Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Bende dudullu taraflarındayım yaza doğru bende gtr 250 r almayı planlıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dudullu taraflarındayım yaza doğru bende gtr 250 r almayı planlıyorum
    Ocak veya şubat ayı içerisinde alıcağım Allahın izniyle. En azından şuanki planlarım bu yönde

Hyo alın, hep beraber takılırız işte ne güzel. Semt çocukları
    wolrath bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ..............
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Bişey sormak istiyorum motorumu temizlemek için bi kaç parça ürün aldım bunlardan biriside jant temizleyici orda arkasını okumadım eve geldıgımde baktım ki şöyle yazıyor '' Her türlü çelik alaşımlı jantta kullanılabılır. Asit içermeyen formasyonu sayesinde yumusuak plastık ve boyatı tum metal parcalar ıcın uygundur'' bizim jantlar alumınyumdu o yuzden kullansam bı zararı olurmu ve egzosum kararmaya basladı onun ıcın bu urun bulamadım ne yapmamı tavsıye edersenız bu jant temızleyıcıyı egzos ıcınde kullanabılırmıyım bi de pasta cila aldım bu pasta cilayı motorun heryerıne surebılırım dımı yan grenajına vs cevaplar için simdiden cok tesekkur ettım

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey sormak istiyorum motorumu temizlemek için bi kaç parça ürün aldım bunlardan biriside jant temizleyici orda arkasını okumadım eve geldıgımde baktım ki şöyle yazıyor '' Her türlü çelik alaşımlı jantta kullanılabılır. Asit içermeyen formasyonu sayesinde yumusuak plastık ve boyatı tum metal parcalar ıcın uygundur'' bizim jantlar alumınyumdu o yuzden kullansam bı zararı olurmu ve egzosum kararmaya basladı onun ıcın bu urun bulamadım ne yapmamı tavsıye edersenız bu jant temızleyıcıyı egzos ıcınde kullanabılırmıyım bi de pasta cila aldım bu pasta cilayı motorun heryerıne surebılırım dımı yan grenajına vs cevaplar için simdiden cok tesekkur ettım
    Jant parlatıcısı egzoz'da ne kadar sağlıklı olabilir bilmiyorum batuhan emmee elime geçince seni boğazlayabileceğimi biliyorum. Egzozun için resimli sunum yaptım sana Daha kralını bulamazsın dedim, biçilmiş kaftan dedim o ürün için... Satıldığı yeri bile söyledim. Halen egzoz diyorsun Adını unuttum gerçi ürünün.. Resim duruyor ise eklesene buraya ?

Pastayı sünger yardımıyla kadın örneğini vermiştim nasıl yapılacağı ile ilgili... Ah gençlik ah hiç abi sözü dinlemiyorsunuz

Not: Janta, saça sürer gibi bir okka sürme (Sıvımı-krem şeklindemi?) Sünger yardımıyla yine dediğim gibi kadın örneğindeki gibi uygula. Bir sorun olmaz, mis gibi olur ohhhh...

Bu arada telefonda dediğim işlemleri hallettinmi ?

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    selamun aleykum soylebır sorunla karsılasan oldu mu hıc motor devırlenmesınde bır garıplık var suan yıllık ızın nedenıyle kırsal kesımdeyım yollar tozlu benzın de sorunlu olabılır bulundugum yer ıtıbarı ıle bujılerı 600 km once degıstırdım 7000 bakımında acaba bu sesıı ve devırlenmeyı neden yaparhttp://www.youtube.com/watch?v=IZUVf8_Z-kY&feature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=IZUVf8_Z-kY&feature=youtu.be

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum soylebır sorunla karsılasan oldu mu hıc motor devırlenmesınde bır garıplık var suan yıllık ızın nedenıyle kırsal kesımdeyım yollar tozlu benzın de sorunlu olabılır bulundugum yer ıtıbarı ıle bujılerı 600 km once degıstırdım 7000 bakımında acaba bu sesıı ve devırlenmeyı neden yaparhttp://www.youtube.com/watch?v=IZUVf8_Z-kY&feature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=IZUVf8_Z-kY&feature=youtu.be
    Ustam o devirlenme bende de oluyor motor biraz ısındıktan sonra düzeliyor. İlk çalışmada yada uzun seyahatten sonra durduğum da oluyor genelde. Normal o ama pa pat gibi bir ses geliyordu onuda sağolsun ustam bir başka ustaya götürdü Bir ayar yapmış bir yerden ama tam o da bilmiyor. Bkayım öğrenebilirsem sana bildiririm
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant parlatıcısı egzoz'da ne kadar sağlıklı olabilir bilmiyorum batuhan emmee elime geçince seni boğazlayabileceğimi biliyorum. Egzozun için resimli sunum yaptım sana Daha kralını bulamazsın dedim, biçilmiş kaftan dedim o ürün için... Satıldığı yeri bile söyledim. Halen egzoz diyorsun Adını unuttum gerçi ürünün.. Resim duruyor ise eklesene buraya ?

Pastayı sünger yardımıyla kadın örneğini vermiştim nasıl yapılacağı ile ilgili... Ah gençlik ah hiç abi sözü dinlemiyorsunuz

Not: Janta, saça sürer gibi bir okka sürme (Sıvımı-krem şeklindemi?) Sünger yardımıyla yine dediğim gibi kadın örneğindeki gibi uygula. Bir sorun olmaz, mis gibi olur ohhhh...

Bu arada telefonda dediğim işlemleri hallettinmi ?
    Oof abi unutmusum hepsını ya ozur dılerım valla malzemelerı alınca kafa kalmadı unuttum dedıklerını 3 gundur burda yoktum zaten oğuz abı sende olmasan kımsenın cevap verıcegı yok tamam tamam ama şimdi hepsini hatırladım konuştugumuz işleride halletım daha az sıkıntıyla gezıcem artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Oğuz abi resımler duruyomus carrefour veya bahuous da satılıyo demıstın lazım olanlarada yardım etmıs olalım

[IMG]URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/80dk.jpg/][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam o devirlenme bende de oluyor motor biraz ısındıktan sonra düzeliyor. İlk çalışmada yada uzun seyahatten sonra durduğum da oluyor genelde. Normal o ama pa pat gibi bir ses geliyordu onuda sağolsun ustam bir başka ustaya götürdü Bir ayar yapmış bir yerden ama tam o da bilmiyor. Bkayım öğrenebilirsem sana bildiririm
    cok sevınırım motorlar aynı zaten sızınkıyle.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Oof abi unutmusum hepsını ya ozur dılerım valla malzemelerı alınca kafa kalmadı unuttum dedıklerını 3 gundur burda yoktum zaten oğuz abı sende olmasan kımsenın cevap verıcegı yok tamam tamam ama şimdi hepsini hatırladım konuştugumuz işleride halletım daha az sıkıntıyla gezıcem artık
    Estağfurullah, bilgim dahilinde yardımcı olabileceğim bir şey olursa... Telefonumu biliyorsun

En azından belgelerin tam olur. %50 şansın var Durma.....

bi buluşma ayarlanması gerek hafta içi çarşamba akşam 8de anadolu yakası diyorum ben var mıdır katılan ben araçsızım almayı düşünüyorum 1-2 ay içinde hem muhabbet etmek hemde bilgi almak için var mı katılan ?

gelicek olanlar ismini yazıp numaralandırarak paylaşırsa sevinirim

1-tolunay17

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı tolunay17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi buluşma ayarlanması gerek hafta içi çarşamba akşam 8de anadolu yakası diyorum ben var mıdır katılan ben araçsızım almayı düşünüyorum 1-2 ay içinde hem muhabbet etmek hemde bilgi almak için var mı katılan ?

gelicek olanlar ismini yazıp numaralandırarak paylaşırsa sevinirim

1-tolunay17
    Gün saat farketmez ama avrupaya gelırsenız hatta avcılar olsun bulusma yerı burda gezılcek yer daha cok
    Life is short enjoy it .

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Pasta cila siyah plastikte leke bırakabiliyor. Uygularken o aksamlara bulaştırmamaya dikkat edin

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Gün saat farketmez ama avrupaya gelırsenız hatta avcılar olsun bulusma yerı burda gezılcek yer daha cok
    Anadolu olursa bende gelebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocak veya şubat ayı içerisinde alıcağım Allahın izniyle. En azından şuanki planlarım bu yönde

Hyo alın, hep beraber takılırız işte ne güzel. Semt çocukları
    güzel olur

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok sevınırım motorlar aynı zaten sızınkıyle.
    Sorun bujiden muhtemelen. Bende de aynı sorun olduğunda bujileri değiştirince sorun çözülmüştü. Ama işin enteresanı çıkardığımız bujilerde sorun yok gibiydi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun bujiden muhtemelen. Bende de aynı sorun olduğunda bujileri değiştirince sorun çözülmüştü. Ama işin enteresanı çıkardığımız bujilerde sorun yok gibiydi.
    bosch iridyum buji kullanın... Bu işin asıl ehli bosch'dur...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    2-3 günde bir lastiklerimin basıncı 10 a kadar düşüyor muhtemelen içeride çivi var maslak oto sanayiye gitsem orada fitil yama filan atarlarmı?

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    kore den çıkıp çin e mi girdi hysoung kanuni altında ve hava soğutmalı diyor 2013 ler detaylı bilgi vericek?

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3 günde bir lastiklerimin basıncı 10 a kadar düşüyor muhtemelen içeride çivi var maslak oto sanayiye gitsem orada fitil yama filan atarlarmı?
    kadıkoy zenn moto ya götür bence. motosiklet lastikcisi. evlendirme dairesinin karşısındaki isparkın orada. hem erenköy yazıyor profilinde yakın sana.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kore den çıkıp çin e mi girdi hysoung kanuni altında ve hava soğutmalı diyor 2013 ler detaylı bilgi vericek?
    Hyosung bildiğimiz hyosung. kore malı. kanuni alip satıyor kolisini bile açmıyor. gt250rlar ve nakedlar zaten başından beri hava/yağ soğutmalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler