Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    biri er 6 mı dedi hyo alma arifesindeyken. çıtayı biraz yükseltip er 6 almaya karar verdim. şuan anlıyorumki hayatımın en doğru kararlarından birini vermişim.. iyi forumlar
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kyonari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sarışın Honda CBR600F
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de katilamayacagim 120 den sonra bayılma meselesine dostum :-) er6 ya nazaran dediysen eyvallah da onun disinda 140 -150 bile rahat goruyoruz degil mi ama
    Abi bayılıyor dememiş ki 120 den sonra bile güzel ivmeleniyor demiş yanlış anladınız sanırım.

Engin Deniz kardeş hayırlı olsun motorun bende düşünüyorum er6. Bir alan birdaha satmıyor neredeyse ve fiyatı hiç değişmiyor bir ara krizde 8500 - 9000 leri görmüştü. Motorun resimlerini paylaşabilirmisin
    Saygılar

---------- Post added at 05:26 ---------- Previous post was at 05:19 ----------

Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o egzoz değil hocam kanalizasyon borusu bu motordan da geçiyor demek ki :D kanuni racer 2 egzozlu bir motor o soba borusunu nasıl sokmuş oraya helal olsun :D
    Harbiden o egzoz ne öyle yahu Big King mi bu takmiş eşşek kadar boruyu kafam sığar yeminle :D

İstediğiniz balık olsun ne zaman isterseniz çıkıp gelin balıklar benden ))))

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl ya 120den sonra nazlanma :s
    140 desen hadi tamam da...
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de katilamayacagim 120 den sonra bayılma meselesine dostum :-) er6 ya nazaran dediysen eyvallah da onun disinda 140 -150 bile rahat goruyoruz degil mi ama
    Beklentiyi büyük tutuyorum sanırım, bu aralar başkalarının motorlarına çok sulandım Bu yolculukta 1 kere 170i gördüm, ancak 100-120 den sonra ivmelenme çok düşük , hızlanıyor mu ? hızlanıyor ama ivme düşük

@sekohtc

Yok o pas değil, Mustafa buraları bilir. Sarı toz var bizim buralarda. Zincir yağlandıktan sonra o toz üzerine yapışıyor bir süre sonra. Hatta biz pertek termalden çıktığımızda yağmur değil bildiğin çamur yağıyordu, motor sarı renkte çamur olmuştu tamamen.

@engin_deniz

r1200gs ile sokakta giderken kimse bmwye bakmıyor, er 6 ile de aynı şey olacaktır eminim Ancak er6 nın o torku yokmu, orgazm sebebi.

@mustafa44

Hocam özelden cep numaranı at bana, ben bizim grup ile görüşeym sana döneyim Birde müsait olduğun vakitleri yazarsan iyi olur

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Orjinal egsoz arayanlara
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    topic ölüp ölüp diriliyor nerede gtr cılar

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    bana motorun çalışma düzeni hakkında teknik bilgi verir misiniz hava filtresinden çıkan hortumların ne oranla benzinle karıştığını ve bunlarda artış veya azalış olursa ne olacağını merak ettim
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Maksat topic canlansın,

Camı olmayan sinyal ve ters takılmış ön lastik

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Bende almayı düşünüyorum fakat detaylı bilgi verebilecek varmı bayilik fiyatları bulunduğu yerler ne kadar gider full depo vb şeyler

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende almayı düşünüyorum fakat detaylı bilgi verebilecek varmı bayilik fiyatları bulunduğu yerler ne kadar gider full depo vb şeyler
    1306 sayfayı okuduktan sonra hala kafanda soru işareti kalırsa hepsini bana sorabilirsin

Özet geç dersen son 100 sayfada iş görür.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Günaydın arkadaşlar. Gt 250 r' ın sağ ve sol kumanda panelleri yerinden oynuyor. Gidonda bir sıkıntı yok sadece manetlerle beraber kumanda panelleri oynuyor. Nasıl sabit hale getirebilirim. Teşekkürler.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kütüklükten bahsediyorsan vidalarını sık sabitlensin

khakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef sattım
    selam arkadaşlar. siyah gt 250r ım için gold(sarı) renk ön arka jant, gold (sarı) renk fren ve debriyaj manet ve elcikleri, 2 tane sağ 2 tane sol taraf olmak üzere 4 tane de sarı (gold) ayaklık alacağım. manet ve elcikleri buldum ama ayaklık ve jant bulamıyorum internette istediğim renkte. var mı satılan bir yer bilen acaba? ha birde gt 250r ön arka jantlar kaç inç lik. hangi jantlara uyumlu acaba?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar. Gt 250 r' ın sağ ve sol kumanda panelleri yerinden oynuyor. Gidonda bir sıkıntı yok sadece manetlerle beraber kumanda panelleri oynuyor. Nasıl sabit hale getirebilirim. Teşekkürler.
    Komple elcik demiri ile beraber oynuyorsa gevşemiştir. Kumandaları söküp, elcik demirindeki deliğe uygun bir tornavida sokup hafif sıkman yeterli olacaktır. Yada komple elcik demirini söküp başına birazda bali-çok az- sürüp öyle sıksan daha iyi olur.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    hiç memnun kalmadığım castrol motor yağını nihayet değiştiriyorum
    http://www.sanalpazar.com/Motul-7100-10w40-1lt.motosiklet-Yagi__isp6106726

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç memnun kalmadığım castrol motor yağını nihayet değiştiriyorum
    http://www.sanalpazar.com/Motul-7100-10w40-1lt.motosiklet-Yagi__isp6106726
    Bu ay içinde bende bakıma gideceğim, servisi aradım ipone ve castrol var dediler elimizde. Genel olarak herkes castrolden memnun kalıyor, seni memnun etmeyen kısım neydi ki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Birde serviste 4 bin bakımlarınızı kaça yaptırdınız arkadaşlar ? Servisi aradımda eleman pek sallamadı 50-100 arası değişir dedi kapadı. Bu sadece işçilik mi acaba ? Öyle ise tuzlu olur
    Yağ,yağ filtresi değişecek, buji ve hava filtresi temizlenecek sadece. Zaten kavga etmeden bujileri temizlemeyeceklerinide çok iyi biliyorum.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    30 metre kadar 1. viteste gidiyorsun çünkü önündeki arabalar çok yavaş 2ye atmaya lüzum yok, sonra önün açılıyor 9500 devir ve 2. vites sonra 5 m gitmeden rrıııınnnnnn vites boşta castrolün vites geçişlerinde hiç kolaylık sağlama özelliği yok.
    bakıma gelince; öncelikle işçilik o dedikleri fiyat çünkü 2 lt yağ aldım 1 buçuğu gidecek ama 80 tl ordan gitti 10 15 tl (kargo dahil) yağ filtresi sadece bunlar 95 100 ediyor zaten.
    adı var bikere 3000-3500 bakımı ama yaptıkları bişey yok yağ koy yağ filtresini değiştir bujiye bak paketle yolla ben konuşacam sadece kaşe vursunlar bişey yapmasınlar kabul ettirebilirsem tabi kendi başımın çaresine bakıcam ne zaman servise gitsem motoru geri adam edene kadar canım çıkıyor en son gidip geldiğimde egzoz ne hale gelmişti gösterdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

evet servisi aradım 80 100 tl dedi yapacakları bakımlar yağ değişimi yağ filtresi değişimi sübap ayarı tekerler bujiler vs imiş bakalım hayırlısı olsun

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Benim motora önceki sahibi mobil1 koymuş, şimdiye kadar hiç vitesim boşa düşmedi. Hatta artık alıştım motor sıcakken bile boşa alabiliyorum. Servisi tekrar arayayımda bi gün, 50 liraya kaşe bassınlar anlaşalım. Bidaha malatyaya diyarbakıra motor götürüp getirmeyelim.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    foto candır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

alet biraz ufak kalmış ama bildiğiniz gtr beyler :D ben biraz iriceyim altta ybr gibi durmus bu fotoda :D

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bizim buralar şöyle güzel bir kapalı alan ve asfalt bulsam viraj çalışacağım ama yok
    ysfist bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler