Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Dün akşam işten gece cıkarken trafikciler durdurdu ehliyetsizlikten bağladılar motoru :s... 1.5 milyar civarı bi ceza söz konusu hadi parayıda gectim motoru alamıyorum a2 ehliyetli biri lazım, aranızda vakti olan gelebilecek olan varsa cok sevinirim, motoru olan bi kac arkadaşım var ama 1 tanesinde ehliyet var oda şehir dışında....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam işten gece cıkarken trafikciler durdurdu ehliyetsizlikten bağladılar motoru :s... 1.5 milyar civarı bi ceza söz konusu hadi parayıda gectim motoru alamıyorum a2 ehliyetli biri lazım, aranızda vakti olan gelebilecek olan varsa cok sevinirim, motoru olan bi kac arkadaşım var ama 1 tanesinde ehliyet var oda şehir dışında....
    hayda geçmiş olsun ya hiç bırakmadılarmı, yapışsaydın paçadan? 1.500 ya ah be kardeşim sürmeseydin ehliyetini almadan olmazmıydı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dediğini ilk defa duyuyorum bak ilginç bişeymiş dün bende stopie kalktım trafik içinde istek dışı olarak ama bugün akşam yağmur keserse gidip arka fren merkezini değiştiricem 0ıyla
    o değil alışkanlık oldu artık sadece ön fren kullanıyorum görkemin motoru aldığımdada arkayı hiç kullanmadığımı farkettim 2ay sonunda arka frene kavuşunca her yere yanlayarak girerim heralde
    ben de arka freni baya kullandığımı senin motora binince anladım debriyaj olayını denersin benim motorda..

1.500 fln değil 600 tl civarı olması lazım..erken ödersen de indirimi var..450-500'e çıkarsın..

nereye gelinecek ?
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    keşke ehliyet alsaydın geçmiş olsun ben ehliyeti 500 tl aldım

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Geçmiş olsun..600 civarı diye biliyorum ruhsat sahibi sizseniz. Nereye gelinmesi gerekiyor peki?
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de arka freni baya kullandığımı senin motora binince anladım debriyaj olayını denersin benim motorda..
    tamamdır dolaşırım biraz

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    s.a millet nasıl gidiyooorr ))
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a millet nasıl gidiyooorr ))
    Ooo hoşgeldin, a.s, gözükmüyodun uzun zamandır
    33 KDC 64

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    eyv hoşbulduk öle bi uğrıyım dedim keyifler nasıl

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyv hoşbulduk öle bi uğrıyım dedim keyifler nasıl
    İyi diyelim iyi olsun, motorumdan uzakta bizim burdakilerin hyo toplantılarını salya akıtarak izlemekle yetiniyorum iyi ettin uğramakla eskiler yok buralarda artık Senin keyifler ne alemde
    33 KDC 64

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    o motoru bağlandığı yerden çabuk çıkar yoksa resizl duruma 5 dk da gelir..bilgin olsun.. ben en son otoparkta 2010 model yerde duran KTM i kaldırmıştım yazıktır kardşeim bunu niye böyle bırakıyosunuz yerde diyede feryat etmiştim adamlara.... bir an önce motoru yedi eminden al yoksa sen bile tanıyamayabilirsin..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    kymco süper 8
    a.s daha motorumuz olmasada ...

işten dönüşte sağanak yağmura yakalandım arka çamurluğum olmamasına rağmen üstüme çamur hiç atmadı ama yağmurluk olmadığından baya ıslandım,kışa girerken iyi bi yağmurluk şart yoksa racinglede yağmurda gidiliyomuş arka frenim olmadan geldim arka fren pompası alıcam avrupa yakasında hiçbir bayinin elinde yok , beklemeden nereden alabilirim?

Motosikleti
    ninja ER
    işten dönüşte sağanak yağmura yakalandım arka çamurluğum olmamasına rağmen üstüme çamur hiç atmadı ama yağmurluk olmadığından baya ıslandım,kışa girerken iyi bi yağmurluk şart yoksa racinglede yağmurda gidiliyomuş arka frenim olmadan geldim arka fren pompası alıcam avrupa yakasında hiçbir bayinin elinde yok , beklemeden nereden alabilirim?
    evet bende yakalandım malesef bakındım sana ama göremedim..kaskın camını ikide bir silerken arabalardan bakanların şaşkın halini gördüm. kimbilir içlerinden ne demişlerdir kibar kibar
    ..uçuyoruzz DEDE

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende yakalandım malesef bakındım sana ama göremedim..kaskın camını ikide bir silerken arabalardan bakanların şaşkın halini gördüm. kimbilir içlerinden ne demişlerdir kibar kibar
    valla yağmasa bekliyicektim ama çıktım bi baktım sağanak yağıyo hiç beklemeden devam ettim bende

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    valla yağmasa bekliyicektim ama çıktım bi baktım sağanak yağıyo hiç beklemeden devam ettim bende
    abi bangır bangır bağırdılar yağmur yağacak diye..sen bence yağmurda süriyim diye bilerek almışsın yakalandım diyosun ama

ben almadım motoru bugün..zaten aldırmazlardı..dün akşam 5 kişi..bugün de işyerinde herkes motorla mı geldin diye sorup durdu..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bangır bangır bağırdılar yağmur yağacak diye..sen bence yağmurda süriyim diye bilerek almışsın yakalandım diyosun ama

ben almadım motoru bugün..zaten aldırmazlardı..dün akşam 5 kişi..bugün de işyerinde herkes motorla mı geldin diye sorup durdu..
    çok fena alıştım ben ya kar yağsa yine motorla devam

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    bnmki karakkolun otoparkında 1 hafta bekledi aynasını fln kırmıslardı :S

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    arkadaşlar yağmurlar başladır bu nitronun tekstil montu sudan uzun süre korumayacak yağmurluk olarak ne önerirsiniz

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    motorum topkapı otoparkında ama zeytinburnundan emniyetten cıkış yapmamız gerekiyo yokmu zeytinburnuya gelebilcek, 2 gündür adam arıyorum varsa Allah rızası icin gelcek cok iyi olur 0531 636 33 78 numaram,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler