Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki motor hakkında yorum yapabilecek varmı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34338069/detay
    Fiyat, kilometereye göre yüksek geldi. Ara sıra çok güzel motorlar düşüyor uygun fiyata. 1 gün içerisinde satılıyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32693728/detay
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat, kilometereye göre yüksek geldi. Ara sıra çok güzel motorlar düşüyor uygun fiyata. 1 gün içerisinde satılıyor...

Mecbur kışı beklicez galiba
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bende kışı bekleyenlerdenim dostum. Şölye kar kış kıyamet gelsinde hele bi... 2012 az kilometrelerde temiz bir şey denk getirir getirmez saldırıcam hemen

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE

2 yaşında motor ve 6500 km de. 65000 olarak gördün heralde 0 ı 11 bin lirayı geçen motordan bahsediyoruz fiyat daha ne kadar inmeli sizce?

bence ilandaki motorun fiyatı olması gereken düzeyde.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yaşında motor ve 6500 km de. 65000 olarak gördün heralde 0 ı 11 bin lirayı geçen motordan bahsediyoruz fiyat daha ne kadar inmeli sizce?

bence ilandaki motorun fiyatı olması gereken düzeyde.
    Ben arkadaşın verdiği link üzerine o yorumu yaptım yusuf kardeşim. Benim verdiğim link ise, dediğiniz gibi tam değerinde. Bu yüzden arkadaşa paylaştım. Gt250R arıyor ise, baksın diye

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Ben arkadaşın verdiği link üzerine o yorumu yaptım yusuf kardeşim. Benim verdiğim link ise, dediğiniz gibi tam değerinde. Bu yüzden arkadaşa paylaştım. Gt250R arıyor ise, baksın diye

bro ben sattım 2013 u bende kovalıcam kısın 600 cc bulamazsak hyo :D

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı korayysezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bro ben sattım 2013 u bende kovalıcam kısın 600 cc bulamazsak hyo :D
    Kredi çekmek içime sinse bu gün alırım hiç beklemem, hem para biriksin kışa kadar hem fiyatlar ucuzlar gerçi arkadaşlar feci şekilde gaz veriyor 600lük al diye
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Selam dostlar sonunda hyoma kavuştum 2012 model. Adana Mt nin Başkanı Bora abi sağolsun bana yoldaş oldu beraber gidip iki motor geri döndük.Fotograflar onunmakinasında olduğundansadece link verebiliyorum.Darısı olmayanlarınbaşına

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...ml#post3125949

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar sonunda hyoma kavuştum 2012 model. Adana Mt nin Başkanı Bora abi sağolsun bana yoldaş oldu beraber gidip iki motor geri döndük.Fotograflar onunmakinasında olduğundansadece link verebiliyorum.Darısı olmayanlarınbaşına

Hayırlı olsun bende para biriktirip kışı bekleyenlerdenim .

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    İnşallah gönlünden gçen olur
    sekohtc bunu beğendi.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    hayırlısıyla kullanman dileklerimle üstat benim er6f işinde yalan var gibi o yüzden beklemeye aldım en yakın sürede ben de alırım inşallah
    yakuza_64 bunu beğendi.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    5000 e verseler gene pahalı dicekler sanırım walla değerinde çok aşşa satcağıma acilde ihtiyacım yoksa bırak kalsın daha iyi ;)

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun sıfır gibi motor aldınız. Kazasız belasız kullanırsınız inş.

Bende ilanımı yeniledim. İnsanlara iyilik yaramıyor, ucuza verip yeni motor alacaktım. Ancak 1-2 tane kendiniz bilmez yüzünden artık fiyatıda yükselttim. Alacağım motorda satıldı.
    Bundan sonra satılırsa ekime kadar artık. Pazarlık içinde hiç boşuna aramayın, gelin motoru görün sonra konuşalım. Egzos takılmış, grenajı kırık çatlak motorlardan değildir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bakimli-temiz-son-firsat-134452372/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla kullanman dileklerimle üstat benim er6f işinde yalan var gibi o yüzden beklemeye aldım en yakın sürede ben de alırım inşallah
    Abi acele etme o motordan sana hayır gelmez. Elle tutulur yeri kalmamış onun.

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Ben bişey sormak istiyorum yine kontagı cevırdıgımde benzının yanında hararet gostergesı cıkıyo ama normale donunce calısınca yok oluyo herkestemı oyle acaba ve şu an benım motorumda orjınal egzosu var cok tatlı bı ses cıkıyo çok prof gelıyo benım kulagıma ama arkadaslarım egzos takalım dıyolar cok sessızmıs guzel bı egzos taktıgımızda ses 600 luklerı andırıyomu eger benzemıyosa hıc ugrasmam bu halını cok sevdım zaten

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Normal . 2 silindir 4 silindiri andırmaz ama çok güzel, tok bir ses elde edilebiliyor. Paraya kıymak lazım. Sırf sesi güzel olsun diye de o paralar verilir mi? Zevk meselesi kişiden kişiye değişir

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun serkan alan arkadaşa da gule gule kulanması dılegıyle sıteden bırılerıne gıtmesı guzel bırseyy.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bişey sormak istiyorum yine kontagı cevırdıgımde benzının yanında hararet gostergesı cıkıyo ama normale donunce calısınca yok oluyo herkestemı oyle acaba ve şu an benım motorumda orjınal egzosu var cok tatlı bı ses cıkıyo çok prof gelıyo benım kulagıma ama arkadaslarım egzos takalım dıyolar cok sessızmıs guzel bı egzos taktıgımızda ses 600 luklerı andırıyomu eger benzemıyosa hıc ugrasmam bu halını cok sevdım zaten
    ama kardesım sen dıkkat et daha motoru pek tanımıyorsun sanırımmegzoz gorecelı bırsey kımı ıkı sılındıre hasta kımı dort sılındır sesıne orjınal egzozdan sonra performans egzosu hem ıyı hem kotu ses dıkkat cekıcı lakın bu dıkkat trafıkde şahin arkadaşlarında dıkkatını cekıyor hergun cevırmeye ıstısnasız gırıyorumm
    sekohtc bunu beğendi.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bişey sormak istiyorum yine kontagı cevırdıgımde benzının yanında hararet gostergesı cıkıyo ama normale donunce calısınca yok oluyo herkestemı oyle acaba
    dijital göstergeli bütün gt 250 lerde aynısı oluyor. göstergenin dijital paneli gt 650 ile aynı. ilk açılışta lcd dijitlerinin hepsinin sağlamlığı anlaşılabilsin diye kısa bir süreliğine hepsi aktif oluyor. sonrasında fonksyonu olmayan alakasız dijiler sönüp kayboluyor.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ahmet'in motorunun fotoları

puser ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Başkanım sağolasın sende olmasan fotoda çekemeyecektik Tecrübeli insanın hali başka tabi
    tr_select bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler