Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusursuz motosiklet üretilmiyor. gülü seven dikeniyle sevsin.

yusuf hyo sahibi kankalardan birinden sensör değişimi yapabilseydik ozaman net anlardık. varmı hyosu olan arkadaş etrafda.?
    yada hiç uğraşma garantili motor götür ne gerekiyosa değişsinler miss.. garantinin gözünü seveyim
    istanbullu hyosung kullanicisi arkadaslardan rica ediyorum evet.. su hava sensörunu 2 dakika deneyelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, fatih kılıçlı'da buldum çıkma olarak. Orjinali 18 lira, çıkması 30 lira :D

yeşilyurt'u aradım yok malesef. fabrikada yok.

Dün http://www.ngkbujimarket.com/product.php?id_product=706 bunu sipariş ettim, malesef çok kısa kalıyorlar. Halbuki bu konunun önceki mesajlarında uygun olabileceğine dair mesajlara güvenerek almıştım. Tecrübe oldu. Buradaki (XD05F Buji Başlığı) ngk buji pipoları hyosung gt250r'a olmuyor.

ben o pipoları yada benzerini daha doğrusu bizim motora uyanı 10 tl ye falan almıştım sanırım.ben sizin yerinizde olsam bıraz çevredeki motor parçaları satan yere bakardım isimleri markaları değişik olabilir ama pek çok pipo hyolara uyuyor...

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih kılıçlı'dan sipariş ettim mecburen 30 lira verip. İnşallah doğru parçadır ve sağsalim elime ulaşır.
    yarı fiyatına gönderebilirim isteyen varsa

güney_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı geceler arkadaşlar bende hyo alma cabalarındayım bakalım kısmetse düşünüyorum genel olarak alan arkadaşlar memnun gibi gördün satan ya sıfırını yada 600 lük makinaya gecmek için satıyor galiba

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarı fiyatına gönderebilirim isteyen varsa
    Hocam yarın elime ulaşırsa ve motora uyarsa gerek kalmaz. Ama bir sorun çıkarsa inşallah çıkmaz, mesaj atarım.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Selam abiler bu ilanı gördüm fakat sizin gibi hyosung ustalarına sormadan içim rahat etmiyecek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33045257/detay
    bu motoru almaya karar verdim motor hakkında hiçbir bilgim yok sadece kullanmayı biliyorum
    göründüğü kadarıyla bu canavarı yorumlarmısınız size zahmet

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    biraz once bıraktım servise motoru. bakalim artık.
    leventgocukl bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı serdar6o adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam abiler bu ilanı gördüm fakat sizin gibi hyosung ustalarına sormadan içim rahat etmiyecek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33045257/detay
    bu motoru almaya karar verdim motor hakkında hiçbir bilgim yok sadece kullanmayı biliyorum
    göründüğü kadarıyla bu canavarı yorumlarmısınız size zahmet
    Gözüme ilk takılan detay; Gösterge panelinin altından kablolar sarkmış....
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    hava sensöründen oldugumu birazdaha farklı tepki veriyor benim başıma gelen daha farklıydı.

Motor sadece 5bine kadar degil 2-3 saniyeligine anlık gaz kesmeler yapıyordu 8bin devirde olsun 9bin devirdede olsun yapıyordu .

Ayrıca hava sensörü bozuk olan motor rolantide düzgün çalışmıyor kendi kendine 4-5bin devire çıkarıyor durduk yere gaz veriyor.

asıl mantıgı şu zaten yakıt hava karışımını ayarlayan sensör ayarı tam yapamıyor karbüratörlü olsa böyle sorunlar hiç yaşamaazdık tabide arkadaşın dedigi gibi gülü seven dikenine katlanır.

çözümlenmicek bi olay degil hiç bir motorun çözümlenmicek bi durumu olamaz çözemiyen usta ve servis olur.

bu hyosungun ben kronik arızası olarak görüyorum hava sensörünü bozmasını çünkü başka arkadaşlarımında başına geldi.

ben koreden getirttirdim ve durumu hallettim.

son olarakta sadece hava sensörü degil ben 2 sensör getirttirdim 2side bozulmustu. digeride hava basınç sensörüydü.

vede şu grenajları söküp naked haline sokucak arkadaşıma tavsiyem bence motoru yazık eder diye düşünüyorum sana tavsiyem

sv 650S dir lütfen bir bak tam senlik tork V motor düşük yakıt rahat oturuş posizyonu ve altında grenaj yok .

şahsen ben yolda altı sökülü grenajsız hyo görsem ss versiyon oldugunu hemen anlardım ve kaza sonucu oldugunu düşünürdüm.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Selamlar herkese. Katlanır plaka olarak bunu sipariş etmeyi düşünüyorum: http://merkezyedekparca.com/detay.asp?urunid=1740&p=Hyosung%20Katlanir%20Plaka lik

Vidaları sürekli gevşeyen plakalık bu mudur? Yada önerebileceğiniz başka bir alternatif var mı?

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese. Katlanır plaka olarak bunu sipariş etmeyi düşünüyorum: http://merkezyedekparca.com/detay.asp?urunid=1740&p=Hyosung%20Katlanir%20Plaka lik

Vidaları sürekli gevşeyen plakalık bu mudur? Yada önerebileceğiniz başka bir alternatif var mı?
    pıyasadakılerın cıvata seklı hepsınde aynı benımkıde gevsıyordu 2 somun takarak halletım 2 ay oldu sıkıntı yok

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz once bıraktım servise motoru. bakalim artık.
    Tekrardan geçmiş olsun yusuf, bizim bu taraflara yolun düşerse sensörü deneyebiliriz.

Bende bugün gittim 7500 bakımını yaptırdım motoparkta. Bakım kağıdını kaşeledi ancak kanuninin sitemine kayıt yapmadı, önceki bakımlarda yapılmıştı.
    Şart değil mi bunun yapılması ?

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüme ilk takılan detay; Gösterge panelinin altından kablolar sarkmış....
    Yani usta ? görünüş bakımından cezbetti fakat eski olması ve forumda baya tartışılan apaçi tipli bi sahibi olması tedirgin ediyor beni
    6 ay önce cup motor almıştım bin liraya masrafları eksikleriyle beraber 5 buçk milyara gelmişti motor bidaha olmasını istemediğim bi durum

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    kız gibi makine forumdan birine gitsin;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4187378/detay/

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız gibi makine forumdan birine gitsin;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4187378/detay/
    Siz bu gidişle kışa kadar satamayacaksınız. Bende ediremite giderken hazır yanınıza uğrayıp bu motoru alıcağım gibi duruyor
    Çingene pazarlığı yaparım ona göre ama

Diğer arkadaş için; Dostum o motor kurcalanmışa benziyor. En basiti kafa açılmış, kablolar sarkmış. Yakından görmeden bir şey denemez. Sesinin dinlenmesi, iyi bir ustaya gösterilmesi gerekli...
    serdar6o bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan geçmiş olsun yusuf, bizim bu taraflara yolun düşerse sensörü deneyebiliriz.

Bende bugün gittim 7500 bakımını yaptırdım motoparkta. Bakım kağıdını kaşeledi ancak kanuninin sitemine kayıt yapmadı, önceki bakımlarda yapılmıştı.
    Şart değil mi bunun yapılması ?
    sorun halledildi halil. kontrol etmemize rağmen farkedemedik. sorun buji piposundaki çatlak çıktı:-)

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun halledildi halil. kontrol etmemize rağmen farkedemedik. sorun buji piposundaki çatlak çıktı:-)
    Mesaj attım Daha önceki mesajlarımda yazmıştım. Tek silindir muhabbeti varsa-rolanti dengesizliği var ise sorun buji piposundandır diye. Bujide olabilir...

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ilk pipolari kontrol ettim zaten ama gozden kacti demek ki:-)

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz bu gidişle kışa kadar satamayacaksınız. Bende ediremite giderken hazır yanınıza uğrayıp bu motoru alıcağım gibi duruyor
    Çingene pazarlığı yaparım ona göre ama

Diğer arkadaş için; Dostum o motor kurcalanmışa benziyor. En basiti kafa açılmış, kablolar sarkmış. Yakından görmeden bir şey denemez. Sesinin dinlenmesi, iyi bir ustaya gösterilmesi gerekli...
    valla 600f almasam satmazdım bu motoru hele ki yenisi 12binleri görmüşken.Gelince motoru bi gör pazarlık yapmak istemezsin 0 gibi çünkü
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 600f almasam satmazdım bu motoru hele ki yenisi 12binleri görmüşken.Gelince motoru bi gör pazarlık yapmak istemezsin 0 gibi çünkü
    Emin ol isterim Kışa kadar durursa o motor büyük ihtimalle ben alırım. Fiyatıda çok öldürmem ama bi 8.000e çekmeye çalışırım şimdiden söyliyimde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler