişli setı x-rıng mı almak gerek o-rıng mı butcem 250 tl falan.
    Servistekiler zinciri değiştirmeni mi önerdiler abi ? Geçen gün bir buluşmada 13 bindeki bir 2011 hyo nun zincirini kontrol ettik. Hala Gerginin payı vardı ancak yağlama ve germe işini biraz sık yapmaya başlamış artık arkadaş. Çünkü zincir artık kendini salmıştı. Ben hala senin zincirin bittiğine inanmıyorum ama değiştirmek tabiki iyidir. Orjinal zincir pek kaliteli değil.

Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servistekiler zinciri değiştirmeni mi önerdiler abi ? Geçen gün bir buluşmada 13 bindeki bir 2011 hyo nun zincirini kontrol ettik. Hala Gerginin payı vardı ancak yağlama ve germe işini biraz sık yapmaya başlamış artık arkadaş. Çünkü zincir artık kendini salmıştı. Ben hala senin zincirin bittiğine inanmıyorum ama değiştirmek tabiki iyidir. Orjinal zincir pek kaliteli değil.
    ya kardesım cızgı buyuk orta cızgının hemen arkasındakı cızgıde sayılır lakın aksam yol bostu tapa gaz yapayım dedım verımsız geldı bana hız o yuzden hanı boşa atıncada zıncırın esnedıgını anlıyorsunher tur donusunde.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Eğer zincir dediğin yerde ise kuruntu yapıyosun abi. Sen kafayı ona taktığın için sana öyle geliyor. Düzgün şekilde gerip, yağlarsan motorun hızına falan etki etmez. Zaten en kötü zincir ses yapar, motorun gidişine etkisi olmaz.

Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Eğer zincir dediğin yerde ise kuruntu yapıyosun abi. Sen kafayı ona taktığın için sana öyle geliyor. Düzgün şekilde gerip, yağlarsan motorun hızına falan etki etmez. Zaten en kötü zincir ses yapar, motorun gidişine etkisi olmaz.
    ızne cıkmadan sana gostereyım barı motoru sabah gelırken enjeksıyon temızleyıcı aldım bırazcık depoya koydum ustune benzın aldım su varsa temızlesın dıye petrol ofısınden aldım f6 performense producks yazıyordu kullanmak ısteyen olursa verebılırım

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Hay hay abi denk gelirsek niye olmasın Bu aralar evden pek çıkmıyorum, bu taraflara yolun düşerse haber verirsin.

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Valla sattım motorumu ama özledim keratayı da :(( ilk göz ağrısıydı

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2008
    arkadaşlar bi sorum olacak..benim zincir biraz esnemeşiti bi ustaya götürdüm gerdirmek için adam gerdi..sonra ben yola çıktım ama zincirden öyle bir rahatsız edici bir ses gelmeye başladı ki anlatamam..sonra tekrar geri döndüm durumu anlattım zamanla açılır dedi..velhasıl ben bununla 2 günde 200 km falan yol yaptım ama seste azalma yok zincir tahmin ettiğim kadarıyla dişliye çarpıyor...acaba adam paralel olarak tekerleği ayarlamadı mı da böyle ses gelmeye başladı ? :/ sonra başka bi ustaya götürdüm daha önce sorunu olmayan zincirime ve dişlisine aşınmış değiştirilmesi lazım dedi acaip moralim bozuldu :/ ne önerirsiniz ve neden böyle oldu acaba :/ ??

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı emresadik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum olacak..benim zincir biraz esnemeşiti bi ustaya götürdüm gerdirmek için adam gerdi..sonra ben yola çıktım ama zincirden öyle bir rahatsız edici bir ses gelmeye başladı ki anlatamam..sonra tekrar geri döndüm durumu anlattım zamanla açılır dedi..velhasıl ben bununla 2 günde 200 km falan yol yaptım ama seste azalma yok zincir tahmin ettiğim kadarıyla dişliye çarpıyor...acaba adam paralel olarak tekerleği ayarlamadı mı da böyle ses gelmeye başladı ? :/ sonra başka bi ustaya götürdüm daha önce sorunu olmayan zincirime ve dişlisine aşınmış değiştirilmesi lazım dedi acaip moralim bozuldu :/ ne önerirsiniz ve neden böyle oldu acaba :/ ??
    çok gerdirilince evet öyle tarifi olmayan bir vıjjjj diye dalgalanan sabit klan acaip bir ses artışı olur . ama km kaç mesela değişme vakti gelmiştir belkide , benim 2000 km oldu zinciri az gerdirdik o kadar az gerdirdiğimiz halde fena ses yapmaya başladı geri biraz bıraktık ses yapıyor şuan alışıyorsun ama aşınma varsa bekletmeden seti değiştirin.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı emresadik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bende motorumu bakıma götürdüm 7000-7500 bakımına dediğiniz olay bende de oldu zincir gerdirildikten sonra ses yapmaya başladı. Gidişini falan etkilemedi ama böyle şehir içinde düşük hızlarda ilerlerken kulağa hoş gelmeyen bir ses. Bir de aksi gibi garanti belgesi çantamdan düşmüş sanırım. Bu durumda bir sorun çıkar mı dostlar bilgisi olan varsa bir yardımcı olsun
    emresadik bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bende motorumu bakıma götürdüm 7000-7500 bakımına dediğiniz olay bende de oldu zincir gerdirildikten sonra ses yapmaya başladı. Gidişini falan etkilemedi ama böyle şehir içinde düşük hızlarda ilerlerken kulağa hoş gelmeyen bir ses. Bir de aksi gibi garanti belgesi çantamdan düşmüş sanırım. Bu durumda bir sorun çıkar mı dostlar bilgisi olan varsa bir yardımcı olsun
    Garanti belgesi aslında çok önemli değil ancak gideceğiniz servisin kıllık yapmaması esas olan. Çünkü bakımların kayıtlarını sisteme girmek zorundalar. Ruhsattaki bilgiler ile kanuninin sitemine girdiklerinde sizin yaptırdığınız bakımlar orda kayıtlı. Bu çağda hala kağıda kaşe basıp garanti verme işi bir tek kanunide kaldı sanırım.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Garanti belgesi aslında çok önemli değil ancak gideceğiniz servisin kıllık yapmaması esas olan. Çünkü bakımların kayıtlarını sisteme girmek zorundalar. Ruhsattaki bilgiler ile kanuninin sitemine girdiklerinde sizin yaptırdığınız bakımlar orda kayıtlı. Bu çağda hala kağıda kaşe basıp garanti verme işi bir tek kanunide kaldı sanırım.
    Daha önceki aldığım arkadaş kaşeleri bastırmış. Ben Tarsus'a gittim Adana da ki servis kıllık etti illa shell koycam diye bende koydurmam deyince tripler başladı. Valla Tarsus'ta ki servisten çok memnun kaldım adamlar çok ilgililer. Bilgisayara giriş yaptı zaten. Sorun olsaydı sanırım söylerdi önceki bakımlar görünmüyor diye. Bu arada bilgilendirme için teşekkürler
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Servislerin kullanıcya yardımcı olması tamamen kendi ellerinde. O kağıdın bir önemi yok ama kıllık yapmak isterseler çok önemi olur. Kısacası temiz bir yere gittikten sonra bişey olmaz. Zaten bilgisayara giriş yaparken önceki bakım girilmemişse son bakımıda giremiyorlar. Bu yüzden kafanız rahat olsun.
    sailor33 bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar birşey sorucam yağ değişmini yapacağım ama vida sıkışmış vidayı saat yönündemi çevirerek açıyorduk uzun süre oldu yağını kendim değiştirmeyeli hep serviste değiştirdiğim için unutmuşum

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arka frenin olduğu taraftan yanaştığınızda sola doğru çevirerek açmanız gerekli.
    gugukk bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey sorucam yağ değişmini yapacağım ama vida sıkışmış vidayı saat yönündemi çevirerek açıyorduk uzun süre oldu yağını kendim değiştirmeyeli hep serviste değiştirdiğim için unutmuşum
    o vida sıyırmaya çok müsait,olmuyorsa etrafındaki 8lik 3 tane somunu sökerek boşaltabilirsin
    gugukk bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler