Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa yoklaması yapıyo ya cakallar, bide 2006 model motorların hepsi nedense 4 binle 6 bin arasında değişiyo kilometresi, bunlarda heralde motoru alıp sadece evin bahcesinde sürüyolar, 6 yıllık motor anasını satiyim göz göre göre....
    o motorları hepsi en az 25 30 bin vardır çektirmişlerdir ayak koyma yerlerinden anlaşılıyor en rahat elcik ve manetler değiştirldiğinden onlara bakıpta aldanmayın sakın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Ben bile motoru o kadar keyfe keder ve sadece bazı hafta sonları kullandığım halde bir sezonda 3000 Km yol yapıyorum. Dediğiniz gibi 5-6 yaşındaki bir motorun 10.000 Km'nin üzerinde olması neredeyse % 90 ihtimal.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon zincir takma aparatını aldığınyerin adresi yada telefonu lazım bendede bulunması iyi olur hala segman takıyorum perçinli kilit boşta.
    Şirinevlerden aldım moto ay dan
    http://www.motoay.com/
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    eyvallah felon saol uğrıycam oraya.

km olayına gelınce benım motor 2009 model 53 bin oldu düşünün artık
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah felon saol uğrıycam oraya.

km olayına gelınce benım motor 2009 model 53 bin oldu düşünün artık
    bu kadar km'yi siz yaptıysanız kutlarım

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar 2. el gt250r almaktan vazgeçtim bu motoru çok uzun yıllar kullanacağım için 2012 model sıfır almaya karar verdim. Mart nisan gibi almaya karar verdim. 2. el baktıklarımda birisinde aynalar kırılmış belli kazalı ve boya vardı bir diğerinde motorda çizikler vardı içime sinmedi

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    benim Hyoda 30.000 oldu daha maşallahı var... adam gibi kullanınca 100.000 de yaparsınız V motor kolay ölmez... Tabi öldürmek istemezsen..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2. el gt250r almaktan vazgeçtim bu motoru çok uzun yıllar kullanacağım için 2012 model sıfır almaya karar verdim. Mart nisan gibi almaya karar verdim. 2. el baktıklarımda birisinde aynalar kırılmış belli kazalı ve boya vardı bir diğerinde motorda çizikler vardı içime sinmedi
    bunları sen yapmicaksın sanki )
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Boşver hiç gereği yok 2011ini 7500'e satanlar var git onlardan al bitane. Madem satıyorlar hiç kaçırma derim. Emin ol 3000km yol yapmış adam canavar gibi motor hiç bişe olmamıştır. merak etme boşuna 2.500TL fazla vermeye gerek yok.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Benim motürdeki sorun neymiş biliyomusunuz katalitazör gibi bişey varya bu enjeksiyonlarda onun hortumu var hava filtresine giren o yerinden çıkmış.... şaka gibi boşu boşuna sensörü kurcaladım ama onuda bi vazelinlemiş olduk

arkadaşlar hyo için egzoz araştırması yapıyorum alır almaz bitane koyucaz inş. stock sesi su motoru gibi olunca egzoz şart genelde tiger takıyorlar ses olarak ama nette dolanırken 2 videoya rastladım çok güzel ve farklıyıd

bu video çok ilginç.ses pek iyi değil kanımca, two brothersa göre daha tiz fakat redline sesi race'e en yakın egzoz bu sanırım.
    http://www.youtube.com/watch?v=KGeg0IRSeKc

buda two brothers sesi çok çok iyi ,çok tok.bütün videoyu özellikle 1.40 dk'dan sonrası çok hoş
    http://www.youtube.com/watch?v=pXLCR...AE9CBEE0394852

sizce hangisi? acaba two brothersa da komple boru ve headers yapsak bu tarz bi redline sesi almak ayrıca düşük devirlerdede böyle tok sese sahip olmak mümkünmü ?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1648848/detay/

Bu motoru burdan bir abimiz satmamışmıydı.Satarken fiyatı 4.000'di
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ahmet abinin (fearlesboy) motoruydu sattı heralde el değiştirdikçe değerleniyo makina 6.250 yazmış :D
    evet benim di 4000 tl sattım bir şey diyemem bundan sonrası alıcının işi ama ben sattıgımda 25000 km civarı idi bende.2006model motorlara dıkkat edın standart 10.000 derler hatta bazısı 3500-5000 km bıle yazar hatta.turuncuyu olan hyomuzu bıle 3700 tl sattım hatayda bir arkadaş gelip aldı. ama hep söylediğim motor ne kadar temiz olursa olsun tabiki fiyatı etkiler ama her modelınde 3 aşagı 5 yukarı piyasası bellidir.2006 modele 6000 tl istemek bana göre hayal,istenebilir ama ilk motoru olacaklar hariç kimse 2006 modele 6000 vermez

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Beyler,

Geçen senenin son yağmurlu günlerin sonunda yaşamaya başladığım havalar düzeldiğinde unuttuğum ve tekrar yağmurlu günlere döndüğümüzden dolayı yaşadığım sorunu size bir sormak istedim. hava yağışlı olduğunda motor 7000 devirden sonra boğuluyor ve yığılıyor , inatla zorlamaya devam edersem bu boğulma daha alt devirlerde yaşanmaya başlıyor ve gaz kolu inanılmaz bir direnç gösteriyor bu sadece yağmur yağdığında oluyor. bu konu hakkında fikir yürütebilecek arkadaşlar var mı ?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    arkadaşlar two brothers egzosu nerden bulabiliriz ? 250R Hyo için...
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

benım sorduğum soruya cevap verecek yokmu arkadaşlar ?

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler,

Geçen senenin son yağmurlu günlerin sonunda yaşamaya başladığım havalar düzeldiğinde unuttuğum ve tekrar yağmurlu günlere döndüğümüzden dolayı yaşadığım sorunu size bir sormak istedim. hava yağışlı olduğunda motor 7000 devirden sonra boğuluyor ve yığılıyor , inatla zorlamaya devam edersem bu boğulma daha alt devirlerde yaşanmaya başlıyor ve gaz kolu inanılmaz bir direnç gösteriyor bu sadece yağmur yağdığında oluyor. bu konu hakkında fikir yürütebilecek arkadaşlar var mı ?
    karbüratörlümü, enjeksiyonlumu?
    hava filtresi elemanlarını konrol etmende fayda var o hortumlardan biri yırtık yada çıkmış olabilir.boğulma olayı direk olarak hava filtresi ve enjeksiyonlularda sensörle ilgili olabilir.Eğer hiçbirşeyde sorun yoksa istersen hava filtresine 3-4tane delik açabilirsin tornavidayla.rahatlattığını görüceksin.
    Bizim motorlarda önden hava girişi yeri hazırlamışlar ama kullanmamışlar eğer kullanılsaydı performans olarak çok daha artısını görebilcektik

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    beyler ninja lardada tank slapper yaşayanlar varmış bizimkilere göre az olsada tek kerette etkili sanırım

http://www.youtube.com/watch?v=i3MZi...eature=related
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları sen yapmicaksın sanki )
    Hocam demin 7500 tlliklerden birisine baktım depoda ezik var ön far kırık motorda çizikler var motor kapağı hani siyah olan kısım zedelenmiş bembeyaz olmuş sis varları kırık motor çok güzel ama görünce çok acıdım bukadarmı hor kullanılır diğerlerinede bakıcam bir tane siyah var bunada bakıcam http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0205932/detay/

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Hocam demin 7500 tlliklerden birisine baktım depoda ezik var ön far kırık motorda çizikler var motor kapağı hani siyah olan kısım zedelenmiş bembeyaz olmuş sis varları kırık motor çok güzel ama görünce çok acıdım bukadarmı hor kullanılır diğerlerinede bakıcam bir tane siyah var bunada bakıcam http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0205932/detay/
    bence acele etme beyaz al.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Bende beyaz için koşturuyorum umarım denk düşer

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler