Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 BUçukuncu dakikadaki cenaze aracını öndenmi yollamıştınız?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 BUçukuncu dakikadaki cenaze aracını öndenmi yollamıştınız?
    Yok ondan Kaçtık zaten böyle bişey deniceğini biiliyodum...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    gayet güzel bir video olmuş elinize sağlık devamını bekleriz
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ellerinize sağlık hızla ilgili boş konuşanlara iyibir cevaptır sanırım.
    ben bir kamera aparatı yaptım havalar biraz düzelsin kulanıcam

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peş peşe iki videoyuda izledim şimdi gayet başarılı "tecrubeniz yönünden" ama yinede bu şekilde devam etmeyin derim videoyu izleyince şunu söyledim "allah biliyorda bu gençlere 600 luk 1000 lik makineler nasip etmiyor" dedim yanlış anlamayın, bizide üzmeyin sakın daha dikkatli olun arkadaşlar...

Bu arada polisin yanına 2 metre daha yaklaşsaydın ikinizinde aforoz olurdunuz öndeki motorun aynaları kapalı "sizce neden " arkadaki motorun deposunun üstünde bir aparat ve kamera dikkat ;)
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peş peşe iki videoyuda izledim şimdi gayet başarılı "tecrubeniz yönünden" ama yinede bu şekilde devam etmeyin derim videoyu izleyince şunu söyledim "allah biliyorda bu gençlere 600 luk 1000 lik makineler nasip etmiyor" dedim yanlış anlamayın, bizide üzmeyin sakın daha dikkatli olun arkadaşlar...

Bu arada polisin yanına 2 metre daha yaklaşsaydın ikinizinde aforoz olurdunuz öndeki motorun aynaları kapalı "sizce neden " arkadaki motorun deposunun üstünde bir aparat ve kamera dikkat ;)
    Arkadaki motorunda yani benimkininde aynaları yukarıya doğru kapalı ve camerada var... gerçi polisi yanına gelsek farketselerde yakalayamazlardı ..sanmıyorumm koskoca gidonu olan motorla girdiğimiz araya girebilsinler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:44 ----------

Birazdan Link İptal olucaktır bu linkten Videoyu izleyebilirsiniz...

http://www.facebook.com/home.php#!/v...v=426644589420
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaki motorunda yani benimkininde aynaları yukarıya doğru kapalı ve camerada var... gerçi polisi yanına gelsek farketselerde yakalayamazlardı ..sanmıyorumm koskoca gidonu olan motorla girdiğimiz araya girebilsinler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:44 ----------

Yunusları hiç hafife alma ben sana söyliyim adamın altındaki makine sağlam gidon falan dinlemez sen hiç onları yolda seri görmemişsin yunusların alarm desibeli çok yuksek onu acıyorlar önde flahşörleri açıyorlar adam bir kapatıyor akıllara zarar bir kere görsen ne demek istediğimi anlarsın :D ama yinede başarılısınız.Tebrikler ilk ve son olur sizin için umarım temiz temiz sağlıklı sağlıklı ;) Kazasız belasız sürüşler..

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750

Videonu izledim fakat İstanbul trafiğinde bu şekilde gidilmez be kardeşim, hepimiz gazlıyoruz hepimiz makaslara girip çıkıyoruz ama sen bu videoda çok dar a girmişsin,60 la giden arabaya teğet 135 le geçiyosun adamın biraz sağa kayması senin ölümün demek... Umarım video çekimi için bunu yapmışsındır... Dikkat li ol ! Tekerin düz bassın .....

Bu arada çakma rizoma ları nerden kaça aldın

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı StuArT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonu izledim fakat İstanbul trafiğinde bu şekilde gidilmez be kardeşim, hepimiz gazlıyoruz hepimiz makaslara girip çıkıyoruz ama sen bu videoda çok dar a girmişsin,60 la giden arabaya teğet 135 le geçiyosun adamın biraz sağa kayması senin ölümün demek... Umarım video çekimi için bunu yapmışsındır... Dikkat li ol ! Tekerin düz bassın .....

Bu arada çakma rizoma ları nerden kaça aldın
    stuart arkadaşımıza katılmakla birlikte ilk birkaç dkyı izleyerek çok riskli bulduğumu söylemek istedim aman dikkat diyorum!gereksiz yere risk almak yerine gerektiği kadar risk kullanmalıyız
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ

merak etme ya 1000 lik 4-5 varaderoyu peşime taktığım ve sonrasında arkama baktıgımda görkemden baskasını göremediğim günleri de hatırlıyorum sorun olmuyor yani içiniz rahat olsun ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    caner senin devir saatin çalışmıyormu güzel olmuş size katılmak vardı
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner senin devir saatin çalışmıyormu güzel olmuş size katılmak vardı
    öndeki benim arkadaşlar kameranın baglı oldugu motor görkemin
    ayrıca bnmki st kanuni ve devir saatim gayet güzel çalışıyor :D
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öndeki benim arkadaşlar kameranın baglı oldugu motor görkemin
    ayrıca bnmki st kanuni ve devir saatim gayet güzel çalışıyor :D
    pardon ya oraya görkem yazacaktım caner yazmışım nede olsa videoda hep seni izledik
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    devir saatim malesef çalışmıyo abi...ama yokluğunu pek hissetmiyorumm gerek duymuyorumda 150 tl istiyolar yapılmasına ...zaten kulağım motora aşina olduğundan kaç devirde gittiğimi biliyorum... o yuzden çok lazım değil bana..(150 tl olunca)

Evet şimdi duyarlı kardeşlerimizi görelim bakalım,

Motor alıcam, araştırmakdan içim bayıldı linkteki motoru tanıyan bilen varmı.! Tavsiye eden arkadaşlar varmıdır.! Tecrube ve bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, içime sinerse pazarlığa oturucam arkadaşlar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29555334/detay

Motosikleti
    CBR 600F

Motor alıcam, araştırmakdan içim bayıldı linkteki motoru tanıyan bilen varmı.! Tavsiye eden arkadaşlar varmıdır.! Tecrube ve bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, içime sinerse pazarlığa oturucam arkadaşlar...

arkadaşım profilinde 600RR yazıyo.tecrüben nedir.eğer bu camiyaya girmiş ve motosiklet sahibi olduysan bazı şeyleri bilrsin.
    bi motosikleti sıfır aldığında bile yapman gerekenler vardır.acil olanlar.eninde sonunda kendini yapma zorululuğnda hisstceklerin.
    bunlar kişye göre değiişr.ama çoğunluk yapar.yapmalı.
    1-tekerler değişmeli.çok sert(yoksa cebinden daha fazlası çıkar)
    2-eğsozdan daha ii ses almak istiyceksin.değişm şart
    3-aynalar kör noktası çok.yakışmıyo-600F aynası
    4-önde siyah cam daha şık oluyor
    5-tankpad-gidonpad.jant şerit ilk baş dert etmesende çizilmemesi için ve görüntü içn masraf yapcaksın.
    sonuç olarak bunların hesabını yapark kendin için en iyisini düşünmelisin.
    ayrıca bu katogoride tecrüben varsa hyo 650r düşünebilrsin

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devir saatim malesef çalışmıyo abi...ama yokluğunu pek hissetmiyorumm gerek duymuyorumda 150 tl istiyolar yapılmasına ...zaten kulağım motora aşina olduğundan kaç devirde gittiğimi biliyorum... o yuzden çok lazım değil bana..(150 tl olunca)

Benimde devir saati çalışmadığı için gözalışkanlığından dolayı sanırım sendeki devir saatininde çalışmadığını görmedim bile.

Bana içinde bi yaydan bahsetmişlerdi, ama kadıköydeki servise gittiğimde bahsetmeyi unuttum...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125

benımde dıkkatımı cektı bayagı temız bırseye benzıyor
    daha yenı almıs neden satıyor acaba
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım profilinde 600RR yazıyo.tecrüben nedir.eğer bu camiyaya girmiş ve motosiklet sahibi olduysan bazı şeyleri bilrsin.
    bi motosikleti sıfır aldığında bile yapman gerekenler vardır.acil olanlar.eninde sonunda kendini yapma zorululuğnda hisstceklerin.
    bunlar kişye göre değiişr.ama çoğunluk yapar.yapmalı.
    1-tekerler değişmeli.çok sert(yoksa cebinden daha fazlası çıkar)
    2-eğsozdan daha ii ses almak istiyceksin.değişm şart
    3-aynalar kör noktası çok.yakışmıyo-600F aynası
    4-önde siyah cam daha şık oluyor
    5-tankpad-gidonpad.jant şerit ilk baş dert etmesende çizilmemesi için ve görüntü içn masraf yapcaksın.
    sonuç olarak bunların hesabını yapark kendin için en iyisini düşünmelisin.
    ayrıca bu katogoride tecrüben varsa hyo 650r düşünebilrsin
    Profilimdeki yazı hedefim olarak yazdım zaten ordada belli ettim "fazlasında gözum yok diye" neyse ilk motorum olucak evet, ayrıca saydıklarını düşündüm dediğin doğru ama ben bu kadar para yatırırsam saydıklarını "lastler hariç" yapmam zaten sonuçda 600 lük makinaya geçiş için, standart aynalarına gelince körnoktasının dediğin kadar "çok" olduğunu ilkkez duydum senden bilgi için ve paylaşımın için teşeşkkur ederim..

Bu arada bu motoru neden 1.000km de sattığını bende bilmiyorum kıllanmıyorda değilim iş ciddiye binince zaten varsa bişey ustanın şevkatli kucağınca çıkar ortaya "almadan önce" ;) tekrar teşekkürler..

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Profilimdeki yazı hedefim olarak yazdım zaten ordada belli ettim "fazlasında gözum yok diye" neyse ilk motorum olucak evet, ayrıca saydıklarını düşündüm dediğin doğru ama ben bu kadar para yatırırsam saydıklarını "lastler hariç" yapmam zaten sonuçda 600 lük makinaya geçiş için, standart aynalarına gelince körnoktasının dediğin kadar "çok" olduğunu ilkkez duydum senden bilgi için ve paylaşımın için teşeşkkur ederim..

Bu arada bu motoru neden 1.000km de sattığını bende bilmiyorum kıllanmıyorda değilim iş ciddiye binince zaten varsa bişey ustanın şevkatli kucağınca çıkar ortaya "almadan önce" ;) tekrar teşekkürler..

Ben 5500km de aldım S&T 2009 model,lastikleri değiştircem dye hesap yapıyordum almadan önce hep ama aldıktan sonra fikrim değişti gayet memnunum lastiklerden ki senin söledigin motorda lastik sıfır gibi nerdeyse bence gerek yok.Egzoz a gelirsek aldıgım eleman abart egzoz almış ucuza bende begendim sesini onu kullanıyorum ama çokda şart deil bence sonucta 2silindir motor ve amacın 600rr sa eğer 6ay 1sene biner buna alırsın sese kavuşursun boşa masraf yapmaya gerek yok.Aynalardan da memnunum harika değil ama çok kötüde değil açıları değişeceksen kornayı değişmeni öneririm tank pad şerit merit zaten ıvır zıvır pahalı bişe değil,ön camada film çekebilirsin boyatabilirsin ben onuda yapmadım benimde amacım 1 sene kullanıp satmak oldugu için hem orjinalligini bozmadım hemde masrafa gerek yok bence ve böle gayet iyi zevk meselesi tabi.
    Sonucta aldıgında bakım masrafın olur sadece bide korumaların,benim tavsiyem egzoza 300-400 vercegine kaskın maliyetine ekle monta ekle daha iyisini al ben şahsen öyle yaptım sonucta onlar ömürlük ama motor 1senelik...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler