Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis bir sorun olduğunda ecuyu bilgisayara bağlıyor. Daha önce egzoz değişmiş mi değişmemiş mi bunu kayıtlı değerlerden anlıyor. Halletme gibi bir durum olamaz. Ha her serviste bilgisayara bağlayacak ekipman yok, o ayrı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

10.000 tl gayet mantıklı bir fiyat. Motorun sıfırı şuan 12.085 tl + plaka masrafları. O kadar düşürmek gibi bir şansınız yok. Zamlanmadan önce uzun uzun pazarlık ederek yarısı peşin 10800e aldım. Daha fazla da düşüremezsiniz bayi eş dost olmadıkça. Zamlanmadan önce adam stok yaptı ucuza aldı ucuza verir diye de düşünmeyin, bir satıcı sattığı malı tekrar yerine koyamazsa o ticarethane dönmez.
    Ulan bunlar yine fiyat yükseltmişler. Daha geçen hafta 10.500'e satıyorlardı peşin paraya
    12 diyince direk arkadaşı aradım. Abi fiyatlar yükseldi dedi...
    Ninja almak daha mantıklı bu fiyata der polemik çıkartırım abi

Ben 10.500 üzerinden konuşuyordum. Şuanki sıfır fiyatı için, istediğiniz para gayet mantıklı dostum. Kusura bakmayın.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    hyosung gt250r buji başlığı lazım. sıfır ikinciel farketmez. bugün kargo yapabilecek birilerinde var mı? Fabrikada yokmuş.

YME001A17A17901 BUJİ BAŞLIĞI ORTA-MS3-250

0 507 929 9999 - Enes

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    fiyatlar yükseldi tabi 10.300 e kim almış sıfırını şimdi son zamlardan sonra o fiyata imkansız yusuf arkdaş yeni almıştı sanırım kör bela pazarlık yarı peşin 10.800 dio e plaka şubu 11.300 ü fln bulur yani 2013 5000 de motoru 10 a 9.750 vs almak mantıksız değil bence ha sıfır olsun kolisini ben açayım diyorsanız paradada sıkıntı yoksa o başka

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar yükseldi tabi 10.300 e kim almış sıfırını şimdi son zamlardan sonra o fiyata imkansız yusuf arkdaş yeni almıştı sanırım kör bela pazarlık yarı peşin 10.800 dio e plaka şubu 11.300 ü fln bulur yani 2013 5000 de motoru 10 a 9.750 vs almak mantıksız değil bence ha sıfır olsun kolisini ben açayım diyorsanız paradada sıkıntı yoksa o başka
    Daha 10 gün önce avrupa yakasında, başakşehir taraflarından arkadaşa 10.400 liraya sıfır 13 kasa aldık.
    İlk söylenen fiyat 10.600 imiş. Çingene pazarlığı ile 10.400e almışlar peşin para.
    Fiyatlar uçuk derecede yükselmiş.
    Eğer alıcağınız, bekleyen bir motor var ise 9.500e kadar indirin fiyatı. Sezon sonu malum..

enxdesign Aciliyeti var ise, tek silindir sorunu yaşıyor iseniz internetten benzer pipo siparişi verebilirsiniz. Kadıköydeki st bayisine sorun, akşam alıp kargoliyim isterseniz.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha 10 gün önce avrupa yakasında, başakşehir taraflarından arkadaşa 10.400 liraya sıfır 13 kasa aldık.
    İlk söylenen fiyat 10.600 imiş. Çingene pazarlığı ile 10.400e almışlar peşin para.
    Fiyatlar uçuk derecede yükselmiş.
    Eğer alıcağınız, bekleyen bir motor var ise 9.500e kadar indirin fiyatı. Sezon sonu malum..

enxdesign Aciliyeti var ise, tek silindir sorunu yaşıyor iseniz internetten benzer pipo siparişi verebilirsiniz. Kadıköydeki st bayisine sorun, akşam alıp kargoliyim isterseniz.
    Teşekkür ederim, fatih kılıçlı'da buldum çıkma olarak. Orjinali 18 lira, çıkması 30 lira :D

yeşilyurt'u aradım yok malesef. fabrikada yok.

Dün http://www.ngkbujimarket.com/product.php?id_product=706 bunu sipariş ettim, malesef çok kısa kalıyorlar. Halbuki bu konunun önceki mesajlarında uygun olabileceğine dair mesajlara güvenerek almıştım. Tecrübe oldu. Buradaki (XD05F Buji Başlığı) ngk buji pipoları hyosung gt250r'a olmuyor.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, fatih kılıçlı'da buldum çıkma olarak. Orjinali 18 lira, çıkması 30 lira :D

Dün http://www.ngkbujimarket.com/product.php?id_product=706 bunu sipariş ettim, malesef çok kısa kalıyorlar. Halbuki bu konunun önceki mesajlarında uygun olabileceğine dair mesajlara güvenerek almıştım. Tecrübe oldu. Buradaki (XD05F Buji Başlığı) ngk buji pipoları hyosung gt250r'a olmuyor.
    Başka bir başlık vardı. Hangisi bulamadım ama o oluyordu. Keşke sorsaydınız. Bir çok link verildi ürünler ile ilgili. Bizde deneme yanılmayla almıştık

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şurada var fakat APS ile gönderdiği için kargo çok pahalı ve saçma bir fiyata ulaşıyor

http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1701

Forumda GV650i nickli kaya abi var Üsküdar civarında. Onun elinde olma ihtimali var.
    ver gazı... ver çoşkuyu

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    13 modelde bayrak hala bende 10 bın lıra düz var mı daha düşüğü

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8.250 veriyim bana sat

Motosikleti
    pıyasa düşüren asıl eleman burda beyler yakalayın

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    pıyasa düşüren asıl eleman burda beyler yakalayın
    8.000TL son

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurada var fakat APS ile gönderdiği için kargo çok pahalı ve saçma bir fiyata ulaşıyor

http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1701

Forumda GV650i nickli kaya abi var Üsküdar civarında. Onun elinde olma ihtimali var.
    Fatih kılıçlı'dan sipariş ettim mecburen 30 lira verip. İnşallah doğru parçadır ve sağsalim elime ulaşır.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    8.000TL son
    4 ayda 3 bın zarar edıcegıme benzın döker yakarım daha iyi

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    4 ayda 3 bın zarar edıcegıme benzın döker yakarım daha iyi
    Benim genelde motorumu satarken kullandığım tabir bu. 14 yazıyorsa adam utanmadan telefonda 12 veririm diyince....
    leventgocukl bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Bro senden başka 10bine alan biri daha var da forumda var mı bilmiyorum. Fuarda kayalar motor satmış o fiyata

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane

54RR Oktay kardeşim ST servislerini iyi bildiğim için, şunu diyebilirimki... ÖYLE BİR DÜNYA YOK ! Bir başka servise götürdüğünüzde motoru garantiden çıkartırlar. He arkadaşı gözyummuştur... Ama o motor alındığında ve başka bir servise götürüldüğünde garantiyi yalan ederler.

Yazıların üstünde vernik var. Yazılar söküldüğünde deponun boyanması gerekli. Yoksa izi kalıyor... Bunu zamanında bizde denemiştik Yakından bakılması gerekli ne yaptıklarına...
    Servis bir sorun olduğunda ecuyu bilgisayara bağlıyor. Daha önce egzoz değişmiş mi değişmemiş mi bunu kayıtlı değerlerden anlıyor. Halletme gibi bir durum olamaz. Ha her serviste bilgisayara bağlayacak ekipman yok, o ayrı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Motorun sahibi orjinal egzozuda veririm yanında diyor, şimdi alıp orjinal egzosu taksam garanti yine anlarmı egzozun değiştiğini ? Birde bu egzoz neden garanti dışı bırakıyor ? Değişimden sonra beynemi müdahale ediyolar yazılım olarak ?
    + Motorun 0 fiyatını 12bin yapmış kitapsızlar, bu böyle devam ederse motor flan alamıcaz galiba habire zam habire zam...
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Litrelik motorlarda beyne müdahale ediliyor egzoz değişiminden sonra. GT250R için olay nasıldır bilmem. Görmedim-duymadım-bilmiyorum

üzerindeki egzoz nasıl montajlanmış buda önemli. Orj egzoz borusu filan ? + arkadaş makineye bağlıyorlar demiş. . .

Dostum acele etme. İlla temiz doğru düzgün motorlar düşecektir. Üzerindeki egzoz sanayi işi 150 liralık egzozlardan.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun sahibi orjinal egzozuda veririm yanında diyor, şimdi alıp orjinal egzosu taksam garanti yine anlarmı egzozun değiştiğini ? Birde bu egzoz neden garanti dışı bırakıyor ? Değişimden sonra beynemi müdahale ediyolar yazılım olarak ?
    + Motorun 0 fiyatını 12bin yapmış kitapsızlar, bu böyle devam ederse motor flan alamıcaz galiba habire zam habire zam...
    Motosikleti aldığım bayiyle bu egzoz işini konuştum alırken. Orijinali bozmadan yapsam servise giderken orijinal egzozla gitsem yine anlarlar mı dedim. Anlaşılıyor dedi ecuyu sisteme bağlayınca egzoz çıkışındaki basınçlar hava yakıt oranları vs görülebiliyormuş sistemden. Yani neler görünüyor sistemden çok teknik konuşmadık ama özet olarak egzozda vs yapılan oynamalar rahatlıkla anlaşılıyormuş. Bu sistem her bayide var mı dedim. Bizde var 5000 tlye aldım cihazı, başka bir yerde sorun olduğunda vs bize yollanıyor dedi. Yani garanti bitmeden bu egzoz işine bulaşmamak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Rutin bakımlarda yapılan bir işlem değil bu anladığım kadarıyla. Ama ilerde motorda bir sorun olduğunda bu cihaza bağlanacak alet. O zaman da görünecek ve sen egzozla oynamışsın garantin iptal diyecekler.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Motosikleti aldığım bayiyle bu egzoz işini konuştum alırken. Orijinali bozmadan yapsam servise giderken orijinal egzozla gitsem yine anlarlar mı dedim. Anlaşılıyor dedi ecuyu sisteme bağlayınca egzoz çıkışındaki basınçlar hava yakıt oranları vs görülebiliyormuş sistemden. Yani neler görünüyor sistemden çok teknik konuşmadık ama özet olarak egzozda vs yapılan oynamalar rahatlıkla anlaşılıyormuş. Bu sistem her bayide var mı dedim. Bizde var 5000 tlye aldım cihazı, başka bir yerde sorun olduğunda vs bize yollanıyor dedi. Yani garanti bitmeden bu egzoz işine bulaşmamak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Rutin bakımlarda yapılan bir işlem değil bu anladığım kadarıyla. Ama ilerde motorda bir sorun olduğunda bu cihaza bağlanacak alet. O zaman da görünecek ve sen egzozla oynamışsın garantin iptal diyecekler.
    Kayalar motor sanırım dediğin bayi başka 1 bayide ya var ya yoktu sanırım
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Evet kayalar. Adam daha alet parasını çıkarmadı diyor. Hyo sorunsuz motor demekki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler