Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ThE_KINgPIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar herkese.bende uzun süredir forumları titizlikle okuyorum.motora yeni başlama hevesindeyim.tabi ilk önce motor seçimi.ilk başta cbr 125 gözüme çarptı inceledim,başlangıç için ii bi motor dedim.taaa ki hyosung 250 r ı görüp ona aşık olana kadar.gücü beni biraz korkutuyo gerçi daha önce hiç vitesli motor kullanmadım.ama 2 3 ay içinde bi gt 250 r alarak aranıza katılıcam.düşündüren tek şey yedek parça.ama globalmotor bu işte iyi gibi.arkadaşla çok ilgilendiler önce 1 ay demişlerdi parça için sonra genel müdürü bizzat aradım 3 günde getirdiler ve garanti kapsamında oldugundan para almadılar.honda suzuki vs kesin bi ücret talep ederlerdi.global gerçekten bu işi biliyor galiba satmak degil sattıktan sonraki süreç önemlidir benim için.fiyatı yüksek geldi bana.yanlış anlamayın özelliklere göre iyi fiyat ama bana göre yüksek.ama alıcam kararlıyım.biraz yorum yaparmısınız max hızı ne kadar yaktıgı vs ve en önemlisi motoru hiç bilmeyen biri için başlangıç motoru olabilirmi.ÖLMEDEN KULLANABİLİRMİYİM ??

yeni tanışıcamız için
    ulaş deviren
    istanbul
    19
    bekar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    merhaba,
    Benim de sahip olduğum ilk motor gt250r. daha önce scooter dahi kullanmamıştım. Tabi epeyce bisiklet deneyimim var ama ikisi bir noktadan sonra apayrı şeyler. Yeni başlayan biri için biraz zor gelebilir ama dikkatli, kendini bilerek kullanırsan sorun yaşamazsın sanırım. Yeterki yapamayacağın şeyler yapmaya kalkışma. Kendine zaman tanımalısın... her geçen gün daha rahatlıyorsun motor üzerinde. her geçen gün biraz daha senin parçan oluyor makina...
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

Beyler motor üzerindeki fotolarınızı koysanıza. Bu topic çok boş kaldı !!!

brkpls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    bu motor cok guzelmiş bundan almayı dusunuyorum ama okadar parayı bulmak zorrrr

asaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    arkadaşlar plakalığı iptal etmek istiyorum fakat sinyaller kalsın diyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya bu motor hoşuma gidiyoda serwis bayileri az yaa :(
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

Beyler motosikletinizin fotolarınızı koysanızda nasıl duruyo bi baksak ?

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    evet evet kullanan arkadaşlar motorlarıyla güzel bir foto koysalar da bir görsek...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Walla tip olarak güzel bişeye benziyor ama
    çin malı olması hiç de iç açıcı deil çin deilse bile Japon olmadığı garanti :(
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla tip olarak güzel bişeye benziyor ama
    çin malı olması hiç de iç açıcı deil çin deilse bile Japon olmadığı garanti :(
    kore malı... çin ve kore arasında çok büyük fark var.. tabiiki her iki halkında çekik gözlü oldugunu varsaymazsak.. kaldıki hyosung daha önceleri suzuki ile çalışmış.. motorum 3400 lerde ve ben memnunum herhangi bi sorunum yok.. tavsiyede ederim..
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah alacaktım, fakat diger şöförler beni rahat görebilsin diye kırmızı aldım.

Bu motorlarda su radyatörü olmadığından, hararet göstergesi koymamışlar.
    (GT250R de karter yağı radyatörü var)

Bunun abisi olan 650R, su soğutmalı, ve onda gösterge var.

-turgut
    tkalfaoglu abi birşey soracam sen motoru izmirden mi aldın ? Karamanlarda ben göremedim bu motordan(dikkatimden kaçmış olabilir)Başka bi yerde bayisi war mı hyosung'un. Eger bulamassam senin motoru incelemeye gelebilir miyim musait bi zamanında eger izmirde olaursan tabiiki

cem.alper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buluşma talebi

selam arkadaslar 250-r kullananlar bir buluşma ayarlasak ve hep beraber dolaşsak ben anadolu yakasındayım

driver13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyousung gt250r
    arkadaşlar resim koymak için ne yapmak gerekiyor,link adresi falan demiş ,biraz zorlanıcaz heralde

edizel1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bu motora epeydir merak sardım arkadaşlar..ama dedinilen gibi fiatı pahalı gibi.ayrıca ben izmirde de bir servisi olmasından dolayı endişe duydum.Acaba parça konusunda da müşteri memnun edilebiliyor mu?BU nedenle aslında motor görüntü olarak fevkalade.Ama işte aması fazla..
    [B]İNSANLARLA YAŞAMAK İÇİN ONLARA MUTLAKA SABIR GÖSTERMEN GEREKİR...[/B]:cat:

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı cem.alper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar 250-r kullananlar bir buluşma ayarlasak ve hep beraber dolaşsak ben anadolu yakasındayım
    evet buluşsak bir ara. Yağmurlar dinerse önümüzdeki hafta arası bir akşam buluşabliriz. Bende anadolu yakasındayım.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

munez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar hızlanması nasıl acaba bu motorum bi 600 lük kadar olmadığı kesin ama tatmin edicimi kullannan ark bilgi verirlerse sevinirim
    BU kadar hırsla la öğrenirmiyim hımm ne dersinizz:pale:

Uzun zamandır motor inceliyorum. İlk olarak gözüm CBR125R'a kaymıştı ama gerçekten çok çelimsiz bir duruşu var ve benim altımda küçük kalıyordu; sonra CBF250'yi incelemeye başladım motoru yeterliydi fakat tasarımını beğenmiyordum. Sonuç olarak kendime en uygun motorun CBR tarzı bir 250'lik olduğuna karar verdim. Uzun bir aradan sonra HYOSUNG'un GT250R'ı ile karşılaştım işte bana en uygun motor budur dedim. Fakat ben bir öğrenciyim ve de bu motor bana pahalı geldi ben bu motorun 5000-6000YTL civarlarında olmasını beklerdim. Kim ne derse desin bu motorun daha ucuza satılabileceğine inanıyorum. 2007'nin yaz ayında motor almayı düşünüyorum artık GT250R'ın ikinci elerini kovalayacağız bu fiyatla.

Yaptığı TEST sürüşleriyle bize GT250R'ı subjektif bir şekilde tanıtan Eralp Terem'e de çok teşekkürler.

benim motora binme gibi bir lüksüm olmadı ama dısardan güzle gözüküyor ama sesini sevmedim motorun

tekniker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ 6
    Herkese merhaba, hyosung gt 250 R modelini ilk defa İst.Şile de bir kırtasiyecinin önünde gördüm, motorun görüntüsü çok hoşuma gitti sahibiyle konuşmak istedim, fakat sahibi;benim fazla bilgim yok oğlum kullanıyo dedi. sonra bu siteyi öğrenip Eralp in test sürüşünü ve sizlerin yorumlarınızı okudum sürekli de takip ediyorum. Elimdeki 900 cc racing motorumu sattım. en kısa zamanda hyosung alıp aranıza katılacam,fakat tek sorun en yakın bayii ve servisin benim bulunduğum ile TOKAT a 350 km uzaklıkta olması. Umarım GLOBAL motor yakında buralara da yetkili servis verecektir. 900 cc marka motor satılıp ta 250 cc hyosung alınırmı demeyin. Güç elimde olsun da istemesem kullanmam fikri kendini kandırmaca çünkü insan her zaman tahriklere kapılabiliyo bir anda 250 km yi görebiliyosunuz fakat motor eski olunca insanın aklına her şey geliyor. İNSAN HAYATI HERŞEYDEN DEĞERLİDİR. Herkese kazasız sürüşler dileğiyle..

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    selam.. dilersen bir de 650cc modeli var? Görünüşü 250R ye çok benziyor, fiyatı herhalde 3-4,000 YTL daha pahalı.. -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler