Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    Bencede yatırmayalım motorları :D valla benimki hala yatıyo benzinsiz aküsüz bi biçimde ama :D sizin hiç yoktan akünüz bozuk falan :D benimkinin daha aküsü yok :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bende aküyü şarja verdim. Bakalım adam olacak mı? (gerçi biz iyi muhafaza edemedik;suç bizdede var)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dooru soluo cakalaz dostum...b ıcın olmaz ama a2 ıcın oluo sanırım ama yınede bı danısmak sormak lazım...
    olmuomus hocam 18 yaşşından gün almadan hiç bi sınava falan giremezsın dedı ama kaydını yaparız dedi 18 yaşına girdiğindede başlarsın dedı

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum.. GT250R ile dün bir hız testi yaptık.. Ben ve kurbanım, ikimiz toplam 132 kilo geliyoruz.. Bu kurbağanımla ben, 149 km/h ettuk.. Bütün ayarları standart, standart buji, 6700 km'de.. Deneyen varsa cevaplarını bekliyorum.. Saygılar..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı imacosfx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum.. GT250R ile dün bir hız testi yaptık.. Ben ve kurbanım, ikimiz toplam 132 kilo geliyoruz.. Bu kurbağanımla ben, 149 km/h ettuk.. Bütün ayarları standart, standart buji, 6700 km'de.. Deneyen varsa cevaplarını bekliyorum.. Saygılar..
    0-100km/s e kaç sn de çıkıyor bu alet
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    kardeş ehliyet için bende sordum 28.04.1991 haziranda ehliyetin elinde oluur dediler :D

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı imacosfx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyüp köprüsü girişi, edirnekapı istikametine
    gece suları, 82 kg ben ve 170 gördüm o sıra 2500km civarındaydı motor
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Bu moorun Uzunluk-Genişlik-Yükseklik oranını cbr600rr ile karşılaştırırsak gt250r cbrden daha büyük..

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    büyük olcak tabi kimin motoru :D valla bende grisinden var bitane daha kullanmış değilim ama :D ben 65 kilo daha 0 km yapabildim :D pardon 1 azcık yürüttüm :D

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bizde bugün xenon taktırdık arkadaşın motora. Ve de uzunları yakarken kısalar sönmeyecek şekilde ayarlattık (röle ile)

Gerçi motorun sağını solunu sökmek gibi kıl tüy işleri biz yaptıktan sonra "taktık" diyelim daha doğrusu (dermanım kalmadı)

Acayip uğraştırıyor kesinlikle. Farınız patlasa hakkaten hapı yuttunuz.

Gece seyir halinde iken far ampülünüz patlasa ve yanında yedeği dahi olsa hiç uğraşmayın değiştirmeye,samimi söylüyorum hiç uğraşmayın

Çekin motoru kenara,sabaha kadar bekleyin (kafa grenajı,ön cam,aynalar ve bilimum ıvır zıvır vida sökülüyor ve vidaları görmenize rağmen ulaşmanız zor oluyor)

Neyse,birkaç foto ekleyelim

Merak edenler olursa, 250 ytl'ye aldık xenon kiti(taktırma dahil). 1 set aldık. Diğer çıkan ampül ve balastı ben aldım. Daha sonra taktıracağım.

Xenon kit 2 sene, balast 1 sene ampül garantili. Falke diye bir marka (daha doğrusu ithalatçısı kendi ismini bastırmış)

TÜV onaylı (MTEC veya Texon'dan daha pahalı )

Ankara'da olanlara bu konuda yardımcı olabilirim.

Motosikleti
    600cc
    xenon hos olmus. ama o tek basina guzel akim goturen bi aletken kisalarin da surekli acik olmasi her 10 ayda bir akuyu yenileyecegin anlamina geliyor sanirim

bu arada GT250R'in hfc'deki duzinelerce sahibi tarafindan onaylanan ortalama maksimum hizi 172 kmh'dir (yolcusuz). 175 yapan da olmustur zayif suruculer arasinda. ama standart bir makine 180 gormez (Everest'ten asagi dikine inmediginiz surece)
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Uzun müddet ikisinide açmaya pek gelmez tabi

Zaten trafikte uzunları epeyce bir müddet yakmaya imkan olmaz. Maksat xenonları zırt pırt kapatmamak.

Xenon farlar sık sık kapatılıp açıldığında ampül ömürleri kısa oluyormuş. ( 1 saat içinde 3'den fazla açma-kapama yapmamak gerektiğini okumuştum www.geceucusu.com'da )

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-100km/s e kaç sn de çıkıyor bu alet
    8sn. de alıyor 100kmyi dostum..

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    bilmiyorum ama 8 sn den daha azdır :D yani videolarda falanda hemen alıo :D

bide ben bi egsoz aliyim ondan sonra xenon taktırıcam :D yardımcı olursum asm artık :D

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    valla asım ıbrahım ben ıste ıbrahımın motoruna xenon taktırmaya gıttık resımlerıde ortada hakkaten cok zor sokup takmak asım bu ısın ehlı olmus ama bunu solıyım elıne saglık kardes....

motora ılk defa bu kadar uzun sure bındık ıbrahim saolsun benı artcı aldı ben 84 ıbrahımde olsa olsa 70 kg dır...ole hız denemesı yapmadık ama motorun gudusu hızlanmaları benı cok etkıledı sukadarını soleyım basıte alıncak bı makına deıl kesınlıkle....

bu arada babam konusunda bı ıkı gelısme oldu...hyosungun evde katologu var beraber ona baktık ne kadar sımdı senın ıstedıgın motor evdekını kaca satcan falan dıye sordu baya sasırdım sanırım ıkna olcak cok mutluyum

bugun benım ufaklıgı uyandırdım artık cıkarttım scooterımı...asım sızın motorların yanına cekerım artık okulda bıraz karızmayı cızer ama ıdaree edın artık... ozlemısım motor kullanmayı yaaa anlatamam kana kana kullandım bugun....

Motosikleti
    600cc
    0-100 hizlanmasi 6 saniye.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    baya hızlı yaaa aslında dusunuldugunde 250 cc 29 bg ama cogu arabadan hızlı kalkıyo...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah bizede nasip olur.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla asım ıbrahım ben ıste ıbrahımın motoruna xenon taktırmaya gıttık resımlerıde ortada hakkaten cok zor sokup takmak asım bu ısın ehlı olmus ama bunu solıyım elıne saglık kardes....

motora ılk defa bu kadar uzun sure bındık ıbrahim saolsun benı artcı aldı ben 84 ıbrahımde olsa olsa 70 kg dır...ole hız denemesı yapmadık ama motorun gudusu hızlanmaları benı cok etkıledı sukadarını soleyım basıte alıncak bı makına deıl kesınlıkle....

bu arada babam konusunda bı ıkı gelısme oldu...hyosungun evde katologu var beraber ona baktık ne kadar sımdı senın ıstedıgın motor evdekını kaca satcan falan dıye sordu baya sasırdım sanırım ıkna olcak cok mutluyum

bugun benım ufaklıgı uyandırdım artık cıkarttım scooterımı...asım sızın motorların yanına cekerım artık okulda bıraz karızmayı cızer ama ıdaree edın artık... ozlemısım motor kullanmayı yaaa anlatamam kana kana kullandım bugun....
    İnşallah babanda destek çıkarda tez zamanda alırsını motorunu Faik

Bugünde benim motoru çıkardım ve xenonu bağlattım.

Bende Hyo'yu sürmeyi özlemişim

Alıntı 507rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-100 hizlanmasi 6 saniye.
    Siz mi denediniz hocam ? Siz bu süreyi yakaladı iseniz nasıl yakaladınız?

Bir yerden G-Tech bulsam ölçeceğim 0-100 hızlamayı ya bakalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    OOooo makina yakıyo asmcan...

agılıty espiriğide gözden kaçmadı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler