Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bugün okadar ısrarl ile motorsikletlerde 2 koltuk var eski scooterımda bile 2 tane dememe rağmen poşis yine ısrarla 1 yazdı. Resmiyette 1 geçiyormuş koltuk sayısı, 2. koltuk kaçak koltuk olur dedi. Tamamen saçmalık ama şuan şu satırları yazarken belki bazı arkadaşlarla saçma gelebilecek birşey aklıma geldi.

Koltuk sayısı 1 yazıyorya mesela scootarda, e zaten scooterda boylu boyuna 2 kişinin oturabileceği 1 koltuk yokmu dimi Koltuk sayısı 1 ama 2 kişi oturabiliyor, hatta bazen 3 kişi sıkışarak filan.

Bu S&T nin koltukları birbirinden ayrıda olsa bitişik gibi oluyor, polis bir problem çıkarırsa al sana koltuk sayısı 1 derim, tek koltuk var ama 2 kişi oturacak şekilde yapılmış

Ne dersiniz hoş olmazmı, belkide polisin bugün tescil bürosunda benim tüm ısrarlarıma rağmen bana anlatmaya çalıştığı şey budur.
    evet yeni ruhsatlarda 1 koltuk diyo ama dediğiniz gibi tek koltukta 2 kişi oturuyoryani ruhsatta istihap haddi diye bi yazı yok istediğin kadar adam bindir tek koltuğapolis çevirdiğinde abi tek koltuğa biniyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    13/10/2009 tescilli benimki... 2 koltuk yazıyo benim ruhsatta
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    bende koltuk sayısı "sürücü dahil 1" yazıyor. ruhsatım bugün çıktı. ilginç.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce 800 km de 2010 model motora kredi kartına taksitli olarak 8.100 tl fazla mı acaba?
    arkadaşlar kimse mi cevap vermeyecek

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Naptın hocam ben 500 km motoru 7250ye verdim... çok tabiiki

arkadaşlar sizce 800 km de 2010 model motora kredi kartına taksitli olarak 8.100 tl fazla mı acaba?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:37 ----------

Hocam km kaç? eksantrik değiştimi daha önce? Benim fikrimde eksantrik gaz verip gazı yavaş yavaş azaltmayı dene bakalım ses kesiliyormu yoksa devam mı ediyor? durdugun yerde önce 9000 devirlere çıkar makineyi sonra yavaş yavaş gazı düşürerek 8000 -7000 6000 5000... olarak dene ses geliyormu gelmiyormu?

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar sabah yazmıstım tamırcıyı goturdum egzandırık zıncırı felan dedı.motor calısırken gazla dogru orantılı olarak cıtırtı gelıyor bana ne kadar mal olur basına gelen varmı?
    Sex Speed Money...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    civciv, kardeş ayna alana kadar araç geri görüş sistemi al sanırım daha iyi olur, bende bu aralar buna taktım kafayı
    http://www.sahibinden.com/search.php?&b[search_text]=geri%20görüş&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=&c=&sGaleri=1
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naptın hocam ben 500 km motoru 7250ye verdim... çok tabiiki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:37 ----------

Hocam km kaç? eksantrik değiştimi daha önce? Benim fikrimde eksantrik gaz verip gazı yavaş yavaş azaltmayı dene bakalım ses kesiliyormu yoksa devam mı ediyor? durdugun yerde önce 9000 devirlere çıkar makineyi sonra yavaş yavaş gazı düşürerek 8000 -7000 6000 5000... olarak dene ses geliyormu gelmiyormu?
    doğru diyorsun da şu açıdan düşünürsek peki;

hiç nakit yok. kredi alma şansın da zor. kredi kartına taksit yapılıyor üstüne 3 ay erteleme var. o yüzden aradaki farka göz yumulur mu sence?

Motosikleti
    gt 250 r
    erdemgc, kardeş sen o motorun 2010 model olduğpuna eminmisin, ben sitede okumuştum yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş 2010 modellerin tipinin biraz daha değişik olduğunu yazmış, olumlu yönde

http://www.totalmotorcycle.com/photo...g-GT250RFI.htm bir bak istersen

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdemgc, kardeş sen o motorun 2010 model olduğpuna eminmisin, ben sitede okumuştum yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş 2010 modellerin tipinin biraz daha değişik olduğunu yazmış, olumlu yönde
    evet 2010 model olduğuna eminim. sen motoru gördün mü? eğer gördüysen aynı motordan mı bahsediyoruz? söyleyen arkadaş ne gibi farklılıktan bahsediyor 2010 modellerde?

motor gördüğüme göre st kanuni mart ayında alınmış. garanti belgesi de mevcutmuş oradan ve zaten doğal olarak ruhsattan anlaşılabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

evet 2010 model olduğuna eminim. sen motoru gördün mü? eğer gördüysen aynı motordan mı bahsediyoruz? söyleyen arkadaş ne gibi farklılıktan bahsediyor 2010 modellerde?

motor gördüğüme göre st kanuni mart ayında alınmış. garanti belgesi de mevcutmuş oradan ve zaten doğal olarak ruhsattan anlaşılabilir.
    haklısın fakat shorin de mesela ocak ayında almıştı. 2010 modeldi onunki de onunki de benim baktığımla aynıydı. bu fotodakiler türkiyeye gelmemiş anlaşılan.shorin bizi aydınlatırsa bu konuda iyi olacaktır.

Motosikleti
    gt 250 r
    söyleyen arkadaş sadece görüntüsünden ve enjeksiyonundan bahsetmişti ama kim olduğunu ve nerde okuduğumu hatırlamıyorum, ama linki attım bir bak istersen

http://www.totalmotorcycle.com/photo...g-GT250RFI.htm

"alıntı " Hyosung, 2010 Model GT 250R 'ı hayranlarının beğenisine sundu..

Alt sınıf kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği bu yakışıklı Kore'li, gösterişli Motorsiklete sahip olmak isteyen kullanıcıları tatmin edecek kadar etkileyici görünüyor..

2010 Model GT 250R 'ın yenilenmiş özellikleri arasında, yenilenen Projeksiyon özellikli Farlar ve ağırlık merkezini daha dengeli hale getiren Şasi bulunmaktadır..

Amerika'da piyasaya çıkış fiyatı 4.000 Dolar olarak belirlenen yeni GT 250R, şimdiden hayranları tarafından merakla beklenmekte..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...tr-serisi.html
    Sanırım bu link yardımcı olabilir.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    arkadaşlar öyle diyorsunuz da birçok firma sıfır ve 2010 olarak st kanunileri satıyor ve verdiğiniz linklerdeki gibi değil. benim baktığım motor gibi aynı...

o zaman eski modelleri 2010 diye mi getiriyor kanuni yoksa fason üretim mi yapılıyor türkiyeye özel?

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar öyle diyorsunuz da birçok firma sıfır ve 2010 olarak st kanunileri satıyor ve verdiğiniz linklerdeki gibi değil. benim baktığım motor gibi aynı...

o zaman eski modelleri 2010 diye mi getiriyor kanuni yoksa fason üretim mi yapılıyor türkiyeye özel?
    bence 2009 model ama 2010 trafiğe çıkış olacağı içinöyle diyor olabilirler... sadece bi fikir yani...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 2009 model ama 2010 trafiğe çıkış olacağı içinöyle diyor olabilirler... sadece bi fikir yani...
    bu fikre katılmakla beraber elinde kalan 2009 modelleri biran önce satıp 2010 modelleri getirerek 2011 model diye satmak içinde böyle birşey yepıyor olabilir

Herşeyde olduğu gibi bundada milleti geriden takip ediyoruz en azından matbaa gibi 60 yıl ( yanlış hatırlıyor olabilirim ) geriden gelmiyor

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    bu fikre katılmakla beraber elinde kalan 2009 modelleri biran önce satıp 2010 modelleri getirerek 2011 model diye satmak içinde böyle birşey yepıyor olabilir

Herşeyde olduğu gibi bundada milleti geriden takip ediyoruz en azından matbaa gibi 60 yıl ( yanlış hatırlıyor olabilirim ) geriden gelmiyor
    evet şimdi aradım bayiyi sordum. 2009 temmuzdan sonraki motorlar 2010 model diye geçiyor.

bizim fotolarda baktıklarımız için ise direk 2011 model onlar dedi

mavibuz un da dediği gibi geriden takip ediyoruz

Motosikleti
    gt 250 r
    erdemgc, kardeş galiba motoru daha almadın, alırsan motorun hayırlı olasun Allah kazasız, belasız ve de cezasız sürüşler nasip etsin

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    erdemgc, kardeş galiba motoru daha almadın, alırsan motorun hayırlı olasun Allah kazasız, belasız ve de cezasız sürüşler nasip etsin
    evet daha almadım. almak için çabalıyorum

hepimiz için aynı temenniler geçerli. hepimiz kazasız belasız cezasız mutlu sürüşler yapalım hep

Sadece Hyosung almayı düşündüğüm için yaptığım araştırma ve okuduğum yazılardan bazı bilgiler hatırlıyorum yanlışlık olabilir.

Arkadaşlar Hyosung Kore malı ne Japon kadar kaliteli ve markalı, ne Çin gibi ucuz ve kalitesiz. Kore sanayisi son derece kaliteli üretim yapıyor ve küresel pazarda kaliteli mallarla tanınıyor örneğin LG Monitör ve TV gibi,

Ülkemize gelen tüm motorlar sandıklar içinde kısmı parçalara ayrılmış şekilde geliyor. Ülkemizde bu sandıklar açılıp birleştiriliyor. Ve iç pazarda satışa sunuluyor.

Hyosung, bir motor markası ve uzun süre Suziki için kore pazarında motorsiklet üretmiştir. Daha sonra kendi marka ve modellerini oluşturmuştur. Türkiye'ye ilk geldiğinde Hyosung ismi bir mümessil şirket tarafından telif hakları alınmıştır. Daha sonra türkiye mümessili değişmiş ve Hyosung ismi ilk firmada kalmıştır. Yeni adı ST Kanuni olmuştur. Motorsikletlerde bir değişim olmamıştır.

Motorlara gelirsek, 2005-2006 yıllarında üretilen motorlar Karbüratorlu, 2007 ve sonrası enjeksyonludur.

Krank kırma problemi motoru REDLİNE da kullanmayı seven kullanıcı yüzünden meydana gelmiştir. Limitlerde kullanmak her zaman böle tehlikeleri barındırır.

2010 model olarak satılacak olan modeller makyajlanmış fakat henüz ülkemize giriş yapmamıştır. Şuan 2010 diye geçen motorlar 2009 hatta 2008 modeldir. Türkiyeye giriş ve trafiğe çıkışına göre 2010 model olarak geçmektedir. Fakat bu gerçek değildir fakat sizede bir zararı yoktur.

Hyosung GT 250 R, 600cc kasasında 250cc motorsiklettedir. Ucuz yollu Superbike bu sınıfta yeni başlamak için daha uygundur (600cc le başlamaya göre)

Fakat bu motoru alıp bu neden 300km basmıyor demek saçma olacaktır.

Alacağınız şey BMW 3,16Cİ'dir. Görüntüsü M3 tür ama asla M3 ün verdiklerini veremez. Ama M3 e geçiş için en uygun araçtır.

Bilgilerimin içinde yanlış eksik yada düzeltilmesi gereken şeyler varsa yayınlayın, bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bu arada hala alamadım bir Hyo offfffffffffffffff offffffffffffffffffffff

Motosikleti
    gt 250 r
    gayet açıklayıcı olmuş teşekkürler cihan

gayet açıklayıcı olmuş teşekkürler cihan
    Rica ederim. Sadece bildiklerimi paylaşmak istedim.

Aynı zamanda Rover 216Sİ aracım var. Bu gün 100 kişiye sorsam, 98-99 kişi 'Rover Alma' der. Ama kaçınız Rover aldınız yada kullandınız desem 1-2 kişi çıkar. Aynı kötü ön yargı Hyosong içinde var ama bu doğru değil.

Doğru bilgi oldukça daha keyifli ve güvenli kullanırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler