Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

çooooooooooook güzel..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav mehmet senin servisde tam allahlıkmış valla.gösterge paneli komple degiştigi halde sorun devam ediyorsa kablo baglantılarında bir sorun olabilir belki .okadarda önemli degil ya boşver bi dahaki bakımda detaylı bir kontrol ettir.
    bencede bi hinlik var uzun kısa far ıkaz ışığı yanmıyor..odo trip geçiş yapamıyorum..bazen kendiliğinden değişiyor..valla bu motorun tek bir yek sorunu var vallahi servis billahide servis arkadaşım 250cclik bir konseptin bence en üst limiti..varmı buna itirazı olan sölesin
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar konunuzla biraz alakasız olucak ama acaba siz Hyosung u nasıl okuyorsunuz?

Hoysung diyenler var direk Hyosung diyenler var acaba dogrusu nedir?
    ben ingilizce telafuz eder gibi okuyorum, yani "hiyosang" şeklinde. sonuçta bu kelime ingilize değil ama yöle okuyorum yine de...

bu arada arkadaşlar, bu kornası ile sorun yaşayanlar var mı hiç? benimki bazen basıyorum çalmıyor ve sinir ediyor. artık korna ihtiyacım olduğunda şansıma ne çıkacak acaba deyip, besmele çekip butona basıyorum. sanırım butonuyla ilgili bir sıkıntısı var. çabucak bir ara bakmam lazım. gidip garantiden yaptıracağım da, o kadar uğraşmaya değecek mi bilmiyorum...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    yav aya bizde onun TÜRKÇE' sini kullanıyoruz.ben benimkine AYSUN diyorum böyle daha hoş oluyor.kesin galiba sanırsam senin korna butonunda bişey yok.sol elini granajın içine daldırıp kornanın soketlerini bir yokla bakalım sarsıntıdan gevşeyip temassızlık yapabiliyor yani bendeki öyleydi zaten sesi çok az çıkıyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ok, ilk iş kontrol edeyim. umarım sokettendir, yoksa butonla uğraşmak daha zor olur, onu sökeceksin, kontrol edeceksin, ölçüm yapacaksın filan uğraştırır. soket basit olur. teşekkür ederim.

aysun'u da tuttum bu arada. ben de soranlara ona göre cevap vereyim. anlayacak olana "hyosung", anlamayacak olana "aysun"...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yazılışı, Hyosung ; Okunuşu, HAYSONG

Ve arkadaşlar bir soru da ben sorayım ? Bizim motorlarda Hararet göstergesi var mı? Benzin göstergesinin yanında aynı sekil bir ibre var ; Altında c üzerinde H yazıyor ama hiç ısıklarının yandığını görmedim. Acaba bosuna mı orda o C/H
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    çakalaz gösterge de var ama bir müşüre baglı olmadıgı için yandıgını asla göremeyeceksin.650r da var .250r ile 650r gösterge paneli aynı
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    evet aynen zonta'nın dediği gibi. maliyetleri düşürmek adına ortak gösterge kullanımından kaynaklı bir durum. aynı gösterge paneli hem 250r hem de 650r'da var. 650lerde ısı göstergesi var, 250lerde kullanılmıyor o gösterge bölümü...

bak motorum garanti dışı olsa, kurcalar, onu da bağlardım belki ama artık o kadar ileri boyuta giremem şu an...

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakalaz gösterge de var ama bir müşüre baglı olmadıgı için yandıgını asla göremeyeceksin.650r da var .250r ile 650r gösterge paneli aynı
    doğruyuz arkiler bide iyi yanından bakalım 290 kmlik bir gölge var. buda benim hoşuma gidiyor..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğruyuz arkiler bide iyi yanından bakalım 290 kmlik bir gölge var. buda benim hoşuma gidiyor..
    hehe, bazen çocuklar yaklaşıyor, "abi bunun son sürati ne" diye soruyorlar. ben de "bunun son sürati yok, göremezsiniz, göstergeler dijital" diyorum, şöyle bir kafa uzatıp göstergeye bakıyorlar ve "vaaauuuvv 299 yazıyor" diyorlar ya, bitiyorum o zaman...

Motosikleti
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe, bazen çocuklar yaklaşıyor, "abi bunun son sürati ne" diye soruyorlar. ben de "bunun son sürati yok, göremezsiniz, göstergeler dijital" diyorum, şöyle bir kafa uzatıp göstergeye bakıyorlar ve "vaaauuuvv 299 yazıyor" diyorlar ya, bitiyorum o zaman...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Peki hararet yapınca nası anlicaz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı thecoolzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam valla ayakta uyuyoz.adamlar bedavaya veriyo motoru.bide 8400 üzerinden 12 taksit yapcaksa mis :D.
    belki sayende motor sahibi olucam
    bizde ailece güven sorunu var kimseye güvenemiyoz motorcu tanıdıkta yok.yatıyodu benim iş nerdeyse.tekrar saol

ama yeni modelleri de beklemek lazım tabi.
    haklısın nette bakarsan 2009 model 1000km yapmıs motorunu 8000bın lıraya satanlar var 2.el

Sıfırı 8400ken 2008 modelını 7500 milyara veya 2009 modelını 8000mılyara satanları anlayamıyorum

Sıfır motor alınacaksa bence 2010 modellerı beklemek lazım bırsey kalmadı-7-8aya piyasaya fazlasıyla gırer sanıyorum ozaman 2009 sıfırlarda 8200 cıvarına inebılır
    sonucta brdada herkes bısekılde satıyor yukseltıyor paraya sıkısıyor herkesın dıledıgı fıyatla satmasını ısterız tabı ama fıyatlar ortada olupta 2.ele bukadar para isteyenlere sasıyorum neye guvenerek o fıyatlara satabıleceklerını sanıyorlar anlamadım coguna soruyorum eee ben 9400e almıstım ee napayım ilk cıktıgında oyleydı suan sıfırı 8400 nese umarım herkes gönlündeki motosiklete sahip olur
    [B]kabul ediyorum ilginç bir üyelik tarihim var özellikle bekledim bu tarihin oluşması için ;D.....[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Adamlar motoruna güveniyor demekki... Alıp rodaj vs. ve fabrikasyon hatası olma olasılığı ile karsılasacağına adamlar temiz bakmıs cillop gibi sorunsuz motorları o fiyata satıyor !

Ben Motorumu sıfırı ile asla değişmem mesela
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sebebini bilmem ama o ışık "F1" değil, "FI" yani "Fuel Injection" ışığı...
    yoq biliğimiz f1 bu FI deil ışıkta FI gıbı gozukuyor ama ışık yanınca hız göstergesinde bile F1 yazıo...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoq biliğimiz f1 bu FI deil ışıkta FI gıbı gozukuyor ama ışık yanınca hız göstergesinde bile F1 yazıo...
    dediğin deli_mavi nin başına gelmişti burda konuşmuştuk ama ahtırlamıyorum şimdi acep neden olduğunu
    bende ilk kaza yapıp motor yerde yatarken hız gösterge yerinde F1 yazıyordu herhalde motor yattı ya yağlama yapamadığı için olması lazım

aya korna butonla ilgisi yok aynen zontanın dediği gibi elini sokup biraz oynaman gerekiyo sonra düzeliyo.

yarın bi lastikçiye gidip göstereyim şu lastiğide motor hasretim sona ersin yaa ahh ahh
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    GT250R
    ahanda başıma gene bela, lastikte sorun yok jantta çok ince ve ufak bi çatlak var... resimdeki kare içindeki çizgi kadar :S

şimdi bunada kaynak attıracağım herhalde ama nerde ve nasıl? varmı görüşü olan? yoksa yarın sanayide dolaşıp jantçı arayacağım
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar; Yahu Motoru ileri doğru elimle ittirince çalısmazken; motor bölümünden bi TIK TIK TIK sesi geliyor... arkayı kaldırım arka tekeri yürüttüm yine aynı sesi yaptı ? Neden acaba ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Of be çako ne anlamaz adamsın aynı soruyu 10 kez soruyosun
    Vites hilallerinden gelir o ses tık tık diye sorun yok devam et sen sürüşüne..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    olum ses arttı yahu önceden daha azdı ses
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler