Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung S&T Kanuni GT 250R

Arkadaşlar, biraz daha güzelleştirmek istiyorum motorumu. Jant şeridi ile alakalı fikirleriniz nedir. kırmızı gider ama bir arkadaşınkinde kırmızı var, sizce beyaz nasıl olur.
    Beyaz jant şeridi ve yanında şu tank pad.. buyrun...
    sizce nasıl olur. Ayrıca bir arkadaş tavsiye etti, ön cama siyah kaplayalım dedi.. Ben orjinalini hiç bozmak istemiyorum, cam siyah olacaksa kolayca sökülebilmeli. ve ya başka türlü nasıl olabilir. fikirleriniz nelerdir? taze motorcuyum, 10 günlük, fikirleriniz benim için önemli )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı m.fatih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar, biraz daha güzelleştirmek istiyorum motorumu. Jant şeridi ile alakalı fikirleriniz nedir. kırmızı gider ama bir arkadaşınkinde kırmızı var, sizce beyaz nasıl olur.
    sizce nasıl olur. Ayrıca bir arkadaş tavsiye etti, ön cama siyah kaplayalım dedi.. Ben orjinalini hiç bozmak istemiyorum, cam siyah olacaksa kolayca sökülebilmeli. ve ya başka türlü nasıl olabilir. fikirleriniz nelerdir? taze motorcuyum, 10 günlük, fikirleriniz benim için önemli )
    Siyah kırmızı uyumu iyidir motoru o şekilde doldur :
    Kırmızı jant şeridi
    Kırmızı elcik
    Kırmızı manet
    Kırmızı-siyah desenli tank pad
    kırmızı-siyah desenli gidon pad
    Ön arka led sinyaller
    Minik app plaka
    Ön 120 arka 160michelin pure 2ct lastikler
    Kırmızı renkli zincir
    Kırmızı ayaklık
    Kırmızı fren pedalı
    Kırmızı artçı basamakları
    Kırmızı fren hidrolik kapağı ön arka
    Kırmızı yağ kapağı
    Kırmızı gidon orta vidası
    Yan stickerlarıda söküp 2011 modellerdeki kırmızı GTR yazılı sticker aldınmı motor 10numara olur
    Bide ön camdaki St yazısını sök asimetrik duruyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung S&T Kanuni GT 250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah kırmızı uyumu iyidir motoru o şekilde doldur :
    Kırmızı jant şeridi
    Kırmızı elcik
    Kırmızı manet
    Kırmızı-siyah desenli tank pad
    kırmızı-siyah desenli gidon pad
    Ön arka led sinyaller
    Minik app plaka
    Ön 120 arka 160michelin pure 2ct lastikler
    Kırmızı renkli zincir
    Kırmızı ayaklık
    Kırmızı fren pedalı
    Kırmızı artçı basamakları
    Kırmızı fren hidrolik kapağı ön arka
    Kırmızı yağ kapağı
    Kırmızı gidon orta vidası
    Yan stickerlarıda söküp 2011 modellerdeki kırmızı GTR yazılı sticker aldınmı motor 10numara olur
    Bide ön camdaki St yazısını sök asimetrik duruyor
    Abooowww. Dostum kırmızıya boyadık motoru.... çok teşekkür ediyorum

Abooowww. Dostum kırmızıya boyadık motoru.... çok teşekkür ediyorum
    aklıma gelenler bunlar ama bunları yaptıktan sonra bir kişi beğenmesin kibrit atıp yakarım o motoru
    Kırmızı siyah uyumu her zaman iyidir ama bu parçaları komple siyahta alabilirsin.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    kırmızı siyah uyumu gerçekten güzel oluyor motoru doldurmak istiyorsan benimde aklıma gelenler var..

kırmızı vida takımı
    bulabilirsen undertail yada led stop..
    kırmızı fren hortumları
    Siyah double cam (çok koyu renk olmasın)
    İbre çerçevesi orjinal carbon kaplama üstüne çilalı olucak.."yapıştırma olanlardan değil !"
    arkaya mono kapak E bay de var
    Metal manetlerin ve elciklerin renginde kırmızı zincir korumalığı...
    papatya diskler..
    modifiyeli depo kapağı..

vs vs bu dediklerimizle şöyle bir 2 3 milyar kadar harcamış oluyosun haa bide tiger egzozu katarsan .... bütçene göre yap işte seçenekler bunlar ...

bu sunduğum seçeneklerin ynaı sıra motora altın sarısı renkte çalışabilirsin çok güzel bir uyum olur oda daha bir hoş duruyor.. altın sarısı folyo tarzı sticker jant şeridi bulupta çekersen makina harika şekilde olur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kameranda tamam artık bi video bekliyoruz senden Bu arada bygrm 196 ve 205 yapan hyo videolarınıda izlemek çok keyifli olur inanmamak açısından söylemiyorum hani bi video olsa da izlesek
    inş ozmnda olucak... videoları türkiyeden biz koyucağız..
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bygrm motor çok temiz ve alımlı gözüküyor maşallah geçen felonun videoda stop lamban dikkatimi çekmişti . Güzel görünüyor Vida setini nerden temin ettin? Ben de almayı düşünüyorum boyutu kaç olanlardan ?
    teşekkkür ederim vidalar değişik ölçeklerde ben karizma motordan aldım vida takımını.. 2 ayrı ölçekte vida var birisi dizlerinizin geldiği yerdek kalın vida boyutu diğeride grenajın yan tarafında olan ince vidaların boyutu.. yanlız belirtmek isterimki aksesuar vidalar çok çabuk yamuluyor..başları sıyrılabiliyor... dikaktli sıkıp gevşetmek lazım
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler varmı bu forumda daha dolusu şuanda ? benim makina bu...

Henüz daha çok ful değil yapılıcaklar elbetteki bitmiyor ama şuan sade bir modifiye çalışmam var motor üstünde..

Motosikletimde olanlar;

• Double Puig Ön Cam
    • RR yukarı katlanır aynalar
    • Mavi Renkli keiti Vida seti
    • Motographic Gidon pad ,depo kapağı pad,Yan dizlik ve kayma önleyici konfor padleri
    • UnderTail Hyosung için özel yapım amerikadan ithal stop
    • MV Racing el yapımı motosiklet egzozu
    • 6000k Xenon
    • Carbon Fiber kısa ön sinyaller
    • Redline Kısa spor manetler
    • Mavi Elcikler
    • Ön kafa far kenarı siyah özel kesim parlak stickerlar
    • Michellin pilot power 2CT Lastikler
    • Mini RR anahtarlık

Stop frene basıldığında 3 lü halde yanmaktadır..

Makina bana aittir lütfen fotoları sahibinden vs gibi sitelerde izinsiz kullanmayalım...aksi halde ilgili yerlere şikayet edilcektir..
    Maşallah çok yakışıklı olmuş kerata. Ben de mavi manetler aldım ama daha takamadım bu akşam takmayı düşünüyorum.
    Mavi vida setini nereden kaça aldınız. Ben de mavi ağırlıklı çalışıyorum
    Cam da çok hoş olmuş düz beyazdan çok daha seksi bi hava katmış onun da fiyat ve alınan yerini söylerseniz seviniriz

Benimki Beyaz-mavi olacak.

Adam ne yapmış da 205km görmüş? Ön dişlisini mi değiştirmiş?

Motosikleti

bu arada egzozunun ucuna yapılan ek hiç hoş olmamış araba için yapılmış egzoz ucunu motora takmak çok abezdir.. ne yaparsan yap o egzozla o motor hep yarım olucaktır benden söylemesi.. egzozunu şiddetle orjinala döndürmeni yada motosiklet için olan bir egoz almanı tavsiye ediyorum el yapımı egzoz ile motosiklet hız yapmaz... erken devir keser çok yakar bendede el yapımı vardı oradan biliyorum sök onu bence..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

teşekkür ederim malzemelerin alındığı yer karizma motor zeytinburnunda... mavi vida takımını camı falan ordan aldım.. parayı veri malzemeyi direk alın parayı verip malzeme bekleme yapmayın...

Beyaz mavi çok hoş olur bu arada....

'05 gören kişide avcılar motopark servisindeki erdal usta dır... kendisi yarışlara motorda hazırladı bir dönem.. stock bir ST GT250R ile 205 gördü.. motorun rengi siyahtı...4. vitesi uzatabildiği akdar uzatıp ardından seri şekilde 5 e atıp hafif rampa aşağı 205 i gördüğünü söylüyor.. motorun sınırı o dur diyo kendisi.. daha gram ileri gitmez...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @m.fatih06

Bende siyah almayı düşünüyorum, aklımda bir çokşey var, ama siyah motora güzel bir tonda altın sarısı jantlar 10 numara oluyor benim ilk yapacağım şey bu. Manetler, vidalar vb. şeylerde o renkte olabilir.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R

Bence siyah kırmızı çok boğucu olur..beyaz jant şeridi daha güzel olabilir..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1

Epey emek harcadın görkem kardeşim helal olsun motorunu cok sevıyorsun kazasız belasız surusler...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS

Uploaded with ImageShack.us

Kırmızı boğucu olur katılıyorum Böyle daha güzel olabilir düşün derim

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

180 sonrası eğim sayesinde olduğu için onun bi keyfi kalmıyor ama yapılır yani sonuçta hiç olmadı debriyajı sıkarsın eğim ve motorun ağırlığı sayesinde 220de yaparsın.
    Videoda ramazan sonrasına kalabilir şuanda gt250 var bende R yok (grenajlar söküldü )
    İnş. Sökülme nedenini yazmısmıydın daha önceden ben görmemisim niye söküldü

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnş. Sökülme nedenini yazmısmıydın daha önceden ben görmemisim niye söküldü
    Patladık gittik geçende düştüm baya çizildi grenajlar şimdi boyada
    Bu arada kısa farı nightbreaker olmayanlar tek gözü kapalı gidiyolar haberleri olsun.Ben bu kadar fark beklemiyodum.beyaz park ledi ve nightbreakerla farlar süper oldu

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @felon uzun için night breaker olmaz mı ? Benim uzun da kısa da bi halta benzemiyo.

felon krankı eline alman yakındır gibime gelıo kardes zorlama o kadar o motoru :D

Motosikleti
    Patladık gittik geçende düştüm baya çizildi grenajlar şimdi boyada
    Bu arada kısa farı nightbreaker olmayanlar tek gözü kapalı gidiyolar haberleri olsun.Ben bu kadar fark beklemiyodum.beyaz park ledi ve nightbreakerla farlar süper oldu
    eeee kim taktıı tabiki iyi olcak :D :D

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Dün GT250R'ımı sandığından çıkarttırarak nihayet teslim aldım.!

Raptordan sonra bu motorla ilk 41 Km izlenimlerim;

* Racing'e ilk bindiğiniz de ilk yarım saat kadar çok korkuyorsunu. Racing sürülmezmiş abi yaa bu ne diyorsunuz. Ama bu korku yavaş yavaş geçiyor. Hafif hafif hoşunuza gitmeye başlıyor.
    * İlk fark titreşim vibrasyon neredeyse sıfır. Hatta yok diyebilirim. Çok farklı.
    * Frenler ve lastik tutuşu da çok farklı. Resmen zımbalıyor.
    * Motor rodajda olduğu için 5-6000 Devri geçmeme rağmen neredeyse rolantide bile 95-100'e çıkıyor. Ayrıca devir'in 10.000 üzerlerine çıkabilmesinin yaşattığı özgürlüğün farkına varıyorsunuz. ( Tabi şimdi değil. Daha bebek çünkü. Denemek için bile devir yoklanmaz. Ama çok agresif yapıda. Bassana der gibi. )
    * Farlar çok iyi. Ama eski motordaki sinyal uyarı sesi keşke bunda da olsaydı.
    * İlk 1 saat içerisinde racing'in otoruş pozisyonu inanılmaz bir şekilde her tarafınızın ağrımasına (Boyun, bel, el bilekleri vb.) Sebep oluyor. Ama 1 saat sonra yavaş yavaş alıştığınız hissediyorsunuz. Ama şunu söyliyeyim alışınca da oturuş pozisyonu çok seksi geliyor.
    * Benzin deposu 17 litre. Bu arada benzin ve devir göstergesi olması da çok güzel.
    * Kontağı ilk açtığınızda devir saati sonuna kadar çıkıp iniyor. Digitan ekranın da tüm karakterleri test oluyor. Bu arada benzin pompasının da sesini duyuyorsunuz.

Şimdilik ilk izlenimler bunlar.

En önemlisi, Racing motorların arkasına neden hep fıstık gibi kızlar neden biner, motorcular nereden bulurlar onları artık biliyorum. Malum depoya denk gelen kısımlar resmen uyuşuyor. Hatta bir süre sonra hissetmiyorsunuz. Yani Racing kullanan biriyle takılmak çok güvenliymiş. Onu anladım.

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En önemlisi, Racing motorların arkasına neden hep fıstık gibi kızlar neden biner, motorcular nereden bulurlar onları artık biliyorum. Malum depoya denk gelen kısımlar resmen uyuşuyor. Hatta bir süre sonra hissetmiyorsunuz. Yani Racing kullanan biriyle takılmak çok güvenliymiş. Onu anladım.
    ahaha
    ben motorun bi iki ayaklısını bide iki tekerlisini severim
    Motor motoru çeker
    @ColdhearteD
    Bakımsız hyolarla karıştırmayın benim motorumu ciğerine iyi bakarım ama grenajlar için aynı şeyi söyleyemiyeceğim
    2bin km de bir bütün bakımları yapıyorum az çok sesini dinlemesini bilirim motorun aldığım gibi zincir dişli değiştirdim vs
    @bugay
    ben kısaları değiştirdim şimdilik ama uzunlarıda nightbreaker yapmak lazım

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:37 ----------

Yahu motor böyle daha bi hoş oldu.Rüzgarı direk hissediyorum ve motorun önü hafifledi azda olsa ivmelenme daha iyi hissediliyor
    Merak edenlere GT250R naked modlaması
    Bildiğin Z750ya

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    beyler..beylikdüzünden ataşehire gidiyorum...avcılar beylikdüzü 1 kere e-5 e çıkmıştım motoru aldığımdan beri..dua edin benim için temden sakin sakin gidicem
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler..beylikdüzünden ataşehire gidiyorum...avcılar beylikdüzü 1 kere e-5 e çıkmıştım motoru aldığımdan beri..dua edin benim için temden sakin sakin gidicem
    Bişey olmaz dostum sık gazı 1.60-1.80 uza

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/I][/SIZE]
    Allah nazardan saklasın, kazasın belasız bin inş hocam, çok temizmiş motorun. arka stopları nereden temin ettin acaba ? "ebay" deme alışveriş yapamıyorum çünkü ordan Türkiye' den temin ettiysen bende düşünüebilirim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler