Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arayıp yalancının anasını kopekler kovalasınmı diyesim geldi bu müslümansa ben değilim arkadaş
    :D dün gördüm o ilanı r1 motoru ne la diyorum kendime hey gidi hyo kimlere kaldın sen :D arkadaşlar buarada bir arkadaşım için gt250r lazım sıkıntısız motoru olan satmayı düşünen veya bildiği olan varsa bana ulaşırsanız sevinirim biraz aciliyeti var açıkçası msj atın faceden ekleşelim buarada facede hyo grubu kuralım yoksa
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sattı :(
    Alıntı muratayata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    st kanuniye yazdığım mail
    bakalım ne cevap gelecek...

merabalar..
    ben kayseri den bir hyosung gt250r hayranıyım. daha evvel başka bir marka 250 class ında motosikletim vardı ancak sattım. şimdi gerçekten bir hyosung gt250r almak istiyorum. bunun için maddi manevi bir sıkıntımda bulunmuyor ancak kafamı karıştıran 2 sorunumu sizlere bildirmek istiyorum.
    1. sıkıntım kayseri gibi bir büyükşehirde hyosung bayisi yok keza motosikletimi almak istediğimde nerden alıcam?
    2. sıkıntım diyelimki gittim başka bi şehirden aldım motosikletimi servis olayını ne yapıcam bakımlarını nerde yaptırıcam? olduki arıza oldu nerede yaptırıcam?
    bana bu konularla ilgili bilgi verebilirseniz satış kervanınıza ve hayran kitlenize bir kişi daha kazandırmış olacaksınız.
    vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim
    murat ayata
    İlerleyen gunlerde yardimci olacaklarmis verdikleri tek cevap bu

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bugun yarım saat kadar 600rr kullandım, fikrim değişirmi bilmiyorum ancak 600 lük racingler bundan sonra benden uzak dursun. Şeytan işi dedikleri şey bu olsa gerek Tamam çok keyifli, çok havalı, çok gürültülü hatta mükemmel ancak yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgi gerçekten bu. Daha öncede kullanmıştım ancak bugun birazda gazladım, yok arkadaş bu motorlar başka bişey. Bana givi çanta seti ile beraber er6n fazla bile O çok mu yavaş diyebilirsiniz ancak racing kadar sert değildir en azından. Ancak dikkatimi bişey çekti, 600rr ın oturma pozisyonu gt250r dan daha rahat Bu korelilerin ortopedi doktorları ile anlaşması mı var bizi böyle 2 büklüm hale getiriyorlar

He birde frenleri özellikle denedim, gerçekten arada dağlar yok hyo ile. Tabiki tesisat güç vs. olarak çok üstün ancak hissiyat duruş olarak ben çok fark göremedim. Ama şunu demiyorum, hyonun frenleri al hondaya koy aynı işi yapar değil, motoruna göre gerçekten çok farklı değildi frenler.

Yorum için çok sağol, elazığda öğrenci miydiniz, serkanla tanışan arkadaş olmalısın...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    600rr ucurmus seni anlaşılan baska diyarlara:-)

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    @mustafa44
    Evet Elazığ'da öğrenciyim, Serkan'la tanıştık geçen gün, bir arkadaşından bahsetti. Sizsiniz sanırım

@ysfist
    Yok uçurmadı, aksine ayaklarımı yere bastırdı İnsan işi değil bu makineler, o nasıl bir ivmelenme, nasıl bir ses Şehir içinde binilecek aletler değil, benden 2 sene uzak kalsın bunlar sonra bakarız
    Zaten hız meraklısı birisi değilim, amaç yol gitmek. Naked makine + 3 lü çanta seti benim tarzım, gt250r şehir içi motoru

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ki 600 rr dan bahsediyorsun:-):-) en masum sslerden biri.

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Arkadaşlar bu ilana bakmanızı rica ediyorum.

Özellikle egzoz :D

Gt 250 R'mış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14767981/detay

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    severek kullandıgım yol arkadasımı 600 cc geccegimden istemeyerekde olsa satıcam
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5525985/detay/
    ilandaki gibi tr degil dünyada tektir arkadaslar kolay gelsin yorumlarınızı bekliyorum tskler

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı McBay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gt 250 R'mış.

asjgasghagsdas ))) sesli güldüm.. arkadaş akıllanmaz bizim insanımız, gerçekten akıllanmaz.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun yarım saat kadar 600rr kullandım, fikrim değişirmi bilmiyorum ancak 600 lük racingler bundan sonra benden uzak dursun. Şeytan işi dedikleri şey bu olsa gerek Tamam çok keyifli, çok havalı, çok gürültülü hatta mükemmel ancak yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgi gerçekten bu. Daha öncede kullanmıştım ancak bugun birazda gazladım, yok arkadaş bu motorlar başka bişey. Bana givi çanta seti ile beraber er6n fazla bile O çok mu yavaş diyebilirsiniz ancak racing kadar sert değildir en azından. Ancak dikkatimi bişey çekti, 600rr ın oturma pozisyonu gt250r dan daha rahat Bu korelilerin ortopedi doktorları ile anlaşması mı var bizi böyle 2 büklüm hale getiriyorlar

He birde frenleri özellikle denedim, gerçekten arada dağlar yok hyo ile. Tabiki tesisat güç vs. olarak çok üstün ancak hissiyat duruş olarak ben çok fark göremedim. Ama şunu demiyorum, hyonun frenleri al hondaya koy aynı işi yapar değil, motoruna göre gerçekten çok farklı değildi frenler.
    bu yorumu gorunce benzın ıstasyonundakı ılk tecrubem geldı aklıma :D

seytan ısı derken,ıpın ucunu kacırmadıktan sonra cok hos bence bu guc.ama 250cc dekı ulan bıraz fazla basayım dedıgınde vıraja 70 degıl 120 ıle gırıosun mesela.odun bokuna karısınca tekrarlamıyorsun sesten bahsetmıyorum bıle,4sılındır + 15500 d/d... orgazm sebebı bız gencler ve genc ruhlular ıcın.

oturma pozısyonu konusunda cok haklısın.deponun yerlesımı mesafeyı acayıp uzatıyor.lakın koltuk olarak gt250r daha basarılı.benım oturus pozısyonunun rahatlıgından dolayı belım,elım agmıyo ama felaket kcm agrıo cbr dan sonra

frenler konusunda aynı seyı dusunmuyorum.zıra hıssıyat zaten bunu gostermıs ;) cbr ıle 100-50 hızlanmamdakı rahatlık ıle suan 150-50 aynı mesela.zaten motor frenı cok daha sert ve guclu.ben fren cok fazla kullanmıyorum desem yerıdır ama kullanıca da kıtlemeye meraklı degıl cbr kadar.

ılk baslarda bıraz tedırgın edıyor dedıgın gıbı.lakın 1ay ya da belırlı km sonra 100le gıderken asıldıgında bazen yavas gelıyor tuhaf sekılde.ınsanoglu yuzsuz gercekten.hep daha fazlasını ıstıyor

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

@ysfist
    Yok uçurmadı, aksine ayaklarımı yere bastırdı İnsan işi değil bu makineler, o nasıl bir ivmelenme, nasıl bir ses Şehir içinde binilecek aletler değil, benden 2 sene uzak kalsın bunlar sonra bakarız
    Zaten hız meraklısı birisi değilim, amaç yol gitmek. Naked makine + 3 lü çanta seti benim tarzım, gt250r şehir içi motoru
    sehırıcınde bınılcek aletler (1000lıkler hıc degıl orası ayrı )

eger :

-20 dk durup kalkmazsan (hararet 105ı gecer,apıs aran&bacakların pıser)
    -20 dk durup kalkmazsan (1.vıtes atımı,kalkıslar yoraRR )

bu arada yukarıda da belırttıgımız gıbı,kesınlıkle bı r6 & hyo degıl oturma pozısyonu olarak.LAKIN,en uysal terımı olmamıs en hafıf ve guc/agırlık oranı en ıyı 600cc (pıst basarıları ortada-sofu) hesd uzerınde gelıyor bu yuzden sız ıstesenız de yoldan cıkartmadıgınızda , uysal degıl de teknolojık sıfatını hakedıyor bence

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Zaten motoru 3. vitese pek atamadan sürdüm(akşam trafiği) ve grenajın içinden motor kısmında bir sıcak basmadı değil. Fan açtırmadım ancak 1. ve 2. viteste sağlam asıldım, tünel etkisi yarattı. Nesneler ışık şeklinde sağdan soldan akıyordu Bir süre sonra alışılmayacak gibi değil, elbet alışılacaktır ancak şimdilik bu güce ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Zaten yakıt olarakta çok yukarıda bir makine. Gezerken yakıt hesabı yapmayı pek sevmiyorum

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    haha nerden buldun bro = )

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR

Gt 250 R'mış.

Kanuni Racer

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

@Hisvarlar

http://www.motordelisi.com/forum/gez...-getirdik.html
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    gtr ama racer tipi imis hahaha :-D

Motosikleti
    hyosung gt250r

Gt 250 R'mış.

o egzoz değil hocam kanalizasyon borusu bu motordan da geçiyor demek ki :D kanuni racer 2 egzozlu bir motor o soba borusunu nasıl sokmuş oraya helal olsun :D

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    @twin

Araştırmacı gördüm sizi

Bu arada ekipmanlarımın incelemesini yazdım. Belki işine yarayan biri çıkar

http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/113676-ls2-ff370-bering-aero-ceket-4riders-toscana-venom-v85-xpro-tex-1505-ve-dahasi.html

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Zaten motoru 3. vitese pek atamadan sürdüm(akşam trafiği) ve grenajın içinden motor kısmında bir sıcak basmadı değil. Fan açtırmadım ancak 1. ve 2. viteste sağlam asıldım, tünel etkisi yarattı. Nesneler ışık şeklinde sağdan soldan akıyordu Bir süre sonra alışılmayacak gibi değil, elbet alışılacaktır ancak şimdilik bu güce ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Zaten yakıt olarakta çok yukarıda bir makine. Gezerken yakıt hesabı yapmayı pek sevmiyorum
    son 3 depom

6.2 5.8 5.3 bence gayet makul.cunku kawa gıbı degıl. orta devırler cok ıyı ve yeterlı.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    @twin

Araştırmacı gördüm sizi

Bu arada ekipmanlarımın incelemesini yazdım. Belki işine yarayan biri çıkar

http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/113676-ls2-ff370-bering-aero-ceket-4riders-toscana-venom-v85-xpro-tex-1505-ve-dahasi.html
    http://www.izlesene.com/video/kask-konusu/6888345
    keşke çene açılıra bulaşmasaydın bak arai distribütörü süper açıklamış neden çene açılır kask üretmediklerini

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 3 depom

6.2 5.8 5.3 bence gayet makul.cunku kawa gıbı degıl. orta devırler cok ıyı ve yeterlı.
    Rakamlar böyle ise gayet güzel ancak devamlı gazlamada 9 litreleri görmek çok kolay diyor genel kullanıcı kitlesi ? Sizin kullanım tarzınız ve yeriniz nasıl acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.izlesene.com/video/kask-konusu/6888345
    keşke çene açılıra bulaşmasaydın bak arai distribütörü süper açıklamış neden çene açılır kask üretmediklerini
    İbrahim Tatlıses' in bir sözü varya hani, "Urfa'da Oxford vardı da biz mi okumadık" diye
    150 -200 liraya eli yüzü düzgün bana güven veren bir kask yok şuan. Şimdikini kullandığımız kadar kullanıcaz sonra artçıya devredicez.
    Shark 900c, AGV k3, Marushin 777, Nitro fiber kasklardan birini düşünüyorum ancak şimdilik sadece düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler