Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı eroslevent adlı üyeden alıntı
    ya ustadlar bu 250 r en fazla ne kadar yapıyor ben de ciddi bi şekilde dusunuyorum bu motoru

evvallah qqqqqqqqqqqqqqqqq

Dostum ben enson 180 i gördüm düzyolda üstüne çıkıcağını sanmıyorum tabi modifiye edersen 200de yaptırırsın ama modifiye edersen garantiden çıkıcağınıda unutma.
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    o fiyat bence normal peki alırsak satma imkanımız nasıl yani piyasası varmı???bence herkes bu soruyu akıllarından gecırmıstr.... bilgilerinizi benimle paylasırsanız severimm...şimödden tesekkurler

Motosikleti
    Er6f abs
    Arkadaşlar , bende bu motoru çok beğeniyorum geçen gün benim keeway ile gezerken ışıklarda rasladım bitanesine kırmızı gt250r biraz konuşurken adam satacağını söledi , 600cclik alacakmış bunuda 5750 ytl ye verecekmiş, dedim ikinci eli bu kadar düşükmü ... eee bunlar japon değil dedi ne yapacaksın. adamın hemen telefonunu aldım bu hafta düşünme aşamasındayım belki adamı arar satın alabilirim sonuçta 5750 ye race alıyorusun...

Daha sonra internetten ikinci el ilanlarına batkım millet 7500 ytl yazmış , yaw kardeşim zaten sıfır 8450, e bide ikinci el alınca noter + sigorta + ruhsat parasıda eklenecek. o fiyatlara imkansız adam 500 ytl daha verir sıfır alır... ikinci elde bu kadar değerli olacağını zannetmiyorum , bende mesale 2006 keeway 150 superlight var sıfırı 3200 ben ancak 2000 ytl verebilirim, yani bu tür japon harici motorlarda ikinci elde direkt % 30 kayıp olur bilginize.....

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    bende R alasım var ama hiç vitesli motor kullanmadım... 150cclik ASYA kullandım. bu motoru kullanabilirmiyim... kafamdaki tek soru bu...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar 250 R modeline nakit alımlarda bir indirim sözkonusu mu ? İkinci el ve sıfır arasında kaldım indirim yapılıyorsa sıfır bir 250R almayı düşünüyorum
    Bir gün mutlaka ...

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Kartal: 1-2 günde alışırsın, vites çok kolaymış. Aşağı bastırıyorsun vites küçültüyor, kaldırıyorsun pedalı vites büyültüyor. Ha bir de sol elden debriyaja basıyorsun bunları yaparken.. acaip kolay.. -t

Alıntı velespit-cbr adlı üyeden alıntı
    o fiyat bence normal peki alırsak satma imkanımız nasıl yani piyasası varmı???bence herkes bu soruyu akıllarından gecırmıstr.... bilgilerinizi benimle paylasırsanız severimm...şimödden tesekkurler
    Tabi var, ama uzun vadede bu motorlar nasıl olacak kimse bilmiyor, ondan biraz daha düşüğe satacaksın mesela bir Honda'ya nazaran.
    Ama alış fiyatımız da zaten Hondaya göre çok daha makuldu.
    Bir de, seni bilmem ama ben satmak için almadım ki motoru?
    1) Beğendiğim için,
    2) Bu sitedekilerin tavsiye ettiği için,
    3) Fiyatının makul olduğu için

aldım.
    -turgut

Alıntı Netzo adlı üyeden alıntı
    ...yarım saat kadar kullandıktan sora asiri derecede bir ısınma oluyor sag ayagimda resmen sıcaklıgı hissediyorum, bu normelmidir sizce ?
    Netzo: Rodajın manası bu - çok ısınır! Çünkü bütün parçalar birbirine aşırı sıkı hala. 500 KM civarında götür yagını ve filtresini değiştirsinler, sonra çok daha rahatlayacak motorun.

Aman rodajda zorlama motoru (fazla yüksek hız (90 ın üzeri), fazla yüksek devir (6000 in üzeri) yada fazla düşük devir (2000 in altı) kullanma.

-t

Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı
    Yağlama konusunda aklıma takılan bir kaç nokta var. V motorlar düşük devirlerde 6-8 bin aralığında yüksek tork sağladığı için kullanılmakta. 250 cc race modelinde 13.000 devir
    Ufak bir parantez: GT250R, 10,500 devirde redline a giriyor.
    Bence o civarlarda kullanmamak, motorun ömrünü çok uzatacaktır.

-t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    buluşma ne zaman nerrde link hangisi + 1 göremedim
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    "Sn.Turgut Kalfaoğlu,

Belirtmiş olduğunuz GT250R motorsiklet tipine zaten sistemlerimizde kilit altı ve kapalı mahal şartı aranmaksızın teminat verilebilmektedir. Bu motorsikletler 250cc olarak kabul edilmektedir. Herhangi bir acentemizden poliçe yaptırdığınızda kilit altı muafiyeti istenmeyecektir.

Bilgilerinize.

Saygılarımızla,
    Banu DİKBAŞ
    Koç Allianz Sigorta A.Ş. "

...diye bir email aldım bugun. Hatırlarsanız İzmir'deki sigorta acentesini ikna etmeye çalışıyordum bir süredir, sanırım olay budur! -turgut
    ---

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bildiğim en fazla165 filan yapıyo

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar 250 R modeline nakit alımlarda bir indirim sözkonusu mu ? İkinci el ve sıfır arasında kaldım indirim yapılıyorsa sıfır bir 250R almayı düşünüyorum

birader İstanbul motor peşin alımlarda 1.000 ytl indirim yapıyor...ayrıca peşin fiyata vade farksız 12 taksit yapıyor...sahibinden.com da görebilirsin...

http://img68.imageshack.us/my.php?im...50rr2015nk.jpg
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06

Sadece 650'lik Makinalar...

DOSTUM O VADE FARKSIZ 12 TAKSİT OLAYI SADECE 650'LİK MAKİNALARDA GEÇERLİ...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...=0106&Preview=
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    tkalfaoglu Kartal: 1-2 günde alışırsın, vites çok kolaymış. Aşağı bastırıyorsun vites küçültüyor, kaldırıyorsun pedalı vites büyültüyor. Ha bir de sol elden debriyaja basıyorsun bunları yaparken.. acaip kolay.. -t

abi... açıklamalar için teşk. ederim... test sürüşleri varmı hani ara sıra gitsekte motora biraz ısınsak diyorum... olmasmı

bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    çok güzel gt250r resimleri buldum.. bu resimlere baktından sonra motoruma sarılasım geldi
    resimleri çeken kore(japonda olabilir) resim sanati ile motorun güzelliğini birleştirmişler (kullandıkları fot. makineside çok sağlam makinedir

http://www.onroadzone.com/zboard/vie...c=asc&no=16943

http://www.onroadzone.com/zboard/vie...c=asc&no=19421

http://www.onroadzone.com/zboard/vie...c=asc&no=20273

http://www.onroadzone.com/zboard/vie...c=asc&no=20274

http://www.onroadzone.com/zboard/vie...c=asc&no=20279

Motosikleti
    Honda NC750S DCT

Teşekkürler!

Gercekten resimler çok güzel! Teşekkürler!
    -t
    ---

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    tek favori rengim SİYAH.....
    Asya Scooterim de siyahtı...
    Siyahın bence bir asaleti ve ağırlığı var... en zevkli sürüş siyah motoru kullanmakta bence... Geeeelll Nisan 2007 Geeeelll...

millet GT250R nin hararet göstergesi yok.. peki nasıl anlıyorsunu hararet yaptığını???

Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı
    tek favori rengim SİYAH.....
    Asya Scooterim de siyahtı...
    Siyahın bence bir asaleti ve ağırlığı var... en zevkli sürüş siyah motoru kullanmakta bence... Geeeelll Nisan 2007 Geeeelll...

millet GT250R nin hararet göstergesi yok.. peki nasıl anlıyorsunu hararet yaptığını???
    Siyah alacaktım, fakat diger şöförler beni rahat görebilsin diye kırmızı aldım.

Bu motorlarda su radyatörü olmadığından, hararet göstergesi koymamışlar.
    (GT250R de karter yağı radyatörü var)

Bunun abisi olan 650R, su soğutmalı, ve onda gösterge var.

-turgut
    ---

Motosikleti
    Mayıs '06

Artik Bende Aranizdayim Arkadaşlar...

Arkadaşlar herkese merhaba,

Sonunda bende bugün yeni motoruma ve ehliyetime kavuştum.

Hyosung GT250 R/Siyah aldım. Önceki motorum Keeway SL150'ydi. Bu gerçekten çok ama çok farklı geldi. Daha fazla kullanamadım bile 5-6 km ama inşallah yarın acısını çıkartmayı planlıyorum. Ciddi anlamda gezicem.

Motorumu Anadolu yakasında Sahrayıcedid'te bulunan NBC Motor'dan aldım.
    Gelişim'den İbrahimin referansı ile gittim oraya. Yeni motor almak isteyen arkadaşlar tavsiye ederim. Fiyat ve ödeme konusundan yardımcı oluyor. Bora diye bir arkadaş var dükkanın sahibi, gerçekten çok kafa biri. 2 gün oldu tanışalı ama ciddi samimi olduk. Bora ilgi ve alakan için çok tşk ederim.

Herkese sevgiler...
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    turgu abi....

GT250R nin yağ soğutmalı olduğunu biliyorum... harareti nasıl anlıyorsunuz asıl sorum bu... yoksa hararet yapmıyormu...

Motosikleti
    Mayıs '06

frenden gelen ses hk

arkadaşlar gt250 r ı yeni aldım ön freni sıkmaya başladığım anda hani ateş böceğinin çıkarttığı tiz bi ses vardı ya ona benzer bi ses gelmekte... ama frene tam başlamadan yani durmaya başlamadan... arka fren ışığının müşürü devreye girmeye başlaması ile başlayan bi ses... sanki elektriksel bi sorun gibi geldi bana ama tam anlayamadım... böyle bi durumla karşılaşan oldumu aranızda acaba?

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı TEASER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gt250 r ı yeni aldım ön freni sıkmaya başladığım anda hani ateş böceğinin çıkarttığı tiz bi ses vardı ya ona benzer bi ses gelmekte... ama frene tam başlamadan yani durmaya başlamadan... arka fren ışığının müşürü devreye girmeye başlaması ile başlayan bi ses... sanki elektriksel bi sorun gibi geldi bana ama tam anlayamadım... böyle bi durumla karşılaşan oldumu aranızda acaba?

arkadasım bunu denemenın en kolay yolu hafıf egımlı bıryerde dur kontagı kapat ve boş vıteste aşağı doğru ılerle ve frene bas bakalım yıne ayn ses cıkacakmı.

herkezın motoru hayırlı olsun arkadaşlar.

kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler