Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bunu nasıl ayırt edeceğiz, benim hoşuma giden beyaz kadranlı gösterge paneline sahip olan modeller, mayıs a kadar arıycam en uygununu bulana kadar, satacak olan varsa bilgi verebilir.
    beyaz kadranlılar 2009 da ülkemizde satılmaya başladı 2008lerin hangilerinin karbüratörlü hangilerinin enjeksiyonlu olduğunu anlamakta basit karbüratörlü ise devir ibresi uzun ve kibrit gibi kalın enjeksiyonlu ise kısa ve ince oluyor devir göstergesindeki ibre
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Ya kusura bakmaz ve alinmazsan bir sey soyluyecegim White34 simdi ben bu foruma motorumu aldiktan sonra uye oldum motorum basliktanda anlasilacagi gibi hyosung gt250r kullanicilari..... Benim burda olma sebebim arkadaslar edinmek motorumla ilgili yardim almak yeni bir seyler ogrenmek ve bilenlerin tecrubelerinden yararlanmak yahut almak istedigim motor ile ilgili bolume girip onunla ilgili bir seyler ogrenmek senin motorun anladigim kadar 600rr Allah kaza bela vermesin tekerin hep duz bassin ama neden surekli burayi mesgul ediyorsun onu anlamadim. Ha diyeceksinki burdakilerinde soyle boyle diyorlar ama her seye cevap vermek gibi burayi surekli takip etmek gibi bir mecburiyetin yoktur umarim. Ben 32 yasinda bir insanim isten eve geldikten sonra burda vakit gecirme sebebim yukarida belirttiklerim ama inan 2 gundur takip ediyorum ve gercekten cok sikildigim icin bu postu gectim. İyi geceler.....
    tekhancer bunu beğendi.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Sen hyo ile yasadiklarini buyuk ihtimal anlatmissindir. Bende motoru almadan cok arastirdim cok okudum cok gezdim iyisi ile kotusu ile almaya karar verdim ve aldim. Simdi herkesin mali kendine kargaya yavrusu sahin gozukur derler. Bana sorsan cok mukemmel bir motor degil ama benim icin ideal ha sanmaki burdaki kimsede 250cc bir motoru f16 diye alacak. Simdi kimisi der super kacar ucar yere konmaz kimi der soyle gazlarimboyle yaparim sen bundan bu kadar neden rahatsiz oluyorsun seymi demeleri gerekiyor benim motor super ama 600rr bundan da super veya r1 en iyisi felan bu tarz seylermi duymak istiyorsunuz. Yada siz ne istiyorsunuz ben sizi hala anlamadim ne anlatmaya calistiginizi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hyo ile yasadiklarini buyuk ihtimal anlatmissindir. Bende motoru almadan cok arastirdim cok okudum cok gezdim iyisi ile kotusu ile almaya karar verdim ve aldim. Simdi herkesin mali kendine kargaya yavrusu sahin gozukur derler. Bana sorsan cok mukemmel bir motor degil ama benim icin ideal ha sanmaki burdaki kimsede 250cc bir motoru f16 diye alacak. Simdi kimisi der super kacar ucar yere konmaz kimi der soyle gazlarimboyle yaparim sen bundan bu kadar neden rahatsiz oluyorsun seymi demeleri gerekiyor benim motor super ama 600rr bundan da super veya r1 en iyisi felan bu tarz seylermi duymak istiyorsunuz. Yada siz ne istiyorsunuz ben sizi hala anlamadim ne anlatmaya calistiginizi..
    burdaki çoğu kullanıcı bu makine dışında yüksek cc bir makine kullanmadığı için gt250r süpermiş gibi geliyor.ondan sonra öbür markalara ona buna söz söylemeye bşaşlıyorlar..işin esası çok bilmişlik yapıyorlar..çoğu şeyi forumlardan öğrenmiş adamlar şimdi birilerine reklam yapıyorlar kendilerini..

ben 250cc f-16 kadar iyi diyorlar dedim dikkatle okursanız..f-16 olmasını bekliyorlar demedim.ben yok honda,yamaha,suzuki vs.. desinler demiyorum ki..

bak bu forum siteleri genelde sorunların yazıldığı değil gezi yapılan makinasını övenlerin ve senin gibi yeni birşeyler öğrenenlerin yeridir..

kimse buralara yaşadığı büyük sorunları vs leri çok yazmaz..yani forum sitelerinde bir yalancılık ve sahtecilik vardır.

benim bir arkadaşım gt250r aldı bir sitede üyeliği olan adamdan..adamın motoruna forumda herkes çok iyi motor adamda 5 vakit namazında dediler..motorda çıkmayan kalmadı.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @white34 Dostum belliki ciddi bir bilgi birikimine sahipsin,zaten kimse sana direk yalan söylüyorsun demiyor,bilgilerinle insanlara yardım edebileceğinde açık,sorunları dürüstçe dile getirmende açık.Forumdada zaten bu tür bilgilendirmeler çok önemli,sonuçta dediğin gibi bir insan almadan önce motorun herşeyini bilmeli.Ama bilgini yanlış bir uslupla paylaşıyorsun,sanki sorunları söylemekten ziyade motoru aşşağılıyormuş gibi konuşuyorsun.Örnek verecek olursam birisi bir sorunundan bahsettiğinde;evet o sıkıntı var ve hatta o şuna sebep olur demek varken,hyo almışsın bunlar da başına gelecek hatta bunlar bişey değil daha beterleri var gibisinden konuşuyorsun.Ve hyo sahibi bir insanın:haklısın biz bişey bilmiyoruz seni dinlemedik aldık bu motoru demesini bekleyemezsin.Böyle konuştuğun sürece herkes seninle tartışır,ama normal bir şekilde belirtirsen herkes için faydalı olur ve gereksiz tartışmalar çıkmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @white34 Dostum belliki ciddi bir bilgi birikimine sahipsin,zaten kimse sana direk yalan söylüyorsun demiyor,bilgilerinle insanlara yardım edebileceğinde açık,sorunları dürüstçe dile getirmende açık.Forumdada zaten bu tür bilgilendirmeler çok önemli,sonuçta dediğin gibi bir insan almadan önce motorun herşeyini bilmeli.Ama bilgini yanlış bir uslupla paylaşıyorsun,sanki sorunları söylemekten ziyade motoru aşşağılıyormuş gibi konuşuyorsun.Örnek verecek olursam birisi bir sorunundan bahsettiğinde;evet o sıkıntı var ve hatta o şuna sebep olur demek varken,hyo almışsın bunlar da başına gelecek hatta bunlar bişey değil daha beterleri var gibisinden konuşuyorsun.Ve hyo sahibi bir insanın:haklısın biz bişey bilmiyoruz seni dinlemedik aldık bu motoru demesini bekleyemezsin.Böyle konuştuğun sürece herkes seninle tartışır,ama normal bir şekilde belirtirsen herkes için faydalı olur ve gereksiz tartışmalar çıkmaz.
    pain kardeşim yaklaşımın için teşekkür ederim..benim yapım bu motoru aşağılamıyorum dediğim şey byu hyo bundan her an başka bir sorun çıkabilir.ben bunu söylüyorum aslında bunları kendileride biliyor.sadece başkasından duymak iyi gelmiyor olabilir.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @white34 Konuşma şeklinin bu olduğu ortada ama insanlardan beklediğin tamamen mantıkla hareket etmeleri.Demek istediğim motor bir tutku meselesi,insanların sadece makina gözüyle bakmasıda beklenemez;benim evimdeki musluk contasının kötü olduğunu söylersen alınmam haklısın der değiştiririm,ama beğenerek aldığım motoruma bu işe yarramaz dersen alınırım ve tabiki motorumu savunurum.Ben forumu sürekli takip ediyorum ve başta hyo 250r almayı düşünüyordum,5-6 tane hyo bakmaya gittim denedim,2.elde dediğin çoğu şeyle karşılaştım(daha önce hyo satıcılarından bahsetmiştin)ama hepsi bir kefeye konamaz,aralarında çok dürüst davranan ve farketmediğim kusurlara kadar kendi söyleyen dürüst insanlarda oldu.Sonuçta oda kişide bitiyor.Bana bir şekilde kısmet oldu cbr125 aldım,herşey planaladığım gibi giderse bu sezon bu motora bineceğim ve önümüzdeki sezona hyo almayı düşünüyorum.Bütün artı ve eksilerini öğrendiğim halde.Hyo sonuçta 250 cc de en güzel görünümlü ve performansıda tatmin edici bir motor.Eksilerinide biliyorum ama göze alıyorum bütçe ve zevkim bundan yana.Sonuç olarak diyelimki ben aldım hyo yu ve sen bu şekilde motorum hakkında konuşursan bende savunma gereği duyarım,ve sinirim bozulur.Ama sen yardımcı olacak bir şekilde söylesen bunları,bana belkide en çok senin faydan dokunur...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  1.2.14. Sansürlenerek te olsa küfür, argo terim, maksadı aşan benzetme, sataşma, tartışma çıkarıcı söz, aşağılama vb. içerikler mesajlarınızda bulunamaz. Tehdit etmek, küfretmek, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu mesajlar ile din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak, davranışlarda bulunmak yasaktır. MT forumlarının en belirgin özelliği kullanıcıların mesajlaşmalarında yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanıcının görevidir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

gereksiz şekilde tartışma çıkaracak yazışmalar tarafımızca silinmiştir
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polemiğe girmeye gerek yok,cevap vermeyin...

seth_, EsEs026 ve burakragaa bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Yaz geldi beyler sizlerdende böyle atraksiyonlar bekliyoruz

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    ben böyle bi resim çekilip koyayım bi daha bu siteye girmezsiniz hacı :D
    UNdocab ve burakragaa bunu beğendiler.

ahaha tabi kendiniz çekinin demedik, yanlış anlaşılma olmasın siteyi terketmek durumunda kalmayalım

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    olm naptın sen ali :D

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha tabi kendiniz çekinin demedik, yanlış anlaşılma olmasın siteyi terketmek durumunda kalmayalım
    motoru bazen kısa süreli binanın önüne koyunca bizim oranın bıyıklı kızları resim çekiliyorlar motorun üstünde , bluetooth dan alayım bi kaç resim hacı koyayım buraya olmaz mı?

Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru bazen kısa süreli binanın önüne koyunca bizim oranın bıyıklı kızları resim çekiliyorlar motorun üstünde , bluetooth dan alayım bi kaç resim hacı koyayım buraya olmaz mı?
    Bıyıklı mıyıklı nefes alıyormu onu söyle
    İbret olsun diye ekle istersen yurt dışıyla ülkemiz arasında karşılaştırma yaparız,ben koşulları biraz zorlaştırayım

Beyler sakin olun, dozajı biraz arttırıyorum.

-unnamed- bunu beğendi.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    aman tanrım motorlara bakarmısın süperler!!

Motosikleti
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman tanrım motorlara bakarmısın süperler!!
    vala bu motordan bendede var ama böle güzel durmuyor :D gerçi hangi motoru dedin sen 2 tane var :D lan ali Liseliler sayfası yaptın burayı :D bu arada kırmızı EFI nın rengide süper buraya gelenler daha açık renk neden :d:d
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Liseliler bunu hayal bile edemez,neden bahsediyosun sen.Bu liselilikse ben bu liseden mezun olmam
    Tamam daha eklemiyorum Alper alışık değilsin ağır gelmesin

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala bu motordan bendede var ama böle güzel durmuyor :D gerçi hangi motoru dedin sen 2 tane var :D lan ali Liseliler sayfası yaptın burayı :D bu arada kırmızı EFI nın rengide süper buraya gelenler daha açık renk neden :d:d

hakkaten bu resimdeki motorların renkleri daha bi güzel sanki anlamadım, daha güzel duruyo motorlar gerçekten
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Motosikleti
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liseliler bunu hayal bile edemez,neden bahsediyosun sen.Bu liselilikse ben bu liseden mezun olmam
    Tamam daha eklemiyorum Alper alışık değilsin ağır gelmesin
    sölemek istediğim motorun üzerinde cıbıldak hatun resimleri paylaşılması :D abaza liseliler gibi demek istemiştim lanet olsun sana :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler