Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fikir vermesi açısından. Yarın fotoğraf çekebilirsem yüklerim. Bugün tüm gün yağmur yağdığından kuru havada performansından emin değilim. Kısmen kuru alanlarda tekere kalkmayı denedim. Eskisine göre gerçekten çok iyi kalkıyor. Ve arka freni kitlemek kolay değil. İyi duruyor. Amortisörümü halledip iyi balatalar takınca ilk işim viraj yapmayı denemek olacak.

Lastik hakkında çok birşey söyleyemiyorum. 20 km tecrübem oldu ve hepsi şehir içinde. Ama acil alması gerekenler için tercih edebileceklerini söylerim. Michelin'in daha iyi olduğunu söylüyorlar. Olabilir . Tercih meselesi olduğunu düşünüyorum.

Feyizoglun'da lastiklerin markalarını belirli hale getirmek için beyaz kalem vardı. Ondan alacağım . Güzel duracağına eminim
    Umarım memnun kalırsın.Desen olarakta göze hoş geliyor.Performansıda iyiyse gayet mantıklı bir lastik seçimi olacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Michelin 60 lira daha pahalı . Ayrıca deseni hoşuma gitmedi. Daha öncede yazmıştım. Michelin için mesaj attığım kişiler bana üretim tarihini dönmedi. Ben metzeler için atmıştım ama elinde kalmadığı için bunu önerdiler. Kapıda ödeme olduğu için tercih ettim.

Tekrar Sinop'a Hun Motorda'ki Atilla Beye teşekkür ediyorum buradan. Çok ilgilendi sağolsun.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016

garantı

Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz alakası yok çok titiz olmucaksın çok takarsan başına geliyor işin aslı ben şöyle birşey söylim sana yagını filtrelerini bujisini 1000-2000 km de bir degiştir kafana takmadan bin redline falan bunlar hikaye benim düşüncem tabi bu sadece şu hatayı çok yapıyor biniciler gaza birden degil orantılı arttırarak hızlanın hem motor sıkıştırmamış olur hemde ömründen yemezsin çünkü özellikle karbratörlü motorlarda benimki mesela gaza birden köklemeyi sevmiyor.motorla kaldırcan mesela gaza birden yüklenmek yerine hızlı ve orantılı bir şekilde gaz vermek daha verimli oluyor benim kanatim.
    kardeşim
    bu arada balataların garantıye gırmedıgınıde ögrenmış oldum motorum 2010 model ve daha 4000 km de

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine yağmur yağdı.. Şimdi akşam eve nasıl döneceğimi düşünüyorum o kadar parlattım motoru pazar günü şimdi çamur olacak
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim
    bu arada balataların garantıye gırmedıgınıde ögrenmış oldum motorum 2010 model ve daha 4000 km de
    servis senin bujiyi veya fren balatanı yagını yag filtreni hava filtreni degiştirdigini anlayamaz arkadaşım boşa servise bayılmayın kolay şeyler için.
    yeni makine yeni tat.

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    motor hava sıcakken 6-7 saat durdu diyelim..sonra çalıştırıldı..15-20 saniye rölantiden sonra ufak gaz veriyim dedim..motor stop etti..normal midir ?

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hava sıcakken 6-7 saat durdu diyelim..sonra çalıştırıldı..15-20 saniye rölantiden sonra ufak gaz veriyim dedim..motor stop etti..normal midir ?
    rolantin çok düşük olabilir?1.5 da olması lazım.
    benim motorda kapalı alanda bi gün kadar durunca ilk marşta almıyo bazen. 2-3kere deniyorum anca çalışıyo.Bujilerden olabilir diye tahmin ediyorum yada enjeksiyon benzini tam çekemiyodur.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Pirelli Sport Demon 150-70-17

Yağmur çamur olduğundan lastikler en fazla bu kadar temiz kalabiliyor Almayı düşünenlere şiddetle öneririm .Harika bir lastik. Pişman olmazsınız. Balatarım kötü olmasına rağmen frenaj o kadar arttı ki. Islak yolda tutuşu harika. Kuru havada ısınınca harika olacağına eminim. Bir süre böyle lastik janta alışsın sonra balansını da yaptıracağım.

Arka fren tıkır tıkır oynuyor yerinden. Lastik değişimi sonrası oldu bu. Sanırım kaliperlerden biri takıldı. Hava da olabilir. Böyle bir sorunu olanlar kaliperlerden birinin az basıp basmadığını kontrol etsinler.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bende gt mi bugün satmış bulunuyorum. Alan arkadaş hayrını görür umarım.
    1 haftadır sabah 7 demeden gece 1 demeden arayıp beynimi kemiren bir arkadaşa sırf ondan kurtulmak için sattım
    Adı lazım değil bir servis motora baktı baktı baktııııı hiçbirşey bulamadı ve şunu dedi.
    - bunun arka amortisörü ters takılmış

Hemen anahtarı verdim eline idaaya varmısın. Dedim motoru bırakıp giderim . Adam bir an durdu. İçeri gitti kendisinde 2. el varmış satılık ona baktı geldi vee evet seninki ters benimki bu şekilde değil dedi Salak herif ya onunki ters yada çin malı bişey takmışlar. İdaaya girmedi tabiii . Sonrada neden böyle tepki veriyorsun felan diyor.

Arkadaşlar motorlarınızı gösterdiğiniz usatalarınıza dikkat edin. Daha amortisörün nasıl durması gerektiğini bilmiyorlar. Gerisini siz düşünün.

Ben buralardayım kafanıza takılan sormak istediğiniz konularda yardımcı olmaya çalışırım. Gt konusunda kitap yazabilicek duruma geldim neredeyse
    Kalın sağlıcakla.
    Bir daha da ss alırsam 2 olsun alışamadım gitti. Ayaklarımı uzatarak yol gitmeye alışmışım galiba
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 haftadır sabah 7 demeden gece 1 demeden arayıp beynimi kemiren bir arkadaşa sırf ondan kurtulmak için sattım
    Adı lazım değil bir servis motora baktı baktı baktııııı hiçbirşey bulamadı ve şunu dedi.

Hemen anahtarı verdim eline idaaya varmısın. Dedim motoru bırakıp giderim . Adam bir an durdu. İçeri gitti kendisinde 2. el varmış satılık ona baktı geldi vee evet seninki ters benimki bu şekilde değil dedi Salak herif ya onunki ters yada çin malı bişey takmışlar. İdaaya girmedi tabiii . Sonrada neden böyle tepki veriyorsun felan diyor.

Arkadaşlar motorlarınızı gösterdiğiniz usatalarınıza dikkat edin. Daha amortisörün nasıl durması gerektiğini bilmiyorlar. Gerisini siz düşünün.

Ben buralardayım kafanıza takılan sormak istediğiniz konularda yardımcı olmaya çalışırım. Gt konusunda kitap yazabilicek duruma geldim neredeyse
    Kalın sağlıcakla.
    Bir daha da ss alırsam 2 olsun alışamadım gitti. Ayaklarımı uzatarak yol gitmeye alışmışım galiba
    hayırlı ugurlu olsun =) onura söyleyeyimde yüreğine insin =) senin motoru ailesine arkadaşlarına anlattı hep alıcam onu diye =) kısmet değilmiş =)
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kalın sağlıcakla.
    hayırlısı olsun abi

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli Sport Demon 150-70-17

Yağmur çamur olduğundan lastikler en fazla bu kadar temiz kalabiliyor Almayı düşünenlere şiddetle öneririm .Harika bir lastik. Pişman olmazsınız. Balatarım kötü olmasına rağmen frenaj o kadar arttı ki. Islak yolda tutuşu harika. Kuru havada ısınınca harika olacağına eminim. Bir süre böyle lastik janta alışsın sonra balansını da yaptıracağım.

Arka fren tıkır tıkır oynuyor yerinden. Lastik değişimi sonrası oldu bu. Sanırım kaliperlerden biri takıldı. Hava da olabilir. Böyle bir sorunu olanlar kaliperlerden birinin az basıp basmadığını kontrol etsinler.
    nacked model için çok güzel bir lastik ama racing için yanlış bir lastik belirtmek isterim racinlerin desenleri düz taban olur dişli olmaz. Ama nacked için cidden güzel.
    yeni makine yeni tat.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

arkadaşlar yukarıda bır arkadaş fren balatalarını değiştirdiğini yazmıstı 45 tl cıftı 15 tl bızım motorlar hangı balatalar takılıyor mesela cbf 150 meya mct 250 uyar dedıler dogrumu yada hangisi uyar onu alacagım

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    arkadaslar hepınıze merhaba bn ıkıncı el tıger egzoz takmak ıstıyorum tıger egzozu olupta orjınal egzozla takas etmek ısteyen yada tıger egzozundan sıkılan arkadas varsa bna satabılır mesajlarınzı beklıyorum ırtıbat ıcın faceten aynı ısımle eklyblrsnz keremcetin

Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepınıze merhaba bn ıkıncı el tıger egzoz takmak ıstıyorum tıger egzozu olupta orjınal egzozla takas etmek ısteyen yada tıger egzozundan sıkılan arkadas varsa bna satabılır mesajlarınzı beklıyorum ırtıbat ıcın faceten aynı ısımle eklyblrsnz keremcetin
    insan tigerdan niye sıkılırki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

13,810lt*4,170

57,58tl ik yakıt aldım
    13.583km deyken yan ayakta deponun ağzına kadar doldurttum.Şimdi tam 13.683de tekrar yakıt alıcam ve 100km de yaptığım yakıt tüketimini hesaplıyıcam.
    Sürüş stili olarakda genelde 8bin devirde vites değiştiriyorum.Orta derecede sakin kullanıcıyım arada coştuğum oluyor.Aslında arkadaş hep gaz gidiyosun diyo ama bana göre orta dereceli bi sürücüyüm şu aralar
    Yakıt durumunu buradan bildiricem

Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan tigerdan niye sıkılırki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

13,810lt*4,170

57,58tl ik yakıt aldım
    13.583km deyken yan ayakta deponun ağzına kadar doldurttum.Şimdi tam 13.683de tekrar yakıt alıcam ve 100km de yaptığım yakıt tüketimini hesaplıyıcam.
    Sürüş stili olarakda genelde 8bin devirde vites değiştiriyorum.Orta derecede sakin kullanıcıyım arada coştuğum oluyor.Aslında arkadaş hep gaz gidiyosun diyo ama bana göre orta dereceli bi sürücüyüm şu aralar
    valla ben km ugrasmıycam depoyu dık pozısyonda kapaga kadar fulledım 270 km oldu daha 5 cızık var bakalım bır depo ıle kac km yapıcam sehır ıcı : )))sonucunu yazıcam bakalım sende olc 100 km kac lt yakacak... hala ön fren balatası konusunda fıkır sahıbı olna yokmu baska model motorların fren balatası uyuyormu bızım motorlara

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz orjinal mi? tiger ve ya diğer egzozlardan sıkılma sebebi ancak 5 küsür Lt yakıt tüketimi olur bence

Motosikleti
    Yamaha R1
    ben modlu haliyle aletin 20 tl ye boş depo testi ile boşalana kadar en son test te 138km gittim sürüşümde çok sakin degildi.şehir içi
    yeni makine yeni tat.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben km ugrasmıycam depoyu dık pozısyonda kapaga kadar fulledım 270 km oldu daha 5 cızık var bakalım bır depo ıle kac km yapıcam sehır ıcı : )))sonucunu yazıcam bakalım sende olc 100 km kac lt yakacak... hala ön fren balatası konusunda fıkır sahıbı olna yokmu baska model motorların fren balatası uyuyormu bızım motorlara
    151rs veya 100'lük cup larınki birebir uymaktadır çifti 3.5 tl dir 15 tl vermenize gerek yoktur yardımcı olabildiysem Ne Mutlu Türküm Diyene http://www.rialli.com/ara/2949__rial...cup110-ft-4mm/
    GT! ...

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    151rs veya 100'lük cup larınki birebir uymaktadır çifti 3.5 tl dir 15 tl vermenize gerek yoktur yardımcı olabildiysem Ne Mutlu Türküm Diyene
    cok tesekkurler ama keske bırde hangı marka 100 cc veya 151rs belırtebılsen cok daha ıyı olucak bende 3,5 tl ye nette buldum alıcamda uymazsa dıye soruyırum.ama marka bellı olsa hemen burdanda alabılırm aslında on balataları sokmek ıstemıyorum yoksa sokup aynısı hangısı uyarsa alırımda : )))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler