Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    en beğendiğim elcikler, rizoma'nın altın sarısı elcikleridir. değiştirirsem kesinlikle onları takarım, başkasını takmam. onlar da sanırım 100 lira civarı olmalı. fiyat piyasa mallarına göre yüksek ama hakkaten her yerlerinden resmen kalite akıyor, "ben burdayım" dedirtiyorlar yani...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en beğendiğim elcikler, rizoma'nın altın sarısı elcikleridir. değiştirirsem kesinlikle onları takarım, başkasını takmam. onlar da sanırım 100 lira civarı olmalı. fiyat piyasa mallarına göre yüksek ama hakkaten her yerlerinden resmen kalite akıyor, "ben burdayım" dedirtiyorlar yani...
    almak gerek diyosun ozaman öle ben burdayım dedirten bişi ) ben de bakmıştım bikac bişi ama yoktu güzel bişi pek.
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almak gerek diyosun ozaman öle ben burdayım dedirten bişi ) ben de bakmıştım bikac bişi ama yoktu güzel bişi pek.
    forbit dostum sen bursadamısın.ben mardindeyim peder bursada bende yaklaşık 7-8yıl bursada kaldım ve bu ara tatil düşünüyorum bursadaysan gelrim yanına atları motora yalovaya çakocanın yanına ne dersin
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 Kere Redline girdim ; onda da 172 KM hızı İki kişi ile gördüm; daha da basmadım
    Ben, benim motorla ilk sahibi bir defa 180'i görmüş dediğimde, bir vatandaş inanmamıştı...

Bu motor 2 kişi 172 yapıyorsa, tek kişi 180 rahat yapacak demik ki

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    arkadaşlar cumartesi motorumu aldım.yakında resimlerini koyacağım 2007 hyosung.fakat bir arıza başgösterdi.nazarlık olsun diyelim.giderken arada sanki karbüratöre pislik kaçmış gibi öksürüp kesiklik yapıyor daha sonra açılıyor aradan 10dk geçince yine kasılıp durtacak gibi olunca birden öne fırlıyor.heralde elektrikte bir temassızlık var sanırım diye.tamirci çağırdım.aküyü değiştirdi fişek gibi oldu.aradan 1saat geçti yine aynı şeyi yapmaya başladı arada sırada.fakat busabah kalktığımda hiç marş basmadı.benzine baktım depo doluydu.akü nasıl biter bir gecede anlamadım.kontakta kilitliydi hiç açık kalan ışığı lambasıda yoktu.acaba sebebi nedir bilen varsa allah rızası için yazsın.daha hevesimi alamadım yahu.kolay gelsin.değerli görüşlerinizi bekliyorum dostlarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam, şunların güzelliğine bakar mısın?

http://www.rizoma.it/Prodotti/Prodot...oria=6&IDSez=1

lux model olanlar 200 liranın üzerinde ama sport line olanları 100 liranın az biraz üzerinde bulmak mümkün...

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    benim mefta 4. vites 150 8500d/d ile 5.vites 182 9500d/d idi
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim mefta 4. vites 150 8500d/d ile 5.vites 182 9500d/d idi
    abi hoşgeldin tekrar
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cumartesi motorumu aldım.yakında resimlerini koyacağım 2007 hyosung.fakat bir arıza başgösterdi.nazarlık olsun diyelim.giderken arada sanki karbüratöre pislik kaçmış gibi öksürüp kesiklik yapıyor daha sonra açılıyor aradan 10dk geçince yine kasılıp durtacak gibi olunca birden öne fırlıyor.heralde elektrikte bir temassızlık var sanırım diye.tamirci çağırdım.aküyü değiştirdi fişek gibi oldu.aradan 1saat geçti yine aynı şeyi yapmaya başladı arada sırada.fakat busabah kalktığımda hiç marş basmadı.benzine baktım depo doluydu.akü nasıl biter bir gecede anlamadım.kontakta kilitliydi hiç açık kalan ışığı lambasıda yoktu.acaba sebebi nedir bilen varsa allah rızası için yazsın.daha hevesimi alamadım yahu.kolay gelsin.değerli görüşlerinizi bekliyorum dostlarım.
    marş almamasıyla yolda giderken öksürmesi aynı sebepten olmayabilir..marş almamasının sebebi marj rölesinde sorun olması ya da kömürün bitmek üzere olmasından olabilir..yolda giderken öksürmesinin sebebi ya pislikten ya da bujiye kesik kesik elektrik gelmesindendir..

marşa bastığında hiç birşey olmuyor mu yoksa elektriği verip almıyormu???

Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş biliyorum sağ tarafta büyük eksiklik olacak. Normal bir kullanıcıdan 2 kat daha fazla dikkat etmem gerekiyor. Bu arada tek gözünde sorun olan kullanıcılara monoküler ehliyet veriyorlar... H sınıfı engelliye giriyor biz girmiyoruz ona..

eh işte 6000tlye kadar bütçem var o kadar motorsiklet tecrübem olmasada 4 yaşından beri bu 2 tekere hastayım. Tabiki bisikletle motorsiklet kıyaslanmaz ama bisiklette yapmadıgım hareket yok ve sanırım bu motoru alırken güvendiğim tek şey dengem.
    Bisikletten sonra bineceğin en büyük motor 125 cc ybr, titan yada muadili motorlar olmalıdır. diğerlerinden uzak dur, hele hyo ya hiç yaklaşma.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkisi sadece bir tahmin ama sorunun elektirkten değildi bence. Karb. e benzin gitmesi ile ilgili bir problemdi. Büyük ihtimalle de hortumlarında problem vardı. Bunun çeşitli sebepleri olabilir en büyük etken katkı maddeli kalitesiz benzinin içeriğinin hortumlarda sertleşmeye yol açıp çatlatması olabilir. Bu saadece bir ihtimal göz önünde bulundur bence.

of_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 rr fireblade
    arkadaşlar ben de hyosung 250R almayı düşünüyorum ama motor hakkında bi bilgim yok.yakıt durumu nasıl,km de ne kadar yakar?periyodik bakımları ortalama ne kadar tutuyo ve kaç km de bir bakıma giriliyo?10000km ye yaklaşmış temiz bir motor alsam pişman olurmuyum?bilgilendirirseniz sevinirim.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    KM de; 110 kurus gibi bişey yakıyor sakin kullanımda. Peryodik bakımlarında parçalarını sen alıp serviste yaptırabilirsin. daha uyguna gelir.4000-8000 vs. diye bakımları gidiyor diye biliyorum

10ooo km altında temiz bir hyo alınabilir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marş almamasıyla yolda giderken öksürmesi aynı sebepten olmayabilir..marş almamasının sebebi marj rölesinde sorun olması ya da kömürün bitmek üzere olmasından olabilir..yolda giderken öksürmesinin sebebi ya pislikten ya da bujiye kesik kesik elektrik gelmesindendir..

marşa bastığında hiç birşey olmuyor mu yoksa elektriği verip almıyormu???
    yaa eskiden mobiletlerde pislik gelince benzinden yapardıya kendiliğinden gaz kesip birden fazla gaz yeme gibi bişey.tam stop edecek oluyo birden öne fırlıyo gaz yeyip.deli olcam yaaa

motorun iyi rodaj yapılıp yapılamadığını nasıl anlayabiliriz ? bir de kullananlar tavsiye ediyorlar mı ? ikinci el fiyatları da güzel oldugundan çekiyor insanı bir de st mi hyo mu almalıyız ? serviste hangisi daha kolay daha öncede sormuştum ama şimdi belki değişmiştir olaylar

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkisi sadece bir tahmin ama sorunun elektirkten değildi bence. Karb. e benzin gitmesi ile ilgili bir problemdi. Büyük ihtimalle de hortumlarında problem vardı. Bunun çeşitli sebepleri olabilir en büyük etken katkı maddeli kalitesiz benzinin içeriğinin hortumlarda sertleşmeye yol açıp çatlatması olabilir. Bu saadece bir ihtimal göz önünde bulundur bence.
    çok teşekkür ederim ilginize dostlarım.inşallah olur düzelirde rahatlarım

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    junger arkadasım st-kanunı gt250r ı hyosung unkınden daha ıyı bence artısı var eksısı yok st nınkı enjeksıyonlu hyosoungun karburatorlu bılıdıgım kadarıyla st nın yakıt tuketımı hyo dan daha az ben st yı bı sure kullandım gezmek ıcın de deıl paket motoru olarak 3 gunde 1100 km yol yaptım gayet ıyı ama orjınal lastıklerı cok berbat yola tutunması hıc ıyı deıl st yı aldıgında hemen yapman gereken bazı seyler var 1.sı lastıkler 2.sı zıncır 3.fren dısklerı dandık yınede aklına takılan bısey olursa elımden geldıgınce yardım ederım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 PM ----------

motorun rodajı ıyı yapılmadıysa egzos sararmıstır ordan anlayabılırsın bıde son hızından ben st ıle 185 gordum
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

egzos değiştiyse ne yapmalı ? yani sesinden felan anlar muhtemelen usta biri de daha önce hiç bu olaylara girmedim

bir de o st yazısı çok kötü ya çin malı gibi :( boyanması mı gerekiyor o yazının gitmesi için ? göstergedekini zaten kaldırmışlar 2009larda , boyamak sorun çıkartır mı ? yada işte bi şekilde o yazıyı yoketmek

şehir içi kullanıma uygun mudur ? evden okula okuldan eve şeklinde kullanmayı planlıyorum

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    yazıları boya deıl yapıstırma cıkartırsın bıde dıger kanunılerle aynı sanma hyosung patentını st aldı artık st-kanunı olarak uretılıyor boyaya gerek yok bıde bendekı turuncu sıyahtı ama grı sıyahı cok yakısıyor o motora devırsız kullanırsan yakıtı bıraz fazla olur :( bırgun ıcersısınde 50 tl lık benzın aldıgımı bılıyorum ama uzun yolda resmen kokluyor he okula gıdıp geleceksın dıkkat et goze cok carpıyor cok cekıcı bı tıpı var motorun nazar degmesın
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

nazar boncuğu takarız ben de gri siyahını çok sevdim çok hoş duruyor
    yorucu olur mu şehir içinde kullanım ? 5 km felan okul ev arası ,dur kalk yapılacak pek biyer yok

bir de o rodaj konusu nasıl olacak ? başka nasıl anlayabilirim iyi olup olmadıgını? almadan önce sanayiye götürsem ustalar anlar mı? yoksa yetkili servisine felan mı götürmek lazım ? bu son st ler sanırsam bayağı basabiliyor düzgün rodajlandıysa sanırsam ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler